Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78651) koxx válasza vicces1 (#78647) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha 14mp-ig nem jön a kofi akkor ott vmi nagyon nem ok, leginkább az örlésfinomságon és/vagy a tamperelés erősségén változtatnék.

(#78652) vicces1 válasza jana86 (#78648) üzenetére


vicces1
aktív tag

Jaja, úgy igen.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#78653) horinori2


horinori2
csendes újonc

A 16g őrleményből ugye 1:2, 1:3 ez 32 ill. 48g kávé. Melyikre ideális a kb.25-30 mp.?
A pogácsám vizes marad. Normális vagy nem.

(#78654) koxx válasza horinori2 (#78653) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Alapvetően nem baj ha vizes, csak ne tocsogjon.
Én most 18g-ból készítek 40g kávét. Nem mérem ugyan, de ez olyan 22-25 alatt folyhat le.

(#78655) Parci válasza *Mukeey* (#78649) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezek a betonba vésett gránit szilárdságú igazságok nem sokat érnek. 30 mp fölött is van élet. (illetve, bár mellékes, de: extrahált)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#78656) adp válasza *Mukeey* (#78649) üzenetére


adp
őstag

huuuu te aztan atombiztosan megmondod a frankot :D :D :D

(#78657) vicces1 válasza *Mukeey* (#78649) üzenetére


vicces1
aktív tag

Ez annyira se nem híg lötty, se nem felülextraktált, és még presszó gép is, legkevésbé tűnik kukába valónak. Pontosan 43mp telik el a nyomás rá, nyomás le közt.

Nemrég Frogola is írta, kb. 5napja, hogy simán lehet ennyi, pontos időket írt kb. 30-50mp-t, de most nem keresem vissza.
Nyilván ok a tankönyvi 25-30mp, de nincs ez kőbe vésve.
Nálam jobb az eredmény mintha durvára venném a gyorsabb lefolyás miatt.
De majd sokat gyakorlok, aztán talán nekem is jó lesz a 25mp.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#78658) sz.zs. válasza jana86 (#78648) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Én pedig úgy tudom, hogy a gomb megnyomásától mérünk, de nyilván ha előáztatunk, akkor nem 25 mp a cél.

Mukeey: miért lenne híg lötty, ha pl. 50 mp alatt van meg a kb. 1:2 arány? Én símán szoktam úgy csinálni világosabb pöriknél, főleg az etiópoknál, hogy 10-15 mp-ig 2 barral nyomom és utána sem engedem 6-7 bar fölé, így összességében 40-50 mp lesz a lefolyás, az arány pedig még 1:2 sincs. Az eredmény pedig egy iszonyúan testes, édes, gyümölcsös ital lesz.

koxx: már miért ne lenne ok? [link]

vicces1: +1 Ez teljesen rendben van így! :K

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#78659) Bazsee71 válasza *Mukeey* (#78649) üzenetére


Bazsee71
őstag

Én akkor kezdek aggódni, ha 30s előtt kell leállítanom a csapolást. :)

(#78660) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

gyerekek, fölöslegesen feszkózós szolgálati közlemény: mindenki vésse az eszébe, hogy ebben a topikban nem lesz extraktálás. a következő user, aki leírja, hogy extraktált, a véres magyar valóságban találja magát: a nickje fölé tornyosulok, és fenyegetően megkérdezem majd, hogy "extraktálgatunk, extraktálgatunk?".

EXTRAHÁLÁS

így mondják "magyarul". így is írják.

Par "mészárszék" ci

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#78661) jolti válasza adp (#78646) üzenetére


jolti
senior tag

Szerintem meg nem.
Sokkal finomabb mind a kettőnél.
Pedig mind a kettőt szeretem, főleg a Pizzát.

(#78662) Nibiru válasza Parci (#78660) üzenetére


Nibiru
tag

Én pedig extra hálás vagyok, hogy ezt leírtad. :DD

(#78663) koxx válasza Parci (#78660) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Extrakció lehet? :) az létező szó.

(#78664) adp válasza jolti (#78661) üzenetére


adp
őstag

Pár hete voltam Rómában és valahogy azok a kávék sokkal jobban bejöttek mint ez, (pl egy valamilyen lavazza kifejezetten ízlett) pedig alapvetően nem is igen iszok klasszik vonalon semmit sem, csak amit tesztelek.
Amúgy van rá valami tuti recepted? Mert valahogy nem áll össze, én kb olyannak érzem mint amikor valami még túl friss és össze van az egész mosódva... pedig már 3 hetes, és hétfő óta fel van bontva.

