Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65451) Zozo0525 válasza ballazol (#65449) üzenetére


Zozo0525
őstag

:-) Most reggel kipróbáltam, lehet az a baj a levegőt kifújom és visszacsapódik rá a pára azt hiszem, lehet velem van baj

(#65452) stefyY válasza emvy (#65447) üzenetére


stefyY
őstag

Gyereee, lepacsizunk... :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#65453) LanyUs válasza Zozo0525 (#65451) üzenetére


LanyUs
senior tag

Én a sima átlátszó bringa szemüveggel is szenvedek menet közben. Párás, izzadt, alig látok valamit. Sokszor megállok törölgetni.

(#65454) #76500480


#76500480
törölt tag

Nem bírtam a heti 120km terhelést.(20-30km/alkalom) :BEgy éve a masik lábbal játszottam ezt el. Sarokemelesnel jelentkező fájdalom lépcsőn lefele, nagyobb lépések, ugrálás amihez kell az Achilles. Egy fals rtg és egy MR.

Vélemény:
Kóros csontszerkezeti eltérés nem mutatható ki. Javaslat: Jobb boka natív MR vizsgálata

Vélemény: Infractio a sarokcsonton, kifejezett csontoedemával. A Kager zsírszövet területén gyulladás. Subcutan oedema. Diag.Mediálisan a sarokcsonton az Achilles-ín tapadása alatt kifejezett csontoedema van, itt T1 súlyozott mérésen alacsony jelű sáv is megfigyelhető dislocatio nincs.

[ Szerkesztve ]

(#65455) tomcica válasza #76500480 (#65454) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az achilessel nagyon vigyazz :K ahogy mar irtam itt parszor az es a talpi bonye,amire naaagyon ugyelek... a tobbit ki szoktam hordani "labon"
Esetleg heti 70-80km minosegi specifikus futas + 6-8ora keresztedzes ?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65456) Zozo0525 válasza LanyUs (#65453) üzenetére


Zozo0525
őstag

Akkor nem vagyok egyedül ezzel. lehet szokni kell? vagy valami spec szemüveg? igaz ballazol szerint sima szemüveg is jó

(#65457) emvy válasza stefyY (#65452) üzenetére


emvy
nagyúr

Mire tervezel menni? :)

while (!sleep) sheep++;

(#65458) stefyY válasza emvy (#65457) üzenetére


stefyY
őstag

3 fő vegyesben nyertünk idén, úgyhogy gyanítom abban is kell induljunk. Jött az email nem sokkal a verseny után, hogy a dobogósoknak a nevezés jövőre ingyenes. :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#65459) Agony válasza tomcica (#65455) üzenetére


Agony
aktív tag

Nekem is most ez a heti 80-100K tűnik élhetőnek... valahogy mindig 110-120K-nál kezdődtek a bajok. Minden nap megy egy 15-20 perces https://www.dynamicrunner.club/ -os nyújtás, mobilizálás, a hétfői bringa, a csütörtöki úszás meg azért gondoskodik róla, hogy azoknak a napoknak is legyen valamennyi haszna.

Tegnap a 32-33 C° ellenére már sikerült egész értelmezhető tempót produkálni. 24K benne 7x 2000/R1000 (3:50/4:15) volt a cél és meg is lett 3:49/4:14-re, viszont a meleg kellenesen szétkapott. Vittem 4x 2dl folyadékot, de a végére úgy érzem a 2L is kevés lett volna, mert ömlött rólam a víz. :D

Jövő vasárnap már 26K benne 5x3000/R1000 lesz a menü, de várhatóan hűvösebb lesz és a tempót is visszább veszem maratonközelire (3:55/4:15), úgyhogy szerintem kevésbé lesz megterhelő.... hétköznap meg pörgönek a 400/400-ak meg az 1000/1000-rek. :K

Start with a whisper, end with a scream!

(#65460) emvy válasza stefyY (#65458) üzenetére


emvy
nagyúr

Kiraly, en is szivesen indulnek valakivel egyutt, de meg nincs otletem :)

while (!sleep) sheep++;

(#65461) Never79 válasza emvy (#65447) üzenetére


Never79
tag

Nem tervezek már aszfaltos versenyre menni, esetleg egy-egy félmaratonra, maratonra, hogy megnézzem mit tudok ezeken a távokon.

