Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38351) ZozzHUN válasza KaiotEch (#38349) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Nem raktad ki közvetlen az indítófájl-t (launcher.exe) az asztalra? Lehet az húzza magával WTF mappát is, nézd meg hátha nem parancsikon.

(#38352) Beri válasza KaiotEch (#38349) üzenetére


Beri
addikt

Sajnos nem egyedi probléma, az UAC miatt nem tud írni maga mellé szegény wow. Próbáld adminként futtatni a launchert, vagy ha már teljesen fel van patchelve a játék, simán csak indítsd a wow.exe-t.

ZozzHUN: Mivel ez egy WoW topic, az én nyafogásom igenis témába vág, hiába lázadsz ellene. Ha egy hozzászólás nem érdekel, görgess tovább, ilyen egyszerű.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38353) KaiotEch válasza ZozzHUN (#38351) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Csak az alap launcer.exe-re linkelt parancsikon amit magától kirak.

Beri: De ezelőtt jó volt?!

[ Szerkesztve ]

(#38354) Wolverine válasza KaiotEch (#38349) üzenetére


Wolverine
félisten

Hová telepítetted a játékot? A C:-t nem szereti.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38355) ZozzHUN válasza KaiotEch (#38353) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Utánanéztem neked google-n, azt írják h jobb klikk mind a parancsikonodra mind a launcher.exe-re és tulajdonságok/kompatibilitás, aztán adj nekik admin priviliges-t.

(#38356) Beri válasza KaiotEch (#38353) üzenetére


Beri
addikt

Ezelőtt nem 4.x volt fenn.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38357) birno


birno
addikt

Nalatok nem szokott olyan para lenni, hogy Vuhdo-nal beragad egy parancs?
Local keybindingok vannak beallitva, pl. Vuhdo framen a D gomb egy dispel magic, ha nem frame felett nyomom meg akkor meg a szabvany mozgas funkciot tolti be s van, hogy csak folyamatosan megy a karakter jobbra, mintha egyfolytaban nyomnam a D-t es semmilyen spellt nem tudok castolni, ami elegge para s van, hogy csak reload oldja meg.
Masnak ilyen gond vagy esetleg valami tipp?

(#38358) Silencer83


Silencer83
addikt

hali!

tegnap ejjel 11-tol eleg surun diszkonnektalt a szerverrol (dragonmaw )

masnal is volt hiba? ilyet meg nem csinalt, kb 10masodpercenkent ledobott :S

(#38359) KaiotEch válasza Beri (#38356) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Dehogynem W7 64bit. Tegnap előtt is játszottam vele, csak tegnap újra raktam a win-t.

ZozzHUN: Valóban. Rendszergazdaiba indítva jó. :R

[ Szerkesztve ]

(#38360) lumpen_stex válasza ZozzHUN (#38350) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

akkor nem csak én vagyok ezzel igy..

(#38361) lumpen_stex válasza Ribi (#38346) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

ha halott vagy és mész a hulládhoz reselni, akkor vannak olyan pontok a fireland-en ahol élőként at tudsz menni, hullaként viszont lezuhansz. ez egyik ilyen hely alatt egy kiterjedt barlangrendszer van, gondolom nem a semmiért van ott. élőként viszont egy töredezett kőlap fedi.

a "the furnace" közepén pl van egy ilyen hely

(#38362) ZozzHUN válasza lumpen_stex (#38361) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Na mostmar lassan muszaj hatterbe szoritanom az eletem hogy megnezzem az ilyeneket :)

(#38363) Wolverine válasza Silencer83 (#38358) üzenetére


Wolverine
félisten

Néha előfordul - de ritkán szerverhiba. Általában a usernél van a gond ilyen esetben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38364) steveetm válasza birno (#38357) üzenetére


steveetm
őstag

imho ez szimplán azért van, mert alapesetben a spell-ek akkor mennek el, amikor a gombot felengeded, így ha pont úgy jön ki, hogy véletlenül a frame előtt még elnyomod, mert picit lassú vagy egérrel, vagy mellénézel, akármi, elkezdesz jobbra futni, majd vuhdo-n kapja meg a unitframen a key releaset, amitől megy a dispel, de a futásnak nem lesz vége ezért. Persze ez csak egy tipp, de 99% hogy a d gombos key up/release beállítás miatt lesz ez a kavar.
De szerintem, ha még meg is csinálod, sokkal biztonságosabb lenne egy másik gombon.
Üdv.: steveetm

(#38365) Arnold2 válasza lumpen_stex (#38361) üzenetére


Arnold2
őstag

Akkor már rájöttél, hogy lehet bejutni oda, vagy mondjam el?

