Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65051) tomcica válasza sherlock82 (#65050) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az 1500m es az 1 merfold a legnehezebb szerintem.Oda mindketto ki kell hogy legyen maxolva,a sebesseg es az gyorsasagi allokepesseg is :K
A 800m is tud durva lenni,ha 400-as futo vagy,es a sebesseg felol jossz.Abban az esetben az az egyik legnehezebb kifuthato "hosszutav".

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65052) LanyUs válasza Peterhappy (#65049) üzenetére


LanyUs
senior tag

Be kell vállalni a másnapi fáradtságot :) Én is tudom előre, hogy baj lesz holnap, de ha mozi, akkor mozi. Nem állhat le az élet. Ha a héten ezt megcsinálom háromszor plusz a kemény futások mellé, akkor szoktam jajgatni, hogy fáradt vagyok :)

Újra futni? Vársz 10 percet és megcsinálod a másik módszerrel :)

[ Szerkesztve ]

(#65053) margithid


margithid
veterán

Tegnap megjott az asics gt 1000.
12k volt ay-n.
Első blikkre nagyon kényelmes, elég jó tartása is van, nem érzem, hogy befelé dőlne a labfejem mint pl NB propelben.
Egyelőre el lesz rakva cumulus mellé, kayanot és gt 2000et meg használom felváltva.
Ma este felé tervezek menni 10 km-re, jó móka lesz ebben az időben 😃

(#65054) Zozo0525 válasza margithid (#65053) üzenetére


Zozo0525
őstag

nekem csütörtökön jött meg a cipő. jónak tűnik, én is eltettem még :-)
Ma reggel akartam futni, de elaludtam. nem tudom legyen este vagy inkább holnap reggel egy hosszabb?

(#65055) margithid válasza Zozo0525 (#65054) üzenetére


margithid
veterán

Jaja, ennyiért ajándék.
Nekem eddig az Asics cipők jönnek be legjobban.
Sajna az 5-6k körüli Asics patriotról lecsúsztam, az meg jó lett volna sétálni :)
Én este tolok egyet, reggel nem szeretek futni, illetve akkor általában kondizom, fekőtámasz, súlyzózás.

(#65056) Zozo0525 válasza margithid (#65055) üzenetére


Zozo0525
őstag

este nagyon meleg van, de lehet megpróbálom? :-)

(#65057) margithid válasza Zozo0525 (#65056) üzenetére


margithid
veterán

Én is 7 óra után megyek. Nálam a lényeg, hogy ne süssön a nap, mert az tud kivégezni.

(#65058) Zozo0525 válasza margithid (#65057) üzenetére


Zozo0525
őstag

este teszt lesz, (ha csuklás lesz akkor nem jött be nekem) :D :D :D

(#65059) Peterhappy válasza margithid (#65053) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekem is megjött a topikcipő, az első (két) benyomás nagyon jó, igen kellemes csalódás.
Nem tudom mennyit bír, ha 7-800km belefér, ennyi pénzért már marhára megérte.
És szerintem még a színe is tök jó :K

(#65060) sherlock82


sherlock82
senior tag

Ilyenkor erdei utak, ösvények azok ahol futni szoktam.
Jobb mint az aszfalt és hűvösebb is az idő.
Én is este fele megyek ma.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#65061) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Déltől 18 óráig a futás duplának számít :D

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#65062) Peterhappy válasza sherlock82 (#65060) üzenetére


Peterhappy
őstag

:K

Én kezdek visszaszokni a közeli park mulcsos futópályájára. Jobban szeretem az erdőt, de ez 99%-ban árnyékos. Ha nem hajnalban megyek, sokat számít.

@Zsolt: Én hat előtt mentem ma ki, 105 perc kondipark után morzsoltam el még 11km-et. 8:45-re értem haza. Az az egy óra kocogás is duplának tűnt :D Azóta sem találom a helyem a világban.

(#65063) Alg


Alg
veterán

nem ide

De ha már sikerült postolnom, ma reggeli hosszú futás:
6kor ébredtem, 7kor indultam - még éppen kibírható idő volt, 8 után, főleg a városban visszafelé viszont már kegyetlen... reggeli sem volt, valahogy nem is éreztem az erőt, látszik is a pulzuson: szépen kúszott felfelé végig, úgy hogy az alapozó futást a végén a Garmin "Tempo" skatulyába tette Base helyett... Próbáltam kutaknál frissíteni, meg vittem egy energiaszeletet emit félúton betoltam - sokat nem segített egyik sem, az utolsó 3k már nagyon szenvedős volt.