Szerintem az ne riasszon el, kellenek a tervek, célok, hogy menjen előre az ember, néha még a húsdarálóban is :).

Más:
Eléggé szép, hogy egy 59 éves férfi nyerte a Korinthosz160-at. :).

Mostanában hozzácsapódtam egy régi terepfutó hölgyhöz. 2x éve fut 56 éves, de olyan tempót megy még, hogy csak lesek. Közben meg végig beszél, meséli a régi nagy élményeit (volt UTH 3. is). Kilinról is mesélt, mikor először látta UTMB-n azt hitték ismerőseivel, hogy van csapatverseny is, mert semmi nem volt nála, csak egy övtáska, és úgy futott. Az volt Kilian taktikája, hogy minden ponton cseréltek övtáskát.

(#65462) Never79 válasza Zozo0525 (#65446) üzenetére


Never79
tag

Én nem izzadok bele, viszont mikor jön a hidegebb időszak akkor bepárásodik, nagy idegesít, mert terepen azért figyelni kell hova lépsz. Ajánlották, hogy kenjem be borotvahabbal, mert másoknak bevált. Nekem nem. Vannak szemüveg párátlanítók, de azt még nem próbáltam.

(#65463) Zozo0525 válasza Never79 (#65462) üzenetére


Zozo0525
őstag

Ez jó ötlet.... van otthon páramentesítő de elfelejtettem mindig bekenni párásodik is meg izzadok is alatta :D
Az az 56 éves hölgy 2 éve vagy huszonéve fut? :Y

(#65464) emvy válasza Never79 (#65461) üzenetére


emvy
nagyúr

Egyebkent mi a baj az aszfalttal? Ugy erzed, hogy jobban terhel, vagy miert?

while (!sleep) sheep++;

(#65465) Peterhappy válasza #76500480 (#65454) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bazzz... jobbulást...

(#65466) tomcica válasza Agony (#65459) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kell neked egy oszi verseny :K szep munka am ez igy :R nem is csoda h minden terheles nelkuli nap regeneraciora megy el,naaagyon oda kell figyelni,mert par aprosag es a kovetkezo combos terheles mar tul is terheli az embert.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65467) tisn válasza Never79 (#65462) üzenetére


tisn
addikt

azok sem csodaszerek. dechatlonban lehet kapni az uszoreszlegen ilyen kenegetos gel szeruseget, nekem az uszashoz bevalt, tennek vele egy probat.

(nekem sem jutott eszembe a hemut bekenni vele, pedig osszel, telen parasodik nekem is, de mivel rekortanon/korbe futok, lerakom egy padra es a vegen osszeszedem)

(#65468) Chuck Norris válasza Never79 (#65461) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ha jól tudom azóta már úgy van, hogy raknak a táskádra egy címkét, hogy ne cserélgethessed meg van kötelező felszerelés is, talán aki a mezőny elején ér be azoknak meg is nézik a végén, hogy végig cipelték-e a sok felesleges kacatot.

(#65469) Never79 válasza Zozo0525 (#65463) üzenetére


Never79
tag

Igen, én már csak azért nem vettem, mert ez a párás időszak inkább késő ősztől kora tavaszig tart nálam, és ezt a tippet én is nemrég kaptam.

Több, mint 20 éve fut. Most már csak élvezetből teszi azt mondja, már nincs meg a versenyszellem :) . Ettől függetlenül Szentendre trail 7 óra 20 körül lett meg neki, úgy hogy nem edz már semmit, csak elmegy néha "futogatni", meg túrázgat, néha egy-egy TT-t fut. Mondogatom neki, szeretnék én 56 évesen ott tartani, ahol ő.

emvy: Terepen lehet indokkal sétálni, mert ott az "emelkedő" :D. Viccet félretéve, egyrészt alapból jobban szeretem a terepet, másrészt gyenge vagyok fejben. Nincs meg az a monotonitás-tűrés, ami a hosszú aszfaltosokhoz kell, nem szeretek szenvedni sem. A terepen mindig van valami inger, a szép táj, egy átrohanó vad, technikás részek.

szerk.:

tisn: köszi a tippet. Azzal is teszek majd egy próbát, sőt lehet akkor először inkább azzal.