(Amúgy ahogy haladsz előre a dailyk-kel úgy nyílik meg. Ha még nem tartasz ott akkor mint szellem át tudsz esni)

(#38366) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

ha esetleg valaki játszik arathor realmon létci vegyen már fel friendbe Hansshi karival tolom kőszi előre is

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38367) Silencer83


Silencer83
addikt

tudnatok nekem segiteni?
warrior, lvl22 perpill (elso karakterem), Fury-rol atlearnoltem Arms-ba, mit ajanlotok, 2kezes fegyverhez? (melyik skilleket fejlesszem/hasznaljam

koszi ;)

a karakter profilja [link]

[ Szerkesztve ]

(#38368) Guargumi válasza F-ECT$ (#38329) üzenetére


Guargumi
tag

leveszem a védelmet, majd újból rajta lesz, nem értem
minden jól müködik, fut a játék jól, csak a grafikai beállitásokat nem tartja meg.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#38369) bbela0999


bbela0999
csendes tag

60-as pvp gearre combat rugóhoz fist weapon vagy dagger dukál?

(#38370) Healbacsi válasza lumpen_stex (#38361) üzenetére


Healbacsi
őstag

Az nem unused terulet, hanem jelenleg unused. Nem tudom feltunt-e, de a quest line eleg jol feken van tartva tokenekellel, amivel kesobb ujabb teruletek fognak megnyilni (haladsz a tortenet szerint), igy elobb utobb el fogsz jutni arra a teruletre, kar X-aktakat keresni ott ahol nincs.
(Sot, achievmentek is szolnak arra a teruletre)

(#38371) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Lehetséges hogy nem tudok róla és megváltoztatták a bejelentkezési emailt-jelszót a tudtom nélkül? Semmi mailt nem kaptam jelszó-mail cseréről... és persze nem tudok belépni...

(#38372) F-ECT$ válasza ZozzHUN (#38371) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha ellopták az accodat, akkor igen.

Dive ever, work never.

(#38373) ZozzHUN válasza F-ECT$ (#38372) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Beléptem mail-ere és szólt hogy június 21én beléptek Kínából a mailembe. Most hajlnalban pedig feltörték az accom, jelszóváltoztatás, aztán gondolom goldom oda és nyomtak egy kövér spam-et is a chatbe, mert kaptam azért is 3 óra ban-t. Spam mappában voltak a battlenet-es levelek.

(#38374) ZozzHUN válasza ZozzHUN (#38373) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Na, végül visszaszereztem a cdkulcsom első 6 számjegyével az acc-om, 340 goldom volt a main karimnál (lvl47), így nem is nyúlt hozzá semmihez sem, ugyanott állt ahol tegnap este logoutoltam, semmi nem tűnt el. A kis kínai csak csinált pár alt karit többi realmre Lovety meg Lotyg néven és teleszemetelte a chat-et 4 perc alatt, aminek 3 óra ban lett a jutalma. Bot-tal dolgozhatott mert egyik alt-ba beléptem és a guild vault előtt állt, gondolom automatizált dolog lehet, mert különben minek áll oda egy lvl 1es karival a guild vault elé ...

Csatoltam authenticatort mostmár az acc-hoz, és a gmail-emhez is (oda 3x-osat is xD)

Ja és benyomtam egy kövér 13 karakteres számos-betűs jelszót is ;]

[ Szerkesztve ]

(#38375) lumpen_stex válasza Healbacsi (#38370) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

hát x aktát végkép nem kerestem, a questline meg egy rakás... nagy mindegy amit akartam megvan.

(#38376) lumpen_stex válasza ZozzHUN (#38374) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

valószinűleg nem a jelszó erősségével volt azelőtt se gond, hanem a valamelyik addon-ban volt keylogger. ilyenkor örűlj ha csak a wow-otdat lopják el.

