Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) Viktor77 válasza kenwood (#37145) üzenetére


Viktor77
titán

Quartz-ot a kiegészítőjét a Quartz Procs-ot is megnézném a helyedben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37152) Healbacsi válasza Onamish (#37149) üzenetére


Healbacsi
őstag

Csak strength-t rakj, ha keves a hit vagy az exp, akkor reforge-olj.

(#37153) F-ECT$ válasza Gyick (#37148) üzenetére


F-ECT$
titán

Én azt gondolom, hogyha sokkal több a dodge-od, akkor igen. Ezt alátámasztani csak azzal tudom, hogy ezekere dimnishing return van; hogy ezen kívül van-e olyan talent/spell amihez jó a több dodge, azt passzolom. Viszont EJ-n biztosan kiszámolták már ezt is ;)

Dive ever, work never.

(#37154) Cathfaern válasza F-ECT$ (#37153) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

DR miatt minden tank kasztnál (akit ez érint) az a legjobb, ha a dodge és a parry megegyezik (nyilván levonva azokat a talenteket/abilityket, amiket nem érinti a DR, ilyen pl. a DK runeforge enchantjai).

(#37155) Gyick válasza F-ECT$ (#37153) üzenetére


Gyick
őstag

Emiatt gondoltam:[link]
a dimishing returns mi amúgy?

(#37156) Wolverine válasza Gyick (#37155) üzenetére


Wolverine
félisten

Pongyolán: ha egy statból egyre többet gyűjtesz, akkor 1 rating egyre kevesebbet ér. Vagyis 9% dodge-ről 10%-ig eljutni kevesebb ratingbe kerül, mint 29%-ról eljutni 30%-ra.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37157) #03634432


#03634432
törölt tag

resto druidhoz mien addonokat ajánlottok? ( kivéve healbot mer azt nem szeretem )

(#37158) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Sziasztok!

Megint feltenném a napi láma kérdésemet, nehogy csalódjatok bennem :)
Az armory hova a túróba költözött? Mert az eu.battle.net-en nagyon nem találom...

Where do you want to go today?

(#37159) Arnold2 válasza H.O.D. (#37158) üzenetére


Arnold2
őstag

Bele lett építve. Ott van a jobb felső sarokban egy keresőmező, oda bármit beírhatsz így karakter nevet is és kidobja az összes találatot. Ne ijedj meg ha elsőre egy tárgy nevére egészítené ki, végig írd be a keresett karakter nevet és akkor meglesz.
De itt az enyém, hát ha így jobban eligazodsz: [link]

(#37160) Gyick válasza H.O.D. (#37158) üzenetére


Gyick
őstag

[link]
Jobb felül beirod a karakter nevét amit keresel,utánna meg a találatokból kiválasztod hogy a charactereket mutassa.

(#37161) Wolverine válasza H.O.D. (#37158) üzenetére


Wolverine
félisten

A karakternév@realm kereséssel közvetlenül a kívánt karakterre ugrik a kereső.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37162) H.O.D. válasza Arnold2 (#37159) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ravasz.

Elég hülye desktop setupom van (vakegereknek), emiatt nem látszott :)

Köszi a helpet!

Where do you want to go today?

(#37163) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy most, ha megveszem a leggyorsabb repülés skill-t akkor az összes mountom olyan gyors lesz? Engem konkrétan a repülőszőnyeg érdekelne, hogy a zöld, elvileg lassabb szőnyeg is gyors lesz?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#37164) Gyick válasza Rizzo (#37163) üzenetére


Gyick
őstag

igen,nincs már lassú meg gyors mount,csak a skilltöl függ.

(#37165) #03634432


#03634432
törölt tag

WTB healer addonok resto duduhoz vagy esetleg healer ui ( felbontásom 1280x1024 ) :R

(#37166) Gyick válasza #03634432 (#37165) üzenetére


Gyick
őstag

Grid-ed van?

