Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38251) anulu válasza F-ECT$ (#38249) üzenetére


anulu
félisten

szigorúan manual download :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38252) anulu válasza Ribi (#38250) üzenetére


anulu
félisten

lehet nem ártana. mióta elkezdtem játszani, azóta nem volt újrahúzva... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38253) Wolverine válasza anulu (#38248) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor passz. A kommentekben nem panaszkodnak a userek? (én ugye nem járok instába, és ha járnék, akkor is a BigWigs/LittleWigs kettőst használnám, szóval nem tudok többet segíteni...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38254) F-ECT$ válasza anulu (#38251) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor szigorúan szívj vele tovább :P

Nekem egyszerűbb a clientet elindítani és nyomni egy frissít gombot, mint az összes addonomnál (pedig csak 20 körüli van) kézzel megnézni, hogy van-e új, és ha igen, letölteni, bemásolni, de vannak akik szeretnek ragaszkodni a régi jól bevált módszerekhez.

Dive ever, work never.

(#38255) Wolverine válasza F-ECT$ (#38254) üzenetére


Wolverine
félisten

Én még mindig 150+ addont frissítek manuálisan :) Igaz, én alpha verziókat használok.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38256) anulu válasza F-ECT$ (#38254) üzenetére


anulu
félisten

asszem akkor backupolom a mappát, aztán ráengedem. egyszer csináltam és keresztbe vágott mindent... mindegy, 1 próbát megér

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38257) F-ECT$ válasza anulu (#38256) üzenetére


F-ECT$
titán

Én backupoltam, töröltem, és a clienttel szedettem le. Nem tudom, hogy egy "összevissza" álló mappát rendbe tud-e szedni.

Dive ever, work never.

(#38258) anulu válasza F-ECT$ (#38257) üzenetére


anulu
félisten

tudsz adni egy listát a default mappákról, h miket ne gyaluljak? van pár blizzardos, gondolom azokat. van még, amit nem kéne? a beállítások a karakter mappájában vannak, azokat nem cseszteti?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38259) Viktor77 válasza anulu (#38258) üzenetére


Viktor77
titán

A Blizzardosokat is törölheted. Majd visszaírja őket, az első használatkor.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38260) F-ECT$ válasza anulu (#38258) üzenetére


F-ECT$
titán

Hú, rég volt, de asszem csak a Blizzard kezdetűeket hagytam meg az interface mappában. Persze lementettem a karakteres mappát is (sőt szinte mindent a nagy adatfájlokon kívül, mert összesen pár mega volt az egész), de nekem nem cseszett el semmit -> nem kellett visszaállítani -> már nem emlékszek mindnek a nevére.

Dive ever, work never.

(#38261) lumpen_stex válasza Beri (#38243) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

//És a vindóz szólt a wow.exe-nek, hogy ne egyen memóriát. Igen, persze.

szólhatna is éppen, mert ez a oprendszer dolga. de inkább az lehet, hogy folyamatosan próbál swap-elni, de mert valamit elkurtál csak dobálja ki a nem használt dolgokat a memóriából, majd tölti vissza, mert mégis kell. sztem szólj valakinek aki ért hozzá, hogy nézze meg...

de azt is kijelenthed, hogy a wow szar, és a nálad minden rendben van. azt meg, hogy mindenki másnak jó szard le.

(#38262) ZozzHUN válasza Beri (#38227) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Erre már egyszer válaszoltál, nyugi :D

Amúgy nincs valami scanner/töredezettségmentesítő belőve háttérben? Nekem a TuneUp Utilities 1-click maintance kapcsolt be múltkor egy töredezettségmentesítést, amit sehogy nem tudtam lelőni, meg kellett várjam a végét ( ha nem lövöm ki parancssorból xD )

[ Szerkesztve ]

