Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143051) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok, nem tudom jó helyen járok e, de szerintem biztosan tudtok nekem segíteni.

Jön a nyár balaton ugye, jól kell kinézni, blabla, és a télen megszaladtak a kilók, egy 7-8 kiló felment. Elég jól megvagyunk párommal sok volt a csoki csipsz üdítő, aztán meglett az eredménye. Ezeket elhagytam és elkezdtem vizet inni, vettem magunkat két biciklit, 4 kiló le is ment, de a mellemen érzem a legjobban, hogy zsírosabbak lettek mint voltak. Ezek majd vissza állnak, ha a maradék 4-5 felesleg is lemegy, vagy rá kell edzenem? Nem vagyok már nagy kondibajárós esetleg otthonra szereznék két súlyzót fekvőtámasz stb.

Mit tudnátok tanácsolni? nem tudom mennyit számít 30 éves vagyok 180 cm 89 kiló :R

(#143052) medica válasza Bencus88 (#143051) üzenetére


medica
senior tag

konditerem, diéta

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#143053) Woodslave válasza gyuri860213 (#143048) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elhiszem, de olvasmányok alapján, hogy akkor amikor heti 4x edzek, ebből 2 esik egymás utáni napra, de azon a napon van 2 ch-s étkezés nem gondolom hogy akkora jelentősége lenne, hogy milyen gyorsan töltődik vissza a glikogén raktár. Lehet ebből a szempontból optimálisabb lenne a rizs, de ha ebből a négy fajta kajából kell dolgozni akkor inkább az érzést részesítem egy darabig előnyben, azaz nem akarok a teremben aludni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143054) GoTReX válasza gyuri860213 (#143047) üzenetére


GoTReX
őstag

Ez nem egy alacsony intenzitású Aerob. Nekem nem kardió kell.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143055) HussarF

Fontos hírek. Azt hiszem ez itt nem off-topic ;]
[link]

(#143056) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok. Vettem Jumbo helyett Myomax hardcore - t de ettől egy napig hasmenésem van. Mit tudtok javasolni még egy nagy fél bödönnel van belőle...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#143057) Angel2014 válasza Zsozsoka 74 (#143056) üzenetére


Angel2014
addikt

Széntabletta esetleg?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#143058) aelod válasza Zsozsoka 74 (#143056) üzenetére


aelod
veterán

Add nekem ingyen :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143059) Zsozsoka 74 válasza aelod (#143058) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Fél Jumbo ért mehet a dolog...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#143060) GoTReX válasza aelod (#143058) üzenetére


GoTReX
őstag

Ezzel nem járod meg?:D ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143061) Radnix válasza Zsozsoka 74 (#143056) üzenetére


Radnix
senior tag

Én nem kockáztatnám meg, hogy összefossam magamat, annál még az is jobb, ha kidobod :)

(#143062) flash-


flash-
veterán

üdv
tudtok oylan facebook csoportot-oldalt vagy weboldalt ahol szénhidrátcsökkentett-kevés szénhidráttartalmú,fehérjedús ételek-desszertek vannak?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#143063) David75 válasza HussarF (#143055) üzenetére


David75
őstag

Na végre valami ami érdekel :D Esetleg visszaállhatnátok a fitt hölgy képekhez is, öregedő férfiak simogatós videói helyett.. :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#143064) aelod válasza David75 (#143063) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143065) HussarF válasza aelod (#143064) üzenetére

Fitt hölgyekről volt szó, nem tenyészbikákról.

Amúgy meg ha nosztalgiázni akartok, akkor itt van egy férfisegg ;]

(#143066) aelod válasza HussarF (#143065) üzenetére


aelod
veterán

Ha a kettő közül választanom kéne melyiket tenyésztetném az általam linkeltet preferálnám. De hát kinek mi a fétise ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143067) pityaa23 válasza GoTReX (#143031) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én vettem egy edzőgörgőt, így a kinti bringámat tudom télen bent is használni. Illetve nem teljesen igaz, mert a görgőzéshez speciális gumi kell, így vagy cserélgeted a kinti, benti gumit, ami nem túl egyszerű és szerintem nem is egészséges a gumiknak, vagy veszel egy másik kereket és gyorszárral kb 2-3 perc a kerékcsere. Az más kérdés, hogy bent elég szar bringázni, mert nem fúj a pofádba semmi szellő, de ventilátorral ez is megoldható. Amúgy ellipszis gépem is van, azt már megutáltam, mióta megvan lenyomtam szerintem 1-200 órát rajta, annál azért jobb ez a bringás megoldás, de ha utólag egy dolgot kéne vennem, akkor a kettő helyett egy jó kis futópadra költenék.

