Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38051) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

No, először is, kipróbáltam, amit Ribi írt, ugyanis mindig hang nélkül játszom. Kiderült, hogy az add-on is működik, legalábbis ha aktív a WoW. (Azért is hagytam hang nélkül, mert azt írta a leírás, hogy unmute sound if muted. De akkor ez nem egyenlő azzal, ha 0-ra húzom a master volume-ot.)
Tényleg van sound in background opció, most bepipáltam, viszont csak Windowed fullscreen módban van hang így. Na most kíváncsi leszek, az add-on is zenélni fog-e.

[ Szerkesztve ]

(#38052) Wolverine válasza Cathfaern (#38044) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem foglalkoztunk vele külön, mert a RAF nem érhető el Magyarországon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38053) Viktor77 válasza Wolverine (#38052) üzenetére


Viktor77
titán

Khmm... :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38054) Sanya válasza Viktor77 (#38053) üzenetére


Sanya
nagyúr

hivatalosan nem elérhető, mivel a magyar jogszabályok szerint piramisjátéknak minősül.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38055) Viktor77 válasza Sanya (#38054) üzenetére


Viktor77
titán

Komolyan?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38056) Sanya válasza Viktor77 (#38055) üzenetére


Sanya
nagyúr

igen.
emiatt nem megy a barátvisszahívás (sroll of resurrect), barát invitálás, etc.
igaz mindenki leszarja, csak a blizzard betartja a törvényeket.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38057) Wolverine válasza Viktor77 (#38055) üzenetére


Wolverine
félisten

Komolyan ez az oka. Magyar lakcímmel sem a Recruit-A-Friend, sem a Scroll of Resurrection nem működik a fenti okból. (a wow.hu-t működtető cég vezetője is megérdeklődte ezt anno a Blizzardtól, mert nem lett volna rossz, ha elérnénk ezeket; a választ röviden olvashattad)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38058) Viktor77


Viktor77
titán

Na, akkor legközelebb 28 smiley-t rakok, mert úgy látom, egyből senki nem ért.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38059) Sanya válasza Viktor77 (#38058) üzenetére


Sanya
nagyúr

fish-nek néztünk :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38060) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Tudja valaki, hogy conquest pontért mennyi goldot fizetnek? 35 vagy 75 silvert? Azt megtaláltam, hogy valor-ért 47 silver jár, de conquestet sehol sem találom ...

(#38061) Wolverine válasza Darth_Revan (#38060) üzenetére


Wolverine
félisten

35.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38062) Wolverine


Wolverine
félisten

A 4.2-es patch mérete 447 MB; és van full magyar patch note is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38063) Cathfaern válasza Wolverine (#38062) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Van egy két érdekes friss változtatás is:
- "Players with a copy of the original World of Warcraft who had not yet upgraded to The Burning Crusade have had their accounts upgraded to access the content and features of The Burning Crusade expansion at no additional cost."
(Azaz a BC ingyen jár az alapjáték mellé)
- BH nem lesz még mától elérhető, csak egy hét múlva (amikor S10 kezdődik).
- Lvl3-nál nagyobb guildet nem lehet disbandolni (ezt mondjuk nem értem miért jó)

Emellé (bár ez patch notesban nem szerepel) levették a trialról az időkorlátot (de minden más korlát, szóval level, gold, megmaradt).

(#38064) Silencer83


Silencer83
addikt

sziasztok!

olvastam a 10napos ingyen jatekrol, ennek fuggvenyeben megrendelem a jatekot+ kiegeszitoit...
kerdesem : amit feltesz evvel a 10napos verzioval, melyik resze a jateknak?
absz. kezdo vagyok, bocsanat a lama kerdes miatt :B

(#38065) F-ECT$ válasza Silencer83 (#38064) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha jól tudom, akkor a teljes játékot felteszi (jelenleg a 4.2-es patchnél járunk), és a trial verzió a játékon belül korlátozza a lehetőségeidet. Egyébként pont mától már nem csak 10 napig játszhatsz, hanem akármeddig, de a többi korlát (pl max lvl 20) megmaradt.

Dive ever, work never.

(#38066) parandroid válasza Cathfaern (#38063) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tehát aki most száll be a játékba, annak meg kell venni a BC-t, akinek csak Vanilla wow-ja volt, de az már megvan neki, az megkapja a kieget, ha jól értelmezem. Ügyes. Az a vicc, hogy van olyan külföldi guildtársam, aki Vanilla-only játszik, ő hogy fog örülni. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38067) Cathfaern válasza parandroid (#38066) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem nem, innentől a BC-t nem kell senkinek se megvenni, vanilla mellé jár.
Én már azt várom mikor kezdenek el sírni az emberek, hogy ő csak vanillával akart játszani, miért kellett ráerőltetni a BC-t is ;]