Chuck Norris: igen mondta a hölgy is, hogy következő évben vezették be ezt a címkés dolgot, mert sokan azt mondták, ezért nyert akkor Kilian. Persze a következő éven (években) is nyert az új szabályokkal.

[ Szerkesztve ]

(#65470) Agony válasza tomcica (#65466) üzenetére


Agony
aktív tag

Ez a heti 2x erős/hosszú nap, minden más laza/regeneráló felállás egyelőre jó útnak tűnik. Tempó valószínű nem fog fejlődni (főleg hogy nem is megyek 3:40 alá :D), de jóval kisebbnek érzem a sérülés esélyét, mint korábban.... meglátjuk mit hoz ez a 12 hetes blokk, ilyen menetrend még úgyse volt. :U

Start with a whisper, end with a scream!

(#65471) Zozo0525 válasza Never79 (#65469) üzenetére


Zozo0525
őstag

köszi.
Már gondolkodtam visszamegyek kontaktlencsére? :R

(#65472) LanyUs válasza Agony (#65470) üzenetére


LanyUs
senior tag

Mi történt? Volt egy enyhe túlerőltetés? Ezért jött be az úszás és a bringa?
A Dynamic runner nyújtás nincs esetleg youtube elérhető formában? Nekem a felső pötty kezelése/nyújtása érdekelne. A jobb fenékből induló szalag enyhe húzódása miatt. Tudok vele futni, de nem komfortos 10 km felett. Szeretném megoldani.

(#65473) tomcica válasza Agony (#65470) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A laktatkuszob legalabb ott van,ahol lennie kell :K lejar ez az idoszak,akkor lehet aprosagot valtoztatni pl: a 400/400-nal a gyors reszt picit erosebbre futni,de eloszor csak az utolsot,majd hetrol-hetre meg egyet,meg egyet. Amikor pl megvan 6db 3:40-re es 6db 3:35-re...akkor fogod es az utolson tekersz picit ujra...pl 3db 3:40-re 6db 3:35-re 3db 3:30-ra. Ugy akkor alaposan be van mar a futomu jaratva,fejben is fel vagy spannolodva es nem is az egesz 400-as edzes kell full feszesen csinalni.Biztos meglesz a modja,ahogy fel tudod venni a gyorsabb iram mechanikajat...csak meg nem jottunk ra ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65474) #76500480 válasza tomcica (#65455) üzenetére


#76500480
törölt tag

Az Achilles ép, boka szalagok, ugrócsont és a köbcsont is. Repedés helyével van a gond mert az Achilles tapadasnal alakult ki, hetek alatt. Annyit éreztem, hogy nyomja a cipő a sarkam… pár száz méter futás és elmúlt…hát nem az nyomta… szépen felnyílt az Achillesig :C

(#65475) tomcica válasza #76500480 (#65474) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kemeny vagy csoki :R anno a birkozo edzom szaggatta meg az achilesset bemelegitos foci kozben :U ket hetig santikalt vele,hogy "majd helyrejon"..mire elment a dokihoz,kiderult h ossze kell varrni.
Kerdeztek tole,hogy "miert jott csak ket hetre ra,hat nem fajt addig?!",erre a valasz,hogy "fajt,de nem veszesen" ;]
Kemeny mag ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65476) Never79 válasza Agony (#65459) üzenetére


Never79
tag

S mennyit tudsz aludni, pihenni? Nálam ez a szűk keresztmetszet, mert jó, ha összejön a napi 7 óra alvás. 70 km /1000-1500 szintnél tartok, de néha rezeg a léc érzem.

(#65477) Agony válasza LanyUs (#65472) üzenetére


Agony
aktív tag

Pont ugyanez volt a helyzet nálam. Jobb gluteus mediusba valami gyulladás, ami május végére már teljes sántításba ment át.

Akkor tartottam a maratoni felkészülésben 33K@4:00-nál, de úgy döntöttem elengedem, mert valószínű úgyse nyáron kéne megfutni az első maratonom és ha tovább erőltetem, akkor az ősz is megy a kukába. Szóval 4-6 hétig futás off, helyette minden más (bringa, séta, úszás, erősítés, stb..), aztán kb. július közepétől kezdtem el újra felépíteni 70K/hétről, most tartom 85K/hétnél.

