Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66351) V/ válasza MaTpr0F (#66349) üzenetére


V/
Topikgazda

Amit írtam abban már benne vannak, összeadtam őket. Segítségképpen, hogy ne kelljen keresgélned. .(elsőbbségi, ajánlott + tértivevény)

(#66352) Remekelek28 válasza V/ (#66350) üzenetére


Remekelek28
őstag

Csak azt nem értem akkor mért nem ennek tükrében irjátok a vámdijat. Mert akkor magyarul nem 150 euro,hanem cirka 120 euro érték felett már vámdijas minden termék. Én eddig itt csak 150 et olvastam,még egyszer te is leirtad nekem.

(#66353) V/ válasza Remekelek28 (#66352) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi jól írjuk. És nem kell elferdíteni a határokat, azok a jogszabályban egyértelműen le vannak írva.
22 $ felett fizeted a szolgáltatási díjat is.
Ez nem vámdíj.
Van vám mértéke ez lehet 0%-15%. Van Áfa 27%. Ezeket fizeted az Államnak.
Azért a munka tevékenységért, amelynek során a megvett termékednél megállapítják a postánál vagy a futárcégnél hogy kell-e vám mérték és az mennyi és a fizetendő áfa kiszámítás is megtörténik, arra kérik ők a vámeljárási díjat.

Linkelve a Posta vámolási oldala az Összefoglalóban. Ott ezek olvashatóak:
A küldemény abban az esetben kerül kézbesítésre, ha a címzett a vámterhet és a postai vámügynöki szolgáltatás díját megfizeti.
vámteher = áfa és az esetleg fizetendő vám
postai (futár cégi) vámügynöki szolgáltatás díj = amiért elvégzik neked a vámteher megállapítását.

[ Szerkesztve ]

(#66354) Remekelek28 válasza V/ (#66353) üzenetére


Remekelek28
őstag

Amikor ezeket igy valaki leirja,még el kell olvasnom a posta dijkalkulátor 53 paragrafusának 4. bekezdését. ? :F Én értem,hogy minden le van irva mindenhol,de annak ezt ezerszer könnyebb észben tartani,aki leirta. Na mindegy most igy jártam. Már ebből is tanultam.

(#66355) V/ válasza Remekelek28 (#66354) üzenetére


V/
Topikgazda

Most komolyan?
Ez volt a kérdés:
sziasztok! első ebayes vásárlás előtt állok, 22 euroig ha jól értem nem kell foglalkozni áfával/vámmal, még akkor se, ha kínából jön a cucc? megrendelem, és várom, hogy jöjjön ennyi? köszi a segítséget előre is

Erre válaszoltam ezt:
Igen pontosan (22 €, 6000 Ft), de 150 €-tól (47000 Ft) fordulhat elő csak vám, de pl. mobiltelefonra, tabletre 0%, addig 22,1-től csak Áfa fizetés van, vételár+szállítás iköltség együtt számol az alapba.

Mivel nincs áfa és vám a kérdező esetében, ezért a szolgáltató nem számol fel vámeljárási, vámügynöki szolgáltatás díjat, ezért a válaszban erre nem lett kitérve.
De értelmezve a leírást nem kell bogarásznod a Posta szabályzatát, mert az egyértelmű, hogy van + költség az idézett szöveg alapján. Ha megkérdezed, hogy az épp aktuálisan mennyi, többen válaszoltak volna.

[ Szerkesztve ]

(#66356) MaTpr0F válasza V/ (#66351) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Értelek már.
Szóval bemegyek, leteszem a pultra a dobozt, megmondom, hogy erre a külföldi címre szeretném feladni, elsőbbségi, ajánlott, tértivevényes megoldással és ez lesz a végösszeg.

Kérdés:
A csomagot lemértem cakk-pakk 890g körül van. Gondolom ez az 1000g-os kategória lesz. Ott mennyire számítsak szállítási költségként?

