Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38201) lumpen_stex válasza D013 (#38195) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

ki lehet kapcsolni, de akkor olyan emberekkel lehetsz csak egy bg-n akinek szintén ki van kapcsolva, ilyen meg kb egy sincs. a 10 gold kb 10 rézrúd, az ah-ban amit kb két perc összeszedni...

viszont ha húzol egy trial karit ami megáll 19-nél akkor azzal relative könnyen lehet honort farmolni, pl hunter, druida, rugó, mert senkinek sincs lova még. simán kiszedheted a full loom set-et mert a korlátozás nem vonatkozik a se a honor-ra se a justice-ra és átváltahó egymásba, igaz a 10g limit miat enchant-olni nem nagyon fogod tudni. egyébként lvl 20 alatt és lvl 85-nél kb instant a bg finder, közötte meg csak vársz... viszont ha van rendes acc-od akkor ne 20 alatt akarj farmolni, mert lvl85-ön kb egy óra alatt lehet kifarmolni 4k honort, (lvl20-on meg több nap is lehet) amit ha justice-re váltasz, nem sokat kell hozzátenni, hogy ki tudj venni egy loom chest-et... mást meg kb mindent tudsz venni honorból.

(#38202) Rizzo válasza Silencer83 (#38199) üzenetére


Rizzo
aktív tag

megoldva :)

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#38203) Silencer83


Silencer83
addikt

van esetleg olyan link, ahol az ilyen parancsok ( /...) ossze vannak gyujtve?

(#38204) Silencer83 válasza Rizzo (#38202) üzenetére


Silencer83
addikt

:K ;) :R

(#38205) anulu válasza Silencer83 (#38203) üzenetére


anulu
félisten

tessék :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38206) aclandiae


aclandiae
senior tag

Megcsináltam MH-ban a questet, ami után átmehettem a portálon, ami a szintén MH-ben van.
Viszont ott is a GoH frakció ad napi questeket.
Én már régóta Exalted vagyok velük, ahogy gondolom a Cata-val a megjelenés óta játszó nagy többség is.
Ez alapján minek kell gyűjteni a MoWT-ket, és a terület ahova át lehet menni miért a GoH-hez ad reput?
Az új frakciót (AoH) hogy lehet elérni?
Mire lehet a MoWT-ket beváltani?

Paladin:
PvP-hez amelyik itemre nincs ressilence-t adó enchant, mit érdemes tenni?
Ahhoz hogy S9-es pajzsot és fegyvert, relicet vehessek ki kell 7250 HP ebből a szezonból.
Ezt úgy kell értelmezni, hogy amíg az S10 nem indul meg, vagy majd az S10-ben kell annyit szerezni?

(#38207) D013 válasza lumpen_stex (#38201) üzenetére


D013
aktív tag

Szóval, ha kikapcsolom az xp szerzést akkor csak azokkal mehetek bg-zni akiknek szintén ki van kapcsolva. Eddig ok. De ha nem kapcsolom ki, akkor hogyan kerülhetem el hogy ne fejlődjek át lvl 20ra? Úgy emlékszem hogy a bg-zésért jár az xp. Pont ez a lényeg hogy 19 maradhassak. Nagyon rég játszottam, szóval elég sok az új dolog, a loom set az a veled együtt fejlődő cucc amit direkt altoknak találtak ki ugye? Úgy emlékeztem hogy azt csak a main-el lehetett összeszedni és bind to account volt szóval elküldhetted az altodnak. Most már ki lehet venni ezért a justiceért is?

(#38208) lumpen_stex válasza D013 (#38207) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

honor-ból és justice-ból lehet kivenni, bind to server és a honor (elég rosszul, de) átváltható justice-ra. chest csak justice-ből van, 2250 ha jól emlékszem, az kb 3500 honor, fegyvere és válas van honor-ért, jobb, mint a justice-os. triket is van honorért és justice-ért, helm és back viszont csak aranyért van ha revered vagy a guld-ben.
a chest-re rámegy a +100 health enchant vagy a +3 mindenhez, a fegyverekre crusader, +15agi, fiery, +30 spellpower, stb. hunter-el vagy rugóval vicces dolgokat lehet csinálni két loom törrel [link] 2x15agis encahntal.

loom nélkül nem sok, vagy inkább semmi esélyed lesz egyébként bg-n. simán futkosnak 1200hp hunterek lvl 20-nál..meg full loom tauron prot palák..

