Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) RockHaRD válasza somnia (#34992) üzenetére


RockHaRD
addikt

ajánlott levélként lesz tracking number? :F

(#35002) somnia válasza RockHaRD (#35001) üzenetére


somnia
őstag

Hát persze.

(#35003) RockHaRD válasza somnia (#35002) üzenetére


RockHaRD
addikt

EMS gyors postánál van tracking. Ajánlva nem hiszem, hogy lenne :F Tuti lesz?

(#35004) CoolBoy323 válasza RockHaRD (#35003) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

tuti lesz!

(#35005) somnia válasza RockHaRD (#35003) üzenetére


somnia
őstag

b+, minek kérdezősködsz, ha okosabb vagy? :Y

(#35006) RockHaRD válasza somnia (#35005) üzenetére


RockHaRD
addikt

a "hát persze" nem volt túl meggyőző, de így hogy már ketten mondjátok, elhiszem.

köszönöm a választ :R

(#35007) Dingokiraly válasza RAiN91 (#31773) üzenetére


Dingokiraly
újonc

Hello! Sikerült nyomonkövetned a csomagodat? Most ugyanabban a cipőben járok mint te és egy kis segítséget szeretnék kérni. Köszi

(#35008) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Új bankkártyát kaptam, a régi lejárt.
Újra be kell állítani, hogy a bank váltsa a pénzt, nem a PP? Ha igen, hol? Mióta összevonták az eBayt és a PP-t, ezt az opciót nem nagyon láttam.

(#35009) radi8tor válasza W1 (#35008) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fizetés előtt tudod kiválasztani ezt, utána megjegyzi.

⭐ Stella

(#35010) W1 válasza radi8tor (#35009) üzenetére


W1
senior tag

Amikor kéri, hogy válasszak bankkártyát, ott?

(#35011) radi8tor válasza W1 (#35010) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hát öö. Veszel valamit eBay-en, fizeted PayPal-al belépés után és akkor láthatod a megerősítés/fizetés előtt hogy mennyit vonna le, na ott lehet kiválasztani, hogy other options.

⭐ Stella

(#35012) W1 válasza radi8tor (#35011) üzenetére


W1
senior tag

Igen, eddig így volt, de mióta összelehetett kapcsolni a 2 fiókot, azóta nem tudom, ez hogy van.

(#35013) Alexios


Alexios
veterán

Nemrég volt egy olyan problémám, hogy nem jelent meg semmi a nyomkövetésnél kb két hét után, írtam az eladónak, erre ezt válaszolta:

I have been on the phone with the post office about 5 times in the last couple days. They opened a trace route on the package. Seems like the mailman that picked them up that day was new and didnt scan them into the system.

Most ez csak nekem fura? A free shippinges cuccoknál sosem volt gond, amire meg 30$-t fizetek shippingre meg egyböl eltünik..:D Meg most ilyen miatt ténylegesen eltünne a csomag? Mert felajánlotta hogy refundol.

(#35014) axioma válasza W1 (#35012) üzenetére


axioma
veterán

Akkor paypal kulon belepes, megkeresed a kartyadat a mymoney korul, es ott valahol. Ha visszakeresel, le volt irva. Sajnos osszekotve nem megy ugy "on the fly", csak a kartyak kozott valogathatsz, de a conv.option-t ugy nem.

(#35015) koliz1


koliz1
tag

Sziasztok

Ezt értelmezné valaki nekem KÖSZÖNÖM!

Thank you for contacting PayPal regarding payments on hold for the items you sell on eBay. I am happy to assist you today.

Mr xxxx, I understand from your email that you would like to know when the payments you receive for items sold on eBay will no longer be on hold for 21 days.

Please be advised that , if your item was delivered at least 3 days ago and the online tracking information shows delivery to buyer's address please contact us by email or on the phone providing tracking number and transaction ID and we'll release the payments for you.

You can avoid payment holds if:

Your eBay account and PayPal account have been open for 6 months or more and you have a history of successful selling activity.
Your negative Feedback rating from buyers on eBay is 5% or less.
Your average eBay Detailed Seller Rating is 4.5 or above.
You’ve received 20 or more Detailed Seller Ratings in the last 12 months.
You don’t sell items in higher-risk categories where we see more chargebacks and disputes. These categories include tickets, gift certificates, computers, consumer electronics, and cell phones.

For more information regarding your score as a seller on eBay please log in to your eBay account and go to 'Seller’s dashboard'.

I trust that I answered your question and your issue will be resolved soon.

[ Szerkesztve ]

(#35016) gaborsan válasza tamas1985 (#34925) üzenetére


gaborsan
csendes tag

Egyik autókereskedő ismerősöm árul bmw 5-s spoiler kitt-et. Megkért tegyem fel neki. Túl nagy és drága a csomag.

(#35017) TaaT


TaaT
veterán

Lehet hogy hülye kérdés, de ezek 3tégegű fóliák? [link] nincs semmi erre utaló a leírásban.