(#66357) V/ válasza MaTpr0F (#66356) üzenetére


V/
Topikgazda

5250 Ft EU és 5780 Ft EU-n kívül.

(#66358) Bogyi007 válasza V/ (#66345) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azért akartam tudni a véleményeteket mivel abszolúte újonc vagyok EBay témában s voltaképpen direkt Paypalon keresztüli pénzküldést is (sima PP fizetést már sokszor csináltam) most fogok csinálni először.

Köszönöm a segítséget! :R

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66359) MaTpr0F válasza V/ (#66357) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Nagyon köszönöm a segítséget és a türelmet! :)

[ Szerkesztve ]

(#66360) barcaforca


barcaforca
tag

Sziasztok! Belefutottam egy hamis sd kártya vásárlásba.Most csinálom a tesztet(H2testw)amit majd felhasználok.Mit javasoltok mivel kell kezdenem?Egyszer az egyik haveromnak volt már ilyen esete.Addig emlékszem a történetre,hogy vissza akarta küldetni az eladó.De nem küldött labelt neki.Most hogy így vissza lehet e küldeni vagy nem,ezt a részét nem tudom.Ha vissza küldöm és letagadja,akkor vissza kaphatom e még a kártya árát?

(#66361) V/ válasza barcaforca (#66360) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy add fel, hogy ne tagadhassa le.
Nézd meg milyen garanciát vállalt, ha nem a leírás szerinti méretű, vagy hibás akkor jelezd az eladónak, majd reagál valamit.
De ténykeg az alap dolog, hogy vissza kell küldeni. Címke nélkül is fel lehet adni ha meg van a cím, ráírod.

[ Szerkesztve ]

(#66362) Remekelek28 válasza V/ (#66355) üzenetére


Remekelek28
őstag

2 teljesen világos példa,a második pont az én kérdésemre..[link]
[link]

De nem kötözködni akarok,csak nehogy mások is ebbe a csapdába essenek. Nézegessük a terméket,osszuk szorozzuk,hány darab is jöhet ki a termékből,hogy még beleférjen a 150euroba,47000 ft-ba,de igazából nem annyival kell számolni a max határt,ha az áfát is beleszámolják.. A max határ amit kiszámolhatunk az kb 120 euro és vagy 36000 ft.. ...Ha e fölé megyünk már az áfát hozzáadva túlléphetjük a vámküszöböt és ott már 7200 a nemkivánatos fizetendő összeg...+ természetesen a 27% áfa.
A 120 eurot 300 ft os euroval számoltam. Ez változhat..

(#66363) V/ válasza Remekelek28 (#66362) üzenetére


V/
Topikgazda

Ne haragudj, nem értem, hogy mi az a mi nem világos a leírásokban és az Interneten lévő jogszabályokban.
Az Összefoglalóban és jobb szélen a Tudnivalóknál ott a 2017-es vámértékhatárok. Nem forintban kell számolgatni és ahhoz viszonyítani. € az alap.
Akkor magyarázom.
Megveszel valamit egy EU-n kívüli országban és fizetsz ausztrál $-ban érte 210-et. Ezért a bankodnál ezt számolják: 210.00 Australian Dollar = 45961.24 Forint.
Megérkezik és vámeljárás alá vonják.
Meg kell állapítani hogy ez hány €. A jogszabály azt írja, hogy az EKB keresztárfolyamán €-ra konvertálják. Ez ma AUD 1 = EUR 0.7043. Ez 147.9 €.
Tehát 22 felett van, de 150 alatt. Erre csak a 27% Áfa lesz előírva. És itt már nem is kell tovább gondolkozni.
Azt a követően a gyakorlat az, hogy a beérkezés napi MNB árfolyamon a vámosok kiszámolják a forint értéket -áfa alap- ma 1 AU $ = 218,43 Ft, tehát ez 45870,3 Ft ennek a 27%-a = 12385 Ft.
Összegezve:
Megvettél 45961,24 Ft-ért valamit.
Fizetned kell az Államnak 12385 Ft-ot, mint Áfa.
Fizetned kell a DHL-nek, mert a DHL vámoltatott 7607 Ft vámeljárási költséget.
Tehát neked a valami összesen 65953 Ft-ba kerül ami a 22,1-150 € sávba tartozik.
Ha 150 felett lenne és van rá 1,5 % vám. Akkor annak összegével növekszik az Áfa alap, nem csak a vételár fog abba beleszámolni.
Vételár a fogalmaim szerint termék ára és a szállítási költség együtt.

