Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) szilchi


szilchi
őstag

Tényleg elég OP-volt.Elolvastam a Blizz hivatalos "álláspontját" a nerfel kapcsolatban.Észrevételük szerint a dps/tank palák többsége healre használta a holy powert sebzés helyett.A blizz viszont szeretné,ha csak közbe-közbe használják a Word of Gloryt és inkább sebzésre használják a HP-t.Nehéz helyzetekben még lehet benyomni egyet,de az eddigi instákba azt tapasztaltam,hogy ha gyenge a healer,akkor nagyon oh shit! van főleg ha CD-n van a WoG.De jó van,majd megszokom ezt is.Rá kell szoknom a bubizásra/LoH-re meg persze az Ardent defender-re.Bár mondjuk ha már nerfelték,akkor úgy is csinálhatták volna,hogy a prot/retri kevesebbet használja viszont a holy ág többször tudja.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#37252) lumpen_stex válasza F-ECT$ (#37244) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

túrtam a net-et és azt ajánlják, hogy lvl77-es cuccokkal kell lecserélni a 70-es pvp epic-et majd lassan ahogy van honor 80-as epicre váltani, majd ezeket cata-s cuccokkal váltani és végül epic85. csak amikor ezt irták nem volt gemslot a craft-okt catás kéken...

heirloom plate-t kivenni nagy hülyeség lenne, mot hogy már a honor váltható oda vissza? és később is jól jönne..

(#37253) H.O.D. válasza Buddhha (#37243) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Nem tudom, etikátlannak számít-e, de szeretném megtartani az inkognitómat...
Anníit azért elárulok, hogy a te geared egy picivel jobb, mint az enyém :)
Arcane-en kellene zúznod, az nagyon sok buffot kapott most, az overall dmg ugyanazzal a jétékstílussal kb. 20%-ot emelkedett.

Where do you want to go today?

(#37254) Cathfaern válasza szilchi (#37251) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Bár mondjuk ha már nerfelték,akkor úgy is csinálhatták volna,hogy a prot/retri kevesebbet használja viszont a holy ág többször tudja."
Úgy csinálták, holy ág kiválasztásakor lekerül a CD a WoG-ról.

(#37255) szilchi válasza Cathfaern (#37254) üzenetére


szilchi
őstag

Ah,ezt nem is figyeltem...azonnal nerfeljék,nehogymár Viktornak jó legyen :P

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#37256) Onamish


Onamish
csendes tag

Hogyan lehet AH-ba berakni jó sok itemet darabonként(nem stack)?

Másik: Zul'Gurubnál az utolsó bosson, a 2. fázisban, amikor az árnyékvilág, vagy mi jön elő, mit kell csinálni a dpseknek? Amikor egy lánc sebezhetővé válik, akkor minden dps azt támadja? Vagy csak 2 dps, és egy az addokat? Vagy meg kell várni, míg mindhárom sebezhető?

Imperare sibi maximum imperium est.

(#37257) Buddhha válasza H.O.D. (#37253) üzenetére


Buddhha
tag

Persze.. semmi gond...
Korábbi mérések alapján úgy ítéltem, hogy a fire nagyobb dps-t ad...
Esetleg priviben egy talent-calculatoros linket tudsz adni? Meg a rotát? :)

Onamish >> Az AH ablakban van lehetőség bepakolni az összes terméket, úgy, hogy darabonként csinál külön aukciót. Képet nem találok most a melóhelyről, de biztos, hogy meg lehet csinálni... :)

[ Szerkesztve ]

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#37258) szilchi


szilchi
őstag

Tegnap megcsináltam a Drakuru-s questchaint.Azóta Malmortis,aki az utolsó elöti questben körbevezet,állandóan megjelenik ha beloggolok.Ez bug vagy feature?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#37259) Viktor77 válasza szilchi (#37251) üzenetére


Viktor77
titán

Az elején így volt. Minden rám mért ütésre proccolt 1 hp. Azaz minél gyorsabban csépelt mondjuk a rugó, annál többször lett healem. Erősen megölhetetlen kategória volt a holy pala. Ezért lett a nerf, bár szerintem a 8mp-enkénti procc meg sok.

