Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) Wolverine válasza Kisbubuska (#37349) üzenetére


Wolverine
félisten

Az addonjaid frissítetted a legújabb verzióra? Repairt futtattál?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37352) Viktor77 válasza birno (#37348) üzenetére


Viktor77
titán

Nem mindig, de már hetek óta szó van róla, hogy benne lesznek. MMO-n is kint volt, érdemes sűrűn olvasni, főleg patchek elött.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37353) Wolverine válasza birno (#37348) üzenetére


Wolverine
félisten

A patchnote-ba konkrét itemek ritkán kerülnek bele. Ha az ilyesmik érdekelnek, nézegesd az adatbányász oldalakat, náluk szokott lenni ilyen adatbázis.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37354) kenwood


kenwood
veterán

http://eu.battle.net/wow/en/character/azjolnerub/yoney/simple
:W

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37355) Arnold2 válasza kenwood (#37354) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem vagyok nagy spíler a rugókban (sőt titokban kampányolok, hogy kerüljenek ki a játékból), de ez nagyon kemény. A str-es cuccok még hagyján, de a tankos epic cape teszi fel szerintem az i-re a pontot :)

(#37356) H.O.D. válasza szilchi (#37346) üzenetére


H.O.D.
senior tag

A heti 7 elsó randomért kapható extra díj slotonként jár, amennyire én tudom. Mivel elérted a 80-as szintet, megnyíltak az új dungeonök és mivel még egy ilyet sem teljesítettél a héten, jár a bónusz.

Ha nem így van, javítsatok ki.

Where do you want to go today?

(#37357) Gyick válasza kenwood (#37354) üzenetére


Gyick
őstag

Azért vicces hogy str-es cuccban is van majdnem 10k attack powerje.Biztos csak azért van rajta hogy tudjon joinolni random heroicra :)

(#37358) Viktor77 válasza Gyick (#37357) üzenetére


Viktor77
titán

Valószínűleg, mivel 347az ilevel-je, és az új instákhoz 346 kell.
Ráadásul ezt a rugót valaki levitte Halfusra. Értem én, hogy normálban free loot a boss, de akkor is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37359) Wolverine válasza H.O.D. (#37356) üzenetére


Wolverine
félisten

Jól tudod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37360) szilchi válasza H.O.D. (#37356) üzenetére


szilchi
őstag

Az jó,örültem is a +7 randomnak.

Levadásztam ma egy rare mob-ot Hyjal-ba,dobota nekem ezt :) Blazewing's Furious Kilt

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#37361) H.O.D. válasza szilchi (#37360) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Mit gondoltok, Rankahen reput meddig lehet húzni tabard nélkül? Az egyetlen dailyt a 150 repuval hagyjuk, mert egy élet kevés, hogy elérjem a reveredet :)

Where do you want to go today?

(#37362) Viktor77 válasza H.O.D. (#37361) üzenetére


Viktor77
titán

Hogy érted, hogy meddig? Exáig.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37363) H.O.D. válasza Viktor77 (#37362) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Pusztán questeléssel, HC insta nélkül értem.

Where do you want to go today?

(#37364) Viktor77 válasza H.O.D. (#37363) üzenetére


Viktor77
titán

Azt nem tudom, de van még egy napi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37365) H.O.D. válasza Viktor77 (#37364) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ez jó hír, nem találkottam még vele :R

Where do you want to go today?

(#37366) GoTReX


GoTReX
őstag

Most hogy telepítem a Lich-t "előkerült" a két pakli WoW kártya.Sokan használják ezeket,vagy inkább külföldön népszerű?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37367) Gyick válasza H.O.D. (#37361) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem meg van az uldum q-s achi de nem értem el a revered szintet se.Két daily van igen.

(#37368) Gyick válasza GoTReX (#37366) üzenetére


Gyick
őstag

Szerintem 10 éves gyerekek körében népszerű :)

(#37369) Viktor77 válasza Gyick (#37368) üzenetére


Viktor77
titán

Ha tudnád mekkorát tévedtél.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37370) GoTReX válasza Gyick (#37368) üzenetére


GoTReX
őstag

Azthittem megy a szerepjáték dolog ezzel is,bár én nem vagyok járatos ebben.A grafikák mindenesetre szépek!:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37371) Wolverine válasza GoTReX (#37370) üzenetére


Wolverine
félisten

Megy is, méghozzá Magyarországon is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37372) Arnold2 válasza GoTReX (#37366) üzenetére


Arnold2
őstag

Én 25 éves vagyok és egész jól eljátszogatunk :)

(#37373) birno válasza Wolverine (#37353) üzenetére


birno
addikt

Aha, gondolom akkor te sem tudsz arrol semmit, hogy az uj tankolos leg meg a ring mikor es hogyan lesz megszerezheto, igaz?
Mert mindenutt kb. annyit olvasni, hogy 4.1-el bekerultek a jatekba, de senki nem tudja hogyan szerezhetoek meg.