(#37167) #03634432


#03634432
törölt tag

nincs eddig alappal toltam csak azon nem elég nagyok az ikonok hogy kire mien hotot raktam.

(#37168) Wolverine válasza #03634432 (#37165) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy jól bekonfigurált Grid vagy VuhDo sokat segíthet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37169) parandroid válasza #03634432 (#37165) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csatlakozom az előttem szólóhoz: VuhDo.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37170) Cathfaern válasza Wolverine (#37168) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Druidnak szerintem VuhDo visz mindent.

Rizzo:
Igen, az összes gyors lesz.

(#37171) Khelben válasza #03634432 (#37165) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem HealBot van fenn, de most kipróbálom én is azokat, amiket itt javasoltak a többiek.

(#37172) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Olvasom a 4.1 patch notes-t és feltűnt egy rész a heirloomokkal kapcsolatban:

"# Many “Account Bound” heirlooms are now labeled as “Battle.net Account Bound”, meaning that they can also be traded or mailed to characters that are on different World of Warcraft accounts under the same Battle.net account.
# Mail sent to characters on the same Battle.net account now arrives instantaneously, as it does for the same World of Warcraft account.
# Mailing account-bound items to characters of the opposite faction on the same Battle.net account will now correctly translate faction-specific items to their appropriate equivalent."

Ez most azt jelenti, hogy ha egy battle.net accounton 2 wow account van, akkor át lehet küldeni egymás közt, de mi van azzal, hogy egy account-on belül más realmra lehet küldeni? Az nincs benne ezekszerint? :F

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#37173) parandroid válasza Khelben (#37171) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A helabottal nekem a legnagyobb gondom az volt, hogy nem tudtam követni a HoT-okat. A VuhDo ebben elsőrangú, emellett aggrot is mutat, ami miatt a Gridet is kiváltotta nálam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37174) Wolverine válasza Rizzo (#37172) üzenetére


Wolverine
félisten

A realmek közti postázás lehetősége még nincs megoldva. Az accountok közti, ha azonos realmről és Battle.net-accountról beszélünk, igen (legalábbis a 4.1-től).

peterkeT: a Grid olyan, mint a Firefox: remekül pluginezhető :) Van HoT-figyelő pluginje, az aggróra nem emlékszem hirtelen.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37175) Viktor77 válasza Wolverine (#37174) üzenetére


Viktor77
titán

Ugyan SuF-ot használok, de mikor próbáltam a Grid-et, alapból mutatott aggrót. Ezt szerintem minden raidframe alapból tudja.

Ahogy a HoT-okat és egyebeket is tökéletesen lehet jeleztetni mind a SuF-fal, mind pedig a Griddel.

Összeségében elmondható, hogy teljesen egyéni ízlés kérdése ki mit használ, egyikkel sem lesz hátrányban.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37176) ígyvanferi válasza Viktor77 (#37175) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, Grid mutat aggrót. Nem tudom, hogy kell beállítani, a Tankspotos guide-ot követtem, csak a frame méretét lőttem be saját ízlés szerint. HoT-okat viszont én nem látok, Quartzra hagyatkozom csak.

(#37177) Wolverine válasza ígyvanferi (#37176) üzenetére


Wolverine
félisten

A HoT-okhoz biztosan külön plugin kell.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37178) parandroid válasza Wolverine (#37174) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pont azért lett VuhDo, mert az alapból tudta a HoTokat is figyelni, lejárattal, mindennel, és számomra pillanatok alatt átlátható, jól kezelhető volt. Annyira kézenfekvő volt a használata, hogy nem is kerestem utána mást, azóta azt használom. Igaz a druidával Cata óta nem healeltem, pappal igen, azzal is működik. Tankoláshoz pedig továbbra is ezt használom Grid helyett is, druidával és paladinnal is.