#37255-re: Én már így értettem amit írtam. Ugyan a cd lekerült (pontosabban nekünk nem is volt, nem is lett) róla, viszont csak 8mp-enként proccol, ha ütnek. Ennél jobb eset a 6mp-enkénti Holy Shock, de ez még így is 18mp, mire feltöltődik. Ezzel szemben a retri mindn Crusader Strike-ra kap egyet, aminek a cd-je, ha jól emlékszem, levihető 3mp alá. Így jön a nem egészen 9mp alatti full feltöltődés.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37260) Viktor77 válasza Onamish (#37256) üzenetére


Viktor77
titán

Mi úgy csináltuk, hogy ugye berserker spirit feltauntol, ugrik, láncimmunitás lekerül, gyorsan megölni (akár ugrás elött levinni 10%-ra), csak egy ember váltson ki rá, a többi szellemezik. Ezt kell háromszor. Jobb ha elöször a láncimmunitásokat szeditek le, mert akkor a tank is be tud segíteni a szellemezésbe, addig nem nagyon. Aztán ha mind a három lánc üthető, akkor tank szellemeket fog, többiek meg leütik a láncokat. Több fázis nincs is, ha a láncoknak annyi, a fightnak is vége.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37261) szilchi válasza Viktor77 (#37259) üzenetére


szilchi
őstag

Prot ágon a grand crusade utáni Av.Shield is adott 1HP-t,szal ott is gyorsan megvolt a 3 charge.Aztán heal,következő 3-nál shield az overheallel,aztán megint heal.A Borean Tundrás Last Rites-questet soloba nyomtam 69-en és full HP-val fejeztem be.Patch elött a shield of the righteus gyk. csak dísznek volt kint az action bar-on.Szal azért őszintén nem is lepett meg ez a nerf mert ez így tényleg túl sok "oh shit button" a prot paláknak.

37258:Egyértelműen feature.Beléptem Violet hold-ba és ismét ott termet a kedves csontváz.Majd közbe-közbe nekiállt ütni a mobokat akiket támadtam és a Recountba is megjelent mint a petem,aki ha csak kevés,de szolgált némi plusz dps-el :D

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#37262) Khelben


Khelben
nagyúr

Egyik ismerősöm szeretne accountot venni. Mire figyeljen? Miket kell megkapnia? Email címet tud majd változtatni? Hallottam valami titkos kérdés-válaszról is, hogy azt is meg kell kapnia, hogy használni tudja. Hogy megy ez?

(#37263) F-ECT$ válasza Khelben (#37262) üzenetére


F-ECT$
titán

Az account adás-vétel Mo-n tilos. Ergó ha a srác eladja neki, aztán szól a Blizznek, hogy ellopták, és elküldi fényképen a személyes adatait + vásárlást igazoló papírokat, akkor vissza fogja kapni.

Dive ever, work never.

(#37264) Wolverine válasza Khelben (#37262) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egész Európában tilos.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37265) kenwood


kenwood
veterán

Az egyik altomat masik guildben tartom,mint a maint es 1-2X elmentem veluk is raidelni.
Belogolok az altra es ez fogad :
http://kepfeltoltes.hu/110428/gyoker3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Micsoda 'emberek' vannak manapsag

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37266) Viktor77 válasza kenwood (#37265) üzenetére


Viktor77
titán

BS alli szépségei. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37267) Khelben válasza Wolverine (#37264) üzenetére


Khelben
nagyúr

Értem, ezt nem tudtam. Akkor szólok neki, hogy ne tegye, köszi az infókat.

(#37268) H.O.D. válasza Viktor77 (#37266) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Nem kell ehhez BS ally oldalon játszani, a skandinávok is ugyanilyen hülyék.
Nekem egyre gyanúsabb, hogy az emberi faj ezt tudja (a jelenlévők persze kivételek :DD )

Where do you want to go today?

(#37269) GoTReX


GoTReX
őstag

Valószínüleg még a héten újra aktiválom az accom,gondoltam megnézem a régi karakterem armoryn.Viszont a nevemen kívül semmit sem mutat,mert inaktív...Ez mióta van így?Már meglévő inaktív accra lehet próba trialt kérni?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37270) Wolverine válasza GoTReX (#37269) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha 6 hónapnál régebben inaktív a karakter, akkor nem látszik az Armoryban. Ha nincs az accountodon Cataclysm, akkor egy 10 napos Cataclysm trialt kérhetsz emlékeim szerint; de más nincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37271) GoTReX válasza Wolverine (#37270) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmmm akkor ezekszerint a régi accomra dobhatok +10 napot,ha jól vettem ki ;)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37272) parandroid válasza kenwood (#37265) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ismerős név, vele anno én is voltam egy guildben, kb egy éve, kezdőként. Nem sokáig, akkor tanultam meg, hogyan kell guildet elhagyni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37273) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Gondoltam kipróbálom az új instákat. Beloggoltam, jelentettem egy ZG-t.