A faromban továbbra is érzem a húzódást, de most nem olyan vészes, mint májusban volt, ezt próbálom kordában tartani masszírozással, nyújtással, erősítéssel, hengerezéssel, stb... aztán meglátjuk hogy megy.

A https://www.dynamicrunner.club/ -ot hirdetések ajánlgatták orrba-szájba. Aztán utána néztem a Facebook oldaluknak (https://www.facebook.com/iloverunningmagazine/) és elég masszív követőtábora van, úgyhogy gondoltam nem lehet annyira sz*r. A lényeg, hogy itt neki a heti 1-2 db 30-60 perces erősítésen/nyújtáson van a hangsúly, hanem minden napra van valami, de csak 15-20 perc, ami azért jóval könnyebben beilleszthető a programba. Mostanában úgy csinálom, hogy futás után rögtön lenyomom a terhestornát is ;] , ha meg kimarad egy nap akkor azt másnap vagy hétvégén pótlom.

Ha érdekel, akkor regisztrált be az oldalukra (7 napig ingyenes), nézz körül hogy mik vannak, pörgess bele a videókba, stb... aztán mond le az "előfizetést", mert én azt a 7 napot lehet, hogy hasznosan töltöttem és megmaradt a teljes oldal tartalma. :U ;)

Start with a whisper, end with a scream!

(#65478) Agony válasza Never79 (#65476) üzenetére


Agony
aktív tag

Fixen napi 8 órát alszok 22:30-06:30, erre igyekszem nagyon figyelni és az alvás minőségére is. Jellemzően 1-2 óra mélyalvás és 1-2 óra REM van benne, Garmin meg alvási pontszámnak 85-95 között szokott adni.... 8 után már próbálok nem nyomkodni telefont, inkább valami passzív tevékenységet végzek vagy pl. akkor hengerezek/masszírozok... szóval valami olyat csinálni, ami már inkább kikapcsol.

Vicces amúgy, mert hétvégére általában veszek valami jó bort, mikor milyen kedvem van... Hétköznap kvázi tökéletes az alvásom, 90 feletti alvási pontszám, semmi ébrenlét, reggel magamtól ébredek nem az ébresztőre, stb... viszont pénteken és szombaton este amikor megiszom azt a 2x 3 dl bort... ;] Az alvási időszak első 2-3 órájában egy csomó forgolódás 1-2 perces ébrenlétek, mély alvás és REM is leesik 30 perc alá, aztán kapok rá valami 75-80 körüli alvási pontszámot. Szóval ahhoz képest, hogy az alkohol ellazít, meg érzésre álmosabbá tesz... tökéletesen szétcseszi a regenerációt. :B

Start with a whisper, end with a scream!

(#65479) tisn válasza Agony (#65478) üzenetére


tisn
addikt

Jellemzően 1-2 óra mélyalvás és 1-2 óra REM van benne, Garmin meg alvási pontszámnak 85-95 között szokott adni..

bammeg, ezt jobban irigylem, mint a heti 100km futast :)

igaz, a macsekoknak konnyu.

(#65480) Zozo0525 válasza Agony (#65478) üzenetére


Zozo0525
őstag

Az alkoholtól pont hogy sz@rul alszol. :C

(#65481) LanyUs válasza Agony (#65477) üzenetére


LanyUs
senior tag

Visszaolvastam magam és 2017. júliusban, amikor 05:00 tempó alá mentem első esetben a bal fenekem éreztem. Majd a rendszeres tempó korszak óta bő 1 éve érezgetem a jobb feneket, azóta extrán nyújtom és próbálom kordában tartani én is. Makacs egy dolog... Ülő munka + tempó erőltetés hozta Nálam a laza feszülést, ami nem romlott, de a teljes tünet mentesség lenne a célom, mert egy erősebb 400/400 vagy fm közben zavar ( amikor a lábat előre lendítem és megfeszül egy pillanatra ). Ez még rendben is lenne, de hányszor van ez a mozdulat. Minden második lépés :) Köszönöm a linket :R

(#65482) tomcica válasza Zozo0525 (#65480) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Terhestorna...hetvegi par deci vororsbor...meg is neztem,hogy jo topikot toltott be a bongeszo?! ;] :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65483) Never79 válasza Agony (#65478) üzenetére


Never79
tag

Az jó! Én ha már 80-at kapok Garmintól, akkor örülök :U . Az alvási pontszámom 60-80 között szokott lenni, a REM-em nagyon alacsony 40-50 perc :( Ez sajnos a jelenlegi életvitelem miatt van.

