Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) F-ECT$ válasza Ribi (#38600) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja: patch előtt vettem MC-t és Truegoldot, hogy majd menni fog felfelé az áruk. Előbbivel buktam, utóbbival nyertem (pedig még talán nem is elérhető az összes recept, amihez kell). A transmute üzlet is jól megy, szóval néha bukik az ember, néha pedig nyer.

Dive ever, work never.

(#38602) Arnold2 válasza F-ECT$ (#38601) üzenetére


Arnold2
őstag

Korán tetted be a True goldot, pont azért ami írtál. Csak mostanság lehet megszerezni azokat a recepteket amik használják is, így ez a hétvége lesz az mikor a True golddal sokat lehet keresni, szerintem :)

(Persze én Balatonon leszek, mert miért is ne, szóval lehet, hogy holnap bevágom mind a 20-at :S )

(#38603) robyroby válasza Cathfaern (#38586) üzenetére


robyroby
tag

Én keveset játszom, időm sincs rá így a napi 3sec (340g) bejön :) & valóban ha összes karakterem transmute-na kőgazdag lehetnék :DDD

Még nem nagyon számolgattam, de kb. LK óta csinálom ezt.. 1-2 százezer biztos összejött ;]

(#38604) F-ECT$ válasza Arnold2 (#38602) üzenetére


F-ECT$
titán

Jelenleg 95k goldom van, nem igazán van mire költeni, bár ha a guildben valakinek esne a Vial of sands, akkor 30k-t adnék érte. Truegoldom még van, de nem akartam, hogy az egész készlet bennragadjon, így is 150g-t hoztak darabonként.

Dive ever, work never.

(#38605) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ja és bejött, amire gondoltam. 4.2 után vettem honorért 2 db 365-ös trinketet, aztán jött a hír, hogy van belőlük 371-es is ugyanennyiért, visszaváltottam őket és megvettem a 371-eseket. Tegnap pedig kaptam 4k honort :)

"Cserébe" beszívtam egy kicsit, mert kivettem a 371-es gatyát, felenchatoltam, beköveztem, erre Occu persze dobta a 384-est, és mivel én voltam az egyetlen lock így vittem is. Az előzőt persze már nem tudtam visszaváltani, és buktam kb 600g-t is, amit ráköltöttem...

Dive ever, work never.

(#38606) Ribi válasza F-ECT$ (#38605) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mázlid van
Az miért van, hogy én még PVE cuccot nem láttam ott esni :(
Valamint direkt elcsesztek a randomizáláson?

(#38607) Arnold2 válasza Ribi (#38606) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem. Csak peched van :) Nekem nem egyszer esett már gatya is meg kesztyű is.
De mivel jóval több PVP item van ami eshet ezért nagyobb eséllyel is esnek :)

(#38604) F-ECT$: Nekem is kb annyi goldom van. De ahogy a mondás tartja, goldból sosem elég (még akkor is ha csak digitális :) )

(#38608) ZozzHUN válasza Ribi (#38600) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Én tőzsdézem és elég sokat kell olykor várni arra hogy felmenjenek az árak. És tekintettel kell lenni arra hogy olyan cuccot nem szabad figyelni amit lvl 85ösök nem használnak , mert akkor elég sokára lesz belőle haszon, már ha lesz :)

És mindenkinek azokat a dolgokat kéne figyelni már jóval előre amiket a prof-hoz tud használni. Enchanterként több száz goldot spórolok meg azzal is hogy vision dust-ot nem 2g/db áron veszem akkor amikor épp kellene fejlődéshez, hanem 1 héttel előtte 50s/db áron :)

[ Szerkesztve ]

(#38609) elithun válasza elithun (#38591) üzenetére


elithun
őstag

Ezt azóta megoldottam.

Egy most újrakezdő, eredeti szerveres játékosnak melyik realm-ot ajánljátok? :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#38610) Viktor77 válasza elithun (#38609) üzenetére


Viktor77
titán

Ha olyan szerverre mennél, ahol sok a magyar, akkor még mindig áll ami az első hsz-ben van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38611) elithun válasza Viktor77 (#38610) üzenetére


elithun
őstag

Remek, köszönöm. :)
(Olvastam ám a témaindító hozzászólást, csak nem tudtam, hogy még mindig hiteles-e. :DDD)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#38612) Viktor77 válasza elithun (#38611) üzenetére


Viktor77
titán

Áll. Vagy felmész ide (szerencsére az oldal kapott egy nagyon jó szűrőfunkciót), és megnézed a guildeket, hol van sok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38613) elithun válasza Viktor77 (#38612) üzenetére


elithun
őstag

Köszönöm szépen még egyszer. Hasznos a link. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#38614) lakisoft válasza Viktor77 (#38612) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi én is :)

(#38615) kircso13


kircso13
senior tag

Sziasztok!

level71 vagyok és Dalaranba ridinget megvettem 5000 goldért + vettem egy repülő mountot, de még nem tudok repülni. Mondták, hogy venni kell könyvet , hogy tudjal repülni, de ezt nem találom. Tudnátok ebben segíteni?