Ennek több okból nincs értelme: A max határ amit kiszámolhatunk az kb 120 euro és vagy 36000 ft.. ...Ha e f
1. 150 - 1000 €-ig nagyon sok termék 0%-os kereskedelmi vámtarifába tartozik.
2. Csak azzal lenne több a fizetendő összeg, amit vámmértékként felszámolnak az Áfán felül. (0-15% terméktől és érkezési országtól függően)
3. 22,1-től mindig fizetsz Áfá-t, nincs mit kalkulálni (alatta-felette) az 150-es értékhatáron.

A jogszabályban, ha forintosítasz, de az nem befolyásolja a fizetendő összeget, a jobb felső sarok Téma tudnivalók 2017-es vámhatárok linken lévő anyagban egész évre 308,18 HUF/EUR van meghatározva.

[ Szerkesztve ]

(#66364) Remekelek28 válasza V/ (#66363) üzenetére


Remekelek28
őstag

mindegy már,fáradt az agyam ahhoz,h számolgassak.elküldtem a számlát stb..kész ,majd jön a futár.. Amúgy érdekes ezt a csomagot 26-án rendeltem és már jeleztek is,van egy másik csomagom,ugyanettől az eladótól,annak 35000 ft az értéke,jan 5-én adták fel és még sehol semmi info.. pedig elvileg minimum 2500 plusz áfát ott is kellene fizetne.. Már 13.-a óta Budapesten van a dhl szerint...
Mindegy ezt meg hátha megúszom és egyszer majd jön a free csomag.. :) Ha meg nem jön időben refundot inditok..

(#66365) RAiN91 válasza V/ (#66339) üzenetére


RAiN91
őstag

Nem eldugott helyre ment. Az a gáz, hogy 2 USA csomaggal is ez a helyzetem (1 hét különbség van a 2 között), még csak az egyiktől kaptam privát üzenetet, hogy mi van. Holnap hívom a postát, ma már kifutottam az időből.

Ha case-t indít, mit tudok tenni? Megy vissza a pénz magától, aztán 2 hét múlva meg véletlenül megérkezik a cucca?

(Taiwanra is postáztam nemrég, bár az ebay-en kívül, de az 1,5 hét alatt megérkezett.

[ Szerkesztve ]

(#66366) barcaforca válasza V/ (#66361) üzenetére


barcaforca
tag

A ne tagadhassa le azt jelenti,hogy nyomkövetéssel adjam fel. De ezt is letagadhatja ha akarja,vagy nem?

(#66367) V/ válasza Remekelek28 (#66364) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kell számolgatni nagyon.
Ha valamit 22$ felett vásárolsz arra mindig számolni kell a vételár fizetéskori forintértéke után a 27%-ot és a szállító vámeljárási költségét. Így számolsz, hogy megéri-e megvenni, ah ezeket is figyelembe veszed.
Ez nem lesz nagy eltérés a ténylegesen fizetnivalóhoz viszonyítva.
Ha meg nem kerül vámeljárás alá, akkor örülsz hogy olcsóbb lett a beszerzés.

(#66368) V/ válasza barcaforca (#66366) üzenetére


V/
Topikgazda

Kapsz hivatalos értesítést arról, hogy átvette, vagy azt hogy nem vette át. Nincs lehetősége bármit letagadni.
Tértivevény az elsőbbségi és az ajánlott szolgáltatás mellé fizetve. (445 Ft, Posta levélküldemény esetén)

[ Szerkesztve ]

(#66369) V/ válasza RAiN91 (#66365) üzenetére


V/
Topikgazda

Reagálnod kell a requestre, hogy úton van még a csomag, várjon, ha ezután az eBay-hez fordul segítségért, akkor ők is megfognak keresni, hogy igazold mi van vele. Majd ennek ismeretében döntenek, hogy mi legyen.