(#38263) Beri válasza lumpen_stex (#38261) üzenetére


Beri
addikt

Nem "kúrtam el" semmit, természetesen minden defaulton van. Nem az én dolgom, hogy eldöntsem, mennyi swapet használjon a rendszer. Különben is lusta lennék hozzá. A hiba pedig nem egyedi, találtam ugyanezért síró embereket szanaszét bőven, csak megoldást nem kapott egyik sem.
A "szólj valakinek aki ért hozzá"-n jót mulattam :DDD Kéne egy ember hozzá, hogy mindent alapra állítson alapról? :DDD
Egyszerűen csak lassúak a vinyóim, nincs mit tenni. Átmásoltam a wowot mind a háromra, a lassabbakon még durvább volt a helyzet. Teljesen nyilvánvaló, hogy ez a gond, csak egy hosszú AV után tegnap elszakadt a cérna és beírtam egy hsz-t, ennyi az egész.

ZozzHUN: Semmi nem fut a háttérben. Hidd el, mindent kipróbáltam már. Játék low-on, minden nem létfontosságú process kilőve, energiagazdálkodás high performance-on, process priority high-on, stb.stb.stb.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38264) Blizz


Blizz
őstag

Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy sámival melyikkel könnyebb fejlődni? elementallal vagy encsával?

No mistakes, just happy little accidents

(#38265) Wolverine válasza Beri (#38263) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbáltad fix swapméret beállítását? :U

Blizz, a 4.0 előtt az enhancement lett volna az egyértelmű válaszom. Mostanra azonban az alacsony szintű revamp és a talentek átalakítása miatt tökmindegy. Az alapján dönts, hogy a melee vagy a caster stílus fekszik-e jobban.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38266) Beri válasza Wolverine (#38265) üzenetére


Beri
addikt

Sőt, ki is kapcsolhatom, az sem segít. Eleve nem azon a vinyón van a swap, amelyiken a játék.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38267) Buddhha


Buddhha
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy ha régebben csináltam Mount Hyjal-os questeket, de nem fejeztem be a területet, akkor hogyan tudom újra felvenni a fonalat, hogy haladhassak tovább??
Át kell nézzem az összes NPC-t, és az egyik majd ad küldiket?

Üdv!
Buddhha(@Bloodscalp)

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#38268) Onamish válasza Beri (#38266) üzenetére


Onamish
csendes tag

Szerintem a proci lehet a ludas, AV a sok karakterrel inkább a processzort terheli, nem a merevlemezt. A wow elmegy 5400 rpm-es vinyón is nálam laptopon közepes beállításokkal. Próbáld visszaállítani 3 magosra a procid és alap órajelekre, ha húztad. Nekem volt már olyan, hogy egy játék nem akart elindulni se, amíg vissza nem állítottam. Minden más ment vígan, tesztek is órákig hiba nélkül.

Imperare sibi maximum imperium est.

(#38269) ZozzHUN válasza Beri (#38266) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Ne haragudj de egy kicsit mar sokat offolod a bajoddal a forumot, nem tudtak segiteni, probalj egy win reinstallt, mert mar jo lenne mast is olvasni itt. Masok is azt mondjak h jo a wow naluk. Esetleg ha repairral nem probalkoztal akkor hajra. Koszi

(#38270) Wolverine válasza Buddhha (#38267) üzenetére


Wolverine
félisten

1. A Wowheaden nézd meg, melyik questeket nem fejezted be a karaktereiddel. (ehhez be kell regisztrálni hozzájuk és az accountodhoz adni a karaktered)
2. Telepítsd a QuestCompletist nevű addont, ez ugyanezt mutatja meg, csak épp in-game.

szerk: Beri, attól még befolyásolhatja az általános teljesítményt... Amúgy ellenőrizted, milyen prioritáson fut a WoW?

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38271) Cathfaern válasza ZozzHUN (#38269) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A WoW topicjában egyáltalán nem OFF az, hogy valakinek nem úgy fut a WoW, ahogy szeretné / ahogy gépe alapján tippelni lehetne.

