Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94401) Ricardo válasza lacafaca (#94396) üzenetére


Ricardo
félisten

(#94402) viharhozo válasza lacafaca (#94384) üzenetére


viharhozo
addikt

A Metro nevu sajtoipari termek jott ki egyszer azzal a cimlappal, hogyaszonyga:

"Milliók keresnek kevesebbet az átlagnál"

Ennek figyelembe vetelevel elarulom, h a helyes megoldas a b, lasd meg itt.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#94404) t72killer válasza lacafaca (#94389) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ennyi zöldséghez már pattogatottkáposzta kéne...

alt="" title=""

Kíváncsi lennék itt egyik-másik profil valódiságára...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94405) daneel_hu válasza lacafaca (#94372) üzenetére


daneel_hu
addikt

"na ja...arról ne is beszéljünk...ha egy brutális ebolapandémia lenne, ahol tényleg hullanának a népek, mind a legyek és ilyen oltásprogramon kellene megszerezni a megmentő vakcinát, inkább elásnám magam élve, minthogy elmenjek egy ilyen dzsemborira :D"

De azért ha elesz a fene egy covid19-oltópontra böketni akkor ígérd meg, hogy csinálsz egy szelfit és betolod ide a topikba.
És akkor kapcsolhatjuk a villanyt. :)

(#94406) 8th


8th
addikt

Friss Toroczkai videó [link]

(#94407) emvy


emvy
nagyúr

while (!sleep) sheep++;

(#94408) lacafaca válasza daneel_hu (#94405) üzenetére


lacafaca
őstag

na az nem ebben az életemben lesz...várhatsz rá :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#94409) headhunter


headhunter
addikt

(#94410) FіkuszKukіsz válasza 8th (#94406) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Szokásos. Toroczkai mások zsebében turkál és rácsodálkozik, hogy kapitalizmus van. Bill Gates nem kovid elleni vakcinába fektetett be, hanem az mrns technológia kutatásába. Csúsztat, ferdít, a sok konteós mélymagyar meg besz0pja.

Romanes eunt domus

(#94411) 8th válasza FіkuszKukіsz (#94410) üzenetére


8th
addikt

Hasonlóan látom. :R

(#94412) BalanceR válasza emvy (#94407) üzenetére


BalanceR
addikt

:W
Sajnos nagyon sokan felültek az AZ pánikvonatra, ami főleg a clickbait média és a tájékoztatás hiánya az oka.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#94413) attiati válasza emvy (#94407) üzenetére


attiati
veterán

Ebből mondjuk az egyik valid: hogy máshol van éppen a Húsvét miatt.

Én mondjuk bevállaltam 10 óra vonatozást egy szuriért.

[ Szerkesztve ]

(#94414) t72killer válasza emvy (#94407) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Pfizert kérő társasággal kapcsolatban azért annyit megjegyeznék, hogy nemcsak a tüdő-agyembólia réme miatt népszerűbb, hanem egyelőre az a hivatalos álláspont, hogy a Pfizer jó a már vastagon €urópában lévő D-Afrikai variáns ellen, az AZ meg nem. Ezekután teljesen megértem...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94415) BalanceR válasza 8th (#94406) üzenetére


