Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37851) Arnold2 válasza F-ECT$ (#37847) üzenetére


Arnold2
őstag

Biztosan horda only. De már megvan az ally megfelelője Winterspringben ahol egy kis 'milka' tigrist kell nevelni és hátas lesz belőle.

(#37852) Cathfaern válasza Blizz (#37849) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Seal of Truth ha már elérhető (glyphelve), amúgy meg Seal of Righteousness. Az insight holynak való.
Szerk: mondjuk fejlődni, egyedül menni lehet megéri az insight is, ha nélküle lesebeznek a mobok. De ha insta, akkor truth mindenképp.

Arnold2:
Valójában az un'goro-s raptor a winterspringes macska hordás megfelelője ;] Utóbbi kb. vanilla óta létezik, csak az un'goro-s raptor questje annyival kellemesebb és funabb lett, hogy update-elték a macskát is.

[ Szerkesztve ]

(#37853) Arnold2 válasza Cathfaern (#37852) üzenetére


Arnold2
őstag

Erről eszembe jut egy érdekes történet egy bizonyos szőrszálról és annak hasogatásáról. Majd egyszer elmesélem :D

De valóban úgy van ahogy írtad.

(#37854) ZozzHUN válasza lakisoft (#37850) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Itt van a hivatalos leírás :S

"The basic one-month subscription plan costs €12.99 per month (£8.99 in the UK)."

Most kipróbálom ha átállítom a címet bnet-nél angliára akkor mit csinál :)

(#37855) ZozzHUN válasza ZozzHUN (#37854) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Kipróbáltam, hogy átállítottam Location-t a gépen UK-ra, accountban alapból UK-s cím volt megadva :D

De sajnos így is csak EURO-ban enged befizetni :S

Akkor marad a GAMECARD, úgyis van 5.500-ért, bár én csak 30 napra szerettem volna befizetgetni :S

Amúgy, ha 12.99 euro-s befizetéshez MasterCard-ot használok, akkor csak 1 hónapot von le, vagy minden hónapban onnantól kezdve le akarja vonogatni? Mert nem biztos, hogy minden hónapban játszani szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#37856) efge válasza ZozzHUN (#37855) üzenetére


efge
aktív tag

minden honapban vonja majd, mivel igy "elofizetsz" a jatekra
de lehetoseged van "cancel subscription"-t valasztani, amikor ki lehet torolni a kartyat es akkor nem vonja majd.

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#37857) F-ECT$ válasza ZozzHUN (#37855) üzenetére


F-ECT$
titán

Én fontban fizetek, és ha jól emlékszek, akkor csak annyit tettem, hogy egy UK címet adtam meg.

Dive ever, work never.

(#37858) ZozzHUN válasza F-ECT$ (#37857) üzenetére


ZozzHUN
addikt

UK cím van, de csak EU-ban enged :S

Nézd át kérlek, kiváncsi vagyok, szeretnék UK-ban fizetni :)

(#37860) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Sziasztok,

Curse Client végleges leszedéséhez szeretnék segítséget kérni. Vezérlőpult/Programok eltávolításával szedem le, látszólag minden rendben is van, de következő windowsba való bejelentkezésnél (win7) máris feldob egy üzenetet, hogy rakjam újra a Curse Clientet, mert nem fog megfelelően működni... Nagyon zavaró, ráadásul jó ideje nem is játszom már, így végképp semmi szükségem a programra. Másnál is előfordul ilyen?

Előre is köszi.

(#37861) dudasbenedek


dudasbenedek
csendes tag

Lenne egy kérésem: egy prot warri rám tudna írni, mert kéne egy kis segítség :D
Nem olyan sűrgős:D

(#37862) Viktor77 válasza dudasbenedek (#37861) üzenetére


Viktor77
titán

Az elöző hsz-edet töröltem. Remélem elolvastad a topic első hsz-ét, amiben világosan ott van, hogy tört szerverekkel nem foglalkozunk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37863) dudasbenedek válasza Viktor77 (#37862) üzenetére


dudasbenedek
csendes tag

Okés, bosci nem volt időm elolvasni, de most már biztos elolvasom :D

(#37865) dudasbenedek


dudasbenedek
csendes tag

Na most már akkor úgy látom nem tartozom ide, azaz ugyanúgy wowozok csak nincs pénz 8 tesó mellett fizetni az eredetit :S bocs hogy nem olvastam el

