Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) faresz5 válasza H1N1 (#21000) üzenetére


faresz5
senior tag

Igen, kell küldheted a paypal számlát.(keress rá a fórumban)

(#21002) randras válasza ledgeri (#20996) üzenetére


randras
veterán

Igen, 600 GBP, az 1000 USD.

(#21003) dReFiX válasza H1N1 (#21000) üzenetére


dReFiX
senior tag

Gondolom kapsz egy levelet amiből kiderül minden, mit kell tenned..... :U

(#21004) Peethy


Peethy
őstag

Sziasztok!

Hogy tudom kikapcsolni azt a nézetet, hogy csoportosítva lássam az árukat? Nagyon idegesít. Tehát hogy ne így látszódjon a keresésnél, hanem egyenként:

"Nikon Zoom-Nikkor 55 mm-200 mm F/4.0-5.6 IF G DX ED VR AF-S Lens (2166)
42 new from: $178.99
17 used from: $140.00
5 refurbished from: $145.99
Next auction ends: $93.00 | 11h 41m"

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#21005) ledgeri válasza randras (#21002) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:W és ez hány mitől léphető túl?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21006) randras válasza ledgeri (#21005) üzenetére


randras
veterán

Kiterjeszthető, ha:

90 napnál régebb óta vagy regisztrált tag.
Nincs nyitott case-ed.
Minden téren legalább 4.8-as átlagú az értékelésed.

+1, csak hogy jobb kedvre derítselek: Ha valamely országok egyikében élsz ezek közül => Australia, Austria, Belgium, Canada, China, France, Germany, Hong Kong, India, Indonesia, Ireland, Italy, Japan, Netherlands, Philippines, Poland, Singapore, South Korea, Spain, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Kingdom, United States.

(Igen, Magyarisztán nincsen benne.)

(#21007) ledgeri válasza randras (#21006) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ezek AND, vagy OR szinten érnek össze,(remélem, hogy érted...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21008) randras válasza ledgeri (#21007) üzenetére


randras
veterán

Programozom. :DDD

Mindenhol AND van. :K

(#21009) ledgeri válasza randras (#21008) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor marad a :W , de neked :R ...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21010) randras válasza ledgeri (#21009) üzenetére


randras
veterán

Szerintem azért érthető. Jön x ember, egy árva értékelés és eladás nélkül, és felrak 250k értékben valamit? ... szerintem még túl sok is, de mondjuk a PayPal védelme mellett talán reális.

(#21011) bzsolt99 válasza randras (#21006) üzenetére


bzsolt99
tag

Lehet én tudom rosszul de az országos korlátot nem akkor lehet feloldani ha az illető paypalen akarja magát hitelesíteni ?
Akkor van az hogy küldenek x dollárt és vissza kell mondani és feloldódik a korlát.
Bankszámlára persze.
Másik meg ebaytöl független ez nincs rálátásuk szerintem.

(#21012) ledgeri válasza randras (#21010) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az én fejemet verem, és nem az ő várukat ostromlom...(csak, hogy elválaszam a kettőt....)

(#21011) bzsolt99 :U ezt még kivárom..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21013) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Az ebayen ilyen 1-2$-os cuccokat eladó embereknek hogy éri meg az ingyen postázás? Mert pl magyarországon a legolcsóbb külföldre küldhető sima boríték is 930ft, amit nyomon lehet követni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21014) randras


randras
veterán

Bankszámlát kell megerősíteni.

"The country that your PayPal account is registered under is not supported by PayPal's bank confirmation process. You can log in with a different account or create a new one registered in one of the following countries: Australia, Austria, Belgium, Canada, China, France, Germany, Hong Kong, India, Indonesia, Ireland, Italy, Japan, Netherlands, Philippines, Poland, Singapore, South Korea, Spain, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Kingdom and United States."

enginev3.0: Basszus, te vagy az?? :C Júliusban nekem is lesz, remélem..

[ Szerkesztve ]

(#21015) Winner_hun válasza enginev3.0 (#21013) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy hogy 100-150 Ft között van onnan egy levél. Sokkal másabb a díjszabás náluk.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21016) enginev3.0 válasza Winner_hun (#21015) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ja, hogy mi ezért is többszörös árat fizetünk, akkor jó :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21017) randras válasza Winner_hun (#21015) üzenetére


randras
veterán

Ez amúgy szerintem érdekes kérdés, és akárhogy keresem (vagyis próbálom keresni), semmi konkrét információt nem találok erről.

Hallottam valakitől, hogy kvótás rendszerük van, tehát fix időközönként (mondjuk havonta) feladhatnak x súlyig cuccot x összegért, és ha elég sokat adnak el, akkor éri meg a legjobban, kérdés, mi igaz ebből.

