Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) Viktor77 válasza F-ECT$ (#37499) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, igazad van, nem is tudom miért írtam még 135-öt. De a többi stimmel amit írtam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37502) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Szükségem lenne egy 2 hónapos kódra akinek esetleg lenne és megbízna bennem pár napra igényt vennék rá és másikat vissza küldeném.Tudom nem fognak tolongani a jelentkezők csak egy próbát gondoltam megér, hogy itt is megkérdezem.ÜDv :R

(#37503) Bencus88 válasza Bencus88 (#37502) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na elvileg aktiváltam valami 7 napot úgyhogy kérés lemondva:)

(#37504) gabranek


gabranek
aktív tag

szerintetek azt mi okozhatja, hogy teljesen be van lassulva a karakterem? Mintha víz alatt próbálnék menni. normális latency értékeket mutat a wow, elvileg nincs lagg.
Pl. ha transmutálok valamit, tök lassan fut végig a tevékenység státuszcsíkja, és kb a felénél már hallani is a hangot, amikor elkészül az anyag.
Másnál semmi ilyesmi nem tapasztalható.
Kilőttem az összes addont, de semmi változás.
az összes karakteremnél ugyanez a jelenség.

Mintha baromi nagy lagom lenne, pedig minden zöld :F

[ Szerkesztve ]

田中れいな

(#37505) Wolverine válasza gabranek (#37504) üzenetére


Wolverine
félisten

Szaggat is a kép? A helyedben ellenőrizném a hardvert első körben, és ha kell, akkor pormentesítenék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37506) gabranek válasza Wolverine (#37505) üzenetére


gabranek
aktív tag

nem szaggat, minden teljesen normálisnak látszott, csak a mozgás volt lelassulva (meg a többi karaktert is ilyen lassúnak láttam, de náluk semmilyen probléma nem jelentkezett).
egyébként megoldódott...újraindítottam a gépet ^^ (a következő ötletem amúgy a grafikai beállítások leredukálása lett volna, mert én is hardver problémára gyanakodtam).

田中れいな

(#37507) LuckyL


LuckyL
őstag

Sziasztok!
Én is sokat wowoztam, többször abbahagytam, újrakezdtem stb.
de már annyira meguntam, hogy nincs kedvem megint előfizetni
kiváncsi lennék olyannak a véleményére, aki a wowot és a riftet is próbálta, hogy milyen a rift a wowhoz képest (trial lehetőséget nem találtam és vaktában nincs kedvem megvenni)
hogy ne a wow topikot zavarjam, esetleg ide megköszönnék egy választ
[link]
üdv

cryptot minden termékemért elfogadom

(#37508) lakisoft válasza gabranek (#37506) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem meg az új patch óta fagy mint a szép a wow :(. Az addon inkompatibilitásra gondoltam elsőkörben de nem 100%-osan ez a probléma mert az addonok eltávolítása után is ugyan úgy fagy. 2 különböző gépen is egymástól függetlenül.

(#37509) Wolverine válasza lakisoft (#37508) üzenetére


Wolverine
félisten

Ellenőrizd a gépedben a hűtést. Én ezt tenném.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37510) lakisoft válasza Wolverine (#37509) üzenetére


lakisoft
veterán

de két különböző gép? egy laptop és egy asztali? a patch telepítés óta csinálja csak.

(#37511) Wolverine válasza lakisoft (#37510) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy próbát megér - főleg, hogy fagyási problémával nem találkoztam.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37512) lakisoft válasza Wolverine (#37511) üzenetére


lakisoft
veterán

out of date Addonok okozhatnak ilyes jellegű problémát?

(#37513) F-ECT$ válasza lakisoft (#37512) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondot okozhatnak (pl 1 fps a folyamatos hibadobálás miatt), bár fagyással még nem találkoztam.

Dive ever, work never.

(#37514) lakisoft válasza F-ECT$ (#37513) üzenetére


lakisoft
veterán

Értem. Ránézek a hűtésre a miheztartás végett.

Más: Old Ironjaw - Fish up Old Ironjaw in Ironforge.
ezt mennyi idő alatt csináltátok meg?

[ Szerkesztve ]

(#37515) lakisoft válasza lakisoft (#37514) üzenetére


lakisoft
veterán

40 fok alatt van az asztali gép CPU hőmérséklete. Ez úgy gondolom nem sok.