BalanceR
addikt

Toroczkainak egy 2-3 éve volt pár jó meglátása, amivel akár még egyet is lehetett érteni, bár már akkor is szerette a konteókat, viszont azóta elszakadt nála valami.
Mindegy, hogy milyen orbitális hülyeség, vagy megalapozatlan információ, ha felkapják rá a fejüket az emberek, akkor beáll mögé, és habzó szájjal mantrázza.
Nálam már lenkei, gödény, pócs szinten van a forma. Olyanok szimpátiáját akarja elnyerni, akikkel senki nem foglalkozik, mert egyszerűen hülyék. Könnyen befolyásolható, aluliskolázott , szegényebb emberek, akik a saját hibáik, nyomorúságuk beismerése helyett okot, ellenségképet keresnek.
Megmosolyogtató bohóc.
Billgéc, meg újvilágrend, meg háttérhatalom.
Remek alternatíva sorosra, meg a migránsokra.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#94416) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Nemzetközi viszonylatban is rendkívül gyors tempóban fut fel a beoltottak száma Magyarországon. Közben viszont a regisztráltak száma ezzel nem tudja tartani a tempót, így hamarosan előállhat az a helyzet, hogy több vakcina áll rendelkezésre idehaza, mint ahányan hivatalosan fel szeretnék venni az oltást. Ez pedig új kihívás elé állítja a - vírus terjedését alapvetően vakcinával megállítani akaró - kormányt és a jelek szerint már készülnek a válaszok.

[link]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#94417) FіkuszKukіsz válasza attiati (#94413) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mondjuk kifejezetten kérték, hogy ne nagyon utazgassanak az emberek családlátogatósdiba.

Romanes eunt domus

(#94418) t72killer válasza Sir Pocok (#94416) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Első nekifutásban sürgősen meg kell találni azokat, akik nem hivatalosan, de szeretnék felvenni az oltást.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94419) Ricardo válasza lacafaca (#94408) üzenetére


Ricardo
félisten

És ha a piacolást oltáshoz kötik?

(#94420) Micsurin válasza Ricardo (#94419) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor jön a szomorú világ és a tesco express káposzták. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94421) lacafaca válasza Ricardo (#94419) üzenetére


lacafaca
őstag

szerencsére arra sem vagyok rászorulva...ha az lesz, akkor kihordom/eljönnek érte, ezt a luxust is bevállalhatom ennyi év után ;)

Micsurin annyira le vagytok ragadva a káposztán...a bevételünk kb 2%-a :P

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#94422) FіkuszKukіsz válasza t72killer (#94418) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ha elfogynak a regisztráltak, lehet abba kéne hagyni a regisztrációsdit. Ismerek egy-két embert aki azért nem oltatja be magát, mert regisztrálni kell. Elég lenne ha telefonon vagy online felületen be lehetne jelentkezni , időpontot foglalni a legközelebbi oltóponton. Ja, bilibe lóg a kezem :)

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#94423) Z.É.T. válasza BalanceR (#94412) üzenetére


Z.É.T.
őstag

AZért (sic!) úgy is nézhetjük, a trombo-izék nélkül is, hogy
- picit elmarad a hatásossága a legjobbaktól
- 12 hétre jön a második shot

Utóbbi miatt simán előfordulhat, hogy ha skipeli valaki, akkor is előbb lesz meg egy másik vakcinával a teljes védettsége, a többi ugye 21-35 nap után kapható.
Innen nézve én bőven meg tudom érteni, ha valaki rizikózik és csak pluszban jön az, hogy rosszabb a sajtója.

[ Szerkesztve ]

(#94424) Ricardo válasza FіkuszKukіsz (#94422) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ismerek egy-két embert aki azért nem oltatja be magát, mert regisztrálni kell. "

ha nem kellene akkor más lenne a kifogásuk.

(#94425) t72killer válasza FіkuszKukіsz (#94422) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, ez alap, már most is kéne csinálni - főleg, hogy privilegizált tagok csak úgy kapak...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94426) this is life válasza Wn2tl (#94159) üzenetére


this is life
Ármester

Nem feltétlenül csak magam miatt vállalom . Ezzel talán a szeretteimet is védem valamennyire . Ezenkívül úgy vagyok vele , hogy most még nem kötelező ( bár esélyes , hogy a munkahelyemen , előbb utóbb az lesz ) így inkább elébe megyek a dolgoknak . Azt hogy melyiket érdemes vagy jó döntés választani nehéz eldönteni . Hisz egyik se a megszokott tesztelési folyamaton , időn esett át .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94427) FіkuszKukіsz válasza Ricardo (#94424) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Akkor biztos kiderülne, hogy csak kamu. Nekem is az a véleményem, hogy ez általában nem valós kifogás, de akiket én ismerek politikai fanatikusok, a jelenlegi kormány utálata miatt nem regisztrálnak. Szóval mindkét oldalon vannak agymosottak.