Alapvetően nincs sok addonom, nem vagyok oda a sok csilivili dologért sem, de sajnos megvan az a kellemetlen megközelítésem, hogy ha valami esőre bejön, akkor ahhoz ragaszkodom. X-Perl-el is így vagyok, tudom hogy vannak ennél jobb UI-k is, de én eddig akármit kipróbáltam, mindig az X-Perlt keresem, valahogy erre áll rá a szemem. Ezen kívül csak a DBM-et és a Recountot használom, az összes többi addonom off-battle: altoholic, postal, bagnon, ackis recipe list, atlasloot, és az auctioneer. Ja, meg egy qlocom is van, az is jóltud jönni, de az szinte semmi vizet nem zavar, olyan minimalista.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37179) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Sziasztok,

ha van bármilyen felesleges WoW TCG kártyátok keressetek meg, lekapart lootkártyák, CE hősök/allyk is érdekelnek. Az sem baj, ha nem jó az állapotuk.

Nekem van egy darab Lil' XT petet adó lootkártyám (természetesen nincs lekaparva), Landro's toolboxom, és talán még pár más kisebb lootom is.

Akár cseréről is lehet szó, de vásárolok is.

Privátokat legalább hetente egyszer megnézem, ha felkeltettem az érdeklődésedet, itt keress.

Üdv, és jó wowozást:)

(Ha valamilyen konkrét lootkártya érdekel, akkor is keress meg, mert könnyen lehet, hogy tudok olyan TCG játékost találni, akitől személyesen tudod megvásárolni, így nincs rizikó, mint e-bayen, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#37180) kenwood


kenwood
veterán

Par napja BS ali csetre magyarul valaki beirta,hogy 64-rol 85-re fel kellene huzni a magusat.
Alapvetoen az osszes ilyen dologtol viszolygok,leginkabb ezert is irtam neki egy whispet,
Kivancsi voltam.
Foleg az erdekelt,hogy mikent garantalja azt,hogy aki felhuzza ,megkapja a penzet,aki pedig kiadja az accountjat ,vissza is kapja.

A beszelgetes igy nezett ki

en : hi.mi az ara egy ilyen boostnak ?
o : gold vagy huf
en: goldra nem igazan van szuksegem
o : 20k huf
en : pesti vagy ?

Az utso kerdesre nem erkezett valasz a sractol,de kaptam egy 48 oras bant.
Most fuggetlenul attol,hogy igaz-e amit ide irtam,hogy altalaban az ilyeneket mar a traden ,de legkesobb whispben elkuldom a picsaba.
Ha csak nyers tenyeket nezzuk , a beszelgetest es feltetelezzuk,hogy tenyleg felszinteztem volna neki 85-re,akkor is ket szora is kurva ideges leszek a blizzes level indoklasaban

"Proposing Power Leveling for real life currency"
Mit ajanlottam en fel neki ?
O keresett valakit en pedig erdeklodtem a feltetelekrol.

Milyen POWER leveling?
a gepemet is leszekeneltek es talaltak rajta olyan botokat,amikrol en sem tudok ?

Eszmeletlenul merges vagyok es nem azert ,mert nem tudok jatszani (elutaztam,a nagy reszet videken toltottem a kitiltasnak) hanem azert,mert teljesen alaptalannak tartom az indoklast.
Mint valami szaros ovodas,akit beallitanak a sarokba,mert meghuzta valamelyik lany hajat,szanalmas.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37181) Healbacsi válasza kenwood (#37180) üzenetére


Healbacsi
őstag

Az osszes fajta chatet kulon fajta szurokkel monitorozzak. Igy egy olyan szoveg ahol a gold es a huf (a magyar forint nemzetkozi elnevezese) szerepel tuti fent akad. Lehet, hogy o is kapott bant. Ilyenekre vissza se kell irni. Ha ilyet latsz trade chaten es zavar, akkor jobb click a nevere es report spam, ennyi.. aznap nem latod tobbet a hirdetest (ergo nem zavar tobbe), masreszt a reportalt szemelyebb melyebbre hato vizsgalat ala kerultek.
Ahogy szoktak mondani befizetted a tanulopenzt:)

[ Szerkesztve ]

(#37182) Cathfaern válasza kenwood (#37180) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Proposing Power Leveling for real life currency"
A konkrét megfogalmazás lényegtelen, ami a lényeg hogy valós életbeli fizetőeszközért csináltál volna valamit.

