Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) birno


birno
addikt

PvP-ben mi a fenet tud egy MM hunter csinalni egy melee-vel szemben?
Ezt arulja el valaki pls, mert egyre jobban idegesit amikor a melee karakterek szetszednek 2 perc alatt, Concussive Shot-ot hasznalom, Disengage szinten, ez meg macro-n is van, hogy a Wing Clip-et is nyomja el, de mivel sokszor en is le vagyok lassitva igy beernek es onnantol kezdve megint nem tudok mit csinalni, foleg igaz ez warriornal aki meg Charge-ol, Heroic Leap-el.

Plusz, hogy lehet, hogy ebben a videoban a 2:35-nel mutatott macro neki ugy mukodik, hogy csak egyszer valt aspectet, amint ez jol is latszodik a bemutaton, ha en kiprobalom in-game, akkor nekem minden shot elott lefut az aspect valtas, akkor is ha ugyanaz van rajtam.
Jo lenne ha mukodne, mert ez eleg hasznos kis macro lenne.

(#38302) Cathfaern válasza birno (#38301) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jó warrior (meg rogue) ellen hunterrel 1v1-ben nem sokat tudsz kezdeni. A felsorolt dolgokba még csapdázást tudod belevenni (befagyasztani, elmenni range határral, majd mehet egy aimed shot, esetleg freeze trap, és akkor annak a szélén futkosva kiteolni), illetve a distracting shotot. Concussive Shot folyamatosan legyen rajta, igazából amit tehetsz, hogy folyamatosan futsz, sose megállva, minden másodpercet próbálsz kihasználni... Amit meg kell tanulni, hogy fox-al tudj steady shotot lőni hátrafele (oldalazva futással, vagy: ), illetve a felugró-lövést: futsz előre, felugrasz levegőben, a levegőben 180 fokos fordulattal hátra fordulsz, eltolsz egy lövést, és mire leérkeznél, újabb 180 fok, és futsz tovább előre. Ezt érdemes nagyon begyakorolni hunterrel, mert enélkül kis létszámú pvp-ben esélytelen.

A videóban lévő macro már nem működik, megszüntették ezt a lehetőséget.

(#38303) hyperspace válasza hyperspace (#38292) üzenetére


hyperspace
őstag

segitettem magamon. :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#38304) Beri válasza Wolverine (#38290) üzenetére


Beri
addikt

Leszedtem a játékot újra, hátha segít. Nos, ez még durvábban akad, majd amikor már játszhatatlanná válik, dob egy wowerrort:

This application has encountered a critical error:

Not enough storage is available to process this command.

Program: F:\WoW-Cataclysm\Wow.exe
Object: .G

Requested 31715840 bytes of memory

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38305) Cathfaern válasza Beri (#38304) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én futtatnék egy memtestet. Esetleg ha tuningolva van a gép, akkor visszavenni egy teszt erejéig.

(#38306) Beri válasza Cathfaern (#38305) üzenetére


Beri
addikt

Nulla tuning, egész éjszaka tekertem prime-ot blenden, meg volt egész éjszakás memtest is. Ofisöl wow fórumon azt írták, hogy ilyenkor töröljem a wtf mappát, meg stb... Ezzel csak az a baj, hogy friss, nullkilóméteres a játék.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38307) steveetm válasza dilipok (#38299) üzenetére


steveetm
őstag

Puszta kiváncsiságból, miért pont a hiteles ssl certificate-el rendelkező weboldal lett a gyanús?
(Csak, mert a battle.net az egy nagy közös jóléti dolog, ahol az us és eu, vagy akár a ruszki klienseket is menedzselheti az ember).
Üdv.: steveetm

(#38308) F-ECT$ válasza Beri (#38304) üzenetére


F-ECT$
titán

1 évig használtam úgy a gépem, hogy hibás volt a memóriája. Kicsit akadt néha a wow, de semmi mással nem volt gond, aztán egy másik gépbe lett téve a memória, ahol azonnal kibukott a hibája.

Dive ever, work never.