A bor esetében ugyan ezt vettem észre én is, ha iszom, akkor sokkal szarabbul alszom.

(#65484) Agony válasza Never79 (#65483) üzenetére


Agony
aktív tag

Szerencsére az alvással nincs gond... szívesen feláldoznék belőle valamennyit kevesebb sérülésért vagy több tempóért. :D

Itt pl tök jól látszik, hogy egész héten milyen jól alszok, aztán hétvégére jön a bor. ;]

Itt meg egy hét júniusból, ahol a sérülés alatt a bort is kivettem, hogy ne rontsa a regenerációt... :U

Dehát ennyi örömforrás kell és azt hiszem ez nem is az a mennyiség, ami az éjszakai forgolódáson túl komoly károkat okozna. :)

Start with a whisper, end with a scream!

(#65485) HKorn válasza Agony (#65484) üzenetére


HKorn
addikt

Érdekes a dolog a pia, főleg a bor (na meg a rövidek), nálam is ilyesmit okoznak, valahogy magasabb olyankor a nyugalmi pulzusom, ezt stressznek véli a Garmin és kapom én is az alacsonyabb alvási pontszámot. Sörnél ahogy észrevettem nem ennyire vészes a helyzet. Persze itt max 1-2 korsóról beszélünk. :)

Run&Ride

(#65486) LanyUs válasza HKorn (#65485) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nekem 2 üveg bor és 2-3 pálinka akár 4 napra is kiüti a minőségi edzést! Nem tudok megfelelő minőségi edzést csinálni, úgyhogy én a srácokkal max. 1 sört, a többi alkohol mentes vagy energiamentes üdítő. Evvan... :)

(#65487) Agony válasza HKorn (#65485) üzenetére


Agony
aktív tag

Én rövidet ritkán iszok, borral is inkább úgy vagyok, hogy kevesebbet de jobb minőségűt, ami talán még szőlőt is látott. :D Csak szárazat, jellemzően rosét vagy vöröset iszok és ugyanaz a helyzet mint nálad. Megemeli a pulzust (meg gyanítom a vérnyomást is) és a Garmin nálam is ugyanígy pampog a magasabb stesszszint lassítja a regenerációt stb... miközben ülök. :D

Szerintem ennyi bele kell hogy férjen még a sportos/fitt életvitelbe is. Aztán nyilván ha fontos a hidratáció, kalória deficit vagy épp verseny előtt vagyok akkor erről a legkönnyebb lemondani. :K

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#65488) Never79 válasza Agony (#65484) üzenetére


Never79
tag

8 után csak a telefonhasználatot redukálod vagy akár TV-t sem nézel (sorozatot/filmet)?

(#65489) Zozo0525 válasza tomcica (#65482) üzenetére


Zozo0525
őstag

"terhestorna? "ezt most nem értem főnök :D
én írtam ilyet? leragadtam a szemüvegnél még :D

(#65490) tomcica válasza Zozo0525 (#65489) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja,nem te...csak veletlen nem "uj" hanem "valasz" lett ;) en kerek elnezest...a szemed,mint a sase ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65491) #76500480 válasza tomcica (#65475) üzenetére


#76500480
törölt tag

Ezt hívják fáradásos törésnek. Gyakori meg a síp csont meg pattanása, na ott 100% a gipsz és a mankó :(