Pedig tegnap pihenőnap volt, csak este csináltam egy órás nem túl intenzív súlyzós - abrolleres felsőtest edzést. Holnap hajnalban bringa, onnan is jó lenne 8ra már hazaérni.

Viszont, a Praterben láttam egy őzbakot, kb. 2m-el mellette futottam el, le sem bagózott, megszokta már az embereket biztos. (Korábban mikor egy esős éjjelen mentem arra akkor meg vadkacsák aludtak az út közepén...)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#65064) Alg válasza Alg (#65063) üzenetére


Alg
veterán

Hazudtam, tegnap reggel is voltam futni de csak egy rövid 7k-t... :B

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#65065) Alg


Alg
veterán

Bécs, Mariahilfer XXL - nem tudom mennyire jó árak ezek... (ha jól gondolom ezek hideg időre való csukák...)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#65066) stefyY válasza Alg (#65065) üzenetére


stefyY
őstag

Tomcica filozófiája:

"Bármilyen cipőben lehet futni hidegben, ha elég nagy tempóban mész, biztosan nem fogsz fázni bennük."

;]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#65067) Alg válasza stefyY (#65066) üzenetére


Alg
veterán

Igazából sosem fázott még a lábam futéskor (bringán lefagyott már párszor), max hóban veszek egy GTX cipőt, szóval fogalmam sincs mi extra lehet ez a "cold ready". Gondolom valami marketing BS.

Szerk: ja hogy vízlepergető azt írják rá, akkor az lehet mint a nike Shield

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#65068) tomcica válasza stefyY (#65066) üzenetére


tomcica
Topikgazda

;] a masik hogy a mai araknal ha 59 euroert adnak jo Adidas cipot,akkor KETTOT kell venni abstart es dupla annyi km-t futni/het...jelszo: "Egyszer elunk,mi baj lehet?!" :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65069) tomcica válasza Alg (#65067) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mer' meg nem futottal hoban mezitlab ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65070) margithid


margithid
veterán

Letoltam a 10 km-t. Nyögvenyelősen :)
Vége felé elégé ki voltam már, de azért nem álltam meg.

(#65071) margithid válasza tomcica (#65068) üzenetére


margithid
veterán

Ha 30 eurós Asics GT 1000 van, akkor meg négyet? :)

(#65072) tomcica


tomcica
Topikgazda

Csapassatok skacok,en ma delutan strandoltam...rapihenek a holnapi kozos "'piknikre". A szomszed varosban tartjuk,mint tavaly,egy Tisza menti nyaraloban bandazunk.
7:00 gyulekezo, utana 7:30-tol minden oraban 30perc futas 13ig...ergo 6x...semmi tempo,csak laza bandazas 30-35km azert osszecsurog. Ez a leglajtosabb verzio amiben meg hajlando vagyok reszt venni. (biztos,ami biztos felkelek 4:50-kor es evezek egy orat ehgyomorra elofarasztasnak,ne legyen velem annyi bajuk abstart reggel :D ).
Jelszo: "Ki,ha nem te? Mikor,ha nem most?"

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65073) tomcica válasza margithid (#65071) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ugyis tudod a valaszt :P AZONNAL

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65074) Alg válasza tomcica (#65068) üzenetére


Alg
veterán

Szerintem így is egész jól alakul, heti 40k-nál járok a tervben, bár néha az egyik lazát kihagyom ha nagyon kikészít a hétvégi 70-100k bringa ami még ehhez szokott jönni, meg néha hét közben is beugrik egy 30-50k tempós tekerés... Illetve heti 2-3x1 óra súlyzós, ab rolleres felsőtest edzés, mert pálcikaember alkatom van :B most reggel éppen 75 kilót mutatott a mérleg, 188cm magassághoz, meg olyan 14-15% körüli testzsírhoz, bár ez utóbbi okosmérleges becslés csak kb 3 héttel ezelőttről.