[ Szerkesztve ]

(#78665) vicces1


vicces1
aktív tag

Jó ez a topic, ha nem hülyülök bele a presszóba akkor is olvasgatnám.

Más ha valaki új GC-ot keres, és nem szégyenli a déli szomszéd GDP-t növelni.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#78666) koxx válasza vicces1 (#78665) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem szállítanak Mo-ra. :o

(#78667) Upo válasza Parci (#78660) üzenetére


Upo
addikt

Ha már nyelvtannáci nap van, akkor így működik az absztrahálás is, de akkor úgy kellene mondani hogy erehál? :U :B

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#78668) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Némi tippet, javaslatot szeretnék tőletek kérni. É magam nem iszok kávét, csajom az aki szereti eme nedűt. Tehát teljesen analfabéta vagyok ebben a témában. Melóhelyén állítólag valami nagyon finom kapszulás kávét isznak, amúgy ha betévedünk valahová akkor hosszú kávét szokott inni, idehaza meg egy ósdi kotyogós van, ami szerinte már csak fekete löttyöt csinál :) és ezt szokta sok tejjel felhígítani. Viszont az unokatesója kimondottan kávénáci, aki nem szégyell több százezret kifizetni használt olasz gépekért, amit még majdnem ugyanennyiért felújíttat, és őnála is imád kávét inni. Szóval teljes képzavar, hogy akkor ő most milyen kévét is szeret :U Szeretném meglepni egy készülékkel, de ugye nem is tudom mi legyen az. Elsőre nem adnék érte túl sok pénzt, mert ki tudja, lehet hogy tényleg felesleges és elég lenne egy új kotyogós is a boldogságához. Szóval kb 30-35 ezer körül terveznék valamit venni. Nézegettem az összefoglalót, és nagyjából tisztában vagyok vele hogy bolti előredarált őrlemény, plusz profi gép és tömörítő hiánya miatt nem lesz tökéletes a végeredmény, de majd ezekre is sor kerül, ha tényleg igényli a minőséget. Ilyen podos és kapszulás izékkel nem kísérleteznék. Szóval valami eszpresszó gép kéne a már említett áron. Tudom hogy csodák nincsenek, és azzal is tisztában vagyok hogy az azonos árkategóriájú gépek tökéletesen ugyanabból készülnek, de azért az összeszerelés minősége és a forgalmazó által esetlegesen alkalmazott kis újítások, trükkök jelenthetnek különbséget. Ti mit, miket javasolnátok? Fontos hogy új készülék legyen, nem szeretnék még a felújítással is időt és pénzt vesztegetni, még hát egy külsőre leharcolt gép elég kiábrándító lenne ajándéknak. Köszi előre is.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#78669) Parci válasza koxx (#78663) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

extrakció, extrahálás :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#78670) Parci válasza Upo (#78667) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kivétel erősíti a sza... fa... szabályt!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#78671) vTamas35 válasza Parci (#78614) üzenetére


vTamas35
csendes tag

“1 kg citromsav, ami egy életre elég kb., 700 ft”

Köszi, hogy belinkelted a múltkor. Ránéztem a boltra és ha már ott voltam vettem egy kiló keserűsót és szódabikarbónát is hasonlóan “brutális” áron (nem volt 2000 a három kiló cucc). Csak egy kis citromsavat akartam venni most meg már tuningolom a Nordát a HX-hez. Ritkábban kellene fórumot olvasgatnom :DDD

O1G

(#78672) Parci válasza vTamas35 (#78671) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs mit, én is kipróbálom majd. amúgy az ilyenektől mindig pipa leszek, azért is linkelem be. tizennyolc "funkciós" kalgon tabletta minden mosáshoz milliárdért, mert az úgy megvédi a mosógépet, mint a sicc... kontra havonta egy darab ecetes mosás, ami szintén...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#78673) mdav88 válasza vicces1 (#78665) üzenetére


mdav88
senior tag

Ez kb 110re jön ki, itthon megkapni 120e magasságában...

