Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) bul07 válasza Avicularia (#19000) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor írd meg neki hogy nem jött meg és full refundot kérsz , de mivel neked szükséged van ere a dologra újra meg is veszed majd tőle , nem igen szoktak szívódni levélváltásra érkezni szokott a refund

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19002) randras válasza radi8tor (#18998) üzenetére


randras
veterán

Elég hozzáértőnek tűnsz, erre tudsz valamit, légyszi? :U

Csak mert ha ez így nem gázos, kifizetném neki, hogy menjen az üzlet. ;]

:R

(#19003) Silent77


Silent77
veterán

Február 9-e óta 2 csomagom nem jött még meg. :O Persze a 2 legdrágább csomag nincs meg.
Nagyon nem jönnek a cuccok, ezen a héten semmi nem jött. Összesen 12 csomagot várok ismét. 25-e az utolsó feladás.

Van amit 23-án postáztak, megkaptam 29-én, eddig ez rekord.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19004) radi8tor válasza randras (#19002) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy nem látszik miért fizetsz.
Szolgáltatásért, gift vagy miért...
Bár szerintem gift-re nem jöhet payment request mert azt nem kérésre küldenek. :D

Ha eBay-en megbízható értékeléseket kapott az eladó, akkor szerintem te is megbízhatsz benne.

⭐ Stella

(#19005) tomtrial


tomtrial
tag

Valaki eltudja nekem magyarázni az auctionsniper működését és hogy mire is jó ez? Beregisztráltam amúgy de nem merem még használni :D

[ Szerkesztve ]

(#19006) tomtrial


tomtrial
tag

Na erről lenne szó. Hogy is működik ez akkor? :)

[ Szerkesztve ]

(#19007) radi8tor válasza tomtrial (#19005) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra jó, hogy a termék lejárata előtt egy meghatározott időben kezd licitálni egy olyan összeget, amit beállítottál neki.
Nem kell figyelned eBay-t, hanem a program megteszi helyetted.
Ezzel is csak akkor nyered meg a cuccot, ha a többiek fölé licitálsz.

⭐ Stella

(#19008) Zirowe válasza tomtrial (#19006) üzenetére


Zirowe
nagyúr

2014ig tart az aukció?
Wtf..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19009) radi8tor válasza Zirowe (#19008) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LOL :))

⭐ Stella

(#19010) tomtrial válasza Zirowe (#19008) üzenetére


tomtrial
tag

Ezt én sem vettem észre :D Viszont akkor nem is annyira megbízható ez a dolog, hibásan közli az adatokat ... Inkább maradok a sima hagyományos kivárásnál :D

Amúgy ez lenne az: [link] Itt jók az adatok, ezek szerint ez a sniper nem valami jól szinkronizált :D

[ Szerkesztve ]

(#19011) radi8tor válasza tomtrial (#19010) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha mindenáron programot akarsz használni, akkor: JBIDWATCHER

Winner_hun tanácsát is megfogadhatod, ő tényleg nem a vakvilágba beszél: [link]

⭐ Stella

(#19012) tomtrial válasza radi8tor (#19011) üzenetére


tomtrial
tag

Ez jó tanács, és teljesen igaza van a programokkal kapcsolatban. Köszi a megerősítést.

(#19013) Tomate


Tomate
veterán

Ebben az esetben már nem kell félnem vámtól + áfától vagy ettől még jöhet a levél? :F

(#19014) zs2994


zs2994
tag

sziasztok
eladtam egy terméket,(első eladás)
de a maldiv szigeteki vevő nem igazán aktivizálja magát a fizetés terén ...
mi ilyenkor a teendő? ..van második lehetőség úgy látom--> simán felajánlhatom az alatta licitálónak .?
a első számú vevővel mi a teendőm csak értékelés ? . vagy törölni kell az adásvételt valahogy .. (mintha valami ilyesmit olvastam volna .....)

az ebay mikor vonja le a maga jutalékát.. ? ezt automatikusan teszi vagy kapok értesítést -el kell fogadnom ? (az aukció indításakor bekérték a paypal adatokat)

köszönöm a segítséget....