én ezzel szoktam mókáznii ha unakozom :[link] 22/0 megvan általában wsg-n bár már kezdem az egész wow-ot unni úgy ahogy van...

(#38209) D013 válasza lumpen_stex (#38208) üzenetére


D013
aktív tag

Hát köszi az infókat, megmaradok a az xp kikapcsolásnál, nincs kedvem 29esek ellen menni lvl 20assal....max ritkábban fog behívni. Kár hogy így oldották meg, hogy nem lehet csak a BG-kre kikapcsolni az xp szerzést, így igazából a twinkingnek nem sok értelme van ha csak másik twinkek ellen oszt be a játék. Ők ugyanolyan szinten vannak, vagy, mivel nem trialosok, és van pénzünk még szanaszét is vannak enchantolva. Jól néz ki a karid, te hogy maradtál 18on? :D Vagy csak ritkán játszol?

(#38210) Cathfaern válasza aclandiae (#38206) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az új frakcióhoz reput csak firelandsben lehet szerezni, honored-ig minden trash mob ad, afölött csak a nagyobb trashek, illetve a bossok.

MoWT alapvetően arra kell, hogy megnyisd a következő questhubokat (hasonlóan, mint annó ToC-nál volt), illetve ha már megnyitottál mindent (és már elérhető a vendor akitől tudsz venni goldért epiceket), akkor ezekre lehet beváltani:[link]

(#38211) lumpen_stex válasza D013 (#38209) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

ha kikapcsolod nem fog bevinni mert nincs 20 player aki kikapcsolja mint te. egyébként 20..24, 25..30, stb egy bg.

(#38212) D013 válasza lumpen_stex (#38211) üzenetére


D013
aktív tag

Köszi, ez a 20-24 ez korrektnek tűnik, és amikor elérem az én max 20 szintemet nem fog átdobni a másik battlegroup-ba? (a twinkesbe)

(#38213) LuckyL válasza D013 (#38212) üzenetére


LuckyL
őstag

19-en kell megállítani, lvl 20-on szar
amugy meg én kipróbáltam, megállítottam egyszer a rugóm xp-jét és ugyanazokkal az emberekkel rakott össze akkor is...szóval szerintem ez a külön twink battlegroup csak akkor működik ha van hozzá elég player

viszont azt hozzáfűzném hogy önerőből amit összeraksz geart lvl 19-en az ugysem lesz olyan mintha egy mainnel szépen összeszednéd a durva cuccokat, enchantokat
esetleg picit jobb leszel mint az átlag....esetleg

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38214) Viktor77 válasza Cathfaern (#38210) üzenetére


Viktor77
titán

Nagyobb trash alatt mit értesz? Nekem semelyik nem akar adni, 5999-en állok, akármit ölünk meg. Sajnos a bossölés pont még a friendly kimaxolás elött volt, így most várhatok még egy bossölést az övig.

MOD: Nem szóltam, megvannak. Az egy szinttel feljebb lévő trash ad reveredig reput.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38215) birno válasza LuckyL (#38213) üzenetére


birno
addikt

Mi a lenyege ezeknek a twink karaktereknek?
Foleg mondjuk lvl 19-en, nem igazan ertem.
(no offense, tenyleg nem vagom mire valok)

Masik kerdes, JP hogyan lehet a leggyorsabban szerezni szerintetek DPS-kent?
DG-be fel ora a varakozasi ido, bena csapattal sokszor tobb mint egy ora a run s jon mondjuk 3-400 JP, bossok szamatol fuggoen.
Nem gyorsabb ha jelentkezik az ember AV bg-re, az hamar megvan, legrosszabb esetben is jon olyan 100-150 honor s ha eleg gyorsan joinol ujra az ember akkor rogton mehet a kovetkezore, aztan ha osszejon eleg akkor lehet JP-re valtani.
Szerintetek?

(#38216) Viktor77 válasza birno (#38215) üzenetére


Viktor77
titán

Kimaxolsz egy karit 19-re, beszerzed a legjobb cuccokat erre a szintre, és így elvileg BG-ken te leszel a legerősebb. Értelme nincs, fun.
Viszont ugye mindenki aki itt megáll (és ilyen XP kikapcsolós mókával csak ilyenekkel kerülhetsz össze) ugyanazt csinálja mint te, ergó ugyanott vagy, mintha nem csinálnád.

Régen volt értelme, ugyan XP kikapcsolás még nem volt, viszont BG-ért nem járt XP. Így ha ott nem questeltél, megálhattál 19-en, és akkor még nem volt elkülönítve a két csoport.