"Power Leveling"
Ez nem azt jelenti, hogy bottal húzod fel, power levelezni lehet nem megengedett segédeszköz nélkül is. A kifejezés lényege az, hogy kifejezetten azért húzod a karaktert, hogy maximum szintű legyen (azaz power levelezni lehet teljesen legálisan is), és nem a "játékélmény" miatt.

Ettől függetlenül én is igazságtalannak érzem a bant, hisz nem állapodtatok meg semmiben...

De arra tudom a választ, amire kiváncsi voltál, miszerint "mikent garantalja azt,hogy aki felhuzza ,megkapja a penzet,aki pedig kiadja az accountjat ,vissza is kapja.":
Sehogy és sehogy :) Bizalmi alapon mehet csak a dolog. Illetve az illető mindenképp vissza tudja szerezni az accját, hisz elég a Blizznek levél személyivel meg CD kulccsal.

(#37183) lumpen_stex válasza kenwood (#37180) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

hát figyelj más online játékban nem két napra b@sznak ki hanem véglegesen. ettől persze még nem igazságos, de legalább csak 2 nap... én pl azokat a bot-ozókat bannolnám, akik belépnek egy pvp-re aztán bontják a net-et. ha nyer a csapat kapnak 15/30 honor-t, de ha nem akkor is 5-öt fixen +xp-t.

más...

mintha azt olvastam volna hogy a 4.1 után a honor meg a justice pontot lehet egymásba váltani. csak álmodtam vagy tényleg?

(#37184) Viktor77 válasza lumpen_stex (#37183) üzenetére


Viktor77
titán

Lehet. 375-ért vehetsz 250-et a másikból. Ahogy a conquestet valor csere is működni fog. Itt 250-250 a váltószám.
Ráadásul a honor gaining duplázódik.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37185) kenwood


kenwood
veterán

Toltam egy cancel subascriptiont es megirtam,hogyha nem vizsgaljak ujra az esetet es kernek bocsanatot,karpotolnak,akor hello.
Az alabbi valasz erkezett ( 60 perccel a levelem utan)

Greetings,

We are writing to inform you that, after a careful investigation of your account warning, we have agreed to remove the warning and suspension of your account from the World of Warcraft servers.

This change has already been put into effect, and your account should again be available for play.

I have also requested 2 days compensation for the issues caused and my apologies for the situation

Should you have other questions or concerns, feel free to contact us again, via our webform: https://eu.blizzard.com/support/webform.xml

We hope you continue to enjoy your experience in World of Warcraft!

If you wish to review our current Rules and Policies, they can be found at:

http://eu.blizzard.com/support/index/wow_policy

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37187) kenwood válasza Dantenero72 (#37186) üzenetére


kenwood
veterán

Persze,de azert maga az ugy sulyossaga is befolyasolta a valaszt.
Ha en hirdettem volna valamilyen 'szolgaltatast',vagy megegyezzunk valami konkretumban,akkor irhatok barmit,talan meg hozza is raknak par napot
Ez kulon szerepet a levelben,hogy a megjelolt ido a minimum,ha valami kiderul,vagy tortenik meg,akkor meghosszabbithatjak akar veglegesre is.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37188) Cathfaern válasza Dantenero72 (#37186) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Véleményt lehet normális stílusban is kifejteni :U

kenwood:
Gyanítom amúgy ez ilyen többé-kevésbé automatikusan történt, vagy a GM hibázott (ránézett, ja valami olyasmi aztán hajrá). Szerintem nem kellett volna a cancel acc se ahhoz, hogy hasonló válasz levél érkezzen.