Előre is köszönöm!

..,

(#38616) F-ECT$ válasza kircso13 (#38615) üzenetére


F-ECT$
titán

Fővárosodban keresd meg a mount trainert, tőle mindent meg tudsz venni. Az 5000g meg pénzkidobás volt szerintem, váltsd vissza, ha még lehet. (Persze ha nem gond a pénz, akkor nem kell.)

Dive ever, work never.

(#38617) Viktor77 válasza kircso13 (#38615) üzenetére


Viktor77
titán

Dalaranban a régi "kifutó"-nál van egy faszi, egy egyhelyben lebegő mounton. Nála van a könyv.

Vagy ja, a fővárosodban is megveheted, ha épp nem Dalaranban vagy.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38618) Arnold2 válasza kircso13 (#38615) üzenetére


Arnold2
őstag

Olyat keress hogy "Cold Weather Flying".

(#38619) kircso13 válasza Arnold2 (#38618) üzenetére


kircso13
senior tag

azt megtaláltam ott training-eltem ki, de semmi könyvet nem ad :( . Az a lényeg, h Northrenden tudjak repülni

[ Szerkesztve ]

..,

(#38620) Wolverine válasza kircso13 (#38619) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a Cold Weather Flyingot tudod, akkor tudnod kell repülni northrenden. Ezt Dalaranban Krasus' landingen tanítják meg, vagy Borean Tundrán, vagy Sholazar Basinben.

A könyv már megszűnt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38621) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Még annyit, hogy létezik olyan addon, ami szól, ha bizonyos item megjelenik ah-ban?

(#38622) birno válasza birno (#38568) üzenetére


birno
addikt

Wolvi, erre semmi otlet?
Can't Heal You-t talaltam, majdnem tokeletes, de egy olyannak jobban orulnek ami nem azt irja, hogy incapacitated vagyok hanem a tenyleges debuffot(Silence, Disorientated stb), mert tegnap este se ertettek. :)

(#38623) Wolverine válasza birno (#38622) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha tudnék valamit mondani, akkor megtettem volna.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38624) birno válasza Wolverine (#38623) üzenetére


birno
addikt

Ok, gondoltam csak atsiklottal felette. :)

(#38625) kircso13 válasza Wolverine (#38620) üzenetére


kircso13
senior tag

Megvan mi a hiba :). Mivel level 71 vagyok csak és a könyvet level 77 -től lehet megvenni. Így nem is tudom megvenni. A másik gond, hogy nincs 80 as karim amivel megtudom venni a könyvet és átküldeni a level 71es karimnak. Csak saját felhasználón bellül lehet küldeni ezt a könyvecskét. Így kénytelen leszek végiszenvedni 77 ig :). Köszönöm mindenkinek a segítséget!

..,

(#38626) efge válasza kircso13 (#38625) üzenetére


efge
aktív tag

tehát nem eredetin játszol. mondhattad volna előbb is ...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#38627) Lirion válasza kircso13 (#38625) üzenetére


Lirion
addikt

Rosszak az információid. A cold weather flyingot meg lehet tanulni bármelyik flying trainernél 68-as szinttől, miután megvan a 225-ös riding skilled. Javaslom, nézd meg stormwindben a trainert, ott áll a griffes leszállónál.

(#38628) Wolverine válasza kircso13 (#38625) üzenetére


Wolverine
félisten

Eredeti szerveren ez rég nem igaz; a tört szerverekkel meg nem foglalkozunk a topicban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38629) lakisoft válasza Wolverine (#38628) üzenetére


lakisoft
veterán

:) Lebukott :D

(#38630) Lirion


Lirion
addikt

Van egy karim egy alacsony populációs, magyar mentes szerveren, amivel vettem már heirloom cuccot és van arany is elég. Szeretnék egy új karit felhúzni, de magyar lakta, népes szerveren. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás:
1. elkezdeni az új karit új szerveren teljesen a nulláról extra cuccok és esetleg vagyon nélkül
2. átköltöztetni a nagy karit a magyar serverre és onnan istápolni az új, kicsit
3. indítani a low pop serveren az újat, majd ha megnő, átköltöztetni.

Nos? :)

(#38631) LuckyL válasza Lirion (#38630) üzenetére


LuckyL
őstag

1. ingyen van
2. egy helyen lesznek a karaktereid
3. ugyanannyi pénzt fizetsz és külön szerveren lesznek...ennek mi értelme?

szóval 1 vagy 2 pénztárcától függően :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38632) ZozzHUN válasza Lirion (#38630) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Én újrakezdést javaslok, max kezdesz vmi érdekes karit-kasztot, de sok sok jófej emberrel a guildből :)

(#38633) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Na, végül 20 perce megvettem maradék kiegeket is (Cata - WoTLK), végülis 13k-ból lett meg az egész játék sorozat :)

(#38635) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Elnézést a duplázásért, de az előzőt már nem szerkeszthetem.
Egy tank druidának mit gyűjtsek elsődlegesen? Alapesetben stamina kell főleg, meg esetleg strength nem? L2p-ben agilityről olvastam, úgy tudtam, hogy az inkább dps-nek kell. Hogy is van ez?

