Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) Potib válasza ZozzHUN (#38945) üzenetére


Potib
csendes tag

Üdv

Meg is veszik a lvl 78-79-es emberek pvpre a cataclysmes zöld ruhákat, fegyvereket (300g környékén, 2h fegyverek 400g) főleg a plate (str-es) és cloth itemeket viszik, mint a cukrot, sőt néhányan még az insta ilvl miatt is megveszik a drága zöld itemeket.

(#38952) LuckyL válasza Potib (#38951) üzenetére


LuckyL
őstag

így igaz!
a legjobbak azok a catás cuccok amikhez elég lvl 77 vagy 78

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38953) ZozzHUN válasza Wolverine (#38948) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Arathor horda oldalon ennyiért mennek az iLevel 270-290es lvl 80 req körüli zöld cumók. Auctioneer mondta :D

Aztán igen, ennyiért ilvl 350+ is lehet venni, de azért elég sok játékidő kell lvl 80 és 85 között is, raidben általában már nekem van a legnagyobb avg itemlevel és gearscore is.

szerk.:

Most adtam el egy ilyet 100 g-ért [link]

[ Szerkesztve ]

(#38954) ZozzHUN válasza Potib (#38951) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Ja igen, erről beszéltem :D

Én is az ilyen hülyék közé tartozom, hogy dungeonba megveszem, később jól jön h beenged már pár dungeonba ahol majd komolyabb cuccot is szerezhetek :P

(#38955) Wolverine válasza ZozzHUN (#38953) üzenetére


Wolverine
félisten

A lvl80-as követelményű zöldek iLvl-je 289. Lvl77-től van 272-es, 78-től 277-es és 79-től 283-as zöld is; de ezek maximum a lvl79-re gyúró twinkeknek érdekesek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38956) ZozzHUN válasza Wolverine (#38955) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Nemtom, megveszik azért, ha gyűjtöttek elég aranyat, vagy alt karik, mert ezek a cuccok már pont odaverik a heirloom-ot. Pl. akartam venni egy mainhand és egy offhand cumót a disc priestemnek, 2.000g lett volna, lett volna rá suska, de sokaltam. Erre most esett egy ilyen mainhand fegyó. Muhaha

(#38957) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Komolyan, átmegyek arra a szerverre, ha ilyen árak vannak.
ilvl 300 körüli zöldek max. 100-ért vannak egy-két kiugró esetet nem számítva. 353-as lilákat lehet kapni 300-ért, de néha olcsóbban. Kb. ennyiért vannak a 358-as kék PVP itemek is, de azok ugye már 85-re készültek.

Szerk.: lépsz egy szintet, kétszer ilyen jó fegyvered lesz, lépsz még egyet, megint hatalmas ugrás...

[ Szerkesztve ]

(#38958) Wolverine válasza ígyvanferi (#38957) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak a twinkek verik fel az árakat, más emögött nincsen. Lvl80 felett viszont jobb cucc szerezhető normál instákból, illetve 85-ön heroicokból.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38959) LuckyL válasza ZozzHUN (#38953) üzenetére


LuckyL
őstag

igen de ehhez elég a 79 is, azért vették meg :DD
én is megállítottam anno 79-en a karakteremet a fejlődésben és taroltam bgken catás cuccban

amihez már minimum lvl 80 kell, azt értelmetlen megvennie bárkinek is, mert esik neki és és esik questekből is

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38960) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Egy srác most hirdetett egy lvl 45ös kariról horda oldalon, hogy 15k aranyért ad 30 napos előfizut a blizzard storeban veszi meg az illetőnek játékon belül kapjuk meg. Ez tényleg ennyire scam vagy van igazság alapja?

(#38961) Potib válasza LuckyL (#38959) üzenetére


Potib
csendes tag

Tudtommal ez nem működik, de lehet, hogy tévedek. Nekem nem ment, ahogy leállítottam az xp-t egyszerűen nem akart beengedni bgre... csakúgy, mint 60-on.

(#38962) Wolverine válasza ZozzHUN (#38960) üzenetére


Wolverine
félisten

Akár igaz, akár scam, a Blizzard tiltja az ilyen üzleteket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38963) F-ECT$ válasza ZozzHUN (#38960) üzenetére


F-ECT$
titán

Én 25k-ért vettem 3 hónapot + járt vele a 2 személyes rakéta mount. Nincs rá garancia, hogy nem vernek át.

Dive ever, work never.

(#38964) ZozzHUN válasza F-ECT$ (#38963) üzenetére


ZozzHUN
addikt

És ha rájön a blizz akkor tiltás. Én inkább akkor nem üzletelek a sráccal :)

(#38965) -conrad-


-conrad-
addikt

sziasztok,

olyan gondom van, hogy újra feltöltöttem a wowot, majd újraszedtem cure klienssel pár addont (pitbull, skada, dbm, atlasloot, clique, fortexorcist, quartz, titan - ezeket) és sajnos sokszor hatalmas laggspike-ok vannak, sőt ki is dob. 2k feletti world latency, a home meg 100 alatt.
Van nálatok is ilyen gond esetleg?
Netemmel nincs gond, az addonok is frissek.