Jövő héttől (9. hét a tervben) a heti egy tempó vált 7x400/400-ról 7x500/500-ra, továbbra is 5 perces résztávval, a pihenő tempót nem specifikálja de igyekszem 6:30-6:50 közé belőni. A többi futás továbbra is 6:20-6:40.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#65075) sherlock82


sherlock82
senior tag

Én a hegyben futottam egy jó 8 ast. benne kicsit több 100 szinttel.
Feltámadt a szél és a meleg mellé az is párosult így az erdei utakon a környezet már elfogadható volt.
MA sem kell altató.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#65076) stefyY válasza tomcica (#65068) üzenetére


stefyY
őstag

Hát valóban nem drága, ha tényleg jó cipő. De dupla annyi kilométerre annyit, hogy a jobb sípcsontom megint vacakol... :U :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#65077) Zozo0525


Zozo0525
őstag

olvastátok?
https://24.hu/sport/2022/07/24/loci-es-oliver-megcsinalja-futas-szarajevo-marathon-maratoni-futas/?fbclid=IwAR2ghtFGLfqtRIf5yC9yKOds0O9elpYLQDfkyNjg4x95XiBChdPNLnOMx44
itt mindenki hülye? ki fogja eldönteni mi a határ? a sok 12-14 éves tornászcsaj meg úszó az rendben van, futás meg nem? ezt az "edzőt" is felrúgnám a holdra aki feljelentést tett :W

(#65078) margithid


margithid
veterán

Na a tegnapi futás után fáj a lábam. Ugyanaz a fájdalom mint a másik lábamon volt visszér műtét előtt.
Sajna ezt is meg kell csináltatnom..
De most ragasztásossal fogom, ott nincs 1-2 hónap kihagyás.

(#65079) stefyY válasza Zozo0525 (#65077) üzenetére


stefyY
őstag

Rövidre zárom annyival és a témáról többet itt nem fogok egy szót sem írni, összeveszni nem akarok senkivel, elsőre sem értettem egyet a dologgal, amikor olvastam. A 12-14 éves tornászcsajokkal is biztos csinálnak olyan dolgokat, amikre csak ráznám a fejem, ahhoz én nem értek. De 36 fokban maratont futni felkészületlenül egy felnőtt embernek sem válik az egészségére. Egy 10 éves gyerekről beszélünk...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#65080) xy.zsolt válasza Zozo0525 (#65077) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Azt is tudni kéne, hogy önszántából fut-e ennyit és ilyen körülmények között vagy elvárásból.....szerintem egy vizsgálatot mindenképpen megér. Aztán ha az derül ki, hogy totál magától akkor tőlem futhat amennyit akar, de ne szervezett versenyen. Szabályozni kéne az alsó korhatárt egy meghatározott versenytáv felett....időjárástól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#65081) Zozo0525


Zozo0525
őstag

beszabályozni mindent? 12 évesen mennyit futhat? 5 km? 14 évesen 10...? vagy mégis hogy? bezzeg focisták, úszók, ... versenysportolók rendben vannak? és ki aki eldönti mennyit lehet? versenyszervező nem híbás csak a szülő?

(#65082) xy.zsolt válasza Zozo0525 (#65081) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én a versenyszervezőket rugdosnám a Holdig.....pénzéhes banda. Vagy szerinted rendben van, hogy rajthoz engedték állni, pláne ilyen forróságban?
Értem én, hogy Kenyában vízért vagy suliba futkosnak ennyit, de ők muszájból teszik....sajnos.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#65083) Zozo0525 válasza xy.zsolt (#65082) üzenetére


Zozo0525
őstag

biztos az, de milyen alapon tilthatja meg? van olyan szabály hány éves kortól mehet? ha 2 éves miért is ne?

(#65084) xy.zsolt válasza Zozo0525 (#65083) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Szerintem hamarosan lesz rá nemzetközi szabály, de addig is veszélyeztetésre hivatkozva a szervező dönthet úgy, hogy nem fogadja el a szülői beleegyezést. Hol oké az, hogy egy szülő bármikor extrém veszélyeknek teheti ki a kölykét :F.....jah, Szarajevóban

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#65085) Zozo0525 válasza xy.zsolt (#65084) üzenetére


Zozo0525
őstag

miért, itt indult volna megtiltotta volna a szervező? szerintem nem hiszen én úgy gondolom nincs ilyen szabály. de majd meglátjuk....

Amiért zavar a történet, fiam kisebb volt elvittem focizni de 2 edzésen már mondta nem akarja ,.... kérdeztem mi legyen? teniszezett de 1 év múltán azt is megunta... Utána boxolni akart először nem akartam de erősködött.... azóta is odajár.... (ez kb 5 éve történt) akkor az ismerőseim közül páran ugyanezzel vádoltak....

