Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38151) Wolverine válasza bbela0999 (#38149) üzenetére


Wolverine
félisten

A kiegészítőkhöz nem jár ingyen játékidő.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38152) bbela0999 válasza Ribi (#38150) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Értem. Még egy kérdés, azt mondtátok hogy a bc már ingyenesen jár az alaphoz, namost lehet hogy elnéztem valamit, de pakkban pont 2x annyiért látom mint az alapjátékot. Vagy csak később üt be ez az akció?

(#38153) F-ECT$ válasza bbela0999 (#38152) üzenetére


F-ECT$
titán

A hír keddi, így lehet, hogy nem futott még át mindenütt. Szerintem ha élesítesz egy alap játékot, akkor automatikusan BC lesz belőle.

Dive ever, work never.

(#38154) Cathfaern válasza bbela0999 (#38152) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem az a sanda gyanúm, hogy a Blizz egyszerűen csak meg szeretné szüntetni a külön alap wow és BC kiegészítőket, és egybe akarja csak árulni, viszont az árat változatlanul hagyva. Tehát ezentúl csak a Battlechest lesz, 6k-s áron, alap wow meg csak addig van (külön) 3k-ért, amíg a készlet el nem fogy.

(#38155) Hardtech válasza Gabor343 (#38132) üzenetére


Hardtech
tag

Grid és van még hozzá egy csomó kiegészítő ezt mindenképp felraknám hozzá a többi tetszés szerint

(#38156) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Értem. Akkor veszek egy battlechestet meg egy kártyát, lesz 30 napom aztán akkor aktiválom a kártyát amikor akarom?

(#38157) Wolverine válasza Cathfaern (#38154) üzenetére


Wolverine
félisten

A Battle Chest ára a hírek szerint 15 euró lesz, vagyis annyi, mint az alapjátéké a bejelentés előtt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38158) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Srácok, Arathoron sw-ben ragadtam, belépek és azonnal dc... starter editionnal van egy 11es rugóm, előbb bementem volna, kaptam egy dc-t és azóta nem tudok belépni, többször próbáltam, azonnal kidob. Idő megoldja?

(#38159) Wolverine válasza bbela0999 (#38158) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem biztos. Csinálj egy második karaktert, és arról írj egy ticketet a GM-eknek (a micromenu piros kérdőjel gombjára kattintva), hogy mi a probléma.
Csak DC-zik, vagy a kliens is összeomlik?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38160) bbela0999 válasza Wolverine (#38159) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Csak dc-zik. Volt már ilyen ma, de akkor 2-3 login után már rendbejött és nem dobott ki. Írok, köszi. :)

(#38161) Silencer83


Silencer83
addikt

olvasgattam, igen ugy van ahogy irtatok en spec nyomtam 2 napot a Starter editionnal , majd 576-ban megvettem az alap wow-ot 3k-ert felraktam es BC- benne van mar automatikusan.

kerdesem : 12-es szintu Warrior vagyok, epp fenn maszkalok havas hegyek