Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37801) fracture333 válasza Healbacsi (#37795) üzenetére


fracture333
aktív tag

ja megnéztem de az outlandhez kell a burning crusade, de az nekem nincs meg, úgyhogy marad a lény ölés :C fasza

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#37802) aclandiae


aclandiae
senior tag

A hsz paladin tankokhoz szól elsősorban:

1. Eddig ezt a talentet használtam. 333-asokban vagyok, MH-exaltedből vettem ki az övet és a back-et.
Szeretnék nekiállni hc-knak, ezért változtatnék a talenteken.
Ez lenne az alap. Megéri Az Eternal Glory a 2 pontot?
Ez pedig a végleges.

2. Ha megvan a Divine Guardian, akkor az a Divine Protection-el egyszerre is használható?
Ebből következik, hogy megéri a Glyph of Divine Protection-el a 20% magical damage reduction?

3. Már marhára unom a normálokat, a hc-kat meg nem merem még bevállalni (na nem mintha nem ugyanazok a helyszínek lennének :O , még repukból váltanék ki pár 359-est) Arra gondoltam, hogy bg-kre adnám a fejem. BS-el lecraftoltatnám a 339-es cuccokat, aztán majd honorból kiváltanám a maradék cuccot (gyűrű, nyaklánc stb.) Így gyűjthetnék JP-t a honor konvertálásból.
Viszont én a palával csak tankoltam, a retriről nem tudok semmit (és nem is akarok ha nem muszáj). Res.ratinges gearben és tank talenten működhet a bg?

(#37803) Wolverine válasza fracture333 (#37799) üzenetére


Wolverine
félisten

Lvl58-as vagy, és nem tudod, mi az az instance, mi az a BG, mi az a quest? Argh. Akkor inkább kezdd az olvasást itt.

szerk: amúgy biztos, hogy kihagytál egy csomó küldetést, amivel fejlődhetnél. Most a te szinteden Burning Steppesen, Swamp of Sorrowsban és Blasted Landsen vannak küldetések Eastern Kingdomsban, illetve Winterspringben, Un'Goro Craterben és Silithusban Kalimdoron.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37804) F-ECT$ válasza aclandiae (#37802) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem sima insta farmból jobban jön a JP, mint Honor konvertálással. Arról nem is beszélve, hogy instában jön ugye a repu is, amiért 346, 359-es cuccot tudsz venni.

Sima BG-n minden működik. A tank talent + resi gearrel jól lehet zászlót vinni / bázist védeni, és sok noob dps-t lefoglalni, miközben a zsebhealered életben tart ;)

Dive ever, work never.

(#37805) gabranek válasza aclandiae (#37802) üzenetére


gabranek
aktív tag

anyagilag nem tudom, hogy állsz, de ah-ból ki tudod venni a shieldet és az övet. most olyan 2-3k darabja és a chest sem lehet sokkal drágább. én ilv355-re húztam a tank gearemet csak normál insta tankolásával és kb 5k gold elköltésével.

田中れいな

(#37806) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Sziasztok

Bloodscalp-on csináltam egy trial acc-ot, de nagyon bejön a cucc, eddig eredetin nyomtam, de már az első 8 level alatt többet adott a játék (az ördög a részletekben :) ). Olvasgattam és láttam h BC-t lehet már 2.000-ért venni überkonzolban, és havi díjat is látom 3.000-ért lehet szervezni. Egyelőre természetesen nem akarok minden kieget megvenni, csak az elsőt és az alapjátékot, míg el nem érek lvl 70ig. Valaki tudna segíteni hogy az überkonzolos BC jó döntés-e, vagy már ki is szedték belőle a kulcsot? És a havidíj 3000 min?

(#37807) Viktor77 válasza ZozzHUN (#37806) üzenetére


Viktor77
titán

2800Ft az überkonzolban a BC. Az nem túl olcsó, simán csak átlagos. Egyszerűbb ha bemész a cdgalaxisba, és veszel egy Battlechest-et 4500Ft-ért (alapjáték+BC). Ehhez jár egy ingyenhónap. Aztán, gamecardot offgamers-ről éri meg rendelni (ha van erre alkalmas bankkártyád), most nagyon leesett a dollár árfolyama, kijön olyan 5300-5500Ft körül (2 hónap).
Vagy ha megbízható magyar eladót keresel, akkor ide nézz be. Most nézem, ha 4 hónapnyi kódot veszel, akkor már 5200-ért is ad. Ennél olcsóbb nincs.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37808) ZozzHUN válasza Viktor77 (#37807) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Itt én 2000 Ft-ot látok. De még a 2800 vs 4500 se ki pénz nálam, nem értem miért egyszerűbb a cdgalaxis :S

A feltöltőkártyás link az nagyon tetszik, köszönöm!