(#65086) parandroid válasza Zozo0525 (#65081) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Annyit fut, amennyit akar, de nem versenyen. Én legalábbis szervezőként biztosan nem engedném. Nem véletlenül nincsenek viágversenyek sem ezen a távon. De még csak hasonló távon sem. Egy fejlődő szervezetet a felnőtt élsportból adódó terheléssel kb csak tönkretenni lehet, a csávó mögött meg prrofi stáb sincs, pláne nem erre a korcsoportra specializálódott edzőkkel, fiziológusokkal, meg sportorvosokkal, szóval ez így nettó veszélyeztetés. Nem véletlenül tiltják ki sorban a tornászokat, meg korcsolyázókat is. Szerencsétlenek 18 éves korukra járni nem bírnak. :(

Egy gyerek bármit sportolhat. De ha egy bizonyos szintet elér, akkor szigorúan csak szakember iranyításával, és nagyon erősen kontrollált körülmények között.

Civilizált helyeken amúgy 18 éven aluli nem is nevezhet maratonra…

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#65087) xy.zsolt válasza Zozo0525 (#65085) üzenetére


xy.zsolt
őstag

a linkelt cikk szerint itthon tiltott a 18éven aluliaknak!

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#65088) Amur


Amur
addikt

Sziasztok. hobbi futó vagyok, napi 45 perc a stiklim, inkább erőnlétre mint gyorsaságra kihegyezve, 8km/h átlagot szokott hozni, tempót jól tudok tartani.
Egyik ismerősöm maraton futó, ő azt javasolta csak minden másnap fussak a regeneráció miatt. Én viszont képtelen vagyok egyetlen napot is kihagyni. izomláz nincs. térdem már 47 évesen nem az igazi viszont 30 napja (ma van pont a 30.) minden nap futottam. bírom.
szükséges a szünet? vagy ez még nem olyan terhelésmennyiség aminél kell, mert azért ő biztos más dimenzióban gondolkodik mikor évi 3-4 maratont is lefut.
Más:
adidas duramo
ennyiért ez ajándék nem? eddig egy aldi sajátmárkás futócipőben futottam, hát azért éreztem a térdeim utána(talán az a gyengém, egyik műtve is volt már porcleválással, de a durvább verzió, nem lézeres)

StepN-n alkalmazással fut valaki? Van kódom 5 naponta. a frisset pont odaadtam, de akinek kell írjon privit és észben tartom, beérkezési sorrendben persze. Aki nem ismeri :
az első crypto alapú, millió díjat nyert a motivációs értéke miatt, mert ha futsz crypto valutát gyüjtesz vele. amit valódi pénzre is átválthatsz, vagy hagyhatod a Solana alapon(egyik leggyorsabb okospénz, sokak szerint évek kérdése és veri majd a bitcoin,ethereum szintjét, mert annyival gyorsabb tranzakciós szintén, illetve különböző feltételek teljesítését is tudja figyelni, és csak akkor fizeti ki a beszállítót pl. ha a rendszerben az elektronikus szállító el van könyvelve stb..tehát igazi okospénz)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#65089) margithid válasza Amur (#65088) üzenetére


margithid
veterán

Ez ennyiért konkrétan vicc.
Most volt AY-n asics gt 1000, 12k-ért. Az volt jó vétel.
Szerintem ajánlanak majd itt 20k alatt jó cipőket, mindig van valami jó vétel.

(#65090) Amur válasza margithid (#65089) üzenetére


Amur
addikt

AY az mi? mert rákerestem 64ezerért hozza az árukereső az asics gt 1000-et.

Én most adtam el városban a lakást, megyek ki vidékre egy tanyára, ott földúton fogok futni, de nem terepen. rendesen vannak utcák, csak több tanya van egymás mellett, összeér egy várossal már a terület, viszont mögöttünk csak szántóföld kilóméterekre.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#65091) xy.zsolt válasza Amur (#65088) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A szervezeted jelzi, hogy hol az elég....csak hallgass is rá. Ne úgy mint most pl én aki heti 15-20km-ről 30ra emelte az 5.00alatti tempóval futott távot és a lejtőn is így futott. :W Eddig 1hét a kihagyás 2 rövid és lassú bukott teszteléssel :O

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#65092) Alg válasza parandroid (#65086) üzenetére


Alg
veterán

Egy fejlődő szervezetet a felnőtt élsportból adódó terheléssel kb csak tönkretenni lehet

Erről van szó. :K

Más: nem bírtam magam rávenni a ma reggeli bringára, tegnap este a melegben alig tudtam elaludni, fáradt is voltam még a hosszú futástól, a Garmin is 50+ óra regent írt, így ma pihenőnap lett. Nyújtás, felsőtest edzést azért beteszek egy rövidet este.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#65093) margithid válasza Amur (#65090) üzenetére


margithid
veterán

About you. Ott vannak durva akciók.
Ha döngölt föld út akkor szerintem jó a sima futócipő, ha nem, akkor egy terepfutó cipő.