(#78674) stereofan válasza dethroner (#78668) üzenetére


stereofan
tag

szia,
nem egyszerű a kérdés, de mivel meghatároztad az összeget, így érdemes lenne az általad is írt munkahelyi kapszulás vonalon elindulni, ha az már bevált, nem tévedhetsz vele. (pl. nespresso).
az unokatestvére más pályázán mozog, arra ennyiből nem tudsz jegyet venni.
karos gép mellé a daráló is szükséges, megint csak kívül esik a láthatáron.

[ Szerkesztve ]

minőségi kavéscsészék: https://bit.ly/2zlhnDo

(#78675) sz.zs. válasza mdav88 (#78673) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Nem mintha venni akarnék, de hol?

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#78676) mdav88 válasza sz.zs. (#78675) üzenetére


mdav88
senior tag

Szeged ezt az árat adta meg emlékeim szerint.

(#78677) mdav88 válasza mdav88 (#78513) üzenetére


mdav88
senior tag

Megidézve önmagam:

Úgy döntöttem racionalizálás és pénztárca végett, hogy a MAJOR megy. Többen is érdeklődtek rá, mint az SJ-re, így tessékcsak!

Ára továbbra is 125e forint, ami tartalmazza a karbaörlős átalakítást megfejelve egy kartartós villával, grátisztba pedig jár hozzá a gyári hibátlan dózere :)

(#78678) sz.zs. válasza mdav88 (#78676) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Na ja, ilyenre én is emlékszem, de viszont egy fórumtársunk azt a választ kapta az érdeklődésére, hogy mégsem fogják árulni.

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#78679) mdav88 válasza sz.zs. (#78678) üzenetére


mdav88
senior tag

Mélyebben nem mentem bele, lévén, hogy nem vagyok potenciális vásárló.

(#78680) dethroner válasza stereofan (#78674) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi a választ!
Tudom hogy a megjelölt összeg nem elegendő arra, hogy profi kávét dobjon össze, de arra gondoltam, hogy esetleg egy karos gép tudna azért némi kapaszkodót adni, akár még bolti, őrölt kávéból is kihozni valamit, ami azért biztató és felkelti a figyelmét. Nem tudom hogy a melóhelyén milyen gép és kapszula van, de a nesperssótól szeretnék távol maradni, munkahelyen elég sok ilyen géphez gyártunk hőkapcsolót, tele vele a hócipőnk :D Meg az egységára sem a legjobb a kapszulás kávénak, azt meg hogy milyen kávé van benne, a franc se tudhatja. Lehet valami nagyon gagyi, valami adalékkal feljavítva, úgyse látszik mi van a kapszulában.
De ha mindenképp ezeket javasolnátok, megfontolnám. Meg külső alapján szimpatikus a Gaggia Gran Style és Viva Style modellek. Ezekről mit érdemes tudni? Ugródeszkának jó volna? Vagy valami ilyesmi? Fene tudja, de idegenkedem a kapszulás, podos gépektől, pedig nem is kávézom :N

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#78681) yazoo1


yazoo1
tag

Kávé függő vagy nem csinálok vmit jól, vagy a nyomással van probléma?!
Túl cremás a kávém mindig- (már ez is baj...?!) :D
Vagy inkább hab..

[ Szerkesztve ]

(#78682) azigazimoris válasza dethroner (#78680) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Gran Style, Viva Style kiherélt nyomásfokozóval és darálóval akár vállalható is lenne. Én is azon tanultam az őrleményfinomság-lefolyás egységet.
Bolti téglával lehetetlen küldetés szerintem.
Nem beszélve a téglák minőségéről.
Espresso vonalon alap a minőségi, frissen pörkölt és frissen a megfelelő őrlővel őrölt kávé Pont

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#78683) stereofan válasza dethroner (#78680) üzenetére


stereofan
tag

szia,
igen ez a kategória pont ezeket a kisgépeket jelenti, saeco poemia, delonghi dedica, említett gaggia gépek. elindulni el lehet velük, de itt a fórumon annyira nem ajánlott gépek, töbnyire nyomásfokozós karral vagy kosárral használatosak.
bár együtt lehet élni velük, de pont a lényeg veszik el.

még ajánlanám figyelmedbe egy brikka és egy kisebb kézi vagy elektomos daráló párosát, frissen darált kávéval igazán jó élményt lehet vele szerezni!

