Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95901) ooloo válasza janeszgol (#95896) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek a választ ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#95903) t72killer válasza fatal` (#95899) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

értem. mondjuk mRNS-el még nincs tapasztalat, mert tudtommal nem csináltak még mRNS influenzaoltást. (jó lenne, vmi tartósan hatékony, rühellem az influenzát)

#95900: kültérben továbbra sem látom értelmét a maszkviselésnek, hacsak nem valami egymásramászós-köpködős partyn vesz részt az ember. Ha jól rémlik, ebben a very topicban kaptam hideget-meleget, hogy tavaly nyáron kritizálni mertem a szabadságharcos BLM-"tüntetőket". Ott valahogy nem volt ez baj...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95904) Wn2tl válasza freeknight (#95898) üzenetére


Wn2tl
tag

"Globalizált világban élünk, nem kevés londoni emberke ugrott le üdülni"

Nagyobb esélye van annak, hogy a pár százezer angliában dolgozó magyar valamelyike hozta be közvetlen és nem merkely horvát nyaralós agymenése volt az ok. Occam borotvája, mindig az egyszerűbb az igaz.

(#95905) lacafaca válasza #20749568 (#95902) üzenetére


lacafaca
őstag

én egész nap anélkül vagyok...akko énis? :O (heti max 2 órát van rajtam a szájkosár ;] )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95908) Csatravi


Csatravi
senior tag

Tudja valaki, hogy az ingyen utazás még most is adott az eü dolgozóknak MÁV / Volán utazásnál ?

(#95909) lacos001 válasza #20749568 (#95881) üzenetére


lacos001
senior tag

"Van-e új? Hát éppen most fogják elvenni a tartományoktól az önrendelkezési jogot és Merkel kezébe odaadni, hogy akkor rendeletekkel kormányozhasson."

Na végre már valami keménykedés, nehogy unalmas legyen a számok leközlése..
Jöhetne már valami új mutáns is, lassan lejárt lemez ez a britt förmedvény.

Kis infó innen, mert volt ingyenes/önkéntes tesztelés...Rémület és éjszakai kijárási tilalom van :D
"Insgesamt rund 7200 Schnelltests wurden in der Testwoche, die vom 28. März bis einschließlich 3. April in der Stadt Papenburg stattgefunden hat, durchgeführt. 28 und damit 0,39 Prozent der vorgenommenen Tests fielen positiv aus."

Kérem kapcsolja ki...

(#95910) radi8tor válasza Csatravi (#95908) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A kihirdetett veszélyhelyzet május közepéig tart. (ingyenes parkolás, miegymás)
Lehet az utazási kedvezmény is.

⭐ Stella

(#95912) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Egy kis pozitív hír a mentős feljelentés ügyben: [link]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#95913) icecave válasza icecave (#95532) üzenetére


icecave
nagyúr

Kis update, válasz a saját hozzászólásomra. Amilyen szarul voltam tegnap este, jól aludtam és reggelre már teljesen rendben voltam. A karom már csak kcisit fáj, fel tudom emelni, minden okés.

(#95914) Wn2tl válasza F.E.K.. (#95912) üzenetére


Wn2tl
tag

Hát beteg világban élünk, hogy egy ilyenért kell térden esedezve mentegetőzni. Megérettek a magyarok a pusztulásra. :((

(#95915) S e t h válasza Wn2tl (#95914) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem nem ugyanazt a videót láttuk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#95916) Lauda válasza F.E.K.. (#95912) üzenetére


Lauda
félisten

Ennyi, ez igen jól végződött! :C

(#95917) Lauda válasza szabi__memo (#95867) üzenetére


Lauda
félisten

Sejthető volt, hogy kína kozmetikázza a dolgokat a járvány kapcsán.

(#95918) t72killer válasza icecave (#95913) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Francba, lecsúsztam a tejről és a szalámiról :W.

;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95919) ivana válasza Lauda (#95917) üzenetére


ivana
Ármester

+1 az utcán fekvő halottas képek után az a 4 ezer halott valahogy elég gyanús szám.

(#95920) Lauda


Lauda
félisten

Nálunk eszméletlenül beindult az oltás az utóbbi időben. Egy csomó kollégámat, ismerőst, rokont oltottak be rövid idő alatt pfizer, szputnyik, astrazeneca vakcinákkal/fognak oltani hamarosan. Kínairól nem is hallottam oltottat hetek óta.

Belehúztak rendesen: Kedden rekordszámú, 187 ezer vakcinát adtak be, 104 ezer ember kapott aznap első oltást. [link] :Y

[ Szerkesztve ]

(#95921) icecave válasza Lauda (#95916) üzenetére


icecave
nagyúr

Most jön majd az,hogy a feljelentő büszkén hirdeti, hogy ez az ő érdeme.... Aztán a végén még ő is ingyen hambit akar...

t72killer: :DDD

(#95922) this is life válasza F.E.K.. (#95912) üzenetére


this is life
Ármester

Ehhez egy kis plusz kép formájában .