(#38272) anulu válasza F-ECT$ (#38257) üzenetére


anulu
félisten

kigyalultam az egész addon könyvtárat, 1 start, h a defaultokat megcsinálja, utána curse client, és mint a kisangyal megy. nem akarom tudni mennyi szemét volt benne, de az újrarángatás után 70MB, előtte majdnem 200 volt a mappa mérete... thx a tippet! :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38273) Beri válasza Onamish (#38268) üzenetére


Beri
addikt

Ez sem jött be sajnos.

Wolverine: Persze, sőt, feljebb is vettem. Hiába.

Egyébként most ment le egy AV röccenés nélkül. Nem értem az egészet.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38274) Arnold2 válasza Viktor77 (#38214) üzenetére


Arnold2
őstag

Az egy szinttel feljebb mit értsz? Bélrok mögött előtt, a kapun túl?

(#38275) Skizz


Skizz
addikt

Sárcok, wsg-t mikor lehet kezdeni?

(#38276) F-ECT$ válasza Skizz (#38275) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem lvl10-től.

Dive ever, work never.

(#38277) lumpen_stex válasza Beri (#38263) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

""Egyszerűen csak lassúak a vinyóim, nincs mit tenn

tehát akkor szar a géped.

(#38278) Buddhha válasza Wolverine (#38270) üzenetére


Buddhha
tag

Köszi az infót, kipróbálom mindkettőt! :)

Üdv!
Buddhha(@Bloodscalp)

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#38279) lumpen_stex válasza Buddhha (#38267) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

ha nem abandon-oltad akkor ott vannak a questjeid között, ha igen akkor bekapcsolod a low level quest-ek mutatását és repkedsz...

de azért az a fireland egy oltári nagy faszság, be akarok tame-elni egy nyamvadt pókot ezért napokig kell a bugyuta, igénytelen daily quest-eket nyomni, nem volt elég végigszopni azt az elborult quest chain-t... nade azt is minek??

(#38280) Buddhha válasza lumpen_stex (#38279) üzenetére


Buddhha
tag

A low level quest-eket hol lehet bekapcsolni?
Tegnap végignéztem a beállításokat, de biztos, hogy átsiklottam felette... :(

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#38281) Beri válasza lumpen_stex (#38277) üzenetére


Beri
addikt

Ezzel szemben Onamish azt állítja, hogy 5400-as notivinyóval is elvan a játék.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38282) anulu válasza Buddhha (#38280) üzenetére


anulu
félisten

ha a trackelésre gondolsz, akkor ahol a mining / herba dolgot állítod a map mellett vagy addonon. low level quests névre hallgat asszem

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38283) Wolverine válasza Buddhha (#38280) üzenetére


Wolverine
félisten

Van a minimapen egy nagyító ikon, ott kapcsolható be, hogy mi jelenjen meg a minimapen. Az egyik a Low-level Quests menüpont.

#38281: épp ezért biztos, hogy a probléma specifikusan nálad van jelen valami olyasmi formájában, amit távolról nem tudunk kideríteni.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38284) Beri válasza Wolverine (#38283) üzenetére


Beri
addikt

Nálam kell, hogy legyen a hiba. Csak az a kérdés, hogy mi az. Annyira nem lehet hulladék a wow, hogy ez legyen az üzemszerű. Le kéne szednem az egészet nulláról újra, hátha ér valamit (egy ezeréve patchelt wowom van).

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38285) dilipok válasza Beri (#38284) üzenetére


dilipok
veterán

mindent bele, ezzel kellett volna kezdeni :P

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#38286) Wolverine válasza Beri (#38284) üzenetére


Wolverine
félisten

Az nem feltétlenül jelent semmit. A gépcserém előtt én sem raktam újra a játékot 5 éven keresztül, és nem volt olyan gondom, mint neked.
Szerintem valami fut a háttérben az MSN/Skype duó mellett is, és az fogja a gépet (a TeamSpeak ebből a szempontból nem zavarhat).

szerk: de ha gondolod, hajrá. Az Interface, a Screenshots és a WTF mappákat archiváld, a többire nyugodtan kimondhatod a halálos ítéletet.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38287) Beri válasza Wolverine (#38286) üzenetére