AV gyorsabb lehet, valóban. De mintha buknál az átváltásnál.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38217) birno válasza Viktor77 (#38216) üzenetére


birno
addikt

Bukok valamennyit, de dps-kent nagyon lassan csordogal a JP, azert gondoltam erre az alternativara.

(#38218) lumpen_stex válasza Viktor77 (#38216) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

bg-n kék cuccokban halott vagy, akármit maxolsz.

(#38219) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sokszor látom a trade chat-en, hogy Valor Pointért kiváltható itemeket árulnak. (mármint hogy xy kiváltja neked x goldért)
Ezek szerint - ha nem átszabás -, akkor a VP-ért kivett item nem lesz rögtön soulbondos :F

(#38220) ígyvanferi válasza lumpen_stex (#38218) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Egy szóval sem mondta, hogy kék cuccokban kéne vitézkednie, az elérhető legjobbról beszélt.

aclandiae: a cipő egyedül az, ami binds when equipped, tehát csak akkor lesz soulbound, ha felveszed. Azt árulják.

[ Szerkesztve ]

(#38221) lumpen_stex válasza ígyvanferi (#38220) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

szerinted lvl 19 van jobb??

(#38222) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok.. ismét itt.
bányászatot hogyan lehet elsajátítani?
van bányászeszközöm, csak épp tanulni nem tudom :W...zöldnek jelzi ugyan, de nem elérhető a "train" button. halászatot megtudtam tanulni. de a bányászatot nem....lvl 30 vagyok. élőhalott mágus. mi kell még neki?:U...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38223) SimS válasza - = Zk = - (#38222) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Valószínűleg azért nem sikerült, mert már van 2 fő szakmád. Ha valamelyiket a meglévők közül leadod, akkor fel tudod majd venni.
A fishing, amit említettél azért volt tanulható, mert másodlagos (archeology-val, first aid-del és cooking-al egyetemben) és azokból meg lehet mindet tanulni.

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#38224) LuckyL válasza Viktor77 (#38216) üzenetére


LuckyL
őstag

én amikor próbaképp kikapcsoltam az xp-t ugyanazokkal rakott össze mint 5 perccel előtte
szerintem csak akkor rak külön groupba ha van elég játékos aki szintén twinkel

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38225) LuckyL válasza birno (#38215) üzenetére


LuckyL
őstag

lvl 19 tényleg nem valami nagy fun, nagyon kevés a képesség még
nekem 44 és 73-74 körül tetszett legjobban a bg (rogue)
persze ezek is csak akkor ha a lehető legjobb cuccokat beszerzed
74 különösen jó, mert kb 2500 honorból ki tudod venni az egész 70-es brutal gladiator geart, és 74-en garantáltan te leszel a legnagyobb szintű a bg-ben, a brutal szett pedig az elérhető legjobb ilyen szintű pvpre

az a nagy poén, hogy rugóval ugye kiválaszthatod hogy kit támadsz meg
és ha kiválasztod mindig az alulgearelt embereket, akkor ezeket 1-2 ütéssel ki is végzed, majd megint eltűnsz

hosszútávon nem túl érdekes, de alkalmanként 1-2 órát játszani így nagyon szórakoztató
egyszer csináltam egy warlock ellen, hogy mindig megvártam a temetőben és lecsaptam :)
asszem a 8-ik halál után ki is lépett bg-ről :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38226) - = Zk = - válasza SimS (#38223) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, értem, köszönöm, és hogyan tudom leadni, a már meglévőket?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38227) Beri válasza ZozzHUN (#38022) üzenetére


Beri
addikt

Ahogy már mondottam volt, SEMMILYEN grafikai beállítás módosítása nem szünteti meg a problémát.

#38030 Wolverine: Még viccnek is rossz.

