Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95201) Ringman válasza #49155328 (#95199) üzenetére


Ringman
nagyúr

úgy sincs elég dolguk az orvosoknak.

(#95202) #49155328 válasza Ringman (#95201) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ha menni kell hát menni kell.

(#95203) Sdi válasza Csatravi (#95140) üzenetére


Sdi
addikt

Nem tudom, de normálisan dolgozik :), és nálunk kell a kéz a munkához.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#95204) t72killer válasza looser (#95128) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem fogod hallani, ne aggódj.
Egyébként ez a vírus lassabb 3hétnél, sztem tippre uazt a mintát követi majd, mint tavaly, őszi bedurranással - hacsak nem sz.rnak a levesbe a mutánsok.

#9513:1 :R

#95167: hátigen, ez valószínű sajnos így is van:(

#95168: szvsz csak a sulinyitás necces igazán.

#95170: érdekes elgondolás, lehet benne valami. Bár sztem mostmár lefelé megy az aktuális hullám, nem lesz elég hatékony az antiwaxxerek covidosítására.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95205) Sdi válasza blakey (#95121) üzenetére


Sdi
addikt

Engem nem kell megnyugtatni, de nekem csak ez az egy " mellékhatás " jelentkezett.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#95206) szabi__memo válasza daneel_hu (#94781) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

(#95208) this is life válasza Ringman (#95198) üzenetére


this is life
Ármester

Hála a jó istennek és a szerencsének 😃 . Azt viszont nem értem , hogy az uefa-nak miért oly fontos az ennyire korai kinyilatkoztatás, vállalás . Jó tudom a pénz miatt .

Az itthoni kincstári optimizmus , hogy májusra közel 7 millió oltàssal rendelkező honfitársunk lesz , szintén megér egy misét (bar ha a ket adagot külön számolják ) 🙄

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95210) Rage47 válasza FіkuszKukіsz (#95186) üzenetére


Rage47
veterán

nem er semmit ha sokat vagy kozel egy fertozotthoz

(#95211) andor80 válasza nobela (#95189) üzenetére


andor80
senior tag

Miért idióta bárki is aki büszke rá ,hogy oltatott és ezzel az oltás fontosságára hívja fel a figyelmet?Hála istennek remélem minnél többen megteszik.

Szar világ van most az antivaxxerekre amúgy szerencsére.Nix ugribugri ha nem oltatják be magukat hahaha.NEm kell kötelező oltás hanem csak zöld plasztik :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#95212) gergobaby válasza blakey (#95196) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Nálunk is ugyanez van a fodrászomnál, tökre nem értem miért kell rájuk haragudni, mert dolgozni akarnak :U ezek a támogatások is azért szépen lassan kiderülnek, hogy nem léteznek, családi vállalkozásban sikerült tapasztalni az ígéretek valóságtartalmát :K szerencsére nem elsődleges megélhetési forrás, de sokan jártak szarul errefele is.

Én megértem azokat az ismerősöket is, akik otthon folytatták fű alatt a tevékenységet, hogy fenntartsák a családjukat. Én is megtettem volna a helyükben, ha nem lett volna más út :)

(#95213) attiati válasza t72killer (#95204) üzenetére


attiati
veterán

Egyrészt nem fog teljesen lefelé menni a járvány, mert folyamatosan rányitogatunk.
Másrészt van idejük kb tél elejéig, hogy az oltásellenesek által indított 4. hullám lemenjen.

Csak márciusban ~1 milló ember fertőződött át (ha négyszeresen számolom az ismert 230e esetet).

Karácsonyt nem fogják már veszélyeztetni (2021-ben). Sokkal irányítottabb lehet a járvány idén év végére (intézkedésekkel, oltatlan emberek lezárásával, ha úgy kívánja a helyzet.)

Innentől a mutációk, post covid dolgok és a kiskorúak oltása hozhat nehézséget.

[ Szerkesztve ]

(#95214) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Jól néz ki.
Will.i.am háromszáz dolláros, Bluetooth-os arcmaszkot dob piacra

A Honeywell ipari konglomerátummal közösen fejlesztett okos arcmaszkja rengeteg funkcióval rendelkezik: van benne HEPA-szűrű, többsebességes ventilátorok, zajszűrős fejhallgató és még LED-lámpa is.

