Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95101) lacafaca válasza Lauda (#95098) üzenetére


lacafaca
őstag


Ringman indulhatnak a plakátragasztók :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95102) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Azért az qva komoly, hogy egy 00:01:02 hosszú videót is papírból tol le... :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#95103) t72killer válasza Lauda (#95098) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Budiablaknál többet egyelőre nem kéne...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95104) Z.É.T. válasza Lauda (#95098) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Köszönjük miniszterelnök úr, hogy még jó sokáig sz0phatunk! :R

(#95106) ubyegon2 válasza Lauda (#95098) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nagyon nincs a topon a főni! Lelassulva beszél, mintha be lenne nyugtatózva és a totál egyszerű és megjegyezhető mondatokat is papírokról puskázta. :U

(#95107) lacafaca válasza #20749568 (#95105) üzenetére


lacafaca
őstag

legyőztük brüsszelt, a vírust, megvettük az összes vaccinát, soros, migrante...tippre :D

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95108) Micsurin válasza #20749568 (#95105) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A korábban említett m^2 alapú bolt + szolgáltatások etc.
Plusz a szokásos háborús anekdoták.

"A vírus... háborút indított ellenünk az egyetlen hatásos fegyver..."

Halál egyszerű tőmondatok aztán papírról olvassa beszarok. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#95110) Z.É.T. válasza Micsurin (#95108) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Lehet, hogy valahol mélyen belül van lelkiismerete és el kellett nyomni néhány bogyóval...

(#95111) Csatravi válasza ubyegon2 (#95106) üzenetére


Csatravi
senior tag

A grazi dokiknak kemény munkát adott.

(#95112) andor80 válasza Csatravi (#95100) üzenetére


andor80
senior tag

biztos fog a rafkós vendéglátos bárkit is ellenőrizni amikor most is monden kisközért kocsma ott vedelnek az ajtóban oda piszkítanak köpés pisi stb....Senki nem fog ezzel foglalkozni még a kocsmáros sem Neki a lényeg lé....

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#95113) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Ok, jöhet a 4 hullám. :(((

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#95114) Sdi válasza .:Koska:. (#94782) üzenetére


Sdi
addikt

Kollégám ugyan ott délután 15,00-kor. Neki sincs tőle semmi baja. Ő még azt is állítja, hogy az oltás helyét sem érzi.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#95115) 8th válasza Lauda (#95098) üzenetére


8th
addikt

Nagyon korai még. :W

(#95116) zilazil válasza andor80 (#95112) üzenetére


zilazil
senior tag

Neki a lényeg lé.

Tekintve hogy tavaly november óta zárva vannak, meg tudom érteni, hogy kezd fontos lenni nekik a piszkos anyagiak...

(#95117) -Skylake- válasza BalanceR (#95048) üzenetére


-Skylake-
addikt

Keress más barátokat. :U

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#95118) andor80 válasza zilazil (#95116) üzenetére


andor80
senior tag

Ha összeszámoljuk mit osztoitt ki haveroknak a virus kezdete óta és azt nem a haveroknak hanem a népnek osztja semmi baj nem lenne...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#95119) Qtya123 válasza Micsurin (#95102) üzenetére


Qtya123
őstag

Én sem értettem, hogy minek a papír. Semmi olyan szót nem mondott, ami ne hangzott volna el a szájából háromszázezer alkalommal. Pl megint minden a háborúról szólt. "háborút indított", "háborús időszak".... :D

Amúgy oké, hogy 2.5 millió oltott, de abból egyelőre töredéke a védett... Ez megint egy olyan kommunikáció, hogy sokan azok közül, akik megkapták 2 perce az első adagot így fognak megindulni: [link]

(#95120) lacafaca válasza andor80 (#95118) üzenetére


lacafaca
őstag

link? :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95121) blakey válasza Sdi (#95114) üzenetére


blakey
titán

Ő még azt is állítja, hogy az oltás helyét sem érzi. - Én sem érzem, ha ez megnyugtat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#95122) Z.É.T. válasza lacafaca (#95120) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Mire?
Arra, hogy se segély, se épeszű támogatás, csak a duma és közben foci, Lölö és tsai púposra tömve?
Remélem ehhez neked nem kell link...

(#95123) andor80 válasza lacafaca (#95120) üzenetére


andor80
senior tag

közlöny ne legyél lusta.....Látom már hat a káposzta amit nem bio magokból ültettél...Csak lazán faszi !

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#95124) lacafaca válasza Z.É.T. (#95122) üzenetére


lacafaca
őstag

de...tessék linkelni erről bizonyítékot, másképpen csak laposföldes puffogtatás :P
neem...persze nem kell, viccvót

andor80 látom te már lelazultál mára :D

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95125) zilazil válasza andor80 (#95118) üzenetére


zilazil
senior tag

Az biztos. Perpillanat pedig úgy tűnik a vendéglátóhelyek még pár hónapig zárva lesznek.

A jelenlegi védettségi igazolásokkal is csak az a baj, hogy fogalmunk sincs, milyen valós védettséggel rendelkezik az egyszer oltott vagy a betegségen átesett juzer.

[ Szerkesztve ]

(#95126) HellGreg


HellGreg
őstag

Megvan a 2.5 millió beoltott, azonnal ki is alakult a védelem (micsoda csoda) náluk, vagyis holnap reggelre legkésőbb kialakul, amikor nyitnak a bótok, bazzeg nem hiszem el ezt az egészet :O :DDD

Hát én csak azt mondom mindenkinek, aki megteheti, ne engedje a gyereket sehova 19-én.