Kész, vége, ennyi volt. Akkora hihetetlen, elképesztő csúfság történt, hogy még mindig nem bírom felfogni. Bármelyik ultrahiper-szénnéhájpolt überjátékkal játszhatok gond nélkül, krájziszkettőzhetek csillámpóniultrán, de a wow miatt KELL SSD-t vennem, mert más nem segít. Nem bírom felfogni egyszerűen. Eleve mért használ egy játék 2011-ben 600-700MB memóriát? Mért nem a háromszorosát? Jaaa, mert akkor csak egyszer kéne végigszopnom, ahogy bekerregi a vinyómról a fostos karaktereket körülöttem. Így nem lehet bg-zni.
Na persze lehet, hogy csak túl nagyok az elvárásaim. Nem bírom elviselni, ha BÁRMIKOR, bármilyen helyzetben észreveszek egy röccenést. Oké, ha OG közepén lenne egy fél másodperces akadásom, amíg berántja a sok baromságot, nem érdekelne. De hogy nekem egy AV alatt ÁLLANDÓAN képes röcögni, az egyszerűen elfogadhatatlan. Na persze, álljak meg és várjam ki amíg jó lesz, addig meg szóljak rá mindenkire, hogy ne mozogjon, mert összefossa magát a kliensem.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38228) Wolverine válasza Beri (#38227) üzenetére


Wolverine
félisten

Az MMO-k RAM-ot esznek. Ez van, mindegyik ilyen a műfaj sajátságai miatt. Szerintem nálad lesz valamilyen gebasz, mert gyakorlatilag senkinek sincs ilyen gondja a topicban (és valószínűleg tényleg az lesz a baj, hogy az MSN és/vagy a Skype megfogja a gépet).
Nem mellesleg AV tömegPvP-t jelent, millió spell effekttel - és ez mindent kinyír, ami grafika. Ezen csak az segít, ha lejjebb veszed a spellek részletességét. (ráadásul a sávszéligénye miatt néha ez sem elég)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38229) SimS válasza - = Zk = - (#38226) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

[link]

p.s.: a feketével jelölt részre katt a leadni kívánt prof. mellett. ;)

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#38230) lumpen_stex válasza LuckyL (#38224) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

az kizárt. két módon működik a dolog:

1. elinditod a keresőt bekerülsz a sorba és akkor kapcsolod ki, majd a következő mecs előtt vissza ez igy 20gold/mecs

2. csinálsz egy party-t és olyan inditja a findert akinél nincs kikapcsolva az xp.

(#38231) lumpen_stex válasza Beri (#38227) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

elég gány a wow kódja az igaz, de szerintem nálad más okozza a hibát. nézd meg 640x480, minden alapon mit csinál. ha ott is rossz akkor valami memóriakezelési hiba lehet. pl túl kicsi a swap stb.

(#38232) anulu


anulu
félisten

na, visszatértem, BC-s guildembe (pontosabban utódjába) "friend" (pontosabban lolCasual) rangon, funolni:)

van valakinek ötlete, hogy a legújabb DMB miért csinálja, h sima 5ös instában combatban f*s minden infót a képernyőre? bug, vagy valahol kikapcsolható? jó lenne tudni, mert tankolás közben eléggé zavaró, hogy az insta összes bossának a timerét tolja bele az arcomba.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38233) F-ECT$ válasza aclandiae (#38219) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt hiszem csak a cipő nem lesz azonnal soulbound.

Dive ever, work never.

(#38234) Beri válasza Wolverine (#38228) üzenetére


Beri
addikt

Az MMO-k RAM-ot esznek. Ez van, mindegyik ilyen a műfaj sajátságai miatt.
Félreértesz. Nem azt mondtam, hogy sok az a 700MB, hanem azt, hogy rohadtul kevés.

és valószínűleg tényleg az lesz a baj, hogy az MSN és/vagy a Skype megfogja a gépet
Nem, nem az a gond.

Nem mellesleg AV tömegPvP-t jelent, millió spell effekttel - és ez mindent kinyír, ami grafika. Ezen csak az segít, ha lejjebb veszed a spellek részletességét. (ráadásul a sávszéligénye miatt néha ez sem elég)
Idézetet idézek: "Ahogy már mondottam volt, SEMMILYEN grafikai beállítás módosítása nem szünteti meg a problémát."

gyakorlatilag senkinek sincs ilyen gondja a topicban
Vagy csak nincsenek ilyen igényeik, PVE freakek, stb.

lumpen_stex: "Ahogy már mondottam volt, SEMMILYEN grafikai beállítás módosítása nem szünteti meg a problémát."
A swap nem kevés, mert akkor sírna. Nameg szüksége sincs rá, mert ennyire nevetségesen kevés ramot zabál.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38235) - = Zk = - válasza SimS (#38229) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, köszönöm.
meglesem :R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38236) func93


func93
senior tag

Lenne nékem egy olyan kérdésem hogy ki hol jár a guildjával Firelands-be?:)
Mi már 5 bosst lecsaptunk 25 normalba.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#38237) lumpen_stex válasza Beri (#38234) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

biztos, hogy a valamit rosszul állitottál be a windows-ban, mert nekem 1.7Gb-t eszik a wow, ha pl sw-ben állok. vagy csak egyszerűen szar a géped.

