Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) lumpen_stex válasza Lirion (#38496) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

akkor még egyszer:

nem érdemes honroból geart farmolni hanem conquest pontot kell és abból geart venni.

(#38502) F-ECT$ válasza lumpen_stex (#38501) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért ne lenne érdemes :F Főleg ha nincs semmi cuccod. De ha minden slotra van már resi cuccod, akkor is érdemes kivenni ha upgrade. Nekem pl most a héten lesz meg az első conquestes S10-es cuccom, a többi helyen 371-365-359-352 van. Ahol nincs 371-em, és a prioritási sorban hátul áll, arra érdemes upgrade-elni a 371-es cuccot, mert csak jópár hét múlva jutok el oda, hogy arra költsem a conquest pontot. (Először az 5 setitemet veszem ki, utána a fegyvereket, trinketeket és csak utána a többit.)

Persze én nem farmolom direkt, hanem ha épp van kedvem, akkor megyek 1-2 BG-t / TB-t, aztán jön dögivel a honor.

Dive ever, work never.

(#38503) lumpen_stex válasza F-ECT$ (#38502) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

max ha nins semmi cuccod, akkor. de ha arénázol akkor a rating alapján ugyis olyannal rak össze akinek hasonlo 85 alatti gear-je van és akkor, ha elég a cap limited kiveheted rögtön a legjobb geart. szerintem először a fegyvert és a trinket-eket érdemes kivenni mert azok dobják a legtöbbet.

(#38504) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Egy olyan addon kellene nekem, ami jelzi a trinket proccokat, és esetleg mutatja a belső cd-ket. Tudnátok mondani pár ilyent? Előre is köszönöm.

Üdv

Intel & ATI

(#38505) F-ECT$ válasza lumpen_stex (#38503) üzenetére


F-ECT$
titán

Casternél nem dob olyan sokat a fegyver, emelett meg kell szerezni bizonyos számú conquest pontot az adott szezonban (olyan 10k körül), hogy vehess fegyvert.

Dive ever, work never.

(#38506) Wolverine válasza lumpen_stex (#38501) üzenetére


Wolverine
félisten

És hagyja az ember a Honort kukába menni, amíg szív a Conquestes gear beszerzésével? :U Ez kb. olyan tanács, mint hogy ne vegyél Justice pontért cuccokat, mert Valorért jobbat kapsz; vagy ne menj 5 fős instance-ba, mert a raiden jobb a loot...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38507) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Kb. most léptem be elóször, mióta 4.2 van (sok a meló a 3 honapos gyerekkel :DD) és azt vettem észre, hogy a virágbiznisz összeomlott, Növények a hatmadáért mennek, mint 3 héttel ezelőtt. Esik vaéami poti, hogy már nem kell a gaz?

Where do you want to go today?

(#38508) F-ECT$ válasza H.O.D. (#38507) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, csak sokan visszajöttek + a napi q-k miatt mindenki járja a vidéket + semmi újra nem kell a virág, így nagyobb kínálat mellett ugyanakkora a kereslet -> árak zuhannak.

Dive ever, work never.

(#38509) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

r palaval 333 itm levelel pveben folyamatosan elverem az őszes full vicis hülye gyereket :)

arathoron vagyok nem tudom a realm miatt ilyen lowok az emberek vagy alapbol nem játszik senki komolyaban pvpt megléptem a 85 őt bgken rpalaval 0 resivel ilyen 25-5 statok

nem tudom geart szerintem semmit nem ér ha valaki normalisan tudja kezelni a kariját akkor nem érheti meglepetés

[ Szerkesztve ]

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38510) Kis Samurai válasza Baloghjanos (#38509) üzenetére


Kis Samurai
tag

Bg-re bemenni a tömeg közepébe darálni palával nem számít nagy dolognak. Ha kb kék gearben vagy simán össze lehet hozni ilyen 20-5 statot, hát még rangeddel okosan bokorból lövöldözve. De próbálj meg összeállni egy healerrel és tartsatok meg ketten egy flag spotot AB-n, vagy WSG-n próbálj 50m-nél többet szaladni zászlóval, és kb instant kill vagy mindkét esetben 0 resiben :)

/Bocko - Bloodscalp/

U.I.: Ja igen majd' elfelejtettem, a statod semmit sem ér, ha kikap a csapatod! :R

Nincs nálam toll, sorry...

(#38511) ígyvanferi válasza Baloghjanos (#38509) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ahogy az előttem szóló írta, az még nem skill. Egy bg nem az igazi PVP színtere, egy rated bg már inkább, és ugye az aréna. Én is csináltam már hasonló statot spriesttel, egy db PVP itemmel (ami BH-ban esett egyszer). Na persze nem is nyertünk, így cseszhettem a statot. Ez nem COD, ahol a kill-death arány számít (ott is csak tdm-ben, free-for-all-ban). Menj be arénába pár meccs erejéig, majd ott kiderül, hogy állsz skill ügyileg.