(#38636) Kis Samurai válasza bbela0999 (#38635) üzenetére


Kis Samurai
tag

Szia!
Druida tank stat priority kb:
stamina>mastery>dodge>agi
Strength macinak kb semmire nem jó, csak ap-t növel. Macitank agility-ból kap dodge-ot. :)

Nincs nálam toll, sorry...

(#38637) bbela0999 válasza Kis Samurai (#38636) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Aha, köszi. És fegyvernek bármilyen kétkezes, csak profitáljak a statjából?

[ Szerkesztve ]

(#38638) Gyick válasza Kis Samurai (#38636) üzenetére


Gyick
őstag

Nem igazán.A legfontosabb stat maci tanknak az agility sztem.
A gemelése nálam úgy néz ki hogy pirosba 40agi,kékbe 20 agi+30stam,
sárgába 20 agi+20dodge.A reforgolásnál meg a haste->dodge,meg ha eléri az exp capet akkor azt is.Vki a critet is dodge-ra refogolja én nem szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#38639) Kis Samurai válasza Gyick (#38638) üzenetére


Kis Samurai
tag

Hát vmit elnéztél :) Mastery nagyon need tanknak, raidelni ne is próbálj agis maciként :)

Nincs nálam toll, sorry...

(#38640) DebilEvil válasza Kis Samurai (#38636) üzenetére


DebilEvil
tag

(#38641) Kis Samurai válasza DebilEvil (#38640) üzenetére


Kis Samurai
tag

Yap, köszi, ő is engem igazol :) 2500+ mastery rate, hastet, critet -->mastery, dodgera reforge. Stamis gemek és enchantok mindenhol, kivétel ahol a bonusz miatt megéri a lila agi/stam.

Nincs nálam toll, sorry...

(#38642) lakisoft válasza DebilEvil (#38640) üzenetére


lakisoft
veterán

Szép kis fenevad :) gg

(#38643) Wolverine válasza Gyick (#38638) üzenetére


Wolverine
félisten

A mastery a Savage Defense miatt fontos; és mivel az működik kvázi blockként a medvénél, ezért az erősítése legalább annyira fontos, mint a dodge gyűjtése.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38644) LuckyL válasza lakisoft (#38642) üzenetére


LuckyL
őstag

az én druidám is egy igazi vadállat :DD
[link]

bár a warlockom egy picit keményebb :))
[link]

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38645) Gyick válasza Kis Samurai (#38639) üzenetére


Gyick
őstag

De neki nem hiszem hogy hc raidelni kell,raid tanknak persze hogy stamina a prio,de egy
random za/zg-hez jobb az agilitys.A mastery meg minden tanknak jó pesze.

[ Szerkesztve ]

(#38646) birno válasza Gyick (#38645) üzenetére


birno
addikt

Macival tankolas eleg erdekes, mondjuk meg csak 62-es szintu, de fegyo kivetelevel minden heirloom cucc megvan es szinte lehetelne AoE szituacioban aggrot tartani vele, nekem legalabbis nagyon nem megy, mig a 68-as DK-mnal meg szinte senki le nem szedi rolam a mobokat, fura, hogy ekkora kulonbsegek vannak 2 tank kozott

(#38647) lakisoft válasza LuckyL (#38644) üzenetére


lakisoft
veterán

A warlockoddal a pvp vagy a pve megy jobban?

[ Szerkesztve ]

(#38648) Wolverine válasza birno (#38646) üzenetére


Wolverine
félisten

A medve AoE-je erősen kötődik a Thrashhez, ami lvl81-es ability. Addig nincs más, mint glyphelni a Mault, CD-re ütni a Swipe-ot, és persze Berserk+Mangle...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38649) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Hát, jó kis lavinát indítottam, bocsi. De nem jött be a macitank. Lesz a druidából healer inkább, tankot csinálok másból.

(#38650) birno válasza Wolverine (#38648) üzenetére


birno
addikt

Jelenleg meg Berserk sincs, lehet lvl 81-eg majd cicakent huzom, mert igy eleg nehezkes a tankolas.
Egyebkent a Savage Defense-nel pontosan mit jelent az, hogy "non-periodic critical strike"?

bbela0999: Tankolj DK-val, azzal nem nehez es brutalis aggroja van vagy ha koztes kihivasra vagysz akkor warriorral, azzal is lehet aggrot tartani, csak tobb mindenre kell figyelni, mint DK-nal, palat semmikepp nem ajanlom, jelenleg szerintem nagyon egy semmilyen tank, nincs semmi amiben kiemelkedo lenne.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.