(#37516) SE_Fan válasza lakisoft (#37514) üzenetére


SE_Fan
tag

19-es volt a fishingem mikor kifogtam :DDD ott kezdtem el felhuzni és beadta, mázli volt :)

(#37517) Wolverine válasza lakisoft (#37515) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor repairt mindkét kliensnek. Valószínűleg valami bedöglött. (és igencsak célszerű feltenni a BugGrabber és a Bugsack nevű addonokat, ezek ugyanis elkapják, ha valamilyen addon- vagy UI-hiba van, és kiderülhet a problémák egy részének oka)

Old Ironjaw random. Egy karakteremnél 1-ről 102-re húztam fel a fishinget, mire meglett :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37518) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Tegnap este ismét szembesültem a ténnyel, hpgy az arcane mage mennyire songle targetre vam kihegyezve...

Gondoltam, visszanézek Hellfire-re kicsit HC-zni, 70-es insta nem jelenthet gondot. Namármost, BF-ben Borgok előtti eventet nem tudtam megcsinálni 345-ös gearben. A fő gondot persze az okozta, hogy gyakorlatilag stunlock alatt álltam és agyonvertek :) Frost Novár azonnal törik, AB oedig nem alkalmas 4 mob lassítására. Frost talenten aztán lement kényelmesen.

Where do you want to go today?

(#37519) lakisoft válasza Wolverine (#37517) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi a tippet felraktam mindkét addont. Remélem okosabb leszek. Repair-t már nyomtam. Egyenlőre megvárom hogy újra fagyjon és kiváncsi leszek mit találnak ezek a hibakereső addonok.

Az Old Ironjaw random fun-t meg nem adom fel :D. Egyszer csak meglesz! :D

A Young Ironjaw-ot már kifogtam tegnap :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37520) Onamish


Onamish
csendes tag

A blood dk-nak van egy olyan talentje, ami +AP-t ad a csapattagoknak, neki meg még STR-t is, valami abomination a neve. Ez, meg a pala mightja ütik egymást, mint a kings és a druida buffja?

[ Szerkesztve ]

Imperare sibi maximum imperium est.

(#37521) lakisoft válasza lakisoft (#37519) üzenetére


lakisoft
veterán

Old Ironjaw - végre sikerült. 3 óra horgászás után :).

(#37522) whitezo88


whitezo88
nagyúr

közel 4 hónap után visszatérek az AFKról :)

(#37523) lakisoft válasza whitezo88 (#37522) üzenetére


lakisoft
veterán

:)

(#37524) Cathfaern válasza Onamish (#37520) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, lásd: [link]

(#37525) whitezo88


whitezo88
nagyúr

van valami kliens amivel gyorsan tudom frissíteni az addonokat és managelni? mintha az rémlene, hogy a curse client tavaly fizetős lett.

mod: mégse, felraktam, jó sokat változott :)

[ Szerkesztve ]

(#37526) Cathfaern válasza whitezo88 (#37525) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak bizonyos szolgáltatások fizetősek. De szerintem az az évi 5000Ft nagyon megéri azért, hogy 1, patchkor egyben letöltődjön az összes addon egyszerre, 2. hogy el lehessen menteni az addon beállításokat, így több gépre is le lehet szinkronizálni, illetve ha valami történne wowwal, akkor vissza lehessen tölteni. Én már kétszer jártam úgy, hogy pont loading közben kaptam wowerrort, és elszállt az összes addonbeállításom :( (80+ addonnál azért már kellemetlen az ilyen)

(#37527) lakisoft válasza whitezo88 (#37525) üzenetére


lakisoft
veterán

Csak a Premium vált fizetőssé de van ingyenes verziója is igen.

[ Szerkesztve ]

(#37528) Viktor77 válasza Cathfaern (#37526) üzenetére


Viktor77
titán

Ingyen kikeresem a nekem kellő frissítéseket (el is olvasom mit tartalmaznak, nem mindig a legújabb a legjobb), és hetente csinálok másolatot a WTF mappáról.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37529) lakisoft válasza Viktor77 (#37528) üzenetére


lakisoft
veterán

hehe :)

(#37530) Cathfaern válasza Viktor77 (#37528) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tény, de erre szokták mondani, hogy az idő pénz :) Nekem egy klikk, hogy leszedje az összes frissítést, a rendszeres backupért pedig klikkelnem se kell (meg el is szoktam felejteni). Nekem ez megér ekkora összeget évente (wow előfizetés ~10%-a), de nyilván ez egyéni preferencia kérdése.