Egyébként ez az aréna is érdekes: egyszer rávett guildtárs, hogy ugyan menjek már velük valami capet elérni, megszerezni. Mondtam neki, hogy nem feltétlen a jó embert szemelte ki, de ám legyen. Kivettem még egy trinketet az egy szem PVP item mellé és hajrá. Ami a meglepő volt, hogy kb. 50 %-ban nyertünk. Blood DK, Holy pala és spriest. Mókás volt, de annyira nem jött be ez a része a játéknak.

(#38512) hyperspace


hyperspace
őstag

sziasztok,

hány százalékos fps növekedést lehet elérni, ha 32bites win7ről 64bitesre váltok?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#38513) ígyvanferi válasza hyperspace (#38512) üzenetére


ígyvanferi
addikt

13,28%-os lesz a növekedésed...
Viccet félretéve, egy próbát megér. Főleg, ha van DX11-es videókártyád, a játék ugye futtatható DX11-ben, azt mondják, úgy jellemzően több FPS-t produkál a játék. Százalékkal szerintem senki nem fog szolgálni neked.

(#38514) hyperspace válasza ígyvanferi (#38513) üzenetére


hyperspace
őstag

gondoltam valaki látta 32ben majd 64ben, és számol nekem egyet. :)
hát olyan a kártya, szerintem megnézem. gondolom a többi játékban is nagyobb lesz.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#38515) Cathfaern válasza hyperspace (#38512) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha kevesebb, mint 4gB ramod van, akkor 0%. Ha van legalább 4, akkor annyit amennyit a plusz ram hoz.

(#38516) LuckyL válasza Baloghjanos (#38509) üzenetére


LuckyL
őstag

megnézném én azt a resi nélküli retripalát amikor szembejön a warlockommal bg-n :DD
azért nem mondom hogy 10 sec alatt kinyírom, mert van bubi meg lay on hands.
ezek miatt legalább 25 sec :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38517) Onamish válasza LuckyL (#38516) üzenetére


Onamish
csendes tag

Retrivel azért vannak bőven olyan kasztok, amiket nehezebb kinyírni, mint egy warlockot. Asszem a resi aura ad 24% fire, shadow resit, erre rájön a kings, meg a divine protection is glyphelve 40%-ot ad. Én az elején elnyomnám a bubit, hogy ne tudj fearelni, meg a dotjaidat is megtarhatnád magadnak, utána divine protection, lay on hands, ha még mindig életben vagy hand of protection, és healelném magam.

Bár resivel könnyebb lenne. :DDD

Imperare sibi maximum imperium est.

(#38518) Cathfaern válasza Onamish (#38517) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hát ööö... :) Ha bubit eltolod, akkor 50%-al kevesebb dmg. Ráadásul ha bubiztál, utána nem tudsz Lay on Hands-et tolni. Hand of protection meg semmit se ér casterek ellen.

(#38519) Kis Samurai válasza hyperspace (#38514) üzenetére


Kis Samurai
tag

Mivel a wow jelenleg natívan 32bites alkalmazás így kereken 4gb ramot tud használni, de ebbe beletartozik a videókártya ram is.

Egy win7 esetében (tökmindegy hogy 32 vagy 64 bites) kb 2 giga system ram +1gb vga ramot jelent, ami a wow futásához marad erőforrás.
Hivatalos fórumon, mmo-championon kiszivárgott hír, hogy készülőben a 64bites wow.exe, no annak a futtatásához már kelleni fog a 64 bites rendszer, és valószínűleg teljesítménynövekedést is fog hozni magával.

Addig csupán attól hogy 64bites oprendszer alól futtatod, fps növekedés nem várható (maximum minimális a friss, nem teleszemetelt rendszer miatt.)

Üdv: /Bocko - Bloodscalp/

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#38520) hyperspace válasza Kis Samurai (#38519) üzenetére


hyperspace
őstag

Cathfaern és Kis Samurai, köszönöm a válaszokat. 2GB mem van az alaplapban, és még 1 a videókártyán, és lehet, hogy halasztom, úgy gondolom, hogy akkor a többi játékhoz is kell több mem. Vennem kell még 2GB-ot. :)

btw, nekem is bloodscalpon vannak a karakterjeim. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#38521) lumpen_stex válasza Baloghjanos (#38509) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

333-ban kb két lövés vagy egy 359-es marksman hunternek... a bg pedig nem szerverfüggő, minden szerverről van játékos benne.

(#38522) hyperspace válasza lumpen_stex (#38521) üzenetére


hyperspace
őstag

meg a zsiványommal is elcicáznék vele. :P
szerverek össze vannak párosítva, ha jól emlészem. A párosításokat nem tudom pontosan.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#38523) Rizzo válasza hyperspace (#38522) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Battlegroups [link]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#38524) snoopy


snoopy
aktív tag

Hali.