(#66370) RAiN91 válasza V/ (#66369) üzenetére


RAiN91
őstag

Akkor jó, még lehet húzni kicsit az időt.

(#66371) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Jókor kérdezem, de Angliából érkező holmira továbbra sincs se vám, se áfa ugye?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#66372) V/ válasza flymi (#66371) üzenetére


V/
Topikgazda

Mikor és hol olvastad, hogy már ki is léptek az EU-ból? Nem sürgős nekik, a népszavazás után rájöttek. Még csak itt tartanak.

[ Szerkesztve ]

(#66373) flymi válasza V/ (#66372) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Sehol, de jobb a békesség. Nem nagyon olvasok az aktuális politikáról és kábé heti 1-2-szer tévézek, abból egy focimeccs, a másik híradó.

:R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#66374) radi8tor válasza flymi (#66373) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nem olvasol ilyet akkor honnan tudod hogy ki akarnak lépni? ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#66375) flymi válasza radi8tor (#66374) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

A brexit még hozzám is eljutott...
Heti 1 híradó pont elég ehhez.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#66376) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Ma jött volna egy csomagom. Jelenleg 2 csomagot várok,ami vélhetően nem postaládába kerülne,hanem kézbe. De az értesitőn levő azonositó szerint,ilyen csomagot nem is rendeltem.. R betűs értesitő és amit várok abból csak az egyik r betűs,a másik csak számokból áll. Lehet,hogy valahol kamu számot adtak meg?

(#66377) radi8tor válasza Remekelek28 (#66376) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze hogy lehet, de akár az is hogy elírta.
Vedd fel a kapcsolatot az eladóval ha meg akarod tudni a pontos tracking ID-t.

⭐ Stella

(#66378) Remekelek28 válasza radi8tor (#66377) üzenetére


Remekelek28
őstag

Akkor már egyszerűbb,ha bemefyek a postára,csak ma már nem akartam visszamenni. Mivel taiwanból jön mindkettő igy csak reggelre irnának vissza.
Általába az R betűs,vagy a sima számos szokott kamu lenni?

(#66379) V/ válasza Remekelek28 (#66376) üzenetére


V/
Topikgazda

Az értesítőre a postás ráírja azt a számot amit azonosítónak vél.
Ezt nem értem: ami vélhetően nem postaládába kerülne,hanem kézbe.
Ha nem vagy otthon, akkor hagynak értesítőt akkor is, ha nem fér bele a postaládába és akkor is ha alá kell írni.
Az R-es értesítő így nem mond semmit, ha a végén ott az ország azonosító két betű, (pl TW) akkor már nagyjából lehet tudni, hogy honnan jön.
Az a szám ami a küldeményre rá van nyomtatva, írva az nem tekinthető kamunak, mert valódi, ott van.
Ha átveszed akkor meg egyértelműen kiderül, hogy mit kaptál meg.
Nem igazán tudunk innen segíteni.

Általába az R betűs,vagy a sima számos szokott kamu lenni?
Ha rajta van a küldeménye, egyik sem.
Írtuk már van amit lehet nyomon követni, van amit nem. Nem ez adja a kamu fogalmát.

[ Szerkesztve ]

(#66380) Remekelek28 válasza V/ (#66379) üzenetére


Remekelek28
őstag

Pont a két általad irt opcio miatt irtam,hogy kézbe várom. Mármint,ha otthon lettem volna. (Értsd jól,nem a postaládába teszi,hanem csenget) errefel kaptam az értesitőt. Több csomagot is várok,de a többit bedobná.
A kamu azonositót pedig nyilván nem a csomagra irt azonositóra értem,hanem amit megadott az eladó a terméknél. A purchase historyban látom ezeket.

(#66381) access_denied


access_denied
senior tag

Sziasztok!

Kínából eléggé furcsa tracking számokat kaptam:

89083034438
KWTYB6101543624YQ

Ilyen formátummal nem találkoztam még és a megszokott keresők sem adnak találatot.

Valaki találkozott hasonlóval?