(#143068) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Köszönöm a válaszokat.Tömegelès mellett tervezem heti min 1x2x .40-60p Használtan van is egy pár olcsó szobabicikli, ami nekem bőven elég.Ellenállást lehessen állítani aztán joidő, innentől nekünk már jó szerintem amire kell.Csak emiatt nem akarok autokazni terembe, onnan jött a sugallat.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143069) GoTReX


GoTReX
őstag

Angel dobj már fel egy képet/videót , arra mindig felpezsdülnek :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143070) Jim-X válasza GoTReX (#143069) üzenetére


Jim-X
őstag

Csak fenntartja az egyensulyt az eroben :K :DDD

A játék az nem játék!

(#143071) bigmasterg válasza GoTReX (#143068) üzenetére


bigmasterg
addikt

Lightos kocogás / gyors séta?
Télen necces, de ilyenkor mehet kint a szabadban.

[ Szerkesztve ]

(#143072) GoTReX válasza bigmasterg (#143071) üzenetére


GoTReX
őstag

Ismerem magam annyira hogy jó néha otthon is lenni, ezért az jobb megoldás.Kozben olvasok, tanulok , filmezek.Igy tuti nem csalom el.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143073) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Akkor dobok be én kérdést.
Atom ektoként lehet-e probléma abból, hogy nagy étkezések között, majdnem mindig eszek valamit, a folyamatosan magas inzulinszint hosszútávon járhat problémákkal? Valamiért így alakult ki, így tudok koncentrálni, napközben óránként biztos, hogy történik táplálékbevitel, de ha ezzel a cukorbetegséget kockáztatom (amire elvileg genetikai hajlamom csekély), lehet változtatni kéne.

(#143074) GoTReX válasza Blackhole13 (#143073) üzenetére


GoTReX
őstag

Egészségügyi kockázatról majd nyilatkoznak az okosok, de a mindig eszek valamit nem egy jó stratégia. Ugyanakkor függ attól mi az a valami, és milyen idős vagy, milyen a fizikai aktivitasod. Pár közhely ami miatt nagy általánosságban nem jó amit leirtal:

-Mindig eszek, nyammgok valamit a szart eszek de egyszerre csak keveset diplomatikus megfogalmazása általában.

-Nem tudod mit és mennyit vittél be.Ha sovány vagy nem jó ez, viszont ha dagadt vagy akkor sem ;]

-egyes írások szerint feleslegesen terheli az emésztőrendszert ,(2-3-4h a default kaja időbeosztás)

Kajapara van akkor zöldséget szoktam mostanában ilyen esetekre...retek stb.Szinten nem kövér testalkatú típus, de ez nem zavar bele a makrokba és csupa jó dolog van benne....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143075) marked one94


marked one94
őstag

Olyan idegesítő mikor valami kajára azt mondjak szemét. :((

You'll Never Walk Alone

(#143076) bbmt válasza marked one94 (#143075) üzenetére


bbmt
senior tag

Olyan idegesítő amikor a szemétre azt mondják, hogy kaja ;]

A kanál a gyengék villája

(#143077) Apollyon válasza Zola007 (#143050) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Rendben, értettem, csak azért írtam, mert elhiszem hogy sokaknál jó és kell a spotter, nálam nem jön be.)

(#143075) marked one94: hát, pedig nincs messze az igazságtól, mert pl. a chipsek meg egyéb csomagolt cuccok kb úgy vannak gyártva, hogy rövidtávon még épp ne legyen tőle (nagy) bajod. De nem épp a hosszú emberi élet filozófiájával készülnek.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143078) GoTReX


GoTReX
őstag

Ja amúgy voltunk barátnőmmel Bodiesen nem rég, tényleg meghatározó élmény és egyszer érdemes mindenkinek megnézni.Utána azert nem csaptam a levegőbe jókedvemben.Nem tudtam megállni hogy ne kérdezzem meg kik voltak az alanyok. ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143079) Zola007 válasza Apollyon (#143077) üzenetére


Zola007
veterán

Ha van safety vagy erőkeret, akkor nem kérdés, azt kell választani a spotter helyett vagy mellé

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143080) Woodslave válasza GoTReX (#143078) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kínai "önkéntesek" ;] Volt valami balhé is hogy nem tudják igazolni minden alany származását.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143081) GoTReX válasza Woodslave (#143080) üzenetére


GoTReX
őstag

Hát igen hallottam ilyenről is....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143082) Zola007 válasza GoTReX (#143078) üzenetére


Zola007
veterán

Mennyi a jegy és meddig lesz kiállítva?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143083) GoTReX válasza Zola007 (#143079) üzenetére


GoTReX
őstag

Sokaknak magas a guggolo keret.Multkor pont vártam a soromra, mikor kiscsaj pont emiatt kisétált belőle.Mondjuk őt támasztottam volna ahol és ahogy kéri!Nem kérte, maradt a guggolás :(((