minőségi kavéscsészék: https://bit.ly/2zlhnDo

(#78684) dethroner válasza azigazimoris (#78682) üzenetére


dethroner
veterán

Ha néhány hét használat után pozitív kép alakul ki benne a gépről, akkor természetesen kapna egy darálót is. De mit értesz az alatt, hogy kiherélt nyomásfokozó? Meg mi a különbség a két említett gép között?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#78685) handrash válasza Parci (#78660) üzenetére


handrash
őstag

Nos, én mint aki valaha vegyésznek készült:
Magyarul úgy mondják: oldószeres kioldás. :-)
Egyébként az extarkció maga az eljárás, az extrahálás pedig a művelet, tehát a kávé extrakcióval készül, és maga a csapolás az extrahálás.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#78686) azigazimoris válasza dethroner (#78684) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

A két gép között csak a kinézet és az ár :) a különbség.
Belülről koppra ugyanaz mindkettő.
A kiherélt nyomásfokozó pedig azt jelenti, hogy a nyomásfokozót ki kell szedni a szűrőtartó karból és jól elrejteni a spejzban :)
És onnantól kezdve a bolti tégla felejtős, kellemi fog az őrlő és a tamper...
Mondjuk én soha nem próbáltam téglával és nyomásfokozóval a Gran style-t, egyből kezdtem vele a mélyrepülést kiherélve és egy Graef 702-vel.
Amúgy a végére megszerettem.
Aztán most a Babyt meg nagyon :D

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#78687) Parci válasza handrash (#78685) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

valamikor én is annak készültem, bár ez már nagyon rég, ált. iskola végefelé volt. de a mai napig megvan a bunsen égő, állványok, 98%-os kénsav, minden kutyafüle valami dobozban a padláson, valahol. :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#78688) SlayerSub


SlayerSub
tag

A DeLonghi KG520 ha normális darálónak minősül, és ha tényleg lehet hinni az árúkersőnek, hogy 50k-s az átlagára, akkor gondoltam szólok, hátha vkit érdekel, hogy most a budakalászi metroban 30k-ért árulják. Én már vettem egy graef-et így nekem mindegy. :)

(#78689) jolti válasza adp (#78664) üzenetére


jolti
senior tag

Nincs receptem. Ezt csak úgy ittam. Élvezetből. Kb. 18g / 2x30ml / 89-90 fok. Gyönyű volt a színe viszont! Szép sötétbarna.
Mostanában lusta vagyok ( illetve inkább nincs időm ) feírkálni / mérlegelni. Csak a kávéörlemény mennyiségét szoktam, azt is csak addig, amíg beállítom a darátót.
Aztán nem megyek a falnak, ha 18, vagy 18,5, vagy 19 gramm csusszan a karba.
Általában fél grammon belül van a pontossága a darálónak, az nekem meg bőven elég ( kivéve, ha tesztelek, akkor oda figyelek mindenre ).
Amúgy egyre jobban ízlenek az 1:3 - 1:4-hez arányú kávék. A gyümisebbek inkább 1:3, a csokisabbak 1:4.
Az olasz vonal egyre kevésbé ízlik. A múlt hónaban a Kapucínertől rendeltem , de a négy féle kávéból csak egy ízlett igazán. A Jubileum blend. A többi is finom volt, de mind túl volt pörkölve nekem és ráült az a füstös íz is az egészre.
Ráadásul most egy újfajta vízterítőn dolgozom és ugye így megint belevisz a dolgokba egy bizonytalansági változót.

(#78690) adp válasza jolti (#78689) üzenetére


adp
őstag

én most megpróbáltam 97 fokon, 1:2,5 aránnyal úgy valahogy jobban összeállt az egész, full csoki, minimál sav, semmi más, de azt magabiztosan hozta, próbáltam 88-90 körül is úgy olyan jellegtelen és semmilyen volt

[ Szerkesztve ]

(#78691) stereofan válasza SlayerSub (#78688) üzenetére


stereofan
tag

azzal jobban jártál, a delonghi szerintem határeset, nem tudja a kellő finomságot, inkább a saját családbéli nyomásfokozós dedicahoz passzol

minőségi kavéscsészék: https://bit.ly/2zlhnDo

(#78692) Nibiru válasza adp (#78690) üzenetére


Nibiru
tag

97 fokon? :Y Milyen kávé volt az?

(#78693) sz.zs. válasza yazoo1 (#78681) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Gondolom ez valami robusztás kávé lehet?! A nyomásnak tuti semmi köze hozzá...