[ Szerkesztve ]

(#19015) Tomate válasza Tomate (#19013) üzenetére


Tomate
veterán

Meghozta a postás. Nincs gáz ;)

(#19016) faresz5 válasza zs2994 (#19014) üzenetére


faresz5
senior tag

cancel linket küldesz neki akkor ő tudja törölni,Te magad nem tudod törölni szerintem

(#19017) rontgenes


rontgenes
csendes tag

Sziasztok,
Megtörtént az első eladásom, a pénz paypalra rakták, közben a csomag is megérkezett már egy hete. A Posta nyomon követése szerint kézbesítés megtörtént. A nyugtázása ha nem történik meg a vevő által akkor meddig húzódik ez az ügylet? Mikor tudom használni is az utalt összeget? A státusz(PAYPAL): Shipped, Issue refund-on áll.
Köszi, :R

[ Szerkesztve ]

(#19018) Tomate válasza rontgenes (#19017) üzenetére


Tomate
veterán

Ha paypallal veszel valamit akkor már akkor tudod használni mikor a számládra került.

(#19019) rontgenes válasza Tomate (#19018) üzenetére


rontgenes
csendes tag

Úgy érted, ha PayPal-al fizettek nekem az áruért? A PayPalnál ezt írja:
Available balance in EUR (primary): €0.00 EUR
Pending balance-ként említi a rákerült összeget.

(#19020) Predator2


Predator2
addikt

[link]

szerintetek ebben mia csapda? lehet valami ilyen olcsó?
mert ha jól számolom ~1800ft szállítással együtt és zsír új

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#19021) Tomate válasza Predator2 (#19020) üzenetére


Tomate
veterán

Szerintem simán jó. Sok pozitívja van. Nem is vészes az ára még ha esetleg valami csaliba futnál sem vág földöz az 1.800Ft

(#19022) zs2994 válasza Predator2 (#19020) üzenetére


zs2994
tag

teljesen korrekt eladó Indiából

(#19023) rontgenes válasza rontgenes (#19019) üzenetére


rontgenes
csendes tag

Úgy érted, ha PayPal-al fizettek nekem az áruért? A PayPalnál ezt írja:
Available balance in EUR (primary): €0.00 EUR
Pending balance-ként említi a rákerült összeget.

Erre esetleg tudtok mondani valamit?

[ Szerkesztve ]

(#19024) Silent77 válasza Predator2 (#19020) üzenetére


Silent77
veterán

Már utaltam is paypalra a pénzt. :K
Hétfőn rendelem!
Ennyiért nagyon jó.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19025) hobbyone


hobbyone
aktív tag

Furcsa, hogy elvileg 10 terméket lehet havonta feltenni eladásra kezdő eladóként.

A valóságban ez úgy történik, hogy a 10. felrakott termék után 30 napig nem rakhatsz fel semmit. Tehát hatvan napra jut 10 termék. Érdekes ugye?

A második turnuson vagyok túl: az első körben valóban 10 terméket engedett felrakni, most a második körben már csak nyolcat, és a nyolcadik felrakása után elindult a harminc nap.

Amikor fel akartam tölteni a 9. terméket azt írta, hogy elértem a feltöltési és hírdetés változtatási (!) korlátot, várjak 30 napot.

(#19026) Tomate válasza hobbyone (#19025) üzenetére


Tomate
veterán

Van pénzbeli korlát is... 500€

(#19027) Predator2 válasza Silent77 (#19024) üzenetére


Predator2
addikt

kéne csinálni egy olyan topikot ahol éppen jó áron lévő cuccokat "osztanánk" meg egy mással de nem mint reklám

Silent77: jó játékot

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#19028) Silent77 válasza Predator2 (#19027) üzenetére


Silent77
veterán

Ilyen nem lenne rossz.