Romanes eunt domus

(#94428) radi8tor válasza Ricardo (#94424) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amúgy ez tök jogos. Miért nincs arra opció hogy odamegy és megkapja?
Ne csak annak adják már akiknek az adatait előtte begyűjtik.
Fog ez még fordulni szerintem, lassan elfogy a várólista és kb utcán szórólapozva fogják beterelni a népet.

⭐ Stella

(#94429) ProEvoFan válasza lacafaca (#94421) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Számomra követhetetlen a topik, de sokszor beleolvasok, viszont az látom, hogy te kurvára nem akarod beoltatni magad. Azt még nem tudom miért.Miért nem? Komolyan kérdem.Mitől félsz?Még a Pfiezert sem fogadnád el?
Én csak a kínait mondtam volna vissza.
Több helyről hallom, hogy az orvosok szerint a szputnyik is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#94430) lacafaca válasza ProEvoFan (#94429) üzenetére


lacafaca
őstag

nem félek én semmitől...de mivel egész életemet a gyógyszermentes és egészséges alapokra helyeztem, így egyértelműen ez se kell...semmi más oka ;)
mindenki oltasson, aki abban bízik..többször elmondtam, meg azt is, hogy hirtelen fölindulásból senki ne kövessen engem, mert ez nem egy rövidtávú dolog, egyik napról a másikra nem túl szerencsés kilépni a gyógyszermaffia békjójából...alapos utánajárás, sok következetes és nehéz lemondás kíséri ezt az életmódot...csak erős idegzetűeknek és a végletekig kitartóknak ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#94431) Wn2tl válasza FіkuszKukіsz (#94410) üzenetére


Wn2tl
tag

Az amerikai állam szerint mesterséges a wuhani vírus.

(#94432) ProEvoFan válasza Wn2tl (#94431) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A jelenlegi politikai helyzetben mi mást mondanának....

(#94433) Gsx-rr válasza ProEvoFan (#94429) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezt miert nehez sokaknak elfogadnia? Max magunkra leszunk veszelyesek, mivel a beoltott is elkapja es fertozhet.

(#94434) szabi__memo válasza Sir Pocok (#94416) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vagy nem kell 3 hónapot várni a 2. oltásra.. (AZ)

(#94435) t72killer válasza lacafaca (#94430) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Megy ez, csak kb úgy futsz neki az életnek, mint egy XIX.századi ember (nagy tisztelője vagyok egyébként annak a korszaknak). Közülük is volt, aki megérte a 100at (v Görgey Artúr a 98-at), de volt, akit elvitt egy sima tetanusz v tüdőgyuszi 20évesen.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94436) ProEvoFan válasza Gsx-rr (#94433) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Oh, félreérted.
Nekem nem okoz problémát.
Csak kérdeztem, mert nem tudtam a miértet.
Mindenki felnőtt, eltudja dönteni mi a jó neki.Vállalja a felelősséget a döntéseiért.Ha elfogadja az oltást, ha nem.

(#94437) Micsurin válasza szabi__memo (#94434) üzenetére


Micsurin
nagyúr

AZ-nál igazából jót is tesz az ha vársz vele. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94438) Sub-S válasza BalanceR (#94412) üzenetére


Sub-S
senior tag

Nem hiszem hogy emiatt kellene a fejecskét a falba verni. Én is Pfizert szeretnék és ki is várom amíg lesz.