Minap kaptam egy ilyen levelet reggel :

Blizzard Entertainment recently received a request to change the e-mail address used to log in to the Battle.net account with the username ...@gmail.com. The e-mail address c***@gmail.com has been specified as the new username for this Battle.net account. An email has been sent to this new address containing a verification link to complete the change.

Once the new address has been verified, the e-mail address ...@gmail.com can no longer be used to log in to this Battle.net account or any World of Warcraft accounts merged with this Battle.net account.

If you did not initiate this request, please click here to contact the Blizzard Billing & Account Services team immediately.

Na már most én egy hónapja nem játszom legalább és tutira nem kezdeményeztem semmit sem, főleg belépési acc változtatást. Adtak egy linket is amin eltudom érni őket, de csak telefonszámok vannak. Nincs valami levelezős megoldásuk ezeknek?
Tuti valaki kis b....áns lopni akar.

(#38525) Wolverine válasza snoopy (#38524) üzenetére


Wolverine
félisten

Valószínűleg scam és el akarják lopni az acc-od. Vidd a kurzort a levélben levő "kattints ide" link fölé, de ne kattints rá - és nézd meg, mit ír ki a böngésződ az alsó állapotsorban. Szinte biztos, hogy nem az eu.battle.net-re mutat a link, márpedig akkor át akarnak verni ezzel és spamlevelet kaptál.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38526) snoopy válasza Wolverine (#38525) üzenetére


snoopy
aktív tag

Ide mutat. Már megnyitottam, mert szerintem ez normális.
És valóban nem tudok belépni a battle.net oldalra.
Mindenesetre ahhoz, hogy hozzáférjenek a karijaimhoz, fel kell tölteniük az accomat, de az sem jó, hogy én sem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#38527) Wolverine válasza snoopy (#38526) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, ez legális. A jelek szerint feltörték az accountod (talán a WoW-hoz beregisztrált emailed is), és le akarják nyúlni. Ha valaha vissza akarsz még térni, a helyedben írnék a supportnak, és szereznék egy Authenticatort.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38528) snoopy válasza Wolverine (#38527) üzenetére


snoopy
aktív tag

Na ez az amire nem jövök rá, hogy hogyan. Mert be kéne lépnem amit nem tudok vagy telefonszámok vannak. Meg még ilyen reset passwordös dolgokat találok, de ez ebben az esetben semmit nem ér, ha nem hozzám jön ugye.

(#38529) Wolverine válasza snoopy (#38528) üzenetére


Wolverine
félisten

Átmenetileg csinálhatsz egy második Battle.net-accountot, amiről már tudsz írni a Supportnak. Esetleg van egy ilyen email is: WoWaccountreviewEU{kukac}blizzard.com - ide írhatsz angolul, ha még működik (de nem tudok róla, hogy lezárták volna).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38530) lumpen_stex válasza Rizzo (#38523) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

amennyire én tudom már nincsenek battlegroup-ok, full eu van.

(#38531) snoopy válasza Wolverine (#38529) üzenetére


snoopy
aktív tag

Sajnos nem létezik már. Megpróbálom a 2. lehetőséget.

(#38532) snoopy


snoopy
aktív tag

Menten bokán fosom magam. karakter aktivitás 6 órája volt.
Leszakad a pofám. 2 évet játszottam és semmi ilyen nem történt, de most, hogy abba hagytam egy kicsit erre ilyen történik 1-1,5 hónap után. És még szervert is váltottak vele ahogy nézem. :W

(#38533) Wolverine válasza snoopy (#38532) üzenetére


Wolverine
félisten

A tanulság: Battle.net-accountot nem hagyunk védtelenül egy pillanatra sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38534) snoopy


snoopy
aktív tag

Hát ez gyorsan lereagálták szerencsére. Ennek örülök, hogy így meg lehetett oldani másik accról. De egyenlőre még fut mindenféle scan a gépen aztán kiderül mi van. Biztonsági procedurán át kell menni most még, addig nem merek semmit sem csinálni még, de elvileg visszakaptam. De ki az a gyökér aki befizet rá...

[ Szerkesztve ]

(#38535) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Nem tud valaki Ragnaros horda oldalon egy PvP guildet? Frost Mage-el játszom.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#38536) snoopy


snoopy
aktív tag

No, minden vissza állt a régi állapotba, karik is a megfelelő szerón vannak a megfelelő itemekben. Csak a guildből estek ki ez által. Remélem a gold is annyi amennyi, de azért nem fogok befizetni, hogy ezt megtudjam. Össze is csatoltam ezzel az authenticatorral az accom.