(#66382) V/ válasza access_denied (#66381) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, egyszerű küldemény azonosítók, amivel a szállító azonosítja magának. Van amelyik bejegyzés az adott cég oldalán "követhető", de ez nem igazán hasznos infó. Legfeljebb arra, hogy el lett küldve az árú.

[ Szerkesztve ]

(#66383) access_denied válasza V/ (#66382) üzenetére


access_denied
senior tag

Köszönöm a választ, akkor nem erőlködök tovább. Nem gondoltam, hogy olyan tracking numbert is adhatnak amelyik nem követhető. Magyarul nem is tracking number. :)

(#66384) V/ válasza access_denied (#66383) üzenetére


V/
Topikgazda

Be szokták írni a küldemény azonosítót -ez a mező áll rendelkezésre ami előtt tracking number szöveg van- mert a feladást ez is bizonyítja az eBay felé, ha később a vita során bekérik, akkor be tudja mutatni a nyugtát amin rajta van ez a szám, a dátum és esetleg a címzett adatai és akkor a vevő hiába reklamál, hogy nem lett feladva. Amelyik számot meg lehet követni, az nézhető is vevő részéről is.

(#66385) access_denied válasza V/ (#66384) üzenetére


access_denied
senior tag

Köszönöm a magyarázatot, magyarán a küldeményazonosítót tüntetik fel tracking number helyett, amit értelemszerűen nem lehet követni?

[ Szerkesztve ]

(#66386) pulutodurumo válasza access_denied (#66385) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A mezei nem regisztrált küldeményeknél igen. Az okát V/ írta.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#66387) rukka


rukka
csendes tag

Leütötte egy termékemet egy 2013-ban regelt indiai 0/0-as account, ez az első aktivitása. kb. 20ezer forint (még nem fizette ki). Biztos én vagyok az elfogult de leginkább cancelelni akarom, a kérdés az hogy ha mégsem és kiszállítom ha kifizeti, akkor hogy tudok egy esetleges ebay vitában kivédeni különböző scameket, pl. ha azt mondja, hogy ő egy darab követ kapott, vagy hogy rossz, hiányos, sérült stb. Illetve ha simán cancelelem és újrahirdtem akkor azért jár valamilyen retorzió?

[ Szerkesztve ]

(#66388) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Az Item location résznél helyreálltak a szűrők? Eddig ha európai termékeket akartam listáztatni a US Onlyt kellett választanom, most viszont úgy tűnik itthon, hogy működik a Europe szűrő
Ami azért fura, mert a céges gépen angol IP-n még mindig a régi beállítás működik.

(#66389) V/ válasza #54715584 (#66388) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, most jól működik.
Holnap előfordul a kifelé látható ip címed más lehet, az eBay nem figyel ip címet. Folyamatosan tudom változtatni a látható ip címemet bármely országban lévőre, de nincs változás. Ez nem befolyásol semmit.

(#66390) #54715584 válasza V/ (#66389) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi. :) Fura, megnézem holnap még egyszer a benti gépen. Örülök, hogy végre sikerült megcsinálniuk.

(#66391) overland


overland
aktív tag

Sziasztok, help me!

Vettem ebay-en egy laptopot, kiderült, h nem működik egyik usb port sem, elindítottam a visszaküldést, de nem akarom mert nagyon drága lenne, csak valamennyi visszatérítést szeretnék.
Az eladó erősködik, h jó volt, meg töltsek le drivereket stb., próbáltam nem lett jó.
Úgy árulta, h 100% működik!
Ha lezárom a visszaküldést akkor vége az ügynek?

Nem szeretném már visszaküldeni! Már ráköltöttem és azt az 50$ akarom visszakapni a 350-ből.
Egyébként is becsapott az eladó, mert nem írta, hogy a gyári töltő helyett csak utángyártottat küld hozzá.
Ő nem akar pénzt visszaadni.
Van valami esélyem?

Mit csináljak? paypal?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#66392) frovery válasza overland (#66391) üzenetére


frovery
senior tag

Elvitted egy rendes, normális pc szervízbe a laptopot, mégha pénzedbe is kerülne?
mert tényleg sok esetben user error az ilyen dolog.
Lehet csak a biosban kell matatni de lehet simán driver probléma. Én első körben egy normális szervízbe vinném.

