Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67951) dargelot válasza DJ. Ru$y (#67950) üzenetére


dargelot
senior tag

Köszönöm a gyors választ. :)

(#67952) Lacielvtárs válasza DJ. Ru$y (#67950) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Bocsánat, nagyon off...
De vajoo az új avatarod, gratula, nagyon tetszik :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67953) fioka


fioka
csendes tag

Sziasztok!

Most ismerkedem az ebay-el, paypal-al. Elolvastam az összefoglalót, meg pár oldalt innen. Nagy értékű laptopot akarok venni. Ki is néztem egyet, ami tetszik. Amerikából venném, és inkább az ügylet előtt kérdeznék, mint utána sírnék. :)

Tehát amit nem látok át az eladók megbízhatósága. Kitől ajánlott és kitől nem venni? Ennek a konkrét eladónak 19 pozitív értékelése van, és másmilyen nincs. Illetőleg ebből csak egy esetben volt Ő az eladó, a maradék 18ban vevő volt. Értem, hogy akinek van 25000 sikeres ügylete és nincs rossz, az megbízható, de gy ilyen ember, aki vsz nem ebből él, és talán ezért kevés értékelése van neki? Nem hiszem, hogy illik forumba konkrétan beírni, hogy ki, azt ha lesz kivel privátban inkább.

Mit érdemes nézni még a hirdetésen, hogy minél inkább biztonságba tudhassam a pénzemet?

Bocs az egyszerű kérdésekért.

(#67954) V/ válasza fioka (#67953) üzenetére


V/
Topikgazda

A hirdetést linkelheted, mert úgy egyszerűbb válaszolni, ha látjuk és konrétan tudunk információt adni.
A Prohardver szabályai szerint saját "apróhirdetésed" nem kerülhet a hozzászólásba, viszont ajánlhatsz más hirdetését, ha neked nincs abból anyagi hasznod.

(#67955) fioka válasza V/ (#67954) üzenetére


fioka
csendes tag

Értem. Ez esetben a [hírdetés]

Észrevételeket előre is köszönöm!

(#67956) agroman válasza fioka (#67955) üzenetére


agroman
senior tag

en vakon nem vasarolnek ennyi penzert...
egy katalogus keppel nem volna pofam hirdetni a portekamat.

------

(#67957) V/ válasza fioka (#67955) üzenetére


V/
Topikgazda

Átnéztem és nem ajánlom. Kifizetsz minden dolgot beleszámolva 391252 Ft-ot és nincs a noti-ra semmi garanciád.
1 eladásos eladó, nincs garancia, ha ez új akkor ott is minimum van 1 év gyártói garancia, nem adott meg visszaküldési lehetőséget.
Csak általános szöveg az állapotról, konkrétum nincs.
1 db kép nagyon kevés, ami nem is a tényleges árút mutatja, jobbra alul Hardwer.info a kép helye.
Már lehet is jelezni az eBay-nek a hirdetési szabályok megsértését.

[ Szerkesztve ]

(#67958) fioka válasza agroman (#67956) üzenetére


fioka
csendes tag

köszi értem :)

(#67959) fioka válasza V/ (#67957) üzenetére


fioka
csendes tag

Köszönöm a részletes választ. :)
Viszont azt még had kérdezem meg, hogy miért 391eFt? Hogy jön ez ki? Az ebayen látott ár+ Golbal Shiping ár a tényleges ár nem? Azt olvastam, hogy a global shiping árban minden additív költség benne van. A 391eFt meg olyan mintha még ÁFA jönne az egészre? :((

Azzal sért hirdetési szabályt, hogy nem az eredeti árúról van kint a kép?

[ Szerkesztve ]

(#67960) V/ válasza fioka (#67959) üzenetére


V/
Topikgazda

Ennél nincs benne, mert az Import charges az külön tétel lenne. A GSP-s csak a szállítási költség ennél kiírva, mert csak a gépára után az ÁFA az 76434 Ft. (Persze a szállítási költség is beleszámolandó a teljes Áfa alapba)
A 23020.69 HUF-t ($81.24) a szállítási költségnek kell figyelembe venni, mert ez reális.
A Pitney Bowes-nél tudják, hogy nálunk 27%-os az Áfa.
Igen, a termékről kell kép.