(#38309) F-ECT$ válasza steveetm (#38307) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert mi az európai klienssel játszunk nem az amerikaival.

Dive ever, work never.

(#38310) Beri válasza F-ECT$ (#38308) üzenetére


Beri
addikt

Több mint két éve használom ezeket a modulokat gond nélkül. Memtest sem hibázik.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38311) Wolverine válasza steveetm (#38307) üzenetére


Wolverine
félisten

1. A us.battle.net semmilyen kapcsolattal nem rendelkezik feléd. Ha valódi levelet kapsz, az az eu.battle.net linkjét fogja tartalmazni.
2. A szövegben ugyan official link van, de mögötte egy kamu weboldalra vivő. Tapasztalatból beszélek, én is kaptam ilyen levelet párszor.

Beri: ettől még nálad lesz valamilyen gond (szinte biztosan hardveres), ami miatt problémád van folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38312) steveetm válasza F-ECT$ (#38309) üzenetére


steveetm
őstag

Jó, tehát ha én amerikából játszom, akkor abban a levélben amit kapott, semmi gyanús nincs, nyugodtan nézzem meg?:)
Üdv.: steveetm

(#38313) steveetm válasza Wolverine (#38311) üzenetére


steveetm
őstag

Tudom, és ha kap egy scamet ami eu.battle.net akkor már nyugodt szívvel rákattintott volna?
Szerintem mindketten félreértitek mire próbáltam kilyukadni, pedig a 2-es pontodban le is írtad. Nem a link neve a lényeg hanem a href.
Üdv.: steveetm

(#38314) Beri válasza Wolverine (#38311) üzenetére


Beri
addikt

ettől még nálad lesz valamilyen gond (szinte biztosan hardveres), ami miatt problémád van folyamatosan.
Innen indultunk több mint egy hete. Azt próbálom kitalálni, hogy mi a gond.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38315) steveetm válasza Beri (#38314) üzenetére


steveetm
őstag

Kapcsold ki a lapozófile-t, restart, töröld le a lapozófile-t, restart, kapcsold vissza automatikusra a lapozófile-t, restart és próbáld ki így.
(ha meg már volt akkor bocs, de ha meg csak biztos vagy benne, hogy te ilyet nem állítottál, akkor nyugodtan csináld végig)
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#38316) Wolverine válasza Beri (#38314) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudom. Én alaplapi gondra tippelnék, az ugyanis jelentkezhet ennyire álcázva is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38317) F-ECT$ válasza steveetm (#38313) üzenetére


F-ECT$
titán

Lényeg a lényeg: bármit kapsz, akkor nem a levélből lépsz be, hanem beírod kézzel a címet, és utána csatlakozol.

Dive ever, work never.

(#38318) steveetm válasza F-ECT$ (#38317) üzenetére


steveetm
őstag

Na, ha ő is ezt a következtetést vonja le egyből, nem pedig a link nevére kezd gyanakodni, akkor simán csak lájkoltam volna:)
Tényleg, csak a tisztánlátás végett, ami miatt írtam, az az volt, hogy olyan felhangja volt a levélnek, hogy "Ha itt nem us.battle.net szerepel, hanem eu.battle.net, akkor el is hiszem, hogy el akartam adni az accountom, és megyek az oldalra.".
Addig, amíg ismerek olyan embert, aki annak is bedől, hogy ráwhispel asdfasdf: [GM]Hi!Go to http://www.worldfowracraf.com and verify UR accoutn plz. és bedől neki(prat + ctrl-c ctrl-v, komolyan, képes volt ezt kimásolni), addig nem elég azt tanácsként adni, hogy gyanús az us.battle.net.