Romanes eunt domus

(#95215) LuckyL válasza andor80 (#95211) üzenetére


LuckyL
őstag

azt is kineveted aki megkapta az oltást és a benne lappangó covid és az oltás együtt intenzívre juttatta? nevetsz azon is hogy nix ugriburgi? és teszed a gusztustalankodó smileykat?
csak mert nekem két ilyen ismerősöm is van már sajnos

cryptot minden termékemért elfogadom

(#95216) emvy válasza LuckyL (#95215) üzenetére


emvy
nagyúr

Minden jel arra mutat, hogy ilyen nincs. Maskeppen: semmi jel nem mutat arra, hogy Covid-fertozottet oltva sulyosabb kimenetelhez jutnank. Az ismeroseid problemajat a Covid okozta, nem a vakcina.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#95217) LuckyL válasza emvy (#95216) üzenetére


LuckyL
őstag

hát nekem ez a két eset eléggé arra mutat
összerakva azzal hogy sokan rosszul vannak 1 napig az oltás után, nem hinném hogy az arra utalna, hogy annyira "örül" neki a szervezet

cryptot minden termékemért elfogadom

(#95218) emvy válasza LuckyL (#95217) üzenetére


emvy
nagyúr

Hat, rosszul latod a kerdest, a tudomany jelenlegi allasa szerint.

while (!sleep) sheep++;

(#95219) LuckyL válasza emvy (#95218) üzenetére


LuckyL
őstag

tehát ami egy egézséges embernél is influenza szerű tüneteket, szédelgést, másnaposság szerű rosszullétet okozhat, az nem árt pluszba egy olyannak aki már covidos
ezt így tényleg nehéz eladni nekem, aláírom
akárhol is áll a tudomány

cryptot minden termékemért elfogadom

(#95220) emvy válasza LuckyL (#95219) üzenetére


emvy
nagyúr

ja, megertelek

while (!sleep) sheep++;

(#95222) bigdady válasza t72killer (#95045) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ne félj nem afrikai vagy hogy ne hasson :) Vagy igen? :DDD

(#95223) lacafaca válasza szabi__memo (#95221) üzenetére


lacafaca
őstag

ismered a korpa meg a pénz kapcsolatát :) ...ma, pénzért, bármit.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95224) t72killer válasza attiati (#95213) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

20e halottból 1% körüli IFR-el visszaszámolva 2M fertőzött sztem tuti megvan.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95225) radi8tor válasza t72killer (#95224) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, a lakosság fele màr áldott.

⭐ Stella

(#95226) szabi__memo válasza radi8tor (#95225) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Sokan már másodszor is

(#95227) attiati válasza t72killer (#95224) üzenetére


attiati
veterán

Csak márciusra számolnék 1 millió új fertőzöttel.
Halott számból nem tudod visszaszámolni, mert 2-3 hetes csúszásban van és a 22e halottból csak márciusban 6 ezer történt :( Leírni is rossz.

[ Szerkesztve ]

(#95228) Wn2tl válasza szabi__memo (#95221) üzenetére


Wn2tl
tag

Mit kell azon keresni, ha valaki nem tudja ezt elintézni a háziorvosával, keressen másikat. Mindenki el tud intézni telefonon egy hét betegszabit a normál időkben, akkor ezt is...

(#95229) El Kebir válasza t72killer (#95224) üzenetére


El Kebir
őstag

a túlterhelt kórházakban többszörös is lehet a halálozás, 2. és 3. hullám csúcspontjában lehetett az az IFR 2-3%-is. (mikor 1 nővérre 5-10 lélegeztet jut, az nem ugyanolyan, mint az 1-2)

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#95230) szabi__memo válasza Wn2tl (#95228) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagyon remélem hogy nem sok ilyen orvos akad

(#95231) hellboy válasza LuckyL (#95219) üzenetére


hellboy
csendes tag

Melyik vakcina váltotta ezt a reakciót ki az ismerősöidnél?

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#95232) Janaboy


Janaboy
veterán

Mivel a rendelet kicsit zavaros és nem is említi, a sportlétesítmények is nyitnak most?

Janaboy

(#95233) Wn2tl válasza szabi__memo (#95230) üzenetére


Wn2tl
tag

Magyarországon élünk, a kényszer kényszer megoldásokat szül. Ha valaki azt hiszi, hogy oltási kártyával meg lehet állítani a nem oltakozókat az valami másik világba él. Ok, lehet nem lesz jellemző, de a kőmakacs úgyse fog oltakozni, hanem kreatív utakat keres.

(#95234) szabi__memo válasza Wn2tl (#95233) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Persze. Én ezt nem is vitatom

(#95235) stickermajom válasza emvy (#95218) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem követem aktívan a topikot, erre van elérhető tanulmány már? A családban és egy barátom családjánál is történt sajnos gyanús eset, ahol esetleg lappangóra oltottak. Persze lehet független a két dolog, csak jó lenne tudni, hogy oltás előtt érdemes-e gyorstesztet csinálni.

(#95236) bigdady válasza Janaboy (#95232) üzenetére


bigdady
nagyúr

Marc 8 jön vissza.