(#37866) Viktor77 válasza dudasbenedek (#37865) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs azzal gond, hogy írtál ide, csak ne úgy kezdted volna, ahogy.
Azzal inkább van gond, hogy törtszerveres kérdésekben ha akarnánk se tudnánk segíteni, lévén egész más verzió van eredetin és törtön, szinte minden másképp működik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37867) Blizz válasza Cathfaern (#37852) üzenetére


Blizz
őstag

Köszi, amúgy retri/prot vagyok ugyh a fejlődés nem probléma. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#37868) Wolverine válasza Blizz (#37867) üzenetére


Wolverine
félisten

Önreklám: erre találtuk ki a wow.hu-n a Learn 2 Play rovatot :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37869) lakisoft válasza Wolverine (#37868) üzenetére


lakisoft
veterán

Látod milyen jó hogy itt is jelen vagy :D

(#37870) lakisoft válasza ZozzHUN (#37854) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi. Utánaolvasok.

(#37871) dudasbenedek


dudasbenedek
csendes tag

De ha valaki tud nemekem segíteni dolgokban (prot warri: talent, glyphs meg speleknél ) az írjon rám, előre is kösz :D

Na jó játékot

(#37872) Wolverine válasza dudasbenedek (#37871) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudunk - a tört szervereken nem azok a szabályok, mint live-on, mi pedig ahhoz értünk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37873) Wolverine


Wolverine
félisten

Az alapjáték és a BC 5-5 euróba kerül június 20-ig a Blizzard Store-ban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37874) Blizz


Blizz
őstag

Lehet én nem tudok játszani a palával....de miért van az, hogy prot palával sokkal könnyeb fejlődni mint retrivel? :U

No mistakes, just happy little accidents

(#37875) Wolverine válasza Blizz (#37874) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem véletlen. A prot jobb túlélésben, és a sebzése nem kisebb annyival, hogy zavaró legyen fejlődéskor.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37876) birno


birno
addikt

Ilyet hogy lehet szerezni?
Vagy van barmi mas modja, hogy ideiglenesen gnome kinezetet varazsoljunk a karakterunknek?

[ Szerkesztve ]

(#37877) Viktor77 válasza birno (#37876) üzenetére


Viktor77
titán

Amikor volt a Cata felvezető eventsorozat, Gnomeregan visszafoglalásakor gnome űrhajóssá (vagy búvárrá) átalakító itemet lehett kapni, amivel fél óráig lehetsz gnome, 4 óra cd-vel.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37878) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

öhm. szevasztok.
gondoltam felheggesztem a 10 napos próbaváltozatot és kipróbálom. igaz, GoA, RoM is kipróbálásra került, ezt csak úgy...
az más kérdés, hogy a DEMO-hoz letölt vagy 10GB-ot, no de mind1. a kérdésem az lenne, hogy kb mikor válik "aktívvá" az accountom? csak mert még nem nagyon kaptam levelet, hogy bizonyítsam az eredetiségét :U...a full letöltés után válhat esedékessé esetleg?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37879) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#37878) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bocsánat. nem szóltam....
valamiért áthelyezte a levelet a spam-es mappába! :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37880) Blizz válasza Wolverine (#37875) üzenetére


Blizz
őstag

Én úgy tudtam,hogy nerfelték a palát,de úgynézki, tévedtem ;]

No mistakes, just happy little accidents

(#37881) Wolverine válasza birno (#37876) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudtommal most már nem szerezhető ilyesmi; ha hozzá tudsz jutni egy Orb of Deceptionhöz és tauren vagy, akkor az gnómmá változtat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37882) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

Sziasztok!valaki tudna nekem mondani egy biztonságos oldalt ahol viszonylag olcsón,kártyás fizetéssel lehet 60-napos gamecardot-ot venni?természetesen olyanra gondolok ahol e-mailben küldik a kódot.

üdv:scooby.

hmm..