[ Szerkesztve ]

(#67961) fioka válasza V/ (#67960) üzenetére


fioka
csendes tag

Köszönöm. Gép nem lesz, de legalább beletanulok kicsit ebbe az ebay-be. :)

(#67962) Breki válasza V/ (#67947) üzenetére


Breki
veterán

Voltam a postán és bemutatták aláírással együtt, hogy édesanyám átvette a csomagot.

Méghozzá három aláírás van, aznap három csomagot vett át, de mivel másnap jött a másik óra biztos vagyok benne, hogy akkor nem jött óra egy se.

Viszont jött egy szíj amiről eddig azt hittem más küldte, de most úgy néz ki valószínűleg átvert és szíjat küldött 21 ezer forintos óra helyett.

Meg kell otthon néznem a csomagolást, szerencsére mindet megőrzöm, de valószínűleg egy case-t kell indítanom és visszakövetelnem a pénzem.

A rendelésnél már paypal használtam.

Ha megnézem és a postán kapott alapján stimmel a szám a borítékon lévővel, mik a pontos lépések amit tehetek, hogy visszaszerezzem a pénzem?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67963) V/ válasza Breki (#67962) üzenetére


V/
Topikgazda

Melyiket akarod visszaszerezni? Nem azt amit hiányoltál, hanem azt amiben nem volt óra? Ha igen, akkor ezt a dolgot kell indítani: Összefoglaló: eBay-en Case indítás, ha a vásárolt termékkel gond van
Persze ellenőrizni, hogy tényleg órát hirdetett az eladó, nem pedig csatot.

Az eredeti problémához annyit tennék hozzá, ha más is átveheti a csomagokat a családban, akkor elsőként ott célszerű érdeklődni. :) Akkor kihagyható a postára menés.

[ Szerkesztve ]

(#67964) Lacielvtárs válasza V/ (#67927) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ahogy írtad, megjött ma a csomag, és a trans o flex hozta...
Még egyszer köszönöm a segítséget :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67965) Breki válasza V/ (#67963) üzenetére


Breki
veterán

Amit hiányoltam, az valószínű az a csomag volt amiben egy szíj volt, de eddig eszembe se jutott, hogy valaki egy drága óra helyett simán csak egy szíjat küld.

Erről van szó konkrétan, egyértelműen órának van írva.
[link]

És most hogy nézem ezt a szíjat küldte el ami a képen az órán van. :W
Így már szinte biztos.

Anyámnál természetesen érdeklődtem, de ugye eddig órát kerestem ez eddig eszembe se jutott, hogy mást küld.

Az érdekel, hogy a casehoz mit töltsek fel, borítékról egy képet amit küldött szíjról egy képet meg a paypal fizetési bizonylatot?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67966) V/ válasza Breki (#67965) üzenetére


V/
Topikgazda

Jó lett volna egy felbontási videó.
Ha látható a küldemény címkén a súly, akkor egy mérlegre téve azt és a szíjat úgy, hogy a mért súly is látszódva legyen a képen, megjegyezve, hogy ő ezt írta: 100g nett. Ennél egy kicsivel többnek kell lenni az órával együtt, ha kevesebb akkor eleve nem került bele az óra.
Remélhetőleg nem volt sérült sem a csomagolás, ha az lett volna akor a posta szokott rátenni "emlékeztetőt" és akkor szállítás közben tünt el az óra.
A vásárlási bizonylat nem kell, a termék linkelődik minden adatával a requesthez.
Van amikor nem az üzlet csomagolja, lehet hogy ártatlan a dologban, udvariasan fogalmazz. :)

Engem egyébként zavar, hogy az utolsó havi értékeléseinél, nem látszanak a linkek amit megvettek tőle mind Private jelzős. Az ilyen nálam kizárja az eladót az érdeklődési körömből.
Miért titkolja az értékeléseket? És mi értelme, mert ha ezt választja elméletileg nem tud eladni.

Viszont meg van az órád, csak fekete szíjjal.

[ Szerkesztve ]

(#67967) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#67931) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mai nap meg is jött a Németből rendelt (05.05.-n feladott) csomag. Ez mondhatni gyors volt! :B

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#67968) V/ válasza MaxxDamage (#67967) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem írtad, hogy most kivitte neked. Még mindig a GLS?