(#38966) Amarth válasza -conrad- (#38965) üzenetére


Amarth
aktív tag

Próbáld egyesével kikapcsolni és kiderül melyiktől van.
Régebben nekem az Xpearl csinált ilyet.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#38967) Wolverine válasza -conrad- (#38965) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyesével kapcsold ki őket. Amelyiknél megszűnik a probléma, az a ludas. Ha ehhez túl sok addonod van, akkor felezd meg őket; ha eltűnt a probléma, akkor a kikapcsoltak egyike volt a hibás, ha nem, a másik feléből valamelyik - ezután csak a problémás csoport felét kapcsold ki, és így folytasd, amíg le nem szűkítetted egyre.
De jellemzően a dps mérő addonok problémásak az utóbbi 1-2 patch óta.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38968) ZozzHUN válasza Wolverine (#38967) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Már dobom is ki a recount-ot, általában a műmájer dpsmesterek kérdezgetik h kinek van dpsmeter-je, majd nézik maguknak :P

(#38969) -conrad- válasza Wolverine (#38967) üzenetére


-conrad-
addikt

Köszi, megpróbálom. Csak azok az addonjaim vannak amit írtam, anno erre a dps-mérős problémára még emlékeztem, ki is kapcsoltam a skada-t de úgy sem jó. Lua error meg nincs, azért is fura.

(#38970) Wolverine válasza -conrad- (#38969) üzenetére


Wolverine
félisten

8 addonnál a felezős módszerrel 3 lépésben kiderítheted, melyik a gond.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38971) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

végül a 270 ilevel körüli zöld cuccokból csak a 100-150g körülieket viszik, 300ért még nem vett senki semmit :D

(#38972) lakisoft válasza ZozzHUN (#38971) üzenetére


lakisoft
veterán

:)

(#38973) Xirtam


Xirtam
veterán

Végre kibontottam a Cataclysm Collector's Edition-omba található Tradin Card csomagot és volt benne egy LOOT kártya! :D :C

(#38974) robyroby válasza Xirtam (#38973) üzenetére


robyroby
tag

& mit lootoltál? :)))

(#38975) Arnold2


Arnold2
őstag

Gyors kérdés: mi volt az a parancs, vagy addon ami megmutatja hogy a képernyőn lévő dolgok melyik addonhoz tartoznak?

(#38976) robyroby


robyroby
tag

Azért nem lenne rossz ha low lvl-en értelmes dolgokra költhetném a honort :) pl. lvl60as epic pvp gear-re&nem mountra ;]

(#38977) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Lemaradtam kicsit, Therazane néni hova tűnt? És legfőképp miért vitte a magával a portált?

Van még két apróság: armory-ban a raid progressnél elvétve látok egy pipát szám helyett. Ez mit jelenthez?
Másik: a playerek egy része kék, míg a másik fele zöld name-plattel rendelkezik. A kérdés nyilván evidens, what for?

(#38978) Wolverine válasza Arnold2 (#38975) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem erre van egy makróm: egy billentyűt rendelsz hozzá, a kérdéses frame fölé viszed a kurzort, és a makró gombját lenyomva a chatben kiírja, mi az:

/run ChatFrame1:AddMessage(GetMouseFocus():GetName())

ígyvanferi: érdekes, én tegnap jártam Deepholmban és megvolt minden portál (a templomból SW-be és Therazane-hoz, illetve Therazane-tól a templomba).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38979) Arnold2 válasza Wolverine (#38978) üzenetére


Arnold2
őstag

Ez egy nagyon fasza dolog :). Köszönöm, de erre a kis vacakra azt írja "World Frame".

Semmi extra addon nincs fenn (CT_Buff, Omen, Recount, Shadowed unit frame, chinchilla, grid, grid, quartz).

[ Szerkesztve ]

(#38980) CactuS válasza Arnold2 (#38979) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem a Quartz buff frame-je lesz az.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38981) Arnold2 válasza CactuS (#38980) üzenetére


Arnold2
őstag

Banyek és tényleg.... Pedig végignéztem mindent... Irgum-burgum.

De köszönöm szépen!

(#38982) Xirtam válasza robyroby (#38974) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem tudom, elküldött a hivatalos oldal BB-be. Ott megvan a Goblin akinél válaszhthatok 20 ezer mindenből. De eddig amit választottam és beírtam a kódomat. Mindenhova azt írta, hogy bobi ez nem nyert! :W

(#38983) Healbacsi válasza Xirtam (#38982) üzenetére


Healbacsi
őstag

Mond meg a kartya nevet, es akkor tudjuk mit kaptal, kapnal.

