Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66934) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

sziasztok !

Mit tudok tenni ha:

- Megnyertem egy licitálós aukciót pár fontért (egy fejhallgató, nagyon jó ár érte még a szállítással is)
- Ahogyan megnyertem érkezett az értesítés hogy "order cancelled"
- Jött is a levél hogy az eladó nem mer küldeni kelet EU-ba csomagot, mert ellopják stb.
- Írtam neki hogy azért ez nem így megy, az aukcióban 4500 Ft-os tracked priority szállítás volt megjelölve és én ezt hajlandó vagyok kifizetni. Mert ha követő van rajta nagyon pici rá az esély hogy ellopják (Angliából jönne a csomag).
- Következő levél az eladótól hogy adjam meg a címem
- Mondtam hogy ebbe nem szeretnék belemenni, állítsa vissza a rendelésem és mikor kifizettem PayPal-al akkor látni fogja a pontos címem, ez a legális út. (ne akarja megkerülni a Buyer Protectiont)
- Erre csak annyi válasz jött hogy "whatever" (ez az 1 szó) és azóta is "order cancelled", bezzeg az első levélben még ilyen szuper udvarias volt ("My humblest apologies for wasting your time"), teszem hozzá végig udvariasan beszéltem vele.

Amire én gondolok, hogy nem tetszett neki hogy bőven áron alul ment el a terméke és így tudott kifogást találni hogy miért ne küldje el. Hol és hogyan tudom reportolni az ilyen eladót/aukciót ? Mert sajnos amióta visszavonta az aukciót csak annyi látszik hogy "order cancelled" és semmi olyan menüpont amiben tudnék reklamálni :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.