[ Szerkesztve ]

(#67969) MaxxDamage válasza V/ (#67968) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem voltam itthon, nem én vettem át, de rákérdeztem és MPL Postakocsis hozta , amúgy DHL matrica volt a dobozon.(arra ráragasztva egy Magyar Posta címke is) szóval tök korrekt volt így és gyorsan ide is ért. :R
Mindenkinek ilyen gyors kiszállítást kívánok !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#67970) Breki válasza V/ (#67966) üzenetére


Breki
veterán

Igen sajnos az az egy hiányzik.

Most nincs itt nálam a csomagolás, de más miatt készítettem róla egy felvételt, ami nem túl jó.

[link]

Arra is emlékszem, hogy öt dolláros értékű szíj volt ráírva.

A csomagolás borítékon kívül ilyen két kis pecsét összekötve zsinórosan-al volt lezárva.

Oké előtte bemásolom ide a szöveget. :-)

A licitjei is érdekesek, volt, hogy eltűnt egyszer csak egy licit.

Amit találtál kb az jött meg nekem csütörtökön egy másik eladótól..

A mérleg mennyire fontos? Mert akkor hazaviszem innen a digitális mérleget.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67971) V/ válasza Breki (#67970) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha belerakta, akkor minimum 100 g a súlya.
Ha nem volt benne, akkor a súlynál (Total weight) kevesebbet látsz.
Ha kilopták menet közben, akkor 100 van írva, de kevesebb a súly.
Pl:

Persze írhat 100-at és nem teszi be, de a postások mérik elméletben.

[ Szerkesztve ]

(#67972) Vertigo18 válasza Breki (#67970) üzenetére


Vertigo18
addikt

De tesó, írj neki először egy szépet, és hagyd válaszolni, mert lehet, hogy jóindulatú tévedés történt, aztán feleslegesen rugózol csak. :K

Kívánom, hogy így legyen!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#67973) cof válasza V/ (#67966) üzenetére


cof
veterán

...Engem egyébként zavar, hogy az utolsó havi értékeléseinél, nem látszanak a linkek amit megvettek tőle mind Private jelzős...

Szia! Ezt már megfigyeltem, szerintem bug de az m.ebay.com-on, látszanak a linkek is, oda nem állították be ezt a scriptet, csak az asztali verzióban jelöli privátnak. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#67974) V/ válasza cof (#67973) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi a tippet.
Csak azt nem tudom eldönteni, hogy akkor hol a hiba.
Az hogy az asztalin tényleg privátnak adta meg és ennek ellenére a mobil kliensen látszik, vagy az hogy nincs letiltva és ennek ellenére nem látszik. :F
Bár én más eladóknál nem tapasztaltam ilyen privát dolgot csak ennél.
De megnéztem, a termék link nem elérhető és csak az általános szöveg látható, ami a privátra állított értékelésnél látható marad. Szerintem a mobilon is privát a privát.
Ami meg véletlenül látszik 1db 04.09.-i vásárlás, azt "elfelejtette" privátra tenni.
Ez egy trükkös gyerek.

[ Szerkesztve ]

(#67975) cof válasza V/ (#67974) üzenetére


cof
veterán

Nekem látszik mondjuk, igaz azt írja, hogy Ended de még tudom nyitni a linket. (Én már elég sok ilyennel találkoztam akik privát ba tették, sőt olyat is láttam aki elrejtette az értékeléseket, a pontokat láttam de a értékeléseket meg, hogy mit adott el nem).

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#67976) cbmfan


cbmfan
senior tag

a hónap hülyéje viszonylag hamar befutott. előbb jön üzenet, case opened, nézem, hogy mi baja embernek. komment: 'Its not Radeon 5750" persze, hogy nem mert egy ilyet vett...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#67977) Breki válasza V/ (#67971) üzenetére


Breki
veterán

Boríték

[kép]

Benne lévő szíj:

[link]

Mivel a borítékra is szíj van írva és 0.020 kg gondolom ez elég.

A szöveg:

Dear Seller,

I did order a watch from your store at 2017.04.xx and the package did arrive at 2017.05.xx. While I was opening the package I've got a bad surprise. I've received a strap instead of the watch that I've ordered for xx$.
I am attaching further proofs as like Paypal invoice, picture of the strap and a picture of the envelope. I am expecting full refund in this case. Waiting for your kind response.

Thanks,

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67978) V/ válasza Breki (#67977) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez egyértelmű, nem azt küldte amit kifizettél. Küldd el a requestet és akkor neki kell erre valamit lépni, pénz visszaadás a minimum.