(#38068) Silencer83 válasza F-ECT$ (#38065) üzenetére


Silencer83
addikt

:R ertem es koszonm

mivel szeretem megvenni cd-dvds es dobozostul a kotelezo jellegu gameket, ezert nem netrol huzom le, pcdome-ban 4.490 most a BC

aztan meg a kiegeszitoket es megveszem persze

(#38069) Silencer83 válasza Cathfaern (#38067) üzenetére


Silencer83
addikt

mi ez a vanilla ? :)

(#38070) Cathfaern válasza Silencer83 (#38069) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Vanilla az alap WoW, ami kijött eredetileg.
Viszont BC-t már nem kell megvenned, mától ingyenesen megkapod, ha az alap WoW-od megveszed :) (Szóval csak a Wrath of the Lich King, illetve a Cataclysm kell majd később)

(#38071) Silencer83 válasza Cathfaern (#38070) üzenetére


Silencer83
addikt

na hat ez remek, koszi :R es ez csak a neten ervenyes h alaphoz nem kell a BC, vagy ha pl bemegyek az 576-ba ott is megvehetem igy?

(#38072) Arnold2 válasza Cathfaern (#38070) üzenetére


Arnold2
őstag

..hacsak nem DVD tok fetisiszta és szeretne látni egy zöldes WoW dobozt a polcán :)

(#38073) F-ECT$ válasza Silencer83 (#38071) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha bemész az 576-ba, és megveszed az alapot, akkor otthon telepítés és patchelés után már a BC-s tartalmakat is eléred. Mivel ez tök friss, ezért szerintem az 576-ban még lazán elkérnének pár ezer Ft-ot a BC-ért is.

Dive ever, work never.

(#38074) F-ECT$ válasza Cathfaern (#38063) üzenetére


F-ECT$
titán

Guild disband: hiába a GM hozta létre a guildet, nem csak az Ő érdeme, hogy elérte a lvl3-at, így szerintem ez jogos lépés. Emellett a Blizz gondolom mindenkit guildbe akar terelni, mert annak megtartó ereje van.

Dive ever, work never.

(#38075) lakisoft válasza F-ECT$ (#38073) üzenetére


lakisoft
veterán

Még jó hogy 2 hónappal ezelőtt vettem meg a BC-t :)

(#38076) Silencer83 válasza F-ECT$ (#38073) üzenetére


Silencer83
addikt

igazan koszonom a kimerito es gyors valaszod :R

(#38077) Cathfaern válasza F-ECT$ (#38074) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez oké, de mi van ha a guild leader fogja magát és egyszerűen kirug mindenkit? Akkor is hiába dolgozott a többi...

(#38078) F-ECT$ válasza Cathfaern (#38077) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, ez egy kiskapu. (A GL tud olyan szintre emelni embert, akit nem tud kirúgni, vagy mindenkit ki tud; illetve a GL-t ki tudja más rúgni?)

Dive ever, work never.

(#38079) Cathfaern válasza F-ECT$ (#38078) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

GL-nek mindig teljes hatalma van, tehát ő bármit meg tud tenni, ellenben őt senki se tudja baszogatni (tehát mindenkit ki tud, és őt sehogy se lehet)

Így legyen ötösöm a lottón, bár lehet troll az illető :D
"Szerintem meg ez a BC dolog egy baromság. A korábbi kiegeket párezer forintért meg lehet venni. Aki beruházott egy alap wow-ra az meg fogja venni a BC-t és a Wotlk-ot is ha játszani akar vele, mert nem nagy költség. De ha automatikusan fel fogja magát upgrade-elni az alap wow BC-re az nem jó, mert az ember döntési szabadságát veszi el. Mert mi van, ha én csak az alap wow contentre vagyok kíváncsi? Akkor ne kényszerítsenek arra, hogy a kieg is játszható legyen.

Az már más tészta, hogy választható opció lesz-e az upgrade. Az úgy elfogadható és üdvözlendő."

(#38080) Arnold2 válasza Cathfaern (#38079) üzenetére


Arnold2
őstag

Jaaaj, össze ne sz@rja már magát a trollnak vélt illető. Ha nem akar BC-vel játszani NEM megy outland-ra és nem indít BE-t vagy drenit. Továbbá kikapcsolja a fejlődést és ugyan ott van. Azért szép dolog a szabadság, de ne csináljon már mindig mindenki segget a szájából.

(#38081) parandroid válasza Cathfaern (#38067) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Players with a copy of the original World of Warcraft who had not yet upgraded to The Burning Crusade have had their accounts upgraded to access the content and features of The Burning Crusade expansion at no additional cost."

Nekem ebből nem az jön le, amit te írsz (már hogy ezentúl minden alapjáték mellé automatikusan járna a kiegészítő), de legyen igazad.

Hivatalos fórumon is csak ennyit találtam: [link]. Arról nem ír, hogy a kiegészítő, mint olyan, megszűnne.

Az más kérdés, hogy a Blizzard Store-on nem kapható már külön az alapjáték, és a BC ([link]), csak egyben Battle Chestként, tehát azt el tudom képzelni, hogy a továbbiakban már külön nem megvásárolható az alapjáték és a BC sem (akinek ugye eddig csak az alap volt, az most megkapta a kieget is). Ez mondjuk így érthető.