(#37374) GoTReX válasza Arnold2 (#37372) üzenetére


GoTReX
őstag

Persze,nemhiszem hogy ez korfüggő lenne.Ráadásul akiket láttam eddig játszani azok nem lolcheaterező h*lyegyerekek voltak,mert van egy szabályrendszer és háttértörténet.Az Dungeons And Dragons volt ha jól tudom,de jól elkanyarodtam:D Mindenesetre nekem megmaradt originalban,erre már végképp nem lenne időm,marad a Poker nagyritkán. ;)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37375) Viktor77 válasza birno (#37373) üzenetére


Viktor77
titán

Back, fejes a guildvendornál van, chest, vállas, fegyó a Justice heirloom árusnál. Első kettő goldért vehető meg (valószínűleg megfelelő (exa) guildrepu is kell hozzá), másik három meg Justice pontért.

MOD: 4.1-gyel csak ezek jöttek.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37376) Wolverine válasza birno (#37373) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha egy item benne van a játék adatbázisában, az nem jelenti azt, hogy meg is lehet szerezni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37377) GoTReX válasza Wolverine (#37376) üzenetére


GoTReX
őstag

Na meg ne feledkezzünk meg a South Parkban említett pendriveról,amit vész esetén vet be a Blizzard :P

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37378) GoTReX


GoTReX
őstag

Ha most a Lichemre leszedem a Catat,és kihasználom a 10napos Trialt,akkor ha a teljes verzió megérkeztével felteszem a teljeset ,és feltöltöm 60nappal összeadódik? Már kérdeztem ezzel kapcsolatban,de ebben így nem voltam biztos,és még idő mire megjön a DVD.Előre is köszönöm a válaszokat! :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37379) birno válasza Viktor77 (#37375) üzenetére


birno
addikt

[link]
[link]

Ezek is jottek, csak ahogy Wolvi is mondja, nem szerezhetoek meg, szoval csak nyalcsorgatasra valok. :)

(#37380) Wolverine válasza GoTReX (#37378) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, a trial és a GC ideje össze fog adódni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37381) GoTReX válasza Wolverine (#37380) üzenetére


GoTReX
őstag

Nagyszerű!Köszönöm a gyors választ! ;)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37382) gabranek


gabranek
aktív tag

maelstrom crystalt csak emblemért lehet venni, vagy azt gyártani is lehet valahogy?

a blizz viccnek szánta, hogy a sw-i kajás küldinél nincs nameplate-ja a rákoknak? :Y

田中れいな

(#37383) Healbacsi válasza gabranek (#37382) üzenetére


Healbacsi
őstag

Maelstromhoz epic itemek disenchantolasaval illetve Zul'gurub egyik bossanak leolesevel lehet hozza jutni. Emelett van lehetoseg 3750 justice ill. honor pontert venni 1-1 darabot.

(#37384) gabranek válasza Healbacsi (#37383) üzenetére


gabranek
aktív tag

köszi, akkor azt hiszem a justiceos lesz a legkifizetődőbb számomra. Kár hogy a frakciók quartermastereitől vásárolható epic cuccokat nem lehet disenchantolni :)

田中れいな

(#37385) F-ECT$ válasza gabranek (#37382) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nyomsz egy V-t, akkor se?

MC: Ha a vendoros cuccokat is lehetne DE-zni, akkor kb 50g lenne az MC ára. Szerintem jobban jársz ZG és ZA runokkal, előbb lesz belőle MC-d, mintha a többi HC-t farmolnád JP-ért.

Dive ever, work never.

(#37386) Cathfaern válasza F-ECT$ (#37385) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Plusz onnan is jön JP, szóval annyival több.

Mondjuk jelenleg Arathoron már 400g körül van a darabja, de néha lemegy 200g-re is... szóval lassan nem lesz értelme JP-ből kivenni.

(#37387) H.O.D. válasza Gyick (#37367) üzenetére


H.O.D.
senior tag

A Fire from the Sky daily mikor nyílik? Mert én még nem tudom felvenni, csak azt, amit a falunál adnak.