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#78694) Szabász válasza dethroner (#78680) üzenetére


Szabász
csendes tag

Szia!

Én Gaggia viva prestiget és Iberital darálót használok! Kávé frissen pörkölt általában kávékalmár, kapuczinertől veszem de boltival kezdtem! Robusta kávét szereted ez tökéletes szett, annyira nem érzékeny a hőingadozásra mint az arabika! Én a hő stabilitását úgy tartom kb 25-30 perc bemelegítés és a fej többszöri öblítése csapolás, pogácsa behelyezése előtt! Majd csapolás 16g, kb 25mp, 50ml kávé!
Így arabikával is jó eredményeket lehet elérni sok kisérletezés után nekem 3hónap volt! Most már elfogatható eszpresszót csapolok! :)

Alapszett kezdőknek!

Kávéfőző: 55.000Ft
Tamper: 6.000Ft
Daráló használt 23.000Ft
Normál főzőfej 7000Ft
_______________________
91.000Ft

(#78695) Nibiru válasza SlayerSub (#78688) üzenetére


Nibiru
tag

A KG520 nem tud espresso finomságot, ezért SZVSZ nem hogy 50-et, de 30-at sem ér.

(#78696) yazoo1 válasza sz.zs. (#78693) üzenetére


yazoo1
tag

Ez a indiai monsoon malabar.
A johan & nyström...

(#78697) Rush77


Rush77
aktív tag

Spricceléses szenvedéseimmel kapcsolatban egy kis jelentés, illetve technikai kérdésem is lenne.

Most éppen Bean On Colombia Madellin Supremo van illetve egy kis klasszik TT8020.
A Colombia Madellin nagyon bejött. Csokis ugyanakkor enyhén gyümölcsös is (nekem picit citrusosnak tűnik). És 0 spricc :DDD
18,5g -> ~30mp -> 30g

Viszont és itt jönnek a technikai jellegű kérdések/felvetések.
1- A GC-nél az normálisnak számít e a kialakításából, illetve abból adódóan, hogy "kisgép", hogy ha két duplát húzok egymás után (kb 3perc különbséggel) akkor a második gyorsabban jön le és vizes marad a teteje a pogácsának.
Az elsőnél megvan a 18,5g -> ~30mp -> 30g arány, viszont a második az eltolódik 18,5g -> ~30mp -> 37g.
Az előkészítés ugyanaz (kis üvegbe darálok, picit összerázom, bele a karba, egy rázás, hogy eloszlassam, wdt, újjal elsimítom, puck perfecter, tömörítés).
Ez apróságnak tűnik de nagyon bosszantó.

2- Létezhet e olyan, hogy a darálón "elmászik" a beállítás?
Tudom, hogy minden kávé más de pl a legutóbb is 2 csomag ugyanazon a napon pörkölt TT8020-nál 2 napon belül a major skáláján kb 0,6-ről eljutottam a 0,1-ig úgy, hogy az amelyik a 0,6-nál készült az is jó volt (remélem érthetően írom le).
Azt vettem észre, hogy kávé függő a dolog de most szinte az összes kávé 0,1-0,3 között produkál szép lefolyást.
A fölött ha időben jó is lenne akkor a felénél elkezd rángatózni és spriccelni.

A kés csere az meglesz hamarosan csak most más a prioritás.

[ Szerkesztve ]

(#78698) fragola.6035 válasza mdav88 (#78676) üzenetére


fragola.6035
aktív tag

Nálam meg 5 Ft a krumpli. Csak most pont nincs.

https://caffe35.webnode.hu/

(#78699) dethroner válasza azigazimoris (#78686) üzenetére


dethroner
veterán

Oké, akkor ezt a nyomásfokozó izét megcsinálom majd. De azért a két gép között csak van a kinézeté kívül más különbség is, naa :B

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#78700) dethroner válasza Szabász (#78694) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi a tippet, de egyenlőre az is nagy előrelépés lesz, hogy nem a kopott kotyogós által főzött fekete levet issza majd. Szóval kis lépésekben, egyenlőre csak gép lesz, aztán pár hét múlva lehet daráló, meg ésatöbbi is, ha van rá igény. De lehet annyira elégedett lesz majd egy ilyen alap géppel is bolti darálmánnyal, hogy megúszom a többi kiadást, mert azért amit összeírtál durván 3x több, mint amit kezdésnek rászánok erre a kalandra. ;)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.