(#37189) Arnold2 válasza Cathfaern (#37188) üzenetére


Arnold2
őstag

Nagyon OFF: dolgoztam egy hasonló cégnél ahol egy weblap több ezer fizető felhasználóval rendelkezett. Mint karbantartó admin voltam jelen, így bele láttam egy kicsit a customerekkel való levelezésbe. Az feltűnt, hogy azzal a customerrel inkább elnézőbbek, engedékenyebbek, aki azt mondja, hogy többet nem fog ide jönni / barátai közt elterjeszti hogy szar / charge back-keli a pénzt. Persze ha ezt a kellő formában és nem asztalt ütögetve teszi.
Szóval pl. hasonló szituációkban nem árt azért a sarkukra lépni, mert amúgy ők vannak fölényben. :)

(#37190) birno


birno
addikt

Szerintetek, enchanting húzáshoz ha én needelek instában egy olyan cuccra amire senki más nem needelt az fair vagy nem?
Mert jelenleg ezt csinálom s ma fel volt háborodva az egyik emberke, hogy én ezt nem csinálhatom, persze nem needelt rá, de olyan stílusban kezdett el beszélni, hogy jelentettem a GM-nek is.
Szerintem teljesen korrekt eljárás ebben az esetben, ha mindenre needelnék, akkor azt mondom, hogy igaza van, de így...

[ Szerkesztve ]

(#37191) Viktor77 válasza birno (#37190) üzenetére


Viktor77
titán

El kell keserítselek. Igaza volt. Azért nem needelhetsz mert encha vagy. Sajna ezt el kell fogadnod, azzal együtt, hogy pl. a skinner meg a miner megtartja amit nyúz/bányászik instában.

Ráadásul mivel encha vagy, így szét is szeded a többieknek automatice a cuccot, így alapanyagtól fosztod meg őket. Ezért mondom, jogosan volt felháborodva.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37192) Wolverine válasza birno (#37190) üzenetére


Wolverine
félisten

Ilyenkor nem needet kell nyomni, hanem disenchantot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37193) birno válasza Viktor77 (#37191) üzenetére


birno
addikt

Mikor disenchantolom akkor csak egy valaki kapja meg, nem pedig minden ember arányosan.
Amellett, hogy ezt csinálom és lvl15 óta csak instákba járok, még így is vásárolnom kell cuccokat, hogy tudjam húzni, mégis aki első karakterként veszi fel az encha-t pl. az hogy a fenébe húzza fel pénz nélkül?
Meg a need szerintem nem csak azt jelenti, hogy gearként fel tudom-e venni, hanem, hogy szükségem van rá, mert használni akarom valamire, aki greedel az mondjuk eladja max 1g-ért a vendornak, mikor én meg lehet, hogy egy 10g vagy afelleti mats-ot tudok belőle kiszedni, tehát ez alapján nekem kell jobban a cucc.
Plusz megengedi a játék, 60 feletti instákba már úgyis másképp lesz s érdekes mód ő volt az első ember aki sírt miatta(46-os vagyok és amint mondtam, tankként csak instázok 15-ös szint óta, szóval voltam párban), volt olyan is, hogy valaki rám írt, mert mégiscsak kellene neki a cucc, szó nélkül odaadtam, ez meg a másik fele a dolognak.
No mindegy, akkor legalább tudom, hogy én vagyok a rossz kisfiú, de nem számít, másképp viszont tényleg csak vért izzadva lehetne felhúzni ezt a szakmát.