/p Hey guys!
/p First time here!
You have been removed from the group.
You cannot que for random dungeons while on random dungeon cooldown.

:U

(#37274) birno válasza LucifeI2 (#37273) üzenetére


birno
addikt

En is most voltam first time ZA-ba, 3 oras run volt es nem egy emberke lett lecserelve, de engem valahogy nem speciztek ki, mondjuk ha jol emlekszem te is tank vagy, azoknal azert meresz az ilyen huzas. :)

Viszont volt egy jo beszolas amin rohogtem:

[20:44] [85:Shozan-Al]: mage read the chat and stop casturbating...
[20:44] [85:Giles-Dra]: i blinked as i got 1shot lol
[20:45] [85:Giles-Dra]: but your right in my head i was thinking MOARRRR DPS
[20:45] [85:Shozan-Al]: it's casturbation addiction >_<
[20:45] [85:Shozan-Al]: hope it's an epidemic
[20:45] [85:Giles-Dra]: especailly bad for arcane mages

:DD

(#37275) LucifeI2 válasza birno (#37274) üzenetére


LucifeI2
őstag

Aztán én is végig csináltam ZG-t. Nekem is volt vagy 2-3 óra. Elképesztő milyen hamar feladják az emberek, nem tudom mit várnak egy PuG-tól. Nem fog lemenni elsőre egyik boss sem, főleg ha senki sem tudja mit kell csinálni.

Jó insta amúgy ZG, nekem tetszik nagyon. ZA sajnos teljesen ugyan olyan mint a régi, az kicsit unalmas így számomra.

(#37276) birno válasza LucifeI2 (#37275) üzenetére


birno
addikt

Jaja, nagyon nincs turelmuk probalkozni, meg igazabol hiaba irod be, hogy elso alkalommal csinalod, akkor is jon a noobozas meg a beszolasok azonnal, hogy ha elcsesz az ember valamit s ez engem pl. nagyon fel tud idegesiteni.
Persze mikor megemlitem a warriornak, hogy ok, akkor tankoljal ha annyira okos vagy, rogton jon, hogy en dps vagyok, nem tankolok, na mondom jol van, nem is varok mast az ilyen embertol...

(#37277) Khelben


Khelben
nagyúr

Azt tudja valaki, hogy mi történik, ha mondjuk megveszek a boltban egy alap wow-ot, de valaki már korábban kinézte belőle a cd kulcsot? Ilyenkor gondolom nem tudom aktiválni, a blizzard segít valahogy vagy ígyjárás?

(#37278) Buddhha válasza Khelben (#37277) üzenetére


Buddhha
tag

Szia!

Elvileg nincs ígyjárás, mert nálad lesz a számla és a cd-kulcs... ezekkel tudod bizonyítani a tulajdonod, innentől pedig olyan, mint a lopott acc. visszaállítás...

Szerintem... :)

Üdv!
Buddhha (@Bloodscalp)

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#37279) efge válasza Buddhha (#37278) üzenetére


efge
aktív tag

boltban lefoliázott dobozt veszel, azon belül van a cd kulcs, onnan hogy lopják ki?
ha mégis megesik, akkor ilyenkor a számla és a cd kulcs alapján biztos segít a blizzard...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#37280) Khelben válasza efge (#37279) üzenetére


Khelben
nagyúr

Csak példának írtam boltot, a lényeg, hogy mi van, ha olyan játékot veszek, aminek már valaki felhasználta a cd kulcsát, akkor tudok-e tenni valamit. Pl. neten árulnak eredetinek mondott játékot, de látszik a képen, hogy ki van bontva, tehát ki tudja, felhasználták-e a cd kulcsot.

(#37281) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

frost DK most tényleg jó lett? Másik kérdésem az lenne, hogy melyik jobb 2x 1h vagy 1x 2h?