(#95237) bigdady válasza Wn2tl (#95233) üzenetére


bigdady
nagyúr

És hogy ül be az étterembe vagy foglalja el a szobát a szállodában? Nem olyan könnyű az. De ez oltás ösztönző lesz szerintem. A hezitálók oltani fognak. (Mai kamara javaslat)

[ Szerkesztve ]

(#95238) t72killer válasza attiati (#95227) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#95229: ez mind igaz, annyi még, hogy a 20e valósznű komplette megvan 30-35e is, ami valamennyire kompenzálja a magasabb valós IFR hatását. Úgy tűnik, a halálozás csökken, ami azt jelenti, hogy a fertőzöttségi csúcs úgy 2hete lehetett.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95239) szabi__memo válasza t72killer (#95238) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mármint hétvégén kevesebbet riportoktak. Mint eddig mindig. Jó mondjuk most extra keveset de én erre nagyon nem támaszkodnék

(#95240) Wn2tl válasza bigdady (#95237) üzenetére


Wn2tl
tag

Lesz oltási kártyája, csak mivel kinyomatta a "csapba" oltás nélkül kapja meg. Mi itt a kreatív oltásellenes emberekről beszélünk. Nem az átlag hezitálóról.

[ Szerkesztve ]

(#95241) Sub-S válasza emvy (#95218) üzenetére


Sub-S
senior tag

Mindig ezt hangoztatod de tudnál is erre valami forrást mutatni?
Jelenleg nem inkább az lenne az álláspont, hogy tünetmentes fertőzöttnél jó eséllyel nem okoz gondot, tünetes fertőzöttnél viszont célszerű kerülni az oltást(vagyis ebben az esetben nem is szabad)?

"Ahogy írtam lentebb"-nél picit hitelesebb forrásra gondolok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#95242) t72killer válasza szabi__memo (#95239) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindenesetre elég sokminden mutat abba az irányba, hogy 2M körül már igen valószínű elkapták élesben a vírust, vagy akár még többen. Merkely tavaly mondott 2M-t, én most mondom, egy kiadós hullám (igen reméljük) tetején.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95243) lacafaca


lacafaca
őstag

hogy bújnak ki majd a kormányok a felelősség alól? így majd moshatják kezeiket baj esetén, hiszen nem kötelező...lyully de rafinált :D
(jó, ez azoknak lesz új, akik az álomvilágukban elvannak)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95244) t72killer válasza lacafaca (#95243) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A covid-elterjesztés miatt elővettek bárkit? Az sokkal durvább arányban öl, mint bármelyik vakcina.

- BoZo nyájimmun-terve
- Antimaszker-kampány €urópai eü és politikai fejesek részéről tavaly tavasszal
- €U főkolomposok lapítása mint sz.r a fűben Febr.22-23.-án
- Focimeccsek Mo.-gon tavaly ősszel
...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95245) lacafaca válasza t72killer (#95244) üzenetére


lacafaca
őstag

felejtsed el...felelőst mindig alúlról. persze ha nem kell felelőst keresni-nincs miért- mert szőnyeg alá söprik a bajokat valami újabbal, na az az igazi...

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#95246) ubyegon2 válasza Csatravi (#95111) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A grazi dokiknak kemény munkát adott.

Ja, meg azoknak a stáboknak, akik szervezik ezeket a szeanszokat, aztán gyógyított állapotában megoldják, hogy valahogy tudjon szerepelni a népe előtt. Nem lennék ezeknek a háttérembereknek sem a helyében. Vajon mit kérhetnek az úrtól, mikor imádkoznak? ;)

(#95247) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

15 ország már jelezte,hogy milyen feltételekkel fogadja újra a turistákat. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#95248) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

mRNA vaccines and monoclonal antibodies protect against new NYC-B.1.526 variant - gondolom az AZ erről is lemarad :(((

#95245: így megy ez kb a sámánok kora óta :(

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#95249) 8th válasza szabi__memo (#95209) üzenetére


8th
addikt

Nincs ebben semmi meglepő. Ez a magyarok szar egészségügyi állapota és az évtizedek óta látványosan rogyadozó egészségügy együttes eredménye. Utóbbiban az utolsó harminc év összes vezető politikusa nyakig benne van pártállástól függetlenül. Tök mindegy épp ki volt kormányon pont ugyanúgy beleszart az egészbe.

[ Szerkesztve ]

(#95250) Chesterfield válasza 8th (#95249) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Amúgy én ezt rohadjak meg ha értem.
Aki felfejleszti az eü rendszert izrael közelire, az nálam nyert,
Ezt minden réteg támogatná.
Mondhatni populista húzás lenne.
De senki nem meri, MIÉRT?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.