Köszönöm a tippet! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19029) bul07 válasza Predator2 (#19020) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez teljesen korrekt ár, bár olcsóban is meglehetett venni nem is olyan régen 4.99€-ért
És elég sokszor akciózzák is utolsó egy hónapba pl

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19030) randras válasza Predator2 (#19027) üzenetére


randras
veterán

Na ez jó ötlet!

Szóljatok, ha lesz ilyen! :K

(#19031) badd


badd
tag

hasznos egy oldal: http://www.dutycalculator.com/
megmondja hogy mennyi pluszra számíthatunk egy külföldi rendelés esetén.

[ Szerkesztve ]

(#19032) sopetya


sopetya
csendes tag

Én nekem 2012.02.22-én küldtek egy normal regisztrált nyomkövető számmal ellátott csomagot,de azóta sem látom azt,hogy beérkezett volna az országba,csak azt látom,hogy február 24.-én célországba elküldte az Angol posta,ROYAL MAIL postai szolgáltatással.
Létezik olyan,hogy azért nem látom,hogy Magyarországon van-e a csomag,mert a vámhivatalnál,még nem került a kezükbe,és feltegyék a rendszerbe?A rengeteg beérkező csomag közül,még nem jutott sorra az én csomagom?
Én úgy tudom,hogy a ROYAL MAIL postai szolgálat az egyik leggyorsabb Európában,ezért is furcsa ez a helyzet most nekem.Lehet,hogy már 2 nap alatt Budapestre érkezett,csak a vámhivatalnál lenne több mint két hete?

(#19033) Tomate válasza sopetya (#19032) üzenetére


Tomate
veterán

Angliából általában 1 hét alatt itt van minden cucc... :F

(#19034) randras


randras
veterán

Helló!

Úgy néz ki, egyre többet járok majd ide. :DDD

Szóval, szükségem lenne valami ilyesmire, lehetőleg olcsóbban. Ez egy mobil rack SATA-s notebook vinyóhoz, USB 3 porttal. Namármost a gondom, az istennek sem találok még ehhez hasonló cuccot sem ebay-en, akárhogy keresem. Próbáltam a mobile rack, sata, 2.5, notebook, usb keresőszavak random konbinációjával, de nem igazán találtam semmit.

Egyre többször van, hogy nem találok valami, pedig biztos vagyok benne, hogy van fent ilyen.

Most a másik, hogy HTC HD 7-hez kellene hangerő szabályzó gomb, és egy, azaz 1 darabot találtam, az is refurbished. WTF? :F

Tudtok segíteni?

:R

(#19035) randras válasza randras (#19034) üzenetére


randras
veterán

Úgy néz ki, az enclosure volt a varázsige. :C

(#19036) zs2994


zs2994
tag

sziasztok ...
eladtam egy terméket a vevő nem fizet a kérdésemre nem is válaszol .(4napja)
(első eladásom lett volna)
az ebay "számlán" már ott várakozik a 9%-os jutalék összege...mivel ugye automata valamikor le is vonja paypalon keresztül , vagy csak a sikeres értékelés után ?
a nyertesre ilyenkor el kell indítanom egy " report a problem --> unpaid item " ?
így a jutalékot nem szedi le az ebay?
ezután akár élhetek egy "második vásárló kiválasztásával" ?

köszönöm

(#19037) radi8tor válasza zs2994 (#19036) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

4 nap még nem a világ. 1 hét után indíts egy unpaid item reportot.
Ott is 1 hét fizetési határidőt adj meg neki. Ha erre sem reagál, szerintem akkor élj a második vásárlós dologgal.

⭐ Stella

(#19038) zs2994 válasza radi8tor (#19037) üzenetére


zs2994
tag

köszi a választ ! az ebay-es jutalék kérdésem ? (hasonlóan működik mint pl itthon vatera) ha nincs adásvétel-->nincs jutalék .... pl ha nem kelne el 2. -ként sem...

(#19039) radi8tor válasza zs2994 (#19038) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Erről nem tudok nyilatkozni. El kell olvasni a szabályzatot/díjtáblázatot.