Ami még érdekes lehet, hogy az online digitális áruházak (offgamers pl) adnak-e el még külön kulcsokat az alapjátékhoz és a BC-hez is... ;] (Ma még fent van az oldalukon, az más kérdés, hogy 12 dolcsi az alap és 8 a BC, tehát ugyanannyi, mint a Blizzardnál a Battle Chest.)

Ui: És végre változtatható a karaktersorrend a főképernyőn! Yay!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38082) Wolverine válasza Cathfaern (#38063) üzenetére


Wolverine
félisten

Az ingyen BC-t külön megírta Faceless, ahogy a korlátlan trialt is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38083) Viktor77


Viktor77
titán

Lol, lejárt a FS! domainelőfizetése?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38084) Reno7 válasza Viktor77 (#38083) üzenetére


Reno7
senior tag

Erre gondolsz?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#38085) Viktor77 válasza Reno7 (#38084) üzenetére


Viktor77
titán

Meg ne kérdezd miért, de valamiért ez az egy gyorshívóm linkje visszaállt a blackravens.net-re.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38086) Reno7 válasza Viktor77 (#38085) üzenetére


Reno7
senior tag

Először én sem értettem mi történt vele... :))

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#38087) Gyick


Gyick
őstag

Ma be akartam lépni errre:This world of warcraft account has been temponary suspended.
Pedig délelött a patchalés után még játszottam vele..

(#38088) kenwood válasza Cathfaern (#38079) üzenetére


kenwood
veterán

Attol meg,h ingyenes lett,ugyanugy upgradelni kell.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38089) Viktor77


Viktor77
titán

A "távolbalátáson" állítottak valamit?

Eddig nem láttam ilyen messziről a hordásokat. A beállításaim ugyanazok, mint patch elött.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38090) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

mien felbontáson játszol nagyon szép a graff?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38091) Baloghjanos válasza Gyick (#38087) üzenetére


Baloghjanos
tag

hát akkor csaltál gondolom én vagy valami ilyesmi :S irj levelet a bnetnek hogy mien okbol kifojolag kaptad a bant

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38092) Viktor77 válasza Baloghjanos (#38090) üzenetére


Viktor77
titán

1680-ban, Ultra-n, 2x élsimítással, 16x anizóval.
De mindegy, mert patch elött is így játszottam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38093) Wolverine válasza Viktor77 (#38089) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem említ ilyesmit a patch note sehol.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38094) Gyick válasza Baloghjanos (#38091) üzenetére


Gyick
őstag

Közben kaptam egy levelet a bliztöl,benne egy wikipédiás link a második világháborúról :)
A karakterem neve nem stimmelt,ezért bannoltak 48 órára.Úgy néz ki még sincs akkora szólásszabadság az interneten mint azt gondoltam :D
Ha lejár a bünti akkor átnevezhetem vagy ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#38095) Viktor77 válasza Gyick (#38094) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, meg fognak kérni, hogy nevezd át. Nálunk az egyik srácnak 3 karakterével is ez történt. Kirakták 3 napra, és át kellett neveznie őket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38096) Wolverine válasza Gyick (#38094) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez speciel benne van a ToS-ban is. Gyakorlatilag kaptál egy ingyenes karakter-átnevezést.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38097) Healbacsi válasza Viktor77 (#38089) üzenetére


Healbacsi
őstag

Az environment detail volt mindig is az az opcio amivel messzebbrol lathattad a hordasokat es mast (pl quest mobokat).

(#38098) kenwood válasza Gyick (#38094) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem Isten neven futott az egyik karim.
Atirattak,de nem kaptam bant.
Fura, mert uristen meg hasonlokbol egy raklapnyi van.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38099) D013


D013
aktív tag

Nah, hát én a BC időkben játszottam utoljára aktívan (eredetin), de amikor megláttam az unlimited trialt nagyon megörültem, gondoltam majd akkor lvl 19 Wsg orrvérzésig haverral. 2 perccel később döbbentem rá hogy olyan sok megkötés van hogy annak is örülhetek ha egyátalán lootolhatok. Trade, ah, /w, party nélkül nincs értelme belekezdeni. Persze megértem a Blizzardot, mert az mégiscsak nagy engedmény volna, legalább 200k ember jönne low-lvl pvpzni, mégtöbb valamilyen gold-os árulós undorítóságot csinálni. (hirdetni így is fognak) NA de talán majd egyszer, akkor visszatérek egy kis casual-zöld cuccok-kb 2 kék-néhány enchant PVP-re...:)

(#38100) Kharg


Kharg
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérésem/kérdésem lenne, hogy nincsenek véletlenül valakinek meg a wowrádió adásai(öt darab volt talán), vagy kiemelten a PE Archi killje utáni, amiben Drunkennel van interjú?

Hálás lennék, ha valaki feltöltené valahova.

Előre is köszönöm!

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.