(#38377) Cathfaern válasza lumpen_stex (#38376) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Addonban nem lehet keylogger.

(#38378) lumpen_stex válasza Cathfaern (#38377) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

hát hogyne.

(#38379) Cathfaern válasza lumpen_stex (#38378) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha minimális rálátásod lenne arra, hogy a WoW-os addonok hogy működnek, láthatnád, hogy egyszerűen képtelenség addonba keyloggert írni :)

(#38380) Ribi válasza Cathfaern (#38379) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ezt sosem értettem, hogy miért ne lehetne benne?
Mindenben lehet.
Az hogy a nyelv nem engedi meg az semmit sem jelent, nem kell azon a nyelven irodnia a keyloggernek. Simán beleépitik es kesz.

(#38381) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Futtattam egy full system scan-t. Fennakadt az internet explorer cache mappajaban egy (1)Symantec.dll fajl, de nem keyloggerkent. Majd kesobb jon a kaspersky live cd es adok a rendszernek!! Az a bibi hogy csak megbizhato forrasbol toltok le, firefoxot hasznalok. Max a Zygor Guide letoltese lehetett a kiskapu amit piratebayrol szedtem, lefuttattam azon is AVG-t, de semmi :S

(#38382) Wolverine válasza Ribi (#38380) üzenetére


Wolverine
félisten

Az addonok csak akkor töltődnek be, amikor beléptél a karaktereddel; jóval azután, hogy megadtad a jelszavad. Plusz nem férnek hozzá a játékon kívüli third party programokhoz vagy scriptekhez, csak a WoW-hoz - nem is tudsz meghívni külső alkalmazást egy addonnal.

Összegezve: amikor a WoW-os jelszavad megadod, akkor semmilyen addon nem fut a gépeden. Amikor az addonok futnak, nem kell megadnod a jelszót. ha egy addon arra kér, hogy telepíts egy programot a gépedre, ami a WoW-on kívül fut, az minimum gyanús és kerülendő a használata.

#38378: lásd fent.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38383) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

nem is gondoltam volna hogy enyire vigyázni kell szval figyelni kell elég komolyan.

nem rég kezdtem eredetin a barátomal együt ő 2 nap mulva kapot egy üzenetet valami blizzard nevü gyerektől
whispbe hogy ha nem nézi meg a linket akkor elfogják lopni a accoutját mert valaki probálkozot vele és ezt a progit tőltse le ez valami védelem :) még jo hogy mondtam neki hogy inkább hanyagolja

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38384) Wolverine válasza Baloghjanos (#38383) üzenetére


Wolverine
félisten

Aki egy ilyennek bedől, az eléggé naiv.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38385) Viktor77 válasza lumpen_stex (#38378) üzenetére


Viktor77
titán

Pl. azért, mert minden addont ami a nagyobb addonos oldalakra kikerül, egyesével végignéznek az ottani adminok?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38386) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Gondoltam vége az Undercity-s pályafutásomnak, elrepülök Orgrimmar-ba, úgyis meg kell nézzem milyen lett Cata kieg után. Odaértem, mivel van Levitate-m leugrottam az egyik magas toronyból és bekapcs levitate, constant loopolt DC a jutalmam. Kidobál akárhányszor be próbálok lépni. Minden addon ki van lőve... :K
bmeg blizz? :D

Levettem low-ra a graf-ot, így nincs DC... le is sikerült esni, de no prob. WTF? :D
Még csak le sem lassúlt a játék miközben ultra-n volt a graf...

Tévedtem, mégis DC... lehet hogy valaki belépked a játékomba???

Mert már authenticatorom van mindenhova...