Plusz ott van még a miért olcsó a kínai kaja kérdése is! :DDD

(#21018) faresz5 válasza enginev3.0 (#21013) üzenetére


faresz5
senior tag

1-2dolláros cuccokat nem lehet nyomon követni, kivéve ha fizetsz 3-5dollárt akkor már lehet(kb1230Ft-t)

(#21019) bul07 válasza faresz5 (#21018) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ez nem teljesen így van, az eladótól függ, mert nekem nem is olyan régen volt olyan estem hogy licitáláson nyertem műhajat 0.35$ értékben és nyomon követéssel adta fel az eladó , 5db nyertem ez 3 borítékban jött és mind nyomon követős volt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21020) Snowy_owl válasza randras (#20980) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Átjött, mi a teendőm? :) Purchase Historyban benne van még, feedbacket kell hagyni?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#21021) Ultrazord


Ultrazord
tag

szevasztok, eladtam pár dolgot ebayen free listing volt, viszont pár napra rá kaptam invoice-ot. Autora tettem anno emlékszem, de invoice miért van? ki lehet kapcsolni valahogy?
2 havonta kb egy egy steames giftet adtam el. Mostmár mindig fog zaklatni az invoicokkal? :D

(#21022) randras válasza Snowy_owl (#21020) üzenetére


randras
veterán

Kéne... :U

(#21023) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Üdv!

No már csak 1 problémám van. Talán még emlékeztek az arab ruhára. Szóval a probléma az, hogy az 56-62-es méret az nálunk minek felel meg. Annyit tudtam meg, hogy ez a méret a Thobe ruházaté pl. ez a 2 kép:

Kérdésem az, hogy 175 cm magas vagyok, 75-77kg, és melyik méretet kell választanom (a legtöbb ruhám M-es illetve van néhány L-es is).

(#21024) bzsolt99 válasza Ultrazord (#21021) üzenetére


bzsolt99
tag

Szia
Csak az volt ingyenes hogy feltetted a terméket.Az eladás után ugyanúgy kell fizetni az ebaynak.

(#21025) radi8tor válasza Tamás88 (#21023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem írd meg az eladónak az adataidat és kérd ki az ő segítségét, mivel nála van a cucc és tudja a méreteit. :K

⭐ Stella

(#21026) Avicularia válasza Tamás88 (#21023) üzenetére


Avicularia
veterán

Gyere ide Malmöbe, Rosengård Centrum már úgy is úgy néz ki mintha valahol a közel keleten lennél nem Svédországban. Árulnak ilyen ruhákat dögivel :U

(#21027) Ultrazord válasza bzsolt99 (#21024) üzenetére


Ultrazord
tag

szóval ez nem fog minden hónapban zaklatni csak, mikor eladtam valamit?

(#21028) Chrystall válasza enginev3.0 (#21013) üzenetére


Chrystall
senior tag

Kínában, Hong-Kongban meg Szingapúrban olcsó a posta, ha cégként adsz fel, vagy olyan cég nevében, amire vonatkozik valamilyen postakedvezmény. Tekintve hogy Szingapúr is meg Hong-Kong is a világ legnagyobb kereskedelmi központjai között vannak, egy konténer ott nem kerül annyiba, mint itt nálunk, ahol csigalassan ér végig a kis vasúthálózatunkon is egy feladott árú. Ott náluk nem MÁV-Cargo mértékben mérik a kereskedelmi forgalmat.

(#21029) enginev3.0 válasza Chrystall (#21028) üzenetére


enginev3.0
félisten

marha szomorú vagyok hogy tőlünk sehogy nem lehet 2-300ftert elküldeni egy levelet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21030) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egyébként mi van ha fake szállítási számot adok meg? Pl most itt van előttem egy postai ajánlott szelvény és arról megadom a számot :U
Hogy ellenőrzik le? Vagy felmennek ők is a posta.hu-ra, és megnézik? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21031) Chrystall válasza enginev3.0 (#21030) üzenetére


Chrystall
senior tag

A számot világszerte lehet ellenőrizni, általában. Van amit nem, de sokat igen. A posta.hu-n nem emlékszem, de talán nem is írja ki, hogy melyik volt a célország, de ha egyébként azt lehet tudni, és más honlapon részletesebben kiírja az infót, akkor az orrodra fognak koppintani.

(#21032) enginev3.0 válasza Chrystall (#21031) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem akartam, csak kérdeztem ;]
Bacca a csőröm, hogy várnom kell 21 napot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21033) faresz5 válasza enginev3.0 (#21032) üzenetére


faresz5
senior tag

Egyébként is, még a várost is kiírja, és kicsi a valószínűsége,hogy mindig bugylisztánba küldöd a csomagokat, illetve minden csomagnak ugyanaz a trackinje, főleg a dátum se fog stimmelni.. Szóval esélytelen.