(#37883) Viktor77 válasza Scooby Dou (#37882) üzenetére


Viktor77
titán

Offgamers.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37884) Gabor343 válasza Scooby Dou (#37882) üzenetére


Gabor343
tag

Vagy esetleg ez link
Nála is elég jó áron van.

(#37885) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

köszönöm.

hmm..

(#37886) V8David


V8David
tag

Üdv!

Segítségre lenne szükségem. Minap sikerült szert tenni az ebay-en a BattleChest-re, a játék és a cd kulcs sohasem volt használva, teljesen új.
A kérdés: tudok-e vele így (alap+BC) játszani vele, vagy feltétlenül kell hozzá már a két új kiegészítő is?
Másik kérdés: ha használtan megveszem a Lich King és Cataclysm kiegészítőket, amiknek a cd-kulcsa már fel lett használva, akkor tudom-e az előbb említett, teljesen új cd-kulcsommal használni?
Bocsánat, ha marhaságot kérdeznék, de tök hülye vagyok a wow-hoz és ezért van a fórum. :U :)
Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#37887) Viktor77 válasza V8David (#37886) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, nem. Nem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37888) V8David válasza Viktor77 (#37887) üzenetére


V8David
tag

Rövid, tömör, gyors és lényegre törő. :DDD
Köszi szépen! :R

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#37889) SE_Fan válasza birno (#37876) üzenetére


SE_Fan
tag

Gnomereganos gnómmá változtatós item nincs meg? Az is mókás :)

(#37890) birno válasza SE_Fan (#37889) üzenetére


birno
addikt

Miert is?

(#37891) Wolverine válasza SE_Fan (#37889) üzenetére


Wolverine
félisten

Arról beszélt Viktor a #37877-bern.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37892) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

offgamersen kb mennyi idő mire megjön a kód?

hmm..

(#37893) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hello again.

szeretnék érdeklődni, hogy akad-é valamerre valami magyar kézikönyv(segítség, támasz akármi) a WoW-ról?:U.. élőhalott vagyok, és cseppet bosszantó, meghalás után kilómétereket capflatni. lvl6 vagyok mégcsak, és a 14 napos trialban vagyok.
hirtelen sok pár kérdés fordult meg a fejemben, és mivel nem szeretnék 2,5 percenként ide írogatni, így gondoltam utánnaolvasnék ennek-annak!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37894) Viktor77 válasza - = Zk = - (#37893) üzenetére


Viktor77
titán

Kb. ennyi van magyarul.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37895) - = Zk = - válasza Viktor77 (#37894) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm.

magamra nézve égő, ha megkérdezem, hogy a küldetésekhez is van-e valahol ehez hasonló "segédeszköz"?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37896) Viktor77 válasza - = Zk = - (#37895) üzenetére


Viktor77
titán

Azon kivül, hogy ingame megmutatják hova menj, mit ölj, kivel beszélj?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37897) - = Zk = - válasza Viktor77 (#37896) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, akkor ez a "fátol az erdőt" szindróma lesz :W...
még 13 napig kiszenvedem magam valahogy, aztán meglátjuk mi lesz. de sokat nem remélek. magam miatt... :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37898) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#37897) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szvsz a wowhead lesz az én barátom eme játékban. meglátom, meddig jutunk kéz a kézben.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37899) GoTReX


GoTReX
őstag

Hello

Egy olyan problémám lenne,hogy rögtön 85-s szint elérése után elkezdtem instázni.Viszont most ott tartok,hogy már nekem nem nagyon esik semmi,viszont HC-ba még kevés az átlag item level.Questekből fellehet hozni minden cuccot 333-ra,vagy marad a repu farm?:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37900) Viktor77 válasza GoTReX (#37899) üzenetére


Viktor77
titán

1. 329 kell a HC instákhoz.
2. Normál 85-ös instákban 333-as cuccok esnek, így ha neked nincs meg a 329, akkor biztos, hogy van még mit pótolnod.
3. Craftoltass vagy vegyél pár epicet.
4. Justiceból vegyél ki 346-os cuccokat.
5. Vegyél ki honorból pár kék pvp-s cuccot, ezek megdobják az ilevel-edet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.