Give them hell Ukraine!

(#35018) koliz1 válasza TaaT (#35017) üzenetére


koliz1
tag

Sztem Nem de innen nyugodtan vehetsz nem árulnak szart

(#35019) TaaT válasza koliz1 (#35018) üzenetére


TaaT
veterán

OK, de hogy kell felrakni a 2 külső védőfólia nélkülieket?

Give them hell Ukraine!

(#35020) raziel01 válasza TaaT (#35017) üzenetére


raziel01
veterán

"Én nem vennék ilyet :(
Nagy eséllyel használhatatlan
Én rendeltem már németből ugyan ilyen kék kép volt és nem három rétegű volt hanem csak egy réteg volt"

[link]

(#35021) kaliber válasza TaaT (#35019) üzenetére


kaliber
aktív tag

Egy védőréteg van rajta így csak én bankkártyával raktam régebben

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#35022) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egy kis segítséget kérnék!

Refundoltottam egy terméket az eladóval, mert nem jött meg több mint 1 hónap után se, valószínűleg elkeveredett. Ezidáig minden oké, a tulaj vissza is küldte a pénzt, de aztán ez fogadott a PP számlámon:

Az utolsó sort nem tudom mire vélni. Miért von le közel 1200 Ft-ot?

[ Szerkesztve ]

(#35023) webkettes


webkettes
újonc

Napi szinten vásárolok az ebayról de az utóbbi két hétben semmi nem érkezett meg,találkozott már más hasonlóval?

(#35024) bul07 válasza TaaT (#35017) üzenetére


bul07
nagyúr

Tényleg nem vennék ilyen, nekem egy táblán 3db volt egymás mellet
Egyet próbáltam felrakni de nem tudtam úgy megfogni hogy a alsó részéhez ne érjek hozzá, nemvolt mit megfogni , most hogy én ragasszak rá valami szalagot hát..

Én így kezdtem el felrakni, nagyon jó eredménnyel
Itt van még pár lehetőség a felrakásra [link]

(#35023) webkettes
Nekem is lassan jönnek, van vagy 6-7rendelésem és ezen a héten mind eléri a 30napot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35025) CaNNa3IS válasza webkettes (#35023) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

nem

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#35026) L0CK3


L0CK3
csendes tag

Sziasztok!

Szeptember 17-én adtak fel nekem egy csomagot Kínából, egy kabátot rendeltem. Kaptam hozzá tracking numbert is, ami azóta sem mutat semmit (tudom, van, hogy napok múlva jelenik meg az első adat: vagyis hogy a kínai posta felvette a csomagot továbbításra). Egy hete küldte el elvileg az eladó a termékemet, azóta se kép se hang.
Másik aggodalmam, hogy az eladó ratingje folyamatosan csökken, a termékei számával kb. arányosan, s már csak 3-féle terméket árul. 360 körüli eladása van, eddig csak top rated eladótól rendeltem, akinek legalább többezer vagy tízezer tranzakció van a háta mögött, de most gondoltam csak nem lehet gond, úgyis Paypallal fizetek.
Mi történik, ha az eladó megszünteti az ebay-es accountját, a kabátot pedig nem is adta fel, azért nem működik a tracking?

..trying to make the best of, it's absurd..

(#35027) TaaT válasza bul07 (#35024) üzenetére


TaaT
veterán

Szerintem én is a 3 rétegűt rendelem majd meg, igaz, ma egy olyat elrontottam (ezért is lesz 3db rendelve) :)

Give them hell Ukraine!

(#35028) üszök válasza W1 (#35010) üzenetére


üszök
őstag

Paypal beállítás. Pont az előbb linkeltem másik topikban. Köszi a szerzőnek. :R


TaaT
(PH! addikt)

Gagyi fólia.Nem sokáig bírja,könnyen karcolódik.

Fólia felrakás.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#35029) creative24 válasza webkettes (#35023) üzenetére


creative24
csendes tag

Nekem sem jönnek.

(#35030) W1 válasza üszök (#35028) üzenetére


W1
senior tag

Köszi mindenkinek, ma a .hu-s ebayról rendeltem, ott még a régi nézet volt és ott át tudtam állítani.
Más: Véletlen rossz címre rendeltem valamit, rendelés után egyből ment az üzenet a helyes címmel. Ennyi elég?

(#35031) tamas1985 válasza creative24 (#35029) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Nekem vegyes a kép van ami megjött 10-13 munkanapra van ami 40 napja nem jön, de majd megérkeznek máskor is volt ilyen ;]

(#35032) raziel01 válasza tamas1985 (#35031) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem most 5 csomag nem jött meg 25 napra. Bizakodok, hogy a héten talán jönnek.

(#35033) utgyuru


utgyuru
aktív tag

HTC mobilhoz vennék szivargyújtós töltőt, valaki tudna ajánlani beváltat? Másoktól hallottam kellemetlen tapasztalatokat külföldről rendelt akksiról/töltőről, nem gyújtanám magamra a szekeret.