(#66393) vasi89 válasza frovery (#66392) üzenetére


vasi89
addikt

win 7 óta már egyáltalán nem kell külön usb drivert telepíteni. Ha bedugsz egy pendriveot automatikusan keres drivert az usb porthoz, szóval működnie kellene. BIOS beállítás valószínűbb de szerintem ez nem szoftveres hiba lesz :(

(#66394) overland válasza vasi89 (#66393) üzenetére


overland
aktív tag

Én is próbáltam driverezni, de nem sikerült.
A szerviz valahogy megoldotta 15e-ért...
de a probléma nem ez lenne!

Mit kezdjek az eladóval??
nem azt adta, amit hirdetett...

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#66395) vasi89 válasza overland (#66394) üzenetére


vasi89
addikt

akkor tévedtem de ez akkor sem így normális. írd le az ebaynek a problémát, csatold a számlát már ha van a javításról. De így h elindítottad a visszaküldési folyamatot így nem tudom azzal mit lehet kezdeni.

(#66396) overland válasza vasi89 (#66395) üzenetére


overland
aktív tag

az ebay-nek és az eladónak írt levélben is jeleztem, h csak részleges visszatérítést kérek

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#66397) V/ válasza overland (#66391) üzenetére


V/
Topikgazda

Mit csináljak? paypal?
Nem. Van az eBay-nek vásárlói védelme, vedd igénybe, mivel ott vásároltál.
Tényleg nem értem, ha megveszel valamit a boltban és nem jó, akkor sem a bankba mész rögtön a pénzed visszaszerzése miatt.
Ha az eBay-n nem tudod lerendezni, akkor a második lehetőség a PayPal vásárlói védelme.
Most nem értem az alatt azt, hogy az eBay rögtön átpasszolja a felelősséget a PayPal felé. Sajnos néha elfelejtődik, hogy vannak vásárlói védelmi kötelezettségeik.

Ha hibás és a teljes pénz kell, akkor vissza kell küldeni, a szállítási költségből 9300 Ft-ot a PayPal visszaad.
De akkor működik? Kérhetnéd a szerviz munkadíját, de ezek szerint csak jó volt, amikor megkaptad.
Kérdés javítottak-e rajta, vagy csak bekapcsolták az USB portokat abiosban, opr rendszerben.
Gondolom rákérdeztél.
Ne értsd félre, de az eladó nem felel azért, ha a vevő nem tudja kezelni az adott terméket.
A töltő esetén jogos a kérés, ha a termék leírás azt tartalmazta, hogy gyári töltővel árusítja.

[ Szerkesztve ]

(#66398) burny


burny
aktív tag

Sziasztok egy kis ebay és egy nagyon kicsi német segítségre lenne szükségem:

Volt ez utána pedig ugyanaz a termék ebay.de-n. Mivel csak német oldalon van, én meg Angliában, kérdeztem tőle hogy: küldi-e angliában, paypal mehet-e?

A levelezés:
Én: Hi!

Can you send this item to England, with tracking number, and use paypal?

Danke

Válasz:

Versand nach England möglich

Paypal no (google forditó szerint lehetséges az anglia szállitás)

Mielőtt a választ megkaptam volna, újra felrakta a hirdetést, ezért van 2 termék link.

Fizetés ebay szerint átvételnél van, ez mit jelent pontosan?
Vagy inkább hagyjam az egészet?

Köszi!

(#66399) V/ válasza burny (#66398) üzenetére


V/
Topikgazda

Utánvételes fizetés. Amit németből Angliába sajnos a DHL nem szállít utánvétellel, úgy hogy itt kérdés, hogy mennyi lenne a szállítási költség és hogy fizetnéd ki a késkészletet és a postát.
A csomag árak ezek:

[ Szerkesztve ]

(#66400) burny válasza V/ (#66399) üzenetére


burny
aktív tag

Van e-billing dhl-nek... de hogy működne ebben az esetben, nem tudom, inkább ezt hagyom elúszni. Azért köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.