[ Szerkesztve ]

(#38537) parandroid válasza Kis Samurai (#38519) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amennyire tudom, 32 bites akalmazásnál nemigen számít ez a korlát, a memóriát az operációs rendszer kezeli, tehát ha az 64 bites, akkor már profitálsz a 4GB, vagy afölötti memóriából.

Ha nem így van, akkor is az a helyzet, hogy a wow lefoglal 4GB-ot, de a rendszernek marad a 4GB fölötti rész - az természetesen kizárt, hogy a fizikai memóriamennyiséged 100%-át a wow foglalja le, hiszen ezer dolog fut még mellette service-ként, no meg maga az oprendszer is.

Snoopy: Legalább ha már befizették, játszhatsz vele megint 30 napot. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38538) snoopy válasza parandroid (#38537) üzenetére


snoopy
aktív tag

Ja, 23-án jár le. Nem is értem, hogyan. Gonolom direkt hagytak pár napot, hogy belépjek, ellenőrizzek. Nem mondod, meg sem nézem, de valóban be tudok lépni. :D Van egy ingyen hetem. Viszont így már tudom, hogy minden mindenem megvan mindenhol, bank, táska, pénz.

[ Szerkesztve ]

(#38539) Kis Samurai válasza parandroid (#38537) üzenetére


Kis Samurai
tag

Egyről beszélünk, de mégse! :) Igen a 64bites oprendszer kezeli a 4gb feletti ramot is, és az oprendszer osztja az alkalmazásnak a ramot. De egy natívan 32bites alkalmazás hiába kap pl 8gb ramot, fogalma nem lesz róla! :) 4gb-nál megköszöni az oprendszernek a kapott ramot, a maradékot meg továbbosztja a gép a többi process-nek. (nagyon - nagyon hétköznapi nyelven fogalmazva) Míg egy 32bites oprendszer nem tudja tovább osztogatni a 4gb feletti ramot, hiába van a gépben több.

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#38540) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Berseker és mongoose: ezek mik, honnan és hogyan? :)

(#38541) TiMoN válasza bbela0999 (#38540) üzenetére


TiMoN
senior tag

Enchanter.
Berseker WOTLK-s enchant, Mongoose meg BC-s. :)

-TiMoN-

(#38542) bbela0999 válasza TiMoN (#38541) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Szakmák? Encsit már felvettem. De hogy tudom kitanulni? Van erről valami gyorstalpaló? Tippem sincs, hogy hol mit hogyan.

(#38543) TiMoN válasza bbela0999 (#38542) üzenetére


TiMoN
senior tag

(#38544) bbela0999 válasza TiMoN (#38543) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Magyarul nincs? :D

(#38545) hyperspace válasza bbela0999 (#38544) üzenetére


hyperspace
őstag

nincs

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#38546) Wolverine válasza bbela0999 (#38542) üzenetére


Wolverine
félisten

A Berserking és a Mongoose egy-egy enchant, amit enchanterek készíthetnek. A Mongoose receptjét Karazhanban (egy lvl70-es raid) dobja az egyik boss, Moroes; a Berserking receptjét Dalaranban veheted meg 10 Dream Shard ellenében.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38547) lumpen_stex válasza bbela0999 (#38542) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

sztem ad is le.. igazából az enginiering talán az egyetlen nem gyűjtő szakma ami 2x200-at (resilence, haste, stb) ad 85-ös szinten (epic sisak), az összes többi 50 körül. a craftolt cuccok pedig nem érik el a valor/conquest item-ek szintjét. valahogy a cataclysm-al nem fejlődtek a régi szakmák bónuszai, ezért nincs se rendes gem, se rendes enchant 85-ös szinten...

(#38548) cl.aci válasza lumpen_stex (#38547) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Szia az a 2x200 csak 200 mivel egy chogvelt tud betenni a sapkába egy fajtából és a craftolható itemek ugyanolyan pocsékok mint a többi szakmában, nem utolsó sorbam mire megszerzi a valóban epic recepteket beleőszül, hála ennek az új napiküldis mókának :W a gemekből meg majd lesz epic talán két patch múlva :D

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#38549) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#38511) üzenetére


F-ECT$
titán

Az 50% nyerési arány pont nem jelent semmit, ugyanis 700-as raitngon, és 2500-as ratingon is kb 50%-ban nyersz. (Ha már beállt a rating, amíg eléred, addig természetesen nem 50%.)

Dive ever, work never.

(#38550) lumpen_stex válasza cl.aci (#38548) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

két cogwheel slot van a sapkában... az 2x 208, ha nem is egy fajtából. [link]

hunternek, shámánnak alap. +208haste, +200 resi, +208 crit, stb

és még vannak pvp-ben jól használható cuccok:

[link]
[link]

és a nagy kedvenc:
[link]

de ha csak egy cogwheel menne bele, akkor is a dupláját adná mint akármelyik más termelő szakma.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.