Forrás: facebook OMSZ oldala .[link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95923) t72killer válasza ivana (#95919) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azok mondjuk 1. nem biztos, hogy valid képek voltak, 2. akár 4e-ből is összejöhet pár ilyen jelenet.
A temetőlátogatók számát meg ahhoz kell mérni, hogy egy éven át nem mehettek el a rokonaik sírjához - nem ismerem a helyi szokásokat, a tajvaniak talán igen, nem lehet szimplán egy békeidőkbeli halottaknapjához hasonlítani.
Az mondjuk 100%, hogy több halottjuk volt, mert tesztjeik se nagyon voltak még az elején, szóval nemigazán tudták, ki halt meg covidban és ki másban.

#95922: a feljelentgetős fószer helyében nem mászkálnék olyan helyen, ahol tojást árulnak a közelben :DD

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95924) nicu71


nicu71
addikt

Na kérem ,ma váratlanul én is megkaptam az Astrát /tegnap anyum telefonon megkérdezte a háziorvost hogy van e netán valami a fiának,erre másnap 10.30ra mehettem is.50 éves ,alapbetegség nélkül.Meg is volt , gond nélkül,egész nap elvoltam de estére szépen felment a lázacska 38.5ig hidegrázással együtt :U .A doki néni kizárólag és ellentmondást nem tűrően Aspirint javasolt szedni láz ,fájdalom esetére ,kénytelen voltam bevenni egyet,aztán itt most mindent elolvasván összezavarodtam.lehet hogy reggel Rubophennel folytatom/sajnos valahogy dolgozni kell holnap is.Más bajom nincs ,enyhe derékfájást leszámitva.

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#95925) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindeközben Japán egészségügy...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95926) Fire/SOUL/CD válasza Lauda (#95920) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mifelénk is (Somogy) felpörögtek az események hirtelen. Épp tegnap hívott az asszisztens hogy vasárnap már mehetünk oltásra, ha bevállajuk a Szputnyikot ill. be kell menni oltóponra. Természetesen összejött két kocsira való ember (40-50-esek) aztán megtámadjuk a kórházat holnapután.
Az az érdekes, hogy itt sem lesz kínai egy ideig, a mi korosztályunknak. Az asszisztens mondta, hogy azt a feladatot kapták, hogy a negyvenes ötvenes korosztályt küldjék be oltópontokra minél nagyobb számban, de van olyan praxis, ahol 20+oskat is beküldenek.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#95927) Ricardo válasza S e t h (#95915) üzenetére


Ricardo
félisten

De legalább magyarozhatott egy jóízűt :(

(#95928) szabi__memo válasza Lauda (#95920) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Amivel a lakosságarányos amerikai 5,5M rekord oltást is lenyomtuk, egy négy napos hétvége utáni első munkanapon.
Én elhiszem

[ Szerkesztve ]

(#95929) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Sokan úgy gondolják ez egy webshop, ahol szabadon lehet válogatni az oltóanyagok közül, és kiválasztják azt, ami szerintük a legmegfelelőbb a számukra. Engem pedig egy ügyfélkapcsolati menedzsernek tekintenek, aki nyilvántartja az igényeket.

Ugye itt is olvastunk ilyet, hogy majd megmondom a háziorvosnak mikor keressen.

[ Szerkesztve ]

(#95930) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Az ellenzéki szavazóknál nagyobb az oltási hajlandóság
A tábornok elvtárs valamit rosszul csinál :D

(#95931) Ringman válasza Lauda (#95920) üzenetére


Ringman
nagyúr

a maradék kínai a 2. oltásokra kell.

ha halottak jelentésénél voltak "adattorlódások", akkor nem kizárt, hogy az oltásoknál is lehettek.

(#95932) bigdady válasza Lauda (#95920) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez van ha van vakcina és háziorvosok olthatnak is mert megkapták a listájukat. És igen mindenkinek a környezetében oltanak most mint a gép kb egy hete

[ Szerkesztve ]

(#95933) szabi__memo válasza bigdady (#95932) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vagy ha az UEFA felé kell aznap jelenteni

(#95934) bigdady válasza szabi__memo (#95933) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálunk a nagyszülőkkel testvérekkel együtt család 100% lesz oltott már a héten (a kutyát is a héten vittem :DDD )

(#95935) szabi__memo válasza bigdady (#95934) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ja, te az első felére reagáltál. Az valid, tényleg felpörgött.
Én a második felére reagáltam, elnézést :)

(#95936) Ringman válasza szabi__memo (#95929) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezzel kapcsolatban nem lenne teher a háziorvosokon, ha regisztrálásnál be lehetett volna jelölni, hogy milyen vakcinát vagy hajlandó elfogadni, mint szerbiában.

hogy ez mennyire jó eljárás, az egy másik kérdés.

(#95937) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Orbán: háborús állapotok vannak
Nem irigylem a híveket. Most akkor komoly a helyzet vagy minden rendben?!