Where do you want to go today?

(#37388) F-ECT$ válasza H.O.D. (#37387) üzenetére


F-ECT$
titán

A Harrison Jones-os küldetéslánc részeként kell először megcsinálni, utána lesz belőle napi.

Dive ever, work never.

(#37389) F-ECT$ válasza Cathfaern (#37386) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja tegnap nekem is esett egy, elslattyogtam AH-ba, volt benn kb 20 db, mind 300-350g körüli áron. Bettem 320-ért, elvitték, örültem, aztán éjfélkor már csak 10 db volt benn, mind 600-650g körül. Ekkor már nem örültem :U

Dive ever, work never.

(#37390) H.O.D. válasza F-ECT$ (#37389) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Még BC korszakból van egy hasonló sztorim: Slettisben gyűjtögettem a Mote of Watert és egy vízelementál dobott egy kék staffot. Azonnal teleport SW-be, nézem AH-t, nincs bent egy sem, Beraktam 300g-ért, kb. fél óra múlva el is vitték, örültem.
Másnap kiváncsiságból mgnéztem, van-e bent belőle, volt is vagy 6db, olyan 30-40g körül. Na mondom, a hülyék, csak leverik az árakat, kiszedtem mindet és visszapakoltam őket 300g-s darabáron. Soha a büdös élerben nem adtam el őket... :)

Where do you want to go today?

(#37391) gabranek válasza F-ECT$ (#37385) üzenetére


gabranek
aktív tag

sehogy nem tudok namplatet varázsolni a rákokra...minden másnak van, a legutolsó kis hangyának is, csak ezeknek nincs :) amúgy is utáltam ezt a q-t, de így lezisbbadok mire végzek vele.

MC: pedig már előre dörzsölgettem a tenyeremet, hogy mennyi hasznot csinálok a vendoros disenchantingból :DDD

[ Szerkesztve ]

田中れいな

(#37392) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Kérdeznék egy olyat, hogy van-e mód valahogyan megtekinteni, hogy melyek azok a questek, amiket már megcsináltam? :U

Where do you want to go today?

(#37393) Viktor77 válasza gabranek (#37391) üzenetére


Viktor77
titán

Nameplatejük ugyan nincs, viszont a Tabbal targetelés működik. Csak repülni kell a víz felett, és veszettül Tabolni.

H.O.D.: Everyquest, vagy Quest Completist. Utóbbit ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37394) Gyick válasza H.O.D. (#37392) üzenetére


Gyick
őstag

Azt a tűzgolyós questet csináltad már?Az nagyon állat legjobb q a játékban :)

(#37395) Wolverine válasza Viktor77 (#37393) üzenetére


Wolverine
félisten

Az EveryQuest működik még? Nem vagyok benne biztos... A QuestCompletist viszont tökéletes, csak van pár tervezett feature, ami nem került bele.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37396) ígyvanferi válasza Cathfaern (#37305) üzenetére


ígyvanferi
addikt

"...egyik nap írtam ticketet azzal kapcsolatban, hogy szeretnék egy nevet használni, ami egy lvl5-ös (valószínűleg sosem használt) karinak van" - ezért örök hála, magamtól nem gondoltam volna, hogy így meg lehet oldani a dolgot. Szerencsére nálam is egy ezer éve nem használt lvl 6-os karaktert hívnak (hívtak) úgy, amire én is szerettem volna nevezni a karit.

[ Szerkesztve ]

(#37397) H.O.D. válasza Gyick (#37394) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Hát, aladt pár tűzgpéyós már...

Where do you want to go today?

(#37398) Wolverine válasza ígyvanferi (#37396) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért ezt ne vedd automatikusnak. Volt rá példa, amikor nem valósítottak meg ilyen kérést.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37399) gabranek


gabranek
aktív tag

shadow priestnél mik a stat prioritások? gondolom int a legfontosabb, de a haste vagy mastrery közül melyik a jobb? mit érdemes reforgeolni, és mire?

田中れいな

(#37400) H.O.D. válasza gabranek (#37399) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Szerintem ranged DPS szakon kb. ugyamaz a stat preferencia. Nem tudom, spriestnek mennyi hit kell, azt biztosan fel kell pakolni, onnan pedig crit/mastery. De ez csak paraszti logika, nem vagyok egy shadpw freak, bár nekem is van egy papom,

Where do you want to go today?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.