[ Szerkesztve ]

(#67979) Breki válasza V/ (#67978) üzenetére


Breki
veterán

válaszolt az eladó

Csak én nem értem?

hi sir RB939776925HK is the item package with the correct item but it has not arrived to you. The leather strap in the arrived package was shipped to you after the earlier said item. because we forgot to include the strap in it. RB939776925HK is on the way

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67980) V/ válasza Breki (#67979) üzenetére


V/
Topikgazda

Egy előzőleg rendelt dolog volt a szíj, az óra még nem érkezett meg. Ezt írják.

(#67981) Breki válasza V/ (#67980) üzenetére


Breki
veterán

Azt értem csak ez nincs ìgy illetve szerintem nem lehet ugyanaz a két szám. Nagyon időhúzásnak tűnik.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67982) GAbre


GAbre
veterán

Szép estét.

Most nézem,hogy ebayen nem lehet negativ,vagy semleges értékelést adni,ha eladó vagy?
Ezt inkorrekt dolognak tartom.

Avatar

(#67983) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#67906) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A Bank minden további nélkül levonta a 37.904 Ft-ot.
Foglalásból lett teljes levonás. Értem én, hogy a Banknak így a jó és megéri (jó üzlet) de nekem igy nem igazán. :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#67984) V/ válasza MaxxDamage (#67983) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha Erste és Visa kártya, akkor 36305.37 Forinot fizettél volna. Lehet váltani olyan bankra ahol máshogy számolják el.

(#67985) V/ válasza GAbre (#67982) üzenetére


V/
Topikgazda

Pontosan, vagy pozitív vagy semmi. A vásárló az elsődleges. Vevőként ennek nagyon lehet örülni. A problémás vevőt viszont lehet jelezni ettől függetlenül és lehet válaszolni a vevő értékelésére.

(#67986) MaxxDamage válasza V/ (#67984) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Unicredit "Partner Aktív" számlám van , MasterCard kártyával.
Érdekesen számolják a dolgokat, ez biztos... lehet Bankot váltok, érdemes, mert korábbi CIB -nél korrektség volt ehhez képest. :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#67987) Breki válasza Breki (#67981) üzenetére


Breki
veterán

Megírtam neki ezt.

"Please explain why did you add the same tracking number for both the strap and the watch when they are in 2 different package in two different location. It doesn't make sense at all."

Erre válasza.

"the address is the same as this................... SZEKSZÁRD HUNGARY .................we forgot to put the leather strap as in picture so we send it in another package. the shipping address was updated from your ebay record. regards" :O :W

Nem lehet egyből az ebay-hoz fordulni? Ez akkora kamu ha igaz lenne akkor adna egy másik számot ahol az óra jön.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67988) V/ válasza Breki (#67987) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd meg hogy az gomb előkerült-e már, ami az Összefoglalóban lévő Az eBay case továbbvitele eBay döntéséig, ha nem tudtunk megegyezni az eladóval. leírásban van. (Ask us to step in and help)

[ Szerkesztve ]

(#67989) Breki válasza V/ (#67988) üzenetére


Breki
veterán

Még nem.

Ez van

We'll send you an email when the seller responds to your request. If you have not agreed on a solution or the seller has not responded by May 11, 2017, you can ask us to step in and help.
If you and your seller need more time to work things out, your request will stay open until Jun 20, 2017.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#67990) V/ válasza Breki (#67989) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, akkor majd május 11-től.

(#67991) GAbre válasza V/ (#67985) üzenetére


GAbre
veterán

Igen mindezt láttam.Válaszoltam negativra.
Nem láttam olyan opciót,amin lehet jelenteni.
Eladtam neki 1 telefon érintőt előlappal,és kitalálta,hogy használt,nem új.
Még azon kívül 3 dbom volt.Persze mindenki más szerint tökéletes volt.
Ez a kis k*csög,meg mindenbe belekötött,hogy használt,mert nincs fólia rajta,meg nem írtam le,hogy hangszóró is van,és szerinte karcos volt,meg poros.Még az se érdekelte,hogy olyan árba árultam,amiért csak sima érintőt lehet kapni,csak,h megszabaduljak végre tőlük.