(#38238) anulu válasza func93 (#38236) üzenetére


anulu
félisten

melyik guildben vagy?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38239) Cathfaern válasza Beri (#38234) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megjegyzem 4.2-es patch óta valami mint ha nem lenne 100-as a grafikai megjelenítéssel.

Thrallos quest végét csináltam, mikor a tónál ott áll mindenki. Maga a játék 75 FPS-t mutatott, de mindeközben ahogy mozogtam a karakterrel, érezhetően be-be akadt (máshol mondjuk nem csinálta).
Illetve egy ismerősöm is panaszkodik, hogy időnként be-be akad a WoW-ja úgy, hogy se hardver-, se szoftverkörnyezet nem változott (a patchet leszámítva).

(#38240) anulu válasza Cathfaern (#38239) üzenetére


anulu
félisten

nálam is random ugrál, az általad említett helyen is pl

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38241) ígyvanferi válasza Cathfaern (#38210) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tehát ha elérhető az árus a barlangban, akkor már nincs is igazán jelentősége a MotWT-k gyűjtésének?
Ahova így átkerülünk, ez a Molten Front, ez tulajdonképp hol is van? Firelands és ez gondolom két külön helyszín, de ennek mi a szerepe, jelentősége? Visszakanyarodva az első kérdéshez, ha itt folytatom a questelést, idővel előbbre kerülünk a helyen? Mert most még ugye csak ott a "bejárat" környékén folyik a móka.

(#38242) anulu


anulu
félisten

nem akarok türelmetlen lenni, de DBM-re senkinek nincs ötlete? este mennék pár HC-t, és enélkül is elvagyok, de jelentősen jó lenne, ha működne

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38243) Beri válasza lumpen_stex (#38237) üzenetére


Beri
addikt

És a vindóz szólt a wow.exe-nek, hogy ne egyen memóriát. Igen, persze.

vagy csak egyszerűen szar a géped.
Eskü, kigyűjtöm a vicceidet :DDD

Cathfaern: Pontosan ilyenem van, csak sűrűbben.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38244) Ribi válasza Beri (#38243) üzenetére


Ribi
nagyúr

De azt azért érted, ha senki másnál nincs ilyen és nem csak 700 megát hajlandó lefoglalni, akkor ez a probléma "valószínűleg" csak a te gépedben van? Vagy hogy adjunk megoldást olyanra ami csak nálad jelentkezik?

(#38245) anulu válasza Ribi (#38244) üzenetére


anulu
félisten

nálam a rekord 1,8GB volt...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38246) Beri válasza Ribi (#38244) üzenetére


Beri
addikt

Az a ~700MB egy BG-n ennyi. Egy városban feljebb kúszik nekem is. Mindenesetre a rendszernek gyakorlatilag nulla beleszólása van abba, hogy mennyi memóriát kajáljon egy adott alkalmazás (persze amíg nem ütközik a platform korlátaiba).

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38247) Wolverine válasza Beri (#38234) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem nézd meg a prioritását a WoW.exe-nek. Lehet, hogy nem normál, és ezért nem kap több erőforrást. Ha ez sem működik, akkor már csak egy dologra tudok gondolni: valamilyen WoW-ra érzékeny vírusod van... Mindenesetre abban biztos vagyok, hogy a probléma egyedi és csak nálad fordul elő - ergo távolról megoldani kissé nehézkes lesz.

#38241: Firelands alapvetően egy elég nagy terület, a raid csak egy részét fedi le. A Molten Front - ahogy a nevében is benne van - Malfurionék ellentámadásának frontvonala Firelandsen belül.

#38242: friss az a DBM? Ha igen, honnan szedted le?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38248) anulu válasza Wolverine (#38247) üzenetére


anulu
félisten

tegnap szedtem le a legfrissebbet curse-ről. az előző file-jait nem töröltem csak overwrite, ahogy már sok-sok éve

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38249) F-ECT$ válasza anulu (#38248) üzenetére


F-ECT$
titán

Curse client? Persze lehet, hogy ezen nem segít, de szerintem kényelmes.

Dive ever, work never.

(#38250) Ribi válasza anulu (#38248) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem töröld a régi fileokat. Én sosem hagytam meg a régit eddig.
Inkább ne hagyjon ott szemetet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.