(#37282) F-ECT$ válasza -conrad- (#37281) üzenetére


F-ECT$
titán

Attól függ, hogy mire :)

Dive ever, work never.

(#37283) -conrad- válasza F-ECT$ (#37282) üzenetére


-conrad-
addikt

Healelni :P
Na jó pve-dps pvp stb ilyesmire gondoltam.

(#37284) lumpen_stex válasza -conrad- (#37281) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

frost-nál jó lehet a 2x1h is mert van rá tálentje, de sztem a blod+2h az igazi.

(#37285) sviba válasza Viktor77 (#37259) üzenetére


sviba
tag

Nem vihető le retri palának a cs 3mp cooldown alá. Wotlkban a softcap volt 3 mp, de cata-ban, a haste a legrosszabb stat, mert nem vihető le 3 mpig sehogy sem a cs cd. Ez azt jelenti hogy marad a 4 másodpercenkénti cs, és fölösleges annál több haste-t felrakni a gearre. Inkább cs->filler->filler-> cs ->filler-filler-> cs-> tv-> filler...stb. Szóval 12 mp 3 holy power. Ami inkább szükségessé teszi a wog cd-t, az a divine purpose proc. 15%/melee attack=3 holy power.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#37286) Wolverine válasza lumpen_stex (#37284) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blood tanktalent, dps-re nem alkalmas.

conrad, jelenleg az okosok szerint a legjobb a DW Frost, Unholy Presence-ben, haste-re gyúrva. szerk: mármint PvE dps-nek.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37287) ígyvanferi válasza Wolverine (#37286) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Erről az Unholy Presence-es, haste-s DW-s frostről még nem hallottam. Én csak olyat olvastam, hogy DW-en a haste a legkevésbé hasznos stat (a mastery, crit, haste hármasból persze). 2H pedig a haste-t preferálja. Most próbáltam ki egyébként a DW-et először, és bár pontosan nem mértem le, de single-targeten kisebb, AOE-ban nagyobb dps-t ad általában.

(#37288) Healbacsi válasza Khelben (#37280) üzenetére


Healbacsi
őstag

Szokasos leereszkedo stilusomban megprobalom leirni mirol van itt szo:)

Veszel egy hasznald accountot. Az eladonal a szamla, a cd-k, a cd kulcs, a titkos valasz, az adatok. Onnantol amint kifizeted a penzt, barmikor kovetelheti vissza az accot, mondvan te elloptad tole. Ha arra hivatkoznal, hogy te mar pediglen megvetted tole, igy megserted az eulat. Az esetek 100%-aban visszaadjak az accountot a korabbi gazdanak.
Nem feltetlen fog igy tortenni, de jo esely van ra. Ha vki ismerostol vagy megbizhato embertol veszel accout akirol tudod, hogy nem veri at a fejed akkor hajra, mas esetben mindig van kockazat.
Sokan valoban feladjak a wowot, es vegervenyesen eladjak. Ha esetleg megis kedvet kapnak a jovoben, akkor vesznek egy uj jatekot.
Azt megtudni ki ilyen ki olyan fajta nem lehet tudni elore. Ez a ti rizikotok.

Regebben bevalt modszer volt, hogy mondjuk vki eladta a Tbc-s accountjat. Valaki megvette es megvette hozza a Wotlk-ot. 1-2 honap mulva az eredeti gazda kovetelte maganak a jatekot, mondvan elloptak tole. Igy gyakorlatilag nyert egy ingyen kieget, illetve x ido elofizetes, amennyi az accon maradt.

(#37289) lumpen_stex válasza Wolverine (#37286) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

hát hogyne lenne alkalmas... csak frost vagy unholy presence-re állni. pvp-n meg alap a blood a selfheal miatt.... :U

(#37290) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Hali!

Vam mekem egy papom, holy ágon. Mivel a shadow ágat nem kedvelem és egyébként is már két karakterrel végigvergődtem az 5 szintet, a pappal nem nagyon szándékozom questelni, inkább a dungeon leveling felé kacsintgatok.

Namármost, a lvl251/264-es gearrel van esélyem 80-on a Cata runokat healelni, vagy vért fogok hánymi? Ahogy néztem, nagyon kevés healer cucc van, majd lvl81-en lehet tolni a Deathsilk cuccokat.

Where do you want to go today?