⭐ Stella

(#19040) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek mit jelent egy olyan sd kártya, ami 2gb-os kapacitású, de mondjuk 16gb-ot mutat a gépben?

Találtam most egy ilyet dhgate-n, és olcsó is meg minden, de nem értem ez mire jó?

(#19041) Tomate válasza pumatom (#19040) üzenetére


Tomate
veterán

Mihez képest olcsó? A 2-eshez vagy a 16-oshoz? Ez arra jó, hogy megrendeled drágábban mint egy 2gb-osat abban reménykedsz, hogy 16-osat kapsz, de 2eset fogsz az eladó meg kaszál és Ő le is írta mit ad el. Ráadásul a Kínából rendelt memóriakártyák túlnyomó része fake, gagyi, használhatatlan. Szóval baj van velük.

(#19042) pumatom válasza Tomate (#19041) üzenetére


pumatom
aktív tag

A ketteshez mérten is olcsó.

Értem, köszi a felvilágosítást!

Üdv!

(#19043) kerekfej válasza pumatom (#19040) üzenetére


kerekfej
addikt

Azt jelenti hogy hamisítvány, értéktelen. Ebay-en tiltott az ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#19044) sopetya válasza Tomate (#19033) üzenetére


sopetya
csendes tag

Köszi a választ,de volt már rá precedens,hogy két hét is volt,de most már lassan 3 hét felé közelítünk,és semmi.Azt mondja az eladó,hogy Európában még soha nem veszett el csomag,amit ő postázott,legalábbis ez az ő tapasztalata.
Hát remélem,hogy csak azért csúszik,mert a vám irodában felhalmozódtak a csomagok,és idő kell,amire sorra kerülök.Mindegy azért holnap már rájuk telefonálok.

(#19045) hevizms


hevizms
addikt

Üdv mindenkinek!

Postázási ügyben kérném a tapasztaltabb külföldről vásárlókat.
Kaptam egy csomagszámot a feladótól és a Singaporepost oldalán beirva a követésnél ezt adja ki:

REGISTERED ARTICLE STATUS
Posting date:-
Status Date: 10-03-2012
Status Description : INFORMATION RECEIVED
(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Ez mit jelent pontosan?
Valami olyasmit hogy az árut az ealdó már elhelyezte náluk,csak ők még nem inditották útjára?

(#19046) MarcZ


MarcZ
senior tag

Valaki, aki már elég sok dolgot adott el eBay-en keresztül, legyen olyan szíves írni nekem egy PÜ-t! Szeretnék kérdezni pár dolgot, de nem igazán szeretném itt feltenni a kérdéseket, mert félek, hogy túl sok lesz az OFF, vagy hosszúra nyúlik! Köszönöm előre is.

A man's got to do what a man's got to do.

(#19047) hobbyone válasza zs2994 (#19036) üzenetére


hobbyone
aktív tag

A jutalékot a paypal számládról nem tudják levonni, ha a bankszámlád forint alapú.

A bankártyáddal viszont tudsz fizetni.

(#19048) nagybohoc


nagybohoc
csendes tag

Sziasztok! Új vagyok ebben a játékban, és hát.. sikerült elakadnom.
Van egy vásárlásom, amit az eladó 1 hét után sem adott fel. Hol kell kapcsolatba lépni az eladóval az adott termékkel kapcsolatban, és megkérdezni hogy mikor küldi a megvásárolt árut.
Szerintetek egyből refundot kellene kérnem amiért eddig nem adta postára?

(#19049) Tomate válasza nagybohoc (#19048) üzenetére


Tomate
veterán

Nembiztos, hogy nem adta postára. Lehet csak nem jelölte ezt feléd.
A nickje mellett contact seller és írj neki.

(#19050) DemonDani


DemonDani
addikt

Valami jó ár/érték arányú külső akkut tudnátok ajánlani okosteló mellé?

tudom hogy nem itt lenne a helye, de nem nagyon van neki

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.