Nem tudom meddig lehet menni, 4400/fő volt ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143084) Blackhole13 válasza GoTReX (#143074) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Nincs már első helyen a kaja precíz belövése, napi 3 normális hús+zöldség+valami köretre törekszem, amíg ez elég egy én szintemen jó, száraz formához, addig nem teszem a kaját a napom középpontjába.
Az emésztő rendszeri terhelésnek majd utána olvasok, logikusnak tűnik, hogy az ősembernek ritkán volt kéznél egy marék pisztácia vagy kesudió. :D

(#143085) aelod válasza GoTReX (#143083) üzenetére


aelod
veterán

Ezért kell olyan keret amin állítható a rúd magassága és van safety is rajta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143086) Zola007 válasza GoTReX (#143083) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor az nem guggolókeret, csak valami elb. sz0tt "kondibútor", ahogy én ezeket hívom

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143087) Woodslave válasza Zola007 (#143086) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az a legjobb amit láttunk pont Marked videóján. Magas de legalább hosszú is hogy minél többet kelljen hátralépegetni :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143088) aelod


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143089) marked one94 válasza Woodslave (#143087) üzenetére


marked one94
őstag

Ha 30cm magasabb lennek lehet jó lenne :D

Héten úgy nez ki nem edzek max ilyen bohóckodások. Kedden voltam lent amihez volt kedvem csinaltam. Bicepszembe olyan izomláz lett nem birtam masnap kinyújtani.

Masik pozitívum lehet barátnőm is elkezdi a powerezest annyira megtetszett neki a multheti versenyem. Fekvenyomastol meg fel egy kicsit a guggolas nem megy meg neki de a deadliftet nagyon szereti.

You'll Never Walk Alone

(#143090) MATEO6600 válasza aelod (#143088) üzenetére


MATEO6600
őstag

Na ennek a kép láttán még én is átváltok read-only módból :Y

Minden álmom egy ilyen barátnő, de nem tudom hol lehet fitness picsákkal ismerkedni...
Bárokba, szórakozóhelyekre járok nőzni, ott működik is a dolog, de nem "effélék"-kel van tele a hely.
Kb. csak edzőteremben látok fitneszpicsákat, de én oda meg dolgozni járok, egy munkahelyként tekintek a gym-re, ahol képtelen vagyok ismerkedni.

(#143091) patex1983 válasza flash- (#143062) üzenetére


patex1983
őstag

Szia!
Sportkaja.hu, a fitten-pozitivan bloggere is szokott kirakni recepteket, illetve a builder.hu gasztro rovatában is találni ezt-azt...
https://m.builder.hu/builder-gasztro-rovat-a1128

X

(#143092) Angel2014 válasza marked one94 (#143075) üzenetére


Angel2014
addikt

Megérdemelné egy pár szarházi,hogy megtudja mi az az éhezés ,vagy nélkülözés ne félj egyből nem fogja többet azt mondani az ételre,hogy szemét.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#143093) Angel2014 válasza aelod (#143088) üzenetére


Angel2014
addikt

Na itt leadnám az önéletrajzomat, raktáros pozícióban! 😉😉😉

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#143094) aelod válasza MATEO6600 (#143090) üzenetére


aelod
veterán

Ki ki a maga szemétdombján kapirgál ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143095) Apollyon válasza MATEO6600 (#143090) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem azért mert sok gondom lenne ezzel a hölggyel, de a fitness 3,14csa mint definíció nem igazán illik rá, csak szimplán jó a shekke, meg van egy formás kanna.
De a karján semmi izom, sőt, igazából egyáltalán nem látszik rajta, hogy bármit is sportolna.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143096) MATEO6600 válasza Apollyon (#143095) üzenetére


MATEO6600
őstag

Igazad van, nem is pont erre a típusra gondoltam, hanem az igazi fitnessz picsákra.
Azt tudom hogy szemétdombon kapirgálok, csak azt nem, hogy hol kéne helyette

(#143097) kk831228 válasza MATEO6600 (#143090) üzenetére


kk831228
addikt

Azert ilyenből nem sok van gym-ben sem... :B Főleg olyan, aki alul és fölül is ilyen...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#143098) David75 válasza MATEO6600 (#143090) üzenetére


David75
őstag

Gondolkozz másképp, vidd le barátnőd terembe :D Nekem barátnőm stronglift-et tollja kb egy éve már egykét plusz gyakorlattal.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#143099) HussarF válasza MATEO6600 (#143096) üzenetére

Nem jó szórakozóhelyekre jársz, ha nem látsz ilyeneket. Night club-okban keresd. De szólok előre. Ne legyen limit azon a hitelkártyán. Az ilyen nők már nem hisznek az egymás mély tiszteletén alapuló kölcsönös szerelemben ;]

(#143100) kicsiogre válasza MATEO6600 (#143096) üzenetére


kicsiogre
tag

Nekem Julia Vins jön be ( vagyis sajna nem jön be hozzám :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.