(#37194) lumpen_stex válasza birno (#37193) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

én is elkövettem ezt a hibát. teljesen első karakternél enchant-ot választottam. alap megoldás a tayloring. cloth esik dg-ben meg farmolni is lehet relative könnyen és a készitett zöld/kék cuccokat szét lehet szedni igy az enchant-ot is húzod.

ugyanakkor kezdő karakternél nem nehéz 300-ig felhuzni egyik gyűjtögető szakmát sem. és a mellékhatásuk nagyon jól jön ha pvp-zel. pl a mining staminat ad, a herbalism haste rate-et, a skining meg criticalt. pl hunter, pala, egyéb melle mine+skin. mage, stb herb+mine.

mindezek mellett 20 réz rúd 20..30gold az ah-ban, (és az is ott van, hogy sokan nem tudnak szmelt-elni és felrakják 8..10 aranyért a réz/tin ércet, amit megvehetsz és eladhatod bronzként 40g/stack-ért) 20 bőr szintén, a fűvek közül pl a firebloom, sorowmoss jobb napokon 100 gold-ért is megy. szóval 70 alattt nem szabad termelő foglakozást húzni.

(#37195) Arnold2 válasza birno (#37193) üzenetére


Arnold2
őstag

még így is vásárolnom kell cuccokat, hogy tudjam húzni, mégis aki első karakterként veszi fel az encha-t pl. az hogy a fenébe húzza fel pénz nélkül

Trollkodás mentesen írom, de ezen felnevettem :)
Régi szép idők, mikor 2-3e goldomba fájt felhúzni a JC-t 0-ról 525-re :)

(#37196) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Másnak is van lagproblémája arathoron? Home az teljesen rendben van, de a másik latency érték lazán ugrál 2-3k-ra is...

(#37197) Viktor77 válasza Cathfaern (#37196) üzenetére


Viktor77
titán

Nem csak Arathoron.

1 hete játszom újra, azelött 40/40 alatt voltak a home/world pingjeim. Most 40/250 akár. Nem tudom mikor kezdődött, mert 2 hetet kihagytam, de remélem csak amiatt van, hogy a Blizz bevezeti az új sávszéleségfüggő latencyt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37198) Cathfaern válasza Viktor77 (#37197) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nálam eddig rendben volt, ezt ma kezdte. És sajnos nem 250-ig megy fel a world hanem 2000-ig :(

(#37199) Wolverine válasza birno (#37193) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Enchanting felhúzásához a) tailoringet kell felvenni; b) kell egy olyan alt, akit párhuzamosan húzol és gyártó szakmája van (mindegy, mi). Azt se felejtsd el, hogy ha más nyeri meg, akkor elküldheti a cuccot altnak vagy eladhatja az AH-ban - pl. neked :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37200) F-ECT$ válasza Wolverine (#37199) üzenetére


F-ECT$
titán

b) azért alkimista alttal nem sokra megy :)

Emlékszem én annó Diablós múlttal választottam az alkimiát, merthogy poti mindig kell. Aztán vanilla alatt szívtam vele rendesen: se pénzt nem hozott, se egyéb olyan extrát ami miatt megérte volna megtartani, de mivel megvolt a gyors hátas, ezért nem cseréltem le. Aztán BC-t jórészt kihagytam, és WotLK-ban már megérte meghagyni (endless healing poti; végtelen flask; haste buff; napi 1 transmute jó pénzért). Cata-ban is jól lehet vele keresni, bár én 2 dolgot fájlalok:
-Nincs endless healing/mana poti
-A potik szerepe nagyon kicsit. (Néhány keményen progresselő guild esetén vannak prepotis try-ok, aztán kész.) A buffokat adó potikkal is kellene valamit kezdeni, és a mana/hp potikkal is. Ez utóbbira pl szerintem jó megoldás lenne, ha nem 10k hp-t töltene vissza, hanem a hp-d x%-át (mondjuk 25), de minimum 10k-t, maximum 50k-t. Így az egész kiegészítő alatt lehetne használni, mert ha nem változtatnak rajta, akkor nem hiszem, hogy egy tank hp potikat fog inni 4.3-ban, amikor már lesz 200k hp-ja buffolva. (Vagy több olyan fight kellene, mint pl Chimaeron.)

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.