Amúgy most ez kifog rajta mert a felmérések alapján a szavazói nem igazán hisznek neki

[ Szerkesztve ]

(#95938) Drizzt válasza szabi__memo (#95930) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Lehet rosszul tettek fel a kerdest, s van egy csomo kormanyparti szavazo, aki csak akkor oltatna be magat, ha nem lehetne vakcinat valasztani. ;]

I am having fun staying poor.

(#95939) Ringman


Ringman
nagyúr

„Az elhallgatás az, ami a valóság torzítása”

Barak Dávid és Kálmán Norbert filmet készítettetek a dunaszerdahelyi kórház covid-osztályán. Egészségügyi dolgozók szerint a film életeket mentett meg, a főszereplő orvos a bemutató óta minden nap érzékeli a pozitív hatásokat.

(#95940) Ringman válasza szabi__memo (#95937) üzenetére


Ringman
nagyúr

Kilencven százalék fölött van a 65 év fölöttiek beoltása, „ez nyomasztott egyébként”, de biztos volt benne, hogy menni fog, mondta Orbán.

mármint a regisztráltaké.

(#95941) Stanlee válasza lacos001 (#95909) üzenetére


Stanlee
őstag

En nem mernek kimenni ennyi fertozott utan az utcara. :))

Gondolom arrol mar nem szolt a hir, hogy tenylegesen mennyien voltak pozitivak egy PCR teszt utan.

Kezd mar nagyon unalmas lenni, valamit akciozhatna Mutti, rankkuldhetne a katonasagot mint az Outbreak filmeben. Na az legalabb izgalmas lenne.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#95942) szabi__memo válasza Drizzt (#95938) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Félek netán nyugati chipet kapnak :DD

(#95943) lacos001 válasza Stanlee (#95941) üzenetére


lacos001
senior tag

A PCRel kapcsolatban ennyi jön az idézett mondat után, semmi több.

"Die betroffenen Personen mussten umgehend den Testcontainer in Papenburg für einen abklärenden PCR-Test aufsuchen. Die Rückmeldungen der teilnehmenden Bürgerinnen und Bürger zum Ablauf der Testungen waren durchweg positiv."

Ennyi :DDD
Szinvonal kb olyan, mint ha kispista legépelte volna a pincében.

(#95944) Ringman


Ringman
nagyúr

akkor hivatalosan is megjelent a szent határidő:

Mire kezdődik a foci-EB, mindenki meg fogja kapni az oltást

(#95945) lacafaca válasza Ringman (#95944) üzenetére


lacafaca
őstag

ki is van jelentve az első paktum akkor...csak az mehet szotyiköpködőbe, akit ojtottak :D ...majd jön a többi...az mehet a balatonra...közösségbe...bótba. na...nem lesz itt probléma, pikkpukk megvan a nyájimmun :C

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95946) Stanlee válasza lacos001 (#95943) üzenetére


Stanlee
őstag

Nem vartam tobbet. A lenyeg, hogy volt hir a tesztelesrol, volt pozitiv gyorsteszt, a pontosabb PCR meg mar ugyse erdekel senkit.

A masik kellemetlen kerdes amit nem feszeget soha senki, hogy ebbol mennyi volt tunetes vagy lett a vegen tunetes. De ez mar tenyleg csak kotozkodes.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#95947) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Napi új fertőzöttek száma: 7325 (az előző naphoz képest: )
Napi új halálos áldozatok száma: 285 (az előző naphoz képest: )
Kórházi ellátást igénylők száma: 11 363 (az előző naphoz képest: )
Lélegeztetőgépre szorulók száma: 1364 (az előző naphoz képest: )
Napi mintavételek száma: 35 703 (az előző naphoz képest )
Az első dózissal oltottak száma: 2 689 102 (a csütörtöki közlés óta)
Ebből a második dózissal is beoltottak száma: 1 126 139 ( a csütörtöki közlés óta)

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#95948) radi8tor válasza Sir Pocok (#95947) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne légy rest elővenni a Texas Instruments-t. :D

⭐ Stella

(#95949) emvy válasza Sir Pocok (#95947) üzenetére


emvy
nagyúr

Azert az 'szep', hogy igy 300 korul stagnal a napi halottak szama.

while (!sleep) sheep++;

(#95950) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Napi új fertőzöttek száma: 7325 (az előző naphoz képest: +2511)
Napi új halálos áldozatok száma: 285 (az előző naphoz képest: +13)
Kórházi ellátást igénylők száma: 11 363 (az előző naphoz képest: -300)
Lélegeztetőgépre szorulók száma: 1364 (az előző naphoz képest: +27)
Napi mintavételek száma: 35 703 (az előző naphoz képest +5680)
Az első dózissal oltottak száma: 2 689 102 (a csütörtöki közlés óta +81 018)
Ebből a második dózissal is beoltottak száma: 1 126 139 (a csütörtöki közlés óta +118 192)

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.