Beri
addikt

Én 2006 óta taknyolgatom a wowomat, egyszer sem vitt rá a lélek, hogy újrarakjam (nem is volt vele gondom egészen idáig).
A gépet nem fogja semmi, hidd el nekem.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38288) Wolverine válasza Beri (#38287) üzenetére


Wolverine
félisten

Elhiszem, de akkor csak egy megoldás marad: haldoklik a winchestered és emiatt lassú ennyire.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38289) Beri válasza Wolverine (#38288) üzenetére


Beri
addikt

Mind a három?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38290) Wolverine válasza Beri (#38289) üzenetére


Wolverine
félisten

Az alaplapi vezérlő?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38291) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Daggerre, vagy akármire hogy lehet "mérget tenni"? L2p bejegyzések alapján kérdezem, combat rugóval ügyeskedem.

(#38292) hyperspace


hyperspace
őstag

sziasztok!

dx11-hez kell valami parancssort beirni a jatekba, vagy magatol hasznalja?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#38293) Wolverine válasza bbela0999 (#38291) üzenetére


Wolverine
félisten

Megveszed a mérget, jobbklikk rá a táskában, és balklikk a fegyverre a karakterlapon (amit a C-vel nyitsz meg).

#38292: már van rá opció a videobeállítások között. Az aktiválása után újra kell indítani a klienst.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38294) DebilEvil válasza lumpen_stex (#38279) üzenetére


DebilEvil
tag

Low level quest-ek mutatasat nem kell bekapcsolni, mert alapbol 7-8 szinttel alacsonyabb quest-eket mutat, Hyjal pedig lvl80-rol indul. Az uj es atdolgozott teruletek legnagyobb reszben linearisak, csak vegig kell repulni a quest hub-okon sorrendben, de elotte erdemes megnezni az achievementek kozott mennyi quest van kesz Hyjal-ban.

Azert kellett vegigszopni, mert az elso napokban kezdted. Most mar az elso nap ossze lehet szedni a 20 db mark-ot. Hunter-rel kb 10-15 perc az elso quest felveteletol Molten Front-ra valo belepesig tarto ido.

(#38295) birno


birno
addikt

Nem tudja veletlen valaki, hogy Carbonite-nal a party tagokat jelzo kek pontokat hogan lehet kisebbre allitani?
En sehol nem lattam ilyen opciot a beallitasokban.

(#38296) Reno7


Reno7
senior tag

Most Cata trialt nyúzom,de időközben megkaptam a teljes kiegészítőt,ha aktiválom a teljes kiegészítőt,elveszítem a maradék 7 napot az aktivált trialból?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#38297) Wolverine válasza Reno7 (#38296) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38299) dilipok


dilipok
veterán

na ma ilyet kaptam. Eddig ez a legerdetibbnek kinezo pishing mail amit en lattam. Innen jott: noreply@blizzard.com. Ha nem us battle netes bejelentkezes lenne benne, meg majdnem komolyan is vennem...

Greetings,

It has come to our attention that you are trying to sell your personal World of Warcraft account(s). As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement. If this proves to be true, your account can and will be disabled. It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment's employees. If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

You can confirm that you are the original owner of the account to this secure website with:
http://us.battle.net/login/en-gb/login.html?ref=https%3A%2F%2management%2F&eor=0&app=bam&cr=true

Login to your account, In accordance following template to verify your account.

If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.

Once we verify your account, we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.

Blizzard Entertainment SAS
TSA 60 001
Service Administration des Comptes
78143 Velizy Villacoublay Cedex

If you wish to review our current Rules and Policies for World of Warcraft and Battle.net, they can be found at:
http://www.wow-europe.com/en/policy/
http://us.blizzard.com/en-gb/company/about/termsofuse.html

Regards,

Game Master Dunarthra
Customer Services
Blizzard Entertainment
http://eu.blizzard.com/support/article.xml?articleId=35726

Please retain all history if you reply to this mail

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#38300) Reno7 válasza Wolverine (#38297) üzenetére


Reno7
senior tag

Köszönöm :R

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.