(#94439) szabi__memo válasza ProEvoFan (#94436) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

"Mindenki felnőtt"
Külföldi vagy?:DDD

(#94440) t72killer válasza Wn2tl (#94431) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Wow, ez nagyon erős, és valóban us.gov oldal. Csak miért egy pici követség szóvivője teszi közzé:F?
Biden rádupláz Trumpra és kezdi lőni a kínaiakat?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94441) Z.É.T. válasza Gsx-rr (#94433) üzenetére


Z.É.T.
őstag

- saját családja
- mások családja
- azok, akik olyan betegségben szenvednek, ami miatt nem lehet őket oltani
- járvány globális és területi visszaszorítása, plusz ezáltal kevesebb mutációs lehetőség

Ha néhány százalék marad a végére, aki nem oltatja magát, az belefér, így pl laca személy szerint engem nem zavar, ráadásul nem is mondja azt, hogy más ne oltassa magát, szóval nincs vele gond.
Mondjuk az érvei elég neccesek, de az most mindegy :D

(#94442) Ringman


Ringman
nagyúr

lassan elérjük észak-korea szintjét a tájékoztatásban:

A kormány egy vidéki újságírónak nem engedte, hogy a saját oltását lefotózza, mert csak a köztévé forgathat az oltópontokon
A Dél-Zala Press munkatársa írt az illetékes Országos Kórházi Főigazgatóságnak, hogy ezzel szeretne oltásra buzdítani.

(#94443) szabi__memo válasza Ringman (#94442) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Karácsony és Gyurcsány képeit is ők csinálták?

(#94444) lacafaca válasza t72killer (#94435) üzenetére


lacafaca
őstag

azért ma már jóval nagyobb rálátása van mindenkinek a dolgokra, mint akkor, ma már bárki megválaszthatja szabadon, milyen életet szeretne élni. azért a 19. század kicsit más volt mind egészségügyi, mind technológiai, mind társadalmi szempontból, ami vót, azzal "főztek"...ma sokaknak megvan a lehetősége a lehető legjobb életet élni, csak ugye az a fránya ranglétra és az azon való fölkapaszkodás kényszere mindent elsöpör és a fölső 10k által szájba lógatott csecs és ígéretek tömkelegén elbódulva a társadalom mára képtelen az önálló és logikus gondolkodásra/cselekvésre, mindere föntről remél és vár megoldást, csak ne kelljen semmin változtatni...ezért bármit föláldoz. az alsóbb rétegek meg megmaradtak a jobbágyi szinten, nekik se lehetőségük, se erejük nincsen semmihez...viszi őket az ár, mint a történelem során mindig...szóval ebbe a társadalomba kódolva volt a mostani történés, semmi különös nincs itt, csak őröl a malomkő és addig nem is fog ez változni, amíg erre rá nem döbben mindenki. ami volt elmúlt, valami lesz, de hogy mi, azt még nem tudhatjuk...rajtunk múlik. de azért van egy jó hírem is: vastag betűkkel leszünk a történelem lapjain :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#94445) Drizzt válasza Gsx-rr (#94433) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Azért ez így nem teljesen igaz. Minél kevesebben vannak beoltva, annál nagyobb az esély arra, hogy sokat mutálódjon a vírus. Ha kevés fertőzött van, kevés mutációs lehetőség van. Sok fertőzés sok mutációs lehetőséggel jár együtt. Nem terjedőképes vírus nem tud mutálódni.

I am having fun staying poor.

(#94446) Ringman


Ringman
nagyúr

az oltásra regisztráltak "korfájáról" van publikus adat?

(#94447) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kijárási korlátozás előtt 5 perccel Párizsban:

⭐ Stella

(#94448) lacafaca


lacafaca
őstag

gyorsan olvassátok el, mert szerintem nem lesz fönn sokáig

radi8tor je suis paris :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#94449) emvy válasza lacafaca (#94448) üzenetére


emvy
nagyúr

Mashol is hallottam, es bar a cim: "Mégsem olyan veszélyes a Covid az idősekre, mint gondoltuk?" .. valojaban a hir inkabb az, hogy 'Megsem kimeli annyira a fiatalokat, mint gondoltuk' :)

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.