[ Szerkesztve ]

(#38387) Wolverine válasza ZozzHUN (#38386) üzenetére


Wolverine
félisten

Blizzard Authenticator mellett nem tudják ellopni az accountod. A DC-k miatt írj egy másik karakterrel egy GM-nek, ő biztonságos helyre fogja teleportálni a kerektered.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38388) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

gyerekek most vettem egy Steelseries Wow Cataclysm Mouset

van itt esetleg még valakinek ilyen egere vagy hallot rola valamit ?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38389) ZozzHUN válasza Wolverine (#38387) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Én nem akarok eljönni onnan, oldják meg hogy ne DC-zzek. Nehogymár ne menjek fővárosba azért mert DC-zek., csinálják meg! :D

(#38390) lakisoft válasza Baloghjanos (#38388) üzenetére


lakisoft
veterán

Ez mocsok drága :D viszont tetszik használd egészséggel.

(#38391) Wolverine válasza ZozzHUN (#38389) üzenetére


Wolverine
félisten

Oké, nem voltam érthető. Normális esetben nincs gond a fővárosokkal sem, ez valamilyen egyéb probléma lehet. Valószínűleg segítene a dolgon, ha kimennél onnan és aztán vissza; de ugye erre a DC-k miatt képtelen vagy - ebben segíthet a GM.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38392) ZozzHUN válasza Wolverine (#38391) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Aaa... Ertem, koszonom! Ezt akkor kiprobalom. Aztan lehet uritek egy cache mappat is :)

Amit auctioneer osszegyujtott adatokat azt hol tarolja? Azokat feltem, tudjam minek van erteke az AH-ban :)

(#38393) Baloghjanos válasza lakisoft (#38390) üzenetére


Baloghjanos
tag

it vettem phn majdnem fél áron 2 honapos hibátlan de meglátjuk tegnap még hibátlan volt ma már karcos kicsit levált a festék az aljárol hát nem tudom megkel néznem :) személyesen :W :W :W

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38394) Wolverine válasza ZozzHUN (#38392) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a SavedVariables mappában van, a WTF-en belül. A Cache ürítése nem befolyásolja.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38395) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Az szerepelt a patch-noteban valahol (mivel eddig nem láttam), hogy a petek groundmount esetén nem tűnnek el (ill. flying esetén ameddig a földön mozog), vagy ez speciel nálam bug csak?
Ugyanis rettenetesen zavaró.. folyton elhagyom, mert amíg nem vagyok combatban csak mozgok, jön velem, de ha combatba kerülök akkor a pet lelassul (én továbbra is mounton, tehát gyorsabban mozgok)..

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#38396) szilchi


szilchi
őstag

Hi.Egy CD kulcsot hányszor lehet felhasználni?Egy haverom megvette az alapjátékot tavaly év végén.Lejátszotta a 30 napot,majd mivel nem volt ideje,törölte az accot.Most újra kezdené,de nem tudja már ezt a kulcsot használni.Azt írja a Bnet,hogy már használva lett ez a kulcs.Ezek szerint egy kulcsot csak egyszer lehet?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#38397) parandroid válasza szilchi (#38396) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A kulcs már magában nem regisztrálható megint, mert tartozik már hozzá egy felhazsnálói név és egy jelszó. Ha ezeket nem tudja, akkor szívás van. Meg kell próbálni a supporttal felvenni a kapcsolatot, és utánaolvasni a FAQ-ban, hogy ilyenkor hogyan lehet megoldani a dolgot. De az az érzésem, hogy ha már nem működő e-mail címen van a regisztráció, akkor annak már lőttek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38398) Wolverine válasza szilchi (#38396) üzenetére


Wolverine
félisten

Accountot csak a Blizzard törölhet, és ők sem szoktak túl gyakran ilyesmit tenni. A haverod a régi accountját használhatja megint.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38399) szilchi


szilchi
őstag

Köszönöm a válaszokat.Haver felírta a belépési adatokat,csak elrakta a papírt.Így nem tudott belépni.Aztán indított egy trialt és azt akarta élesíteni,de az ugye nem ment.Mivel úgy volt,hogy nem játszik,azt nyomta hogy "cancel subsription" vagy valami ilyesmi.Ezért hitte,hogy törölte az accountot.Na akkor szólok neki,hogy keresse meg a papírost a belépési adatokkal. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#38400) ZozzHUN válasza Wolverine (#38394) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Közben ugye adtam fel support-ticket-et és válaszoltak rá, kiteleportáltak Org bejáratához, bementem, no problem eddig. Bár nem is este van még, meglátjuk mit hoz az este :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.