Frissítések: elő szokott fordulni olyan, hogy legújabb verzió bugos, de hosszú távon úgyis a legújabb lesz működőképes.

[ Szerkesztve ]

(#37531) Wolverine válasza Viktor77 (#37528) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ugyanezt csinálom, de én 150+ addont frissítek és alpha verziókat használok, nem a stabil release-eket :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37532) whitezo88


whitezo88
nagyúr

lefirssítettem, de pár nem megy.. pl Necrosis.

(#37533) Wolverine válasza whitezo88 (#37532) üzenetére


Wolverine
félisten

Miért az még működött? Tudtommal évekkel ezelőtt leálltak a fejlesztésével és a javításával...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37534) whitezo88 válasza Wolverine (#37533) üzenetére


whitezo88
nagyúr

januárban is volt új, catás.

(#37535) Wolverine válasza whitezo88 (#37534) üzenetére


Wolverine
félisten

Azóta változott pár API (jellemzően a combat log). Ez kinyírt jópár addont.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37536) whitezo88 válasza Wolverine (#37535) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amúgy észrevettem, hogy a swappolás gyakorlatilag megszűnt, gyorsabban tölt, és nem szaggat, gyorsan felébred ha HSelek OGbe.

az a kérdés hogy tudom necrosist helyettesíteni mert ez így gáz hogy mindent ki kell rakni barra...

[ Szerkesztve ]

(#37537) Onamish


Onamish
csendes tag

Arról nincs valami táblázat, hogy mitől függ, mennyivel nő a rating arénában? Ahogy tapasztaltam 1000-ig vagy 1100-ig elég gyorsan felmegy, aztán belassulnak a dolgok, és azért is több pontot vonnak le, ha veszítünk. Meg az teljesen random, hogy mlyen csapatot kapunk? Mert ahogy láttam volt full vicious ellenfelünk is.

Imperare sibi maximum imperium est.

(#37538) Cathfaern válasza Onamish (#37537) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Röviden:
Összesorsolás ratingtől függ, nem a geartől
Ratingváltozás pedig attól, hogy az ellenfél és köztetek mennyi ratingkülönbség van. Minél több az övék, annál többet kapsz nyeréskor, és vesztesz kevesebbet vesztéskor, és minél kisebb az övék, annál kevesebbet kapsz nyeréskor, és vesztesz többet vesztéskor.

(#37539) Wolverine válasza whitezo88 (#37536) üzenetére


Wolverine
félisten

Talán az OPie működik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37540) Cathfaern válasza Wolverine (#37539) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Működik, de önmagában töredékét nem tudja a Necrosisnak, kérdés mi ami fontos belőle...

(#37541) Wolverine válasza Cathfaern (#37540) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha extra gombok kellenek, akkor szóba jöhet az AutoBar is, annak van warlock modulja is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37542) F-ECT$


F-ECT$
titán

Aktívan pvp-ző lockoktól kérdezném, hogy a demon armort szokták használni?

Dive ever, work never.

(#37543) lakisoft


lakisoft
veterán

Egy kényesnek tűnő kérdésem lenne:
Goldot hogyan lehet átadni Allis karakterről Hordás karakterre?

(#37544) efge válasza lakisoft (#37543) üzenetére


efge
aktív tag

sehogy

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#37545) lakisoft válasza efge (#37544) üzenetére


lakisoft
veterán

Nagy kár :(.

(#37546) F-ECT$ válasza efge (#37544) üzenetére


F-ECT$
titán

Dehogynem, a közös AH-n keresztül.

Dive ever, work never.

(#37547) Djuree válasza LuckyL (#37507) üzenetére


Djuree
félisten

rift az nem olyan jó sztem, nyomtam 1 hétig, aztán eladtam. inkább aion, az aion elég jó :K

na most van 7 nap wow free, lehet visszatérek és megint magába szippant, csak ettől félek, nem akarok kockulni....de szigorúan csak pve, pvp nem vonz egyáltalán....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37548) Wolverine válasza F-ECT$ (#37546) üzenetére


Wolverine
félisten

Viszont ahhoz is kell egy ismerős, mert a saját karakteredtől nem vehetsz meg semmit az AH-ban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37549) lakisoft válasza F-ECT$ (#37546) üzenetére


lakisoft
veterán

Hol találok közös AH-t? Az Arathor-on létezik ilyen?

(#37550) LuckyL válasza Djuree (#37547) üzenetére


LuckyL
őstag

kipróbáltam, nekem se tetszik

cryptot minden termékemért elfogadom

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.