[ Szerkesztve ]

(#95127) BalanceR


BalanceR
addikt

Kösszviktor.
Akkor mától két hétre figyeljük csak a számokat, mert nem kell orákulumnak lenni, hogy már most lássuk a növekedést, ráadásul ha erre 19-én rányitjuk a sulikat, ovikat, bölcsiket, júliusra megint ott leszünk, mint egy hete. :W
Majd a gyerek bent a suliban összeszedi, buszon, otthon szétszórja, a munkavállaló meg nem szól, hogy szarul van, mert a táppénz az szar, és kell a szabi a nyaralásra, úgy is kötelezően ellövettek vele egy csomót idén.
Nyáron megint telt ház lesz minden belföldi szállás, mert a külföld még macerás lesz, és a felgyülemlett SZÉP kártya kreditet is ki kell szórni, szóval heringezés a balatonon, a tisza tónál, velencén, meg Miskolctapolcán.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#95128) looser


looser
addikt

Nem szeretném a korai nyitás miatt 3 hét múlva ezt hallani...

Bár ez egyébként sem rá vallana.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#95129) Lauda válasza looser (#95128) üzenetére


Lauda
félisten

Ők nem tudnak hibázni.

(#95130) VIPowER válasza Motion_Blur (#95049) üzenetére


VIPowER
senior tag

Bár ez nem Covid.
Én magas vérnyomásra szedek gyógyszert 1 éve.
Amióta a kezdeti 200 felett volt, azóta sípol a fülem, ez van, ezt kell szeretni.
Pontosabban nem a fülem sípol. :D

[ Szerkesztve ]

(#95131) icecave válasza t72killer (#95097) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem! :D Amíg a 2. Után nem telik le a 2 hét meg jobban vigyázok de persze utána is mintha nem is kaptam volna. Én nagyon nem bánom ezt a maszk dolgot, BKV-zás közben elkelne akkor is, ha nincs járvány tekintve az emberek köhögési és tüsszentési morálját....tisztelet a kevés kivételnek persze.

(#95133) BalanceR válasza looser (#95128) üzenetére


BalanceR
addikt

Ő, ők soha sem hibáznak, Borkai, Szájer, Csengeri örökösnő, sem, minden aljas rágalom, és csak a Soros, meg az ellenzék ármánya.
Tudhatnád.... Btw azzal ugye tisztában vagy, hogy jövőre ismét simán meglesz a 2/3ad?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#95134) szabi__memo válasza #20749568 (#95132) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Meg este 10ig ehetsz, bagózhatsz és ihatsz az utcán

(#95135) viharhozo válasza BalanceR (#95127) üzenetére


viharhozo
addikt

A holnap eletbe lepo valtozasok sztem nagyjabol rendben vannak, normalis juzerek mellett azok tudnanak normalisan mukodni. A fodrasz/kozmetika/edzoterem/etc. resz lehet necces, de velhetoen ezt eddig is eleg sokan megkerultek. Ha jol ertem, a szallodak pl. meg nem nyithatnak.

Az ovoda/iskola mas teszta, azt ezektol celszeru kulon kezelni.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#95137) andor80 válasza lacafaca (#95124) üzenetére


andor80
senior tag

Sajnállak..papa...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#95138) szabi__memo válasza #20749568 (#95136) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ennek is lesz eredménye, ne izgulj :)

(#95139) Z.É.T. válasza #20749568 (#95132) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Plusz az összes szolgáltatás, beleértve az érintésest és a két ember közötti egy méteren belül órákig tartókat is. (aztán 19-én sulik)
"minden élet számít"
"csak ne kerüljön pénzbe"

(#95140) Csatravi válasza Sdi (#95114) üzenetére


Csatravi
senior tag

"Ő még azt is állítja, hogy az oltás helyét sem érzi."

És a kezét érzi még, vagy már azt sem? :)

(#95142) szabi__memo válasza #20749568 (#95141) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azért este nem sokan bandáztak odakint. De amúgy igen

(#95143) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Csökken a szennyvízben a koronavírus koncentrációja

A 13. héten az elmúlt hetek magas szinten stagnáló eredményei után a szennyvízminták átlagos koronavírus-koncentrációja országosan enyhén csökkent. Az egyes minták eredményei stagnálnak vagy enyhén csökkennek.

Müller Cecília: Kritikával kell kezelni az alacsony fertőzésszámokat

Müller kiemelte, az újonnan regisztrált fertőzöttek alacsony számát is kritikával kell kezelni, ugyanis valószínűleg az ünnepek után most fognak sokan orvoshoz fordulni. A szennyvízvizsgálatok alapján stagnál a koronavírus örökítőanyagának mennyisége, és sajnos magas szinten, bizonyos városokban enyhén emelkedett is (Szeged, Szolnok), jelentősen viszont sehol nem csökkent.

Most akkor melyik az igaz?

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#95144) lacafaca válasza Z.É.T. (#95139) üzenetére


lacafaca
őstag

bármekkora összeget teszek rá, hogy őszig már zuhanni fognak a számok...semmit nem fog jelenteni a nyitás ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95146) emvy válasza lacafaca (#95144) üzenetére


emvy
nagyúr

+1

while (!sleep) sheep++;

(#95147) szabi__memo válasza #20749568 (#95145) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nyilván falun nem számít. De minden városban igen.
~70%

(#95148) Angelina87


Angelina87
tag

és egy ilyen bejelentés után tegye mindenki a szívére a kezét és kérdezze meg magától, hogy nem-e direkt tömegmészárlás megy???
már csak popcorn kell hozzá ... mennyi-de mennyi nyugdíjpénz szabadul fel.. :C

" A világon vendég vagyok."

(#95150) skroy


skroy
senior tag

Ha háborús helyzethez hasonlítunk mindent, akkor az elbaltázott, elkésett járványkezelés felelőseit hívhatjuk háborús bűnösnek? :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.