(#37809) Viktor77 válasza ZozzHUN (#37808) üzenetére


Viktor77
titán

Tényleg. Én csak a BC-t néztem. Így viszont furcsa, hogy az általad írt pack 2K, míg csak a BC 2.8K.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37810) efge válasza ZozzHUN (#37808) üzenetére


efge
aktív tag

erősen kétlem, hogy 2008Ft ért fognak neked battlechestet adni
de majd irj, ha sikerült...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#37811) Onamish


Onamish
csendes tag

A skinningnél a master of anatomy a spell critre is hat, vagy csak melee és ranged támadásokra?

Imperare sibi maximum imperium est.

(#37812) capafog23 válasza Onamish (#37811) üzenetére


capafog23
őstag

Melee meg rangedre is.

(#37813) mat- válasza capafog23 (#37812) üzenetére


mat-
csendes tag

nem ez volt a kérdés :)
a helyes válasz: spell critet nem ad, az más stat

(#37814) Cathfaern válasza mat- (#37813) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem ez a helyes válasz: csak egyféle crit van már, tehát de, spellekre is vonatkozik az a crit.

(#37815) whitezo88


whitezo88
nagyúr

wow alapból dx10ben megy, vagy tweakelni kell valamit? (GTS250, max dx10et tud + win7)

[ Szerkesztve ]

(#37816) Cathfaern válasza whitezo88 (#37815) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

WoW tud DX9-et meg DX11-et, utóbbit simán option/advanced résznél lehet állítani. De DX10-et nem tud.

(#37817) F-ECT$ válasza Cathfaern (#37816) üzenetére


F-ECT$
titán

És érdemes is bekapcsolni a DX11-et még DX10-es kártyák esetén is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#37818) Viktor77 válasza F-ECT$ (#37817) üzenetére


Viktor77
titán

Én nem láttam változást. Inkább csak annyit, hogy ha lerakom tálcára a játékot, nem tudom visszahozni. DX9-ben jól működik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37819) whitezo88 válasza Viktor77 (#37818) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem meg eltűnt a vízfelszín :Y . amúgy a tesztek alapján dx11-ben jobb az fps sokkal.
[link]

(#37820) Viktor77 válasza whitezo88 (#37819) üzenetére


Viktor77
titán

3870-em van, ezzel nem tudnék olyan hatalmas fps-eket kicsikarni a játékból.
Másrészt meg, a VSync mindig be van kapcsolva (a tearing a halálom), így 60-nál amúgy sem látnék többet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37821) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mindkettőtök problémája előjött már párszor a topicban, tessék utánaolvasni :P

Dive ever, work never.

(#37822) whitezo88 válasza F-ECT$ (#37821) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hol mi merre? :)

(#37823) whitezo88 válasza whitezo88 (#37822) üzenetére


whitezo88
nagyúr

oh, multisampling 1x és jó is.

(#37824) Cathfaern válasza whitezo88 (#37819) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De csak DX11-et használó VGA esetén tapasztalható a gyorsulás. A DX11 lényegében a felhasználó számára kevés látványos újítást hozott (önmagában), viszont nagyon alkalmas arra, hogy bizonyos dolgokat egyszerűbben és ezáltal gyorsabban futó kóddal oldjanak meg a fejlesztők. De amelyik VGA nem támogatja a DX11-et, az ebből nem fog semmit látni, mert a driver szépen visszafordítja ezt a gyorsfutó kódot a DX9/10-es VGA számára is értelmezhető kóddá.
(ez így elég pongyola megfogalmazás, de lényegében ez történik)

(#37825) Wolverine válasza Viktor77 (#37818) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem ezzel nincs problémám DX11-nél sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37826) Viktor77 válasza F-ECT$ (#37821) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs nekem problémám. Használom DX9-ben, 50-60 fps megvan, és tudok alttabolni is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37827) F-ECT$ válasza Wolverine (#37825) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem sincs, és ha jól látom, akkor azt a bugot is javították, hogyha repülsz, és leteszed tálcára a wowot, és odaérsz míg tálcán van, akkor kivág.

Dive ever, work never.

(#37828) Barikad9


Barikad9
csendes tag

Nem tud valaki egy megbízható oldalt ahol accountot lehet hírdetni?Privátban kérném a linket.Köszi

(#37829) Wolverine válasza Barikad9 (#37828) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez legálisan nem lehetséges.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37830) Barikad9 válasza Wolverine (#37829) üzenetére


Barikad9
csendes tag

Tisztában vagyok vele,ezért kértem priviben választ,már ha valaki tud.