(#38984) -conrad- válasza Xirtam (#38982) üzenetére


-conrad-
addikt

mert nem a kártya kódját kell beírni BB-ben, azt a weblapon, ott kapsz másik kódot, és azt a másikat kell beírni BB-ben.

(#38985) Wolverine válasza Xirtam (#38982) üzenetére


Wolverine
félisten

A kártyán levő kódot itt kell megadni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38986) Viktor77 válasza ígyvanferi (#38977) üzenetére


Viktor77
titán

A pipát én is tegnap vettem észre, nem tudom mit jelent. Azaz tudom mit jelent, csak nem tudom miért van a szám helyett.

A kék-zöld nameplate azt jelenti hogy PvP on vagy off az illető (on-zöld). Városban meg sanctuaryban (meg persze allis területen) van csak kék, ilyenkor nem lehet az illetőt megtámadni. De mondjuk ha SW elött megöltél egy hordást és visszamész a városba, még 5 percig PvP on leszel.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38987) Wolverine


Wolverine
félisten

Hoppá.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38988) -conrad- válasza Wolverine (#38970) üzenetére


-conrad-
addikt

addonokat kikapcsolva is 1000+ a world latency-m úgy, hogy közben az index.hu-t pingelve nincs packet loss és 10ms alatt van a válaszidő. közben persze több secre álla képem, instabil így.
remek, nincs ötletem, megérte feltölteni...

(#38989) Wolverine válasza -conrad- (#38988) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs valamilyen tűzfal az útban? Nem lehet, hogy a szolgáltatód okozza a problémát? Külföldi szervert pingelve (esetleg egyenesen a WoW szerverét) sincs probléma?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38990) Xirtam


Xirtam
veterán

De pont ez az, a kódot ide beírtam, és amit kaptam azt próbálom beírni. De csak 1 konkrét dologhoz írhatom be?

(#38991) Wolverine válasza Xirtam (#38990) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, a lootkártya egy dologra vonatkozik - arra, ami a lap neve is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38992) Xirtam válasza Wolverine (#38991) üzenetére


Xirtam
veterán

Jaaaaaaaaa ^^'

SANDBOX TIGER volt benne :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38993) -conrad- válasza Wolverine (#38989) üzenetére


-conrad-
addikt

Külföldi oldallal ugyanolyan stabil és alacsony a válaszidőm, sőt a gépemen is minden ugyanúgy van mint 5 hónappal ezelőtt mikor abbahagytam, akkor nem volt gondom.

(#38994) Healbacsi válasza -conrad- (#38993) üzenetére


Healbacsi
őstag

Interface/options/network-nel nezd meg a pipakat hatha segit, esetleg nezz utana van-e ujabb firmware a rooterhez.

[ Szerkesztve ]

(#38995) LuckyL válasza Xirtam (#38992) üzenetére


LuckyL
őstag

LOL :DD :DD :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38996) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Sziasztok,

magyar wowkártya játékosoktól lootkártyák eladóak:

Nightsaber Cub -> online petet ad (a most megjelent, legújabb kiegészítőből való)
Landro's XT -> online petet ad
Landro's Lichling -> online petet ad
Paint Bomb -> játékostársra dobható festékbomba

Természetesen egyik sincs lekaparva. Részletekért keress privátban, a többieknek is vannak eladó lootjaik, ha egy konkrét dolog érdekel, kérdezz rá, lehet, hogy valakinek megvan.

Jó játékot mindenkinek :)

(#38997) Viktor77 válasza ígyvanferi (#38977) üzenetére


Viktor77
titán

Közben Therazannál is jártam. Ő is ott van, meg a portál is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38998) ígyvanferi válasza Viktor77 (#38986) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Gondolom én is, hogy mondjuk egyszeri ölést jelenthet.

Na de PVP szerveren, ráadásul OG-ban? Vagy az utolsó mondatod alapján, mondjuk 5 percen belül lett vége egy BG/Aréna meccsnek, esetleg duelezett odakint? Így mondjuk világos.

Therazane meg nem tűnt el rejtélyesen, csak valami phasingben lehetek azzal a karakterrel. Therazane's Mercy quest van folyamatban, gondolom a chain közben vagy végén jelenik meg. Esetleg később. Mivel megvan a 110 questes achi, így erre nem gondoltam először.

(#38999) Wolverine


Wolverine
félisten

A Ragnaroson ma este Happyjojj és a Game is not Over összerakták a világ 2. Dragonwrath staffját.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39000) Viktor77 válasza Wolverine (#38999) üzenetére


Viktor77
titán

Mármint összecsalták? :)

Mindegy, nem érdekel, de furcsa, hogy a Paragonnak még nincs meg, és ha jól látom, egy, a botot érintő bugot is javítottak most.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.