(#35034) htc07 válasza utgyuru (#35033) üzenetére


htc07
addikt

Szivargyújtós USB átalakító + microusb kábel? Azokat itthon is fillérekért kapni, és legalább van kit perelni ha `kigyullad a szekér` ;]

(#35035) kaliber válasza utgyuru (#35033) üzenetére


kaliber
aktív tag

Én ezt használom már három hete (igaz Lumiához de mostmár mindegyik microusb?!) tökéletesen működik

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#35036) Joshi válasza utgyuru (#35033) üzenetére


Joshi
titán

Én is Nokia gyártmányt használok már több éve és eddig minden telóval működött gond nélkül. Szerintem addig vegyél amíg még létezik Nokia. ;]

(#35037) thomasa válasza L0CK3 (#35026) üzenetére


thomasa
senior tag

Leghosszabban utazó termékem Kínából 2 hónapra rendelés után jött, már le is mondtam róla, pénzt is visszafizették, mikor jött a posta.... 10 dollár volt, free shipping-el ami általá ban economy-t jelent.

(#35038) Minstrel válasza L0CK3 (#35026) üzenetére


Minstrel
senior tag

Én szept 1-én rendeltem, jött a levél, hogy 3-án, hogy feladta és küldtött egy tn-t is ami sose mutatott semmit, 23-án jött meg a csomag, rajta egy teljesen más tn-el ami már jó volt és aszerint csak 12-én adta fel.

(#35039) L0CK3


L0CK3
csendes tag

@thomasa, Minstrel: Köszi az infot!

..trying to make the best of, it's absurd..

(#35040) Angmar válasza raziel01 (#35032) üzenetére


Angmar
tag

Tavaly ugyanez volt ebben az időszakban (augusztus végi, szeptember eleji rendelések). Akkor 40-50 között jöttek a csomagok. Most az egyik csomag tracking alapján Milánóban, a másik Münchenben van. Ilyet még nem is láttam, idáig közvetlenül Bp.-re érkeztek.

(#35041) pigsty válasza randras (#34959) üzenetére


pigsty
aktív tag

és mit csináljak?
Most van egy naptári hete, hogy rendeltem várok, és semmi, ilyenkor mi van? ez a 1 hét szokásos időtartam, vagy 1 hónapig is eltart a rendelés feldolgozása? remélem nem az a baj, hogy a paypal - mivel most új kártyám van - 3 nappal később méltóztatott levenni a pénzt? Mert a pénzt persze levonják...

bocs, csak feszült vagyok 1-2 dolog miatt, amikor extreme nem tudom min 2 éve AA töltőt rendeltetem kínából, az viszonylag hamar megvolt. max a postázás tartott 3 hétig, de visszaigazolás jött rendesen.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#35042) randras válasza pigsty (#35041) üzenetére


randras
veterán

Semmit, feladta a csomagot, várj.

(#35043) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

27 nap után kaptam az eladótól egy sablon levelet,hogy ha még nem kaptam meg a csomagot,akkor vegyem fel vele a kapcsolatot.
Ilyenkor mit írjak neki?
Angolul írjátok please! :)

Alias: Júzer error

(#35044) bul07


bul07
nagyúr

Ha akartok venni karácsonyfa égőt ezt ajánlom most nagyon olcsó
10M ,100 LED, fehér vagy sárga AU $2.99 630Ft
.......................................................................................................................

10M 100LED Colorful US $4.11 910Ft , ez ma jött meg 22napra

Nem akartam most rendelni de ezt nem hagytam ki , félek hogy az ünnep miatt eltűnik a csomag mint Petőfi a ködben

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35045) Agostino válasza bul07 (#35044) üzenetére


Agostino
addikt

profi! nagyon jó tipp, köszi a nép nevében : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#35046) The DJ válasza bul07 (#35044) üzenetére


The DJ
addikt

Be is rendeltem mind a kettőt, hálás köszönet a linkekért :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#35047) Huroq válasza bul07 (#35044) üzenetére


Huroq
senior tag

Szuper. Köszönöm, hogy szóltál. :) 3-mat be is rendeltem.
:R

(#35048) bul07 válasza Agostino (#35045) üzenetére


bul07
nagyúr

Te lennél: z***z ( 61 ) :DDD

Tavaly én már ilyen égőket használtam nagyon szép fénye van és a gombbal lehet váltogatni a világítás ritmusán , videó róla

Szívesen mindenkinek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35049) Agostino válasza bul07 (#35048) üzenetére


Agostino
addikt

neem, én más néven nyomom az ipar : ) még nem rendeltem, egyeztetek édesanyámmal kell-e neki ilyesmi. ha rajtam múlna nálunk karácsony sem lenne, nemhogy fa : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#35050) bul07 válasza Agostino (#35049) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor mellé lőttem, lehet hogy a fentebbi úriemberek egyike :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.