(#21034) enginev3.0 válasza faresz5 (#21033) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na, azért nem mondtam, hogy mindig minden ugyan oda, de egy próbát megért volna

Viszont anyum az OLK-ban dolgozik, csak nem tudom, hogy ott tud-e tracking numberes levelet feladni vagy sem, talán meg kéne kérdezni tőle :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21035) Chrystall


Chrystall
senior tag

Emberek, német eBay-n tapasztaltatok ilyet?:

Angol ebayn már vagy 80 terméket vásároltam, volt, hogy licitben megcsíptem ezt azt nevetséges árakon. De mindig elküldték hálistennek a cuccot. Most két ugyanolyan terméket akartam venni a német eBay-ről. Elég alacsonyan állt meg mind a 2 esetben a licit. Német eBay-ről eddig még nem vettem semmit, ez a két első esetem van. De egyből furcsa dolgok vannak: az első terméknél megállapodtam az eladóval, hogy Németországba küldi a csomagot, utánvétellel. Pár nap mulva írt, hogy mikor küldeni akarta a cuccot, elejtette, és nem működik. Gyanús volt a dolog, ezért bepróbálkoztam, hogy nem baj, ha rossz is, küldje el, egyébként is garanciát is ad a termékkel, majd beviszem a javítóba. Erre azt mondta, hogy ha majd sikerül neki a dolgot szakemberrel megcsináltatni, elküldi. De mondom neki, nem baj ha hibás, megkapja a pénzét, küldje. Azóta se kép se hang. Valszeg nem tetszett neki a végső ár. Aztán licitáltam egy ugyanilyen termékre megint, az is alacsonyan állt meg, szinte ugyanabban az árban mint az előző. Fizettem érte PayPal-on, már 5 napja se kép se hang. Pedig 100%-os a eladó 72 cuccal, az elmult 3 évből. Elég fura. Angol eBay-n nem tapasztaltam, hogy szívóznának így, ha nem tetszik nekik a végső ár, itt a német Ebay-n viszont elég gáz ez ahogy viselkednek. Másoknak van tapasztalata hasonló?

[ Szerkesztve ]

(#21036) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na megkaptam a második gratulálós emailt, hogy eladtam az első termékemet ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21037) Melack válasza enginev3.0 (#21036) üzenetére


Melack
veterán

Minden nap egy új nap? :) Vagy csak hiba van a rendszerben.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#21038) enginev3.0 válasza Melack (#21037) üzenetére


enginev3.0
félisten

egyiket 2 napja kaptam, ezt meg ma, pedig az első eladásom 06.01.-én volt, az utolsó meg 3.-án

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21039) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Mennyi szokott lenni mostanság egy kínai küldemény kiérkezése? Pár hónapja még egy hónap volt, legutóbb már csak másfél hét, hátha azóta javult a helyzet (economy international shipping). :P

Let the Zone take me if I am.

(#21040) Zirowe válasza kutga (#21039) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szokásos, 10nap és 4hét között mozog.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21041) kutga válasza Zirowe (#21040) üzenetére


kutga
nagyúr

Akkor ezek szerint legutóbb csak szerencsém volt. :(

Let the Zone take me if I am.

(#21042) Silent77 válasza kutga (#21039) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem most nagyon gyorsan ideérnek.
22-24-én rendeltem, és csak egy csomag nem jött meg a 17-ből.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21043) kutga válasza Silent77 (#21042) üzenetére


kutga
nagyúr

17? :) Nagy tételben nyomod. Viccet félretéve jó lenne ha hamar megjönne, ajándék lesz.

Let the Zone take me if I am.

(#21044) Silent77 válasza kutga (#21043) üzenetére


Silent77
veterán

Apróságok. :K 1-2 dolláros cuccok. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21045) Tomate


Tomate
veterán

Rendeltem egy fülest ebayről. A füles megjött de olcsó hamisítvány. Az eladót törölték rá két napra mire megvettem. Ebayen elindítottam a caset, hogy hamis a fülesem refundoljanak, meg is nyílt az ügy viszont elviekben várnom kellene az eladó válaszára amire várhatok mert le van tiltva. Mit tegyek? claim nem jöhet szóba mert elvileg várom a válaszát és nincs ilyen opció még. Köszi!

(#21046) randras válasza kutga (#21039) üzenetére


randras
veterán

Úgy veszem észre, mostanában felgyorsultak. 10 nap körül beállt nálam átlagosra a szállítási idő, de nemrég írtam, volt egy egy hetes is talán...

(#21047) kutga válasza randras (#21046) üzenetére


kutga
nagyúr

Egy hét? Az igencsak jó lenne. :P

MOD
Kínából lehet még rendelni Li-Ion akkus cuccokat?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#21048) Tomate válasza kutga (#21047) üzenetére


Tomate
veterán

Lehet! :K

(#21049) randras válasza kutga (#21047) üzenetére


randras
veterán

[link] Ha valami hasonló kell, nézz nála.

(#21050) kutga válasza randras (#21049) üzenetére


kutga
nagyúr

Ejha, itt aztán van egy csomó akksi. Mennyire megbízható?

Let the Zone take me if I am.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.