(#37831) fracture333


fracture333
aktív tag

hol lehet megtanulni repülni? 60as vagyok.

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#37832) fracture333 válasza fracture333 (#37831) üzenetére


fracture333
aktív tag

a választ előre is köszönöm :D

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#37833) Buddhha válasza fracture333 (#37832) üzenetére


Buddhha
tag

Szia!

Horda vagy ally?
Ally oldalon SW-ben a flight-point mellett van egy tréner... Horda oldalt nem tudom... :)

Üdv!
Buddhha(@Bloodscalp)

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#37834) Wolverine válasza fracture333 (#37831) üzenetére


Wolverine
félisten

Stormwindben vagy Orgrimmarban. Viszont Azerothon csak akkor repülhetsz, ha megvan a Cataclysm - és te korábban azt mondtad, hogy neked még a BC sincs meg.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37835) fracture333 válasza Wolverine (#37834) üzenetére


fracture333
aktív tag

most szivatsz? :) ne már

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#37836) fracture333


fracture333
aktív tag

még egy kérdés.hol lehet raptor mountot venni?és mammutot?

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#37837) Gabor343 válasza fracture333 (#37836) üzenetére


Gabor343
tag

Raptort tudtommal csak Horda oldalon tudsz venni a trolloktól itt és ha nem troll vagy akkor exalted repu kell hozzá.
Mammutot meg Dalaranban Northrenden de ahhoz kell a Wotlk kieg.

(#37838) Healbacsi válasza fracture333 (#37836) üzenetére


Healbacsi
őstag

Mamutot vehetsz Dalaranban es a Son of Hodir frakcional, illetve esik Vault of Archavonban (ezekhez Wrath of the Lich King kiegeszito kell).
Raptort a horda oldalon tudsz venni a trolloknal, ha nem vagy troll, akkor exalted reputacio kell. Illetve esik Zul Gurubban ami lvl85 Hc instance.
Igy kapasbol mas nem jut az eszembe, ha vki tud tobbet majd irja.

(#37839) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Nézegettem, és láttam h 8.99 font-ért is be lehet fizetni a havidíjat. Hol lehetne? 2.700-ért havonta jobb lenne nekem fizetgetni :)

(Anno NFS: World-ot vettem meg fontért neten letölthető verzióban és simán működött itthon, ezért reménykedem)

(#37840) fracture333 válasza Healbacsi (#37838) üzenetére


fracture333
aktív tag

öhm mindenkinek köszönöm a bőséges válaszokat de nem hinném hogy megveszem a kiegészítőket.egyébként ha megveszem mondjuk a burning crusade-t akk ahhoz rögtön kapok játékidőt is?

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#37841) Viktor77 válasza fracture333 (#37840) üzenetére


Viktor77
titán

Nem, az csak az alapjátékhoz jár.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37842) cl.aci válasza fracture333 (#37836) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Raptort és még vagy 5-6 másik mountot tudsz venni 2000 honor pontért is az árustól Og-ban, ha hordás vagy.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#37843) cl.aci válasza cl.aci (#37842) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Bocs lejárt a szerkesztés itt vagy itt tudod megvenni a mountokat honorért.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#37844) Onamish


Onamish
csendes tag

Ha megveszed a BC-t tíz napot kapsz, feltéve, hogy aktiválod a LK trialt. Persze azt akkor érdemesebb, ha már 70 vagy.

Imperare sibi maximum imperium est.

(#37845) Onamish


Onamish
csendes tag

Most jutott eszembe, ha voltam icc25-ben ezen a héten, akkor icc10-be már nem mehetek? És ez minden raidre igaz?

Imperare sibi maximum imperium est.

(#37846) Cathfaern válasza Onamish (#37845) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Így van és igen.

(#37847) F-ECT$ válasza Healbacsi (#37838) üzenetére


F-ECT$
titán

Un'goroban is van egy q, amiben 20 napig kell nevelgetni egy kis raptort, és a végén hátas lesz belőle. Lehet, hogy ez is horda only.

Dive ever, work never.

(#37848) ZozzHUN válasza ZozzHUN (#37839) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Csak Angliából lehet így fizetni :S

(#37849) Blizz


Blizz
őstag

Prot palának melyik seal-t ajánljátok?
Mert én általába seal of insighttal szoktam menni,nemtudom ,hogy az kell e neki.
Még csak pár hete kezdtem, nem nagyon ismerem még :B

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#37850) lakisoft válasza ZozzHUN (#37848) üzenetére


lakisoft
veterán

Hogy hogy csak onnan? adsz linket?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.