(#65492) Zozo0525 válasza tomcica (#65490) üzenetére


Zozo0525
őstag

"a szemed,mint a sase ;)" akkor nem kellene szemüvegben futnom :D

(#65493) tomcica válasza #76500480 (#65491) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Akkor extran ugyelj ra...ilyen esetben testsuly nelkuli keresztedzes mehet csak :K talan a legjobb az uszas.Utana sifutas,bringa es evezes.
Ugy hallottam azok a faradasos toresek es repedesek is tudnak alattomosak lenni,nem szabad tul gyorsan visszaterni a fullos futasos edzesterhelesbe :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65494) tomcica válasza Zozo0525 (#65492) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szovicc volt,feldobott labda...nem tudtam ellenallni...olvastam,h kodos szemuveggel kuszkodsz ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65495) Agony válasza Never79 (#65488) üzenetére


Agony
aktív tag

Sorozat, film meg ilyesmi megy, azért is írtam a passzív időtöltést. Inkább az intenzív tartalmakat próbálom kerülni, mint a közösségi média, játék stb... amik jobban ingerlik az agyat. Például ha sok közösségi médiát vagy hír olvasol akarva akaratlanul belefuthatsz olyan dolgokba, amik tudat alatt elkezdenek stresszelni. Pár post, néhány negatív komment, egy-két kellemes hír és máris pörög az agyad... egy film, sorozat, youtube videó, cikkek, könyvek meg inkább lefűznek (legalábbis engem).

Párom 9 évvel fiatalabb nálam és már itt érződik, hogy más generáció. Ő pl. egyfolytában pörgeti a TikTok-ot, Instát, Facebookot, stb... és rettenet szarul aludt. Gyakorlatilag percek voltak a mélyalvásai, meg hiába aludt napi 10 órát, akkor is olyan volt mint a mosott szar.

Egy ideje rászoktunk, hogy a hálóba már nem kapcsoljuk be a TV-t, full sötét és csend van... most ő próbál ráállni, hogy legalább 9 után már nem telefonozik és azóta sokkal jobbakat alszik. Eleinte nagyon nehéz volt neki, volt hogy órákat forgolódott mire sikerült elaludnia, de ahogy ráállt a szervezete, hogy ez az esti rutin, azóta sokkal kipihentebb és tökéletesen elég neki a 8 óra alvás.

Szóval szerintem érdemes időt szánni ennek a fejlesztésére, mert szinte az életünk 1/3-át alvással töltjük, ugyanúgy mint a munka és a szabadidő esetében, itt is érdemes a legjobb minőségre törekedni. :K

Start with a whisper, end with a scream!

(#65496) ballazol válasza Zozo0525 (#65492) üzenetére


ballazol
senior tag

szerintem csináltass egy új szemüveget
:))

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#65497) tomcica


tomcica
Topikgazda

Ekozben a Mizuno-nal ;] hujjuj...vegre nem kell azon gondolkozni,h levagjak-e a sarkabol,mert tulepitett..ennek nincs.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65498) ballazol


ballazol
senior tag

ma reggeli a tegnap délutáni 55:25 után:

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#65499) jimpo válasza Agony (#65478) üzenetére


jimpo
aktív tag

Az durva, nálam az elmúlt 50 napban 3x volt 7 óra feletti alvás. :DDD Igaz mikor szabadnap van akkor be bóbiskolok néha fél órát, de nem jellemző.

Nekem is oda kellene jobban figyelni az alvásra is. Pihenősben még oké is a dolog, de mikor munka van akkor alapból 19 óra előtt érek haza. Utána irány futni, 8 óra körül szoktam befejezni a futást. Utána kaja, zuhany. Illetve akkor van időm jobban a fórumot nézni, meg cipőt vadászni. Továbbá szoktam játszani is egy keveset.... :U :W

Én perpill nyújtás és súlyzózás nélkül üzemelek már egy hónapja. :B
A futás mellett némi bringa, és minden nap séta van. A munkában délután négy körül meg van a 9000+ lépés, pihenősben meg reggel futok általában.
Igaz ma pont nem, vettem némi rizst. ;] A táskába éppen befért a kettő, ezzel ment 2 kilométer séta hazáig. Viszont egy jó darabon a busz hozott, mindenhova is gyalog megyek. Nagy ritkán kerékpárral, jogosítványt sose akartam. :N

Stryd Next Gen

(#65500) Zozo0525 válasza ballazol (#65496) üzenetére


Zozo0525
őstag

biztos. :( 180.000 ez is :O mindegy gyakorlom még akkor :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.