Egyébként annyi ilyen scam oldal van már, néha komolyan lehet attól félni, hogy mikor kézzel gépeled be, és véletlenül kicserélsz két betüt, scam oldalra jutsz.
Szóval, kliens elindít, és manage account, vagy launcher és parental control.
Üdv.: steveetm

(#38319) dilipok válasza steveetm (#38318) üzenetére


dilipok
veterán

bocsanat, azzal mar nem akartam terhelni senkit, hogy amugy sem kattintok linkre, hanem a hivatalos oldalon jelentkezek be :) sot, az a level header infojabol is egybol latszott, hogy valojaban nem @blizzard.com-rol jott. Ellenben ma kaptam egy olyat, ahol authenticatort reklamoznak, es ott meg a level header infojaban is a blizzardos cim van, viszont az is US battlenetre mutat. De mint mondtam, aki rakattint a linkre, az meg is erdemli...

csupan meglepodtem, hogy milyen jol alcazott leveleket kuldozgetnek. Kicsit kevesbe hozzaerto userek siman bevehetik.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#38320) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi
Linux alol fut WoW :F

(#38321) F-ECT$ válasza Horny256 (#38320) üzenetére


F-ECT$
titán

lmgtfy

Dive ever, work never.

(#38322) Horny256 válasza F-ECT$ (#38321) üzenetére


Horny256
aktív tag

Köszönöm :R erre nem is gondoltam :)

(#38323) birno válasza Cathfaern (#38302) üzenetére


birno
addikt

distracting shot?
Nem scattert akartal irni?

(#38324) Cathfaern válasza birno (#38323) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ja, de :)

(#38325) birno válasza Cathfaern (#38324) üzenetére


birno
addikt

Ok, koszi a tanacsokat.

(#38326) Guargumi


Guargumi
tag

új OS van fenn, a játékot nem raktam újra, valamiért nem menti el a grafikai beállításaim, mindig a régebbivel kezdek, s úgy kell újra s újra beállítanom mindig, rendszergazda módban inditom, nincs írásvédelem, mit csináltam rosszul?

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#38327) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Nem tudjátok honnan lehet lufit szerezni? Mindenki azzal rohangál :F

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#38328) cl.aci válasza Rizzo (#38327) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Stromvindben a katedrélis mellet a soarokban van egy kislány az adja a q-t

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#38329) F-ECT$ válasza Guargumi (#38326) üzenetére


F-ECT$
titán

A mappán és az almappákon sincs írásvédelem?

Dive ever, work never.

(#38330) parandroid válasza dilipok (#38319) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De amúgy ha van egy vacak autentkátorod, akár mobilra is, akkor oda kattintasz, ahova akarsz, és pukkadjanak meg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38331) Amarth


Amarth
aktív tag

Sziasztok!

Authenticator-hoz hogy lehet hozzájutni?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#38332) Wolverine válasza Amarth (#38331) üzenetére


Wolverine
félisten

A legegyszerűbb, ha van egy megfelelő mobilod; akkor ingyen vagy 0,5 euróért beszerezheted.
Ha nincs, akkor problémásabb a dolog, ugyanis a Blizzard postáz ugyan Magyarországra, de csak nagyobb csomagot - vagyis a kütyü mellé minimum egy plüsst is rendelni kell, hogy kiszállítsák.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38333) Beri válasza Beri (#38314) üzenetére


Beri
addikt

Úgy tűnik, megvan a megoldás. Töröltem a data/cache-t. Fix 60fps-em van AV-n, meg se röccen (csak a vsync fogja meg).

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38334) Wolverine válasza Beri (#38333) üzenetére


Wolverine
félisten

Na igen, a korrupt cache is sok fura gondot okozhat...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38335) Amarth válasza Wolverine (#38332) üzenetére


Amarth
aktív tag

Mobilom az sajna nem olyan,akkor marad a rendeléses móka.
Honnét lehetne megrendelni?Tudsz esetleg egy linket adni?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#38336) birno válasza Amarth (#38335) üzenetére


birno
addikt

Ha nem akarsz nagyon nagy biztonsagot, akkor van winre is ilyen authentikator: [link]

Beri: Ez a data/cache mappa merre is volt pontosan?
Csak, hogy a WoW-ot ujra raktad tobbszor is vagy a mappajat nem torolted ki kezzel?