(#37291) Khelben válasza Healbacsi (#37288) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem account vásárlásról volt szó, hanem játék vásárlásról, account nélkül. Account vásárlás már nem téma, ha illegális, akkor illegális, nem kísérletezünk vele.

[ Szerkesztve ]

(#37292) Gyick válasza Khelben (#37291) üzenetére


Gyick
őstag

Nem értem,a wowért kifizetett pénzt tulajdonképpen a cd kulcsért adod ki,a klienset nincs értelme megvenni mert le is lehet tölteni a blizzardtól meg sok más helyről is.

(#37293) ígyvanferi válasza H.O.D. (#37290) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én már csak 85-ön kezdtem el healelni pappal, de igen hamar elfogyott a mana. Szerintem 80-on, WotLK-os gearrel is ez lenne a helyzet, esetleg nem a mana fogy el, hanem a társak HP-ja, de úgy konstans jelleggel. Legalább 81-ig juss el, cseréld a cuccok egy részét. Kezdj most a másik területen, vagy Hyjalt és Vashj'irt is kivégezted már egyszer?

(#37294) H.O.D. válasza ígyvanferi (#37293) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Egy-egy alkalommal már letoltam őket nagyjából.

Még arra gondoltam, hogy felveszem az Archaeologyt, az elég durva rested XP-t ad. Lehhetne gyűjtögetős szakmával is XP-t szereznimi, de a Tailoring/Enchanting párost nincs kedvem ledobni, főleg, hogy 525/518-on állnak :)

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#37295) Khelben válasza Gyick (#37292) üzenetére


Khelben
nagyúr

Így van. Nem értem, mit nem értesz :)
Neten sok helyen árulják a játékot, cd-kulccsal, a blizzardos ár töredékéért. (most az lényegtelen, hogy adják a cd-ket is hozzá) Pl. alapjáték+bc+lk 5000-ért, mert ajándékba kapta valaki, akinek nem kell. De ugye a képeken nem látom, hogy tényleg bontatlan-e, ezért rizikós megvenni, mert mi van, ha mégis kibontotta és "elhasználta" a cd kulcsokat. Egy ismerősömet akarom amúgy beszervezni, aki sokallja a 18k-t a játékért.

[ Szerkesztve ]

(#37296) Wolverine válasza lumpen_stex (#37289) üzenetére


Wolverine
félisten

Komolyan dps-elni Blood talenten a 4.0 óta nem lehet. Az Unholy és a Frost mindenképpen meg fogja verni.

Khelben: ha tudod igazolni számlával, a CD-ről készült fotóval, hogy nálad a doboz és a játék, akkor ilyen esetben a Blizzard pótolja a CD-kulcsodat.

H.O.D.: elvileg a legelső Cataclysmes normál instance-okat ki kell tudnod healelni T10-ben, de nehéz lesz. Stonecore-t már garantáltan nem.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37297) H.O.D. válasza Gyick (#37292) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ez sztem csak akkor okés, ha a jöember megveszi a WoW-ot és fel sem telepíti. Mert ugyebár, ha felrakja, akkor account nélkül nem fog a játékba belépni, ergo csinálnia kell egyet, ahol a CD kulcso(ka)t is meg kell adnia. Innentől kezdve pedig accountot veszel és vissza is kanyarodtunk az eredeti problémához.

Where do you want to go today?

(#37298) Khelben válasza H.O.D. (#37297) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez sztem csak akkor okés, ha a jöember megveszi a WoW-ot és fel sem telepíti.

Igen, ebben bízok. De ha mégis kibontotta, akkor a jelek szerint szívás a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#37299) Gyick


Gyick
őstag

Én nem tudom elképzelni azt az élethelyzetet hogy valaki megveszi a wowot fel sem telepití ill nem csinálja meg az accot és rájön hogy nem kell neki és eladja.Esetleg még azt tudom elképzelni hogy ezek a töredék áras cuccok "leesetek a kamionról" bár a szoftver forgalmazóknál nem hiszem hogy van ilyen vadkapitalista időkben :)

[ Szerkesztve ]

(#37300) Khelben válasza Gyick (#37299) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem veszi, hanem mondjuk ajándékba kapja és fogalma sincs mi az. Meg annak se, aki adja. Rengeteg ilyen van. Meg ott vannak a megszűnt boltok, amiknek vaterán árusítják ki a készletét a tulajok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.