Avatar

(#67992) V/ válasza GAbre (#67991) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt van a link és az elérése:
Home -> Resolution Center -> Report a buyer

(#67993) francois8 válasza V/ (#67992) üzenetére


francois8
tag

Üdv Mindenkinek! Következőképpen jártam: délelőtt adtam egy ajánlatot egy termékre, 20EUR volt az eredeti ára. Ráírtam a make offer-el 19 EUR-t. Aztán később vettem észre, hogy van szállítási díj mégegyszer ugyanennyi...... Azonnal írtam az eladónak (természetesen német, én meg angolul írtam), hogy tekintsék semmisnek az ajánlatomat, mivel látom, hogy van szállítási díj. Aztán jött egy levél, hogy ajánlat elfogadva, és köszönjük, hogy megvásároltad..... Utána olvastam, hogy az offer gomb megnyomásával tulajdonképp szerzősét kötöttem velük, és hogy meg KELL, hogy vegyem a terméket, ha ők elfogadták az ajánlatot.
Kérdésem az: ha nekem nincs szükségem a termékre, akkor nem muszáj megvennem, vagy komolyan kell venni ezt, kötelező?

(#67994) V/ válasza francois8 (#67993) üzenetére


V/
Topikgazda

Van lehetőséged arra, hogy kéred a vásárlás törlését, ezt kellene megpróbálni. Ask to cancel order. De az úgy van amit írtál, ha adsz ajánlatot és elfogadják, meg kellene venni. A törlési kérés indoklásához azért beírhatod, hogy a szállítási költséget kihagytad és ezért kéred.

Ha az eladó nem fogadnál el akkor 48 órán belül fizetni kell, ha nem teszed meg, akkor az eladó indít egy nem fizetett a vevő case-t, mert akkor a már előjegyzett eBay jutalékot sztornózzák neki.
Ezt számolják neked, de 10 ilyen dologig (nem fizetés) nincs korlátozás az eBay-n történő vásárlásban.

[ Szerkesztve ]

(#67995) francois8 válasza V/ (#67994) üzenetére


francois8
tag

Nagyon köszönöm a válaszod! Nekem ilyen lehetőség nincs a pay now[I/] alatt. Meddig van erre lehetőségem, hogy nem fizetek, mert ezt a terméket délután 13 órakor nyertem meg.
Ha csak nem reagálok rá, akkor milyen büntetés várható ellenem? Pénzbírság?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#67996) V/ válasza francois8 (#67995) üzenetére


V/
Topikgazda

Írtam a büntetést is
ha nem teszed meg, akkor az eladó indít egy nem fizetett a vevő case-t,
Lesz egy case ellened.

akkor milyen büntetés várható ellenem?
Ezt számolják neked, de 10 ilyen dologig (nem fizetés) nincs korlátozás az eBay-n történő vásárlásban.

Meddig van erre lehetőségem, hogy nem fizetek,
Akár meddig, mert ezt számít: 48 órán belül fizetni kell

Akkor megnéznéd a Contac seller-nél a vásárlás törlési kérést?

(#67997) francois8


francois8
tag

Köszi szépen! Ne haragudj annyira új vagyok ezen a pályán, hogy teljesen idegen még: http://www.ebay.com/itm/58mm-2-2x-Telekonverter-Objektiv-Multi-coated-HD-Telephoto-Lens-fur-650D-700D-/322214977429?hash=item4b05825f95:g:6xIAAOSwZJlXNFON
Erről volna szó.

(#67998) V/ válasza francois8 (#67997) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor nálad is a Contact Seller és a legalsó opció lesz:

(#67999) francois8 válasza V/ (#67998) üzenetére


francois8
tag

Kedves utolsó! Végülis írtam nekik, mert nem találtam azt a lehetőséget, amit írtál nekem. Remélem nem haragudtak meg nagyon. Ezt kaptam válaszul:

We're sorry to let you know that kfde canceled your order and mentioned the reason as Buyer asked to cancel the order. You don't need to do anything else.

We just refunded the money and cancelled the order for you,
pls kindly accept the mutual agreement,thanks in advance.

In fact,the whole price is not very high,thanks.

Wish to serve you next time.

Have a nice day!

You don't need to do anything else.

(#68000) V/ válasza francois8 (#67999) üzenetére


V/
Topikgazda

Én mindkét lehetőséget megírtam ahol a vásárlás törlés kérhető, harmadik verzióról nincs ismeretem, de láthatóan elfogadva a kérésed.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.