[ Szerkesztve ]

(#38337) Wolverine válasza Amarth (#38335) üzenetére


Wolverine
félisten

eu.battle.net, Blizzard Store.

birno: a WoW mappában van egy Data mappa, és abban egy Cache nevű újabb mappa. Emellett a WoW mappában is van egy Cache mappa. Ha ebbe a két cache-be valami hibás fájl kerül (pl. egy nem tökéletes patchelés után), akkor misztikusnak tűnő gondok fognak jelentkezni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38338) ZozzHUN válasza Wolverine (#38337) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Orulok hogy vegre lezarhatjuk ezt a reg megoldott problemat, azt nem ertem hogy miert nem sikaltad korabban ki a wow-ot, ehelyett csak irtad ide hogy jajj de bena a geped :)

(#38339) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Pvp-re honnan a gyíkból lehet normális cuccokat szerezni? Végig instáztam meg questeltem mindent 35ig és wsg-n alig jutok szóhoz...

(#38340) Viktor77 válasza bbela0999 (#38339) üzenetére


Viktor77
titán

A PvP vendoroknál? :)

Van ugye a fővárosban, viszont vannak messzebb is. Arathi Highlands-en is van vendor, meg Ashenvale-ben is. Asszem az első epic PvP bracer is 35-ös szint körüli.

Egyik vendor, másik vendor.

Tévedtem, 40-es a braci.
Bár ha belegondolok, ezek sem resi-s cuccok, szóval akár mindegy is lehetne. Viszont ha jól emlékszem, ezek jobb statokat adnak mint az aktuálisan PvE-ből megszerezhetőek.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38341) bbela0999 válasza Viktor77 (#38340) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Azt sejtettem, csak egyedül sw-ben ismertem, ahol 60-tól kezdődik a buli. :)

Köszönöm.

(#38342) Amarth


Amarth
aktív tag

Köszi!

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#38343) F-ECT$ válasza bbela0999 (#38339) üzenetére


F-ECT$
titán

Az altok a heirloomos cuccokkal le fognak verni mindenképp.

Dive ever, work never.

(#38344) lumpen_stex válasza bbela0999 (#38339) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

pl kifarmolod lvl 85-ön kb másfél óra alatt megvan. van még két vendor egyébként kék cuccokkal, lvl 18-tól, azokat érdemes megnézni, föleg a pajzsos trinket nagyon jó. de ha nincs 1..2 loom item-ed halott vagy.

(#38345) lumpen_stex


lumpen_stex
aktív tag

fireland-en tudja valaki hogyan lehet bejutni a föld alá? mert van ott egy igéretes barlangrendszer...

(#38346) Ribi válasza lumpen_stex (#38345) üzenetére


Ribi
nagyúr

Őőő, kicsit bővebben?

[ Szerkesztve ]

(#38347) Wolverine válasza bbela0999 (#38191) üzenetére


Wolverine
félisten

Na, az 5 fősekről elkészült az összegzés :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38348) Beri válasza ZozzHUN (#38338) üzenetére


Beri
addikt

Nem tudom, hogy feltűnt-e, de a frissen, nulláról letöltött, felpatchelt játék is ugyanazt csinálta, leírtam. Egyébként ha neked derogál, hogy valakinek gondja van a játékkal és ebben a topicban keresi a megoldást, akkor a prohardver nem neked való.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#38349) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák olyan problematikám akadt, hogy feltettem frissen a WoW-ot Cata-ig, de minden indításnál kidob nekem egy WTF mappát az asztalra. Szerintem annak semmi keresnivalója ott. Van benne egy Launcher.wtf

Megoldás rá? :R

(#38350) ZozzHUN válasza Beri (#38348) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Engem csak az zavart, hogy miután elkezdtem a fizetős részén is játszani, gondoltam olvasom akkor már ezt a topic-ot is, erre a te nyafogásoddal van tele a fórum, ne haragudj, de nem ezért vagyunk itt, valljuk be leírkáltad 50x hogy biztos akkor a géped rossz és nem a wow, akkor nem is értem miről beszélünk...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.