(#65094) Amur válasza xy.zsolt (#65091) üzenetére


Amur
addikt

Szia!
Fokozatosan emeltem, és ennél tovább nem is akarom. időben legalábbis. majd tempót látom ,ha már nagyon lazán megy végig(mert most végén be behullik 7 alá), akkor megyek feljebb, és ugyanannyi idő alatt kicsit több km lesz, de ez a 45 perc elég hogy állóképességet növeljek, meg a 171 cm-hez tartozó induláskor 87, ma reggeli méréskor 80kg helyére kerüljön.
47 éves vagyok, tehát nem full ideális testsúly az már nekem ami egy 20 évesnek, de szeretnék az izületek terheléséről levenni. egyébként mai napig van más sport is(thai box, de oda ritkábban jutok el-meló+3 gyerek azért köti az időt, az edzések meg délután vannak. este simán beleférne. Futni is van hogy éjfélkor megyek. Csend,béke nyugalom még a városi utcákon is-emelkedő-lejtő témában én is ráfaragtam egyszer. beiktattam egy felüljárót, előztem is a bringásokat olyan emelkedő volt, de lefelé jobban fájt..azóta nem futok arra...)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#65095) Amur


Amur
addikt

Ezekről a futási előtti shot-okról mi a véleményetek?
A DM sajátmárkását próbáltam abban 500mg L-karnitin van, meg még vitaminok egyebek ami a szervezet energiaellátását serkenti, az L-karnitin egyértelműen a zsírégetésen keresztül. Nekem ez is maximálisan bevált. csak jókat tudok mondani, tényleg bírom, és akinek számít még kg is ment le.
Ezen felbuzdulva rendeltem pár biotech-est is, mert arról meg ódákat zengenek, pedig az csak 300 ml L-karnitin, de lehet a többi cucc jobb benne.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#65096) LanyUs válasza Zozo0525 (#65083) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ma reggel volt szoba bringa 80 perc, majd 10 felé utánfutó ride szintén másfél óra. A rekortán pályán a cimbimmel 2x400m kört ment a 4 éves elég komoly tempóval. Az egyenesekben 04:50 körül húzta. Majd futottak 10x100m sprintet. Én holnap lazával kezdek újra, varratszedésig a veretős tempókat hagyom...

(#65097) Zozo0525 válasza LanyUs (#65096) üzenetére


Zozo0525
őstag

ügyes vagy, nekem csak egy laza 7,5 km ment. a meleg nem a barátom :D

(#65098) ígyvanferi válasza Amur (#65088) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ajándéknak azért messze nem mondanám, de megveheted, ha most szeretnél cserélni cipőt. Lehet ennyiért kategóriákkal jobb ajánlatot is kifogni, de idő és szerencse kérdése. Jelen pillanatban nem tudok mondani neked semmi ilyet 20K alatt.
A talpa miatt azért kérdéses, hogy mennyire lenne jó választás, mert írtad, hogy földutakon is sokat mennél, ennek viszont totál sima aszfaltos mintázata van.
Eg ilyen pl. jobb lenne: Reebok Floatride Energy 3 Adventure. De most ez is 23K, plusz még a postaköltség.

[ Szerkesztve ]

(#65099) tomcica


tomcica
Topikgazda

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
Tegnap megtartottuk a nyari csapat pikniket.Sokan nyaraltak vagy egyeb elfoglaltsag miatt nem tudtak jonni. Az egiek kegyesek voltak a penteki 40fok es a szombati 42-44fok utan,csak 33-35fok volt.
Reggel 7kor gyulekeztunk,7:30-tol futottunk 30percet. Ez ismeteltuk minden oraban 13ig...azaz 6x 30perc konnyed futas,30perc piheno/jatek/eves/ivas.
A lanyok 25-30km-t gyujtottek,a fiuk 30-35km-t.Nem cibaltuk,a harmadikat megtoltuk temposra,a tobbi beszelgetos.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#65100) #76500480 válasza tomcica (#65099) üzenetére


#76500480
törölt tag

Szép teljesítmény :R Ilyen melegben nekem csak reggel/este megy :DDD [kép] Látszik is, hogy 19fokban futottam 133as pulzussal :N [kép] Heti 90-120km-el úgy gondolom, hogy tartható nyáron is a hosszabb táv, voltak napok amikor annyira izzadtam, hogy kiszaradtam a végére. Pár óra alatt 3x1,5L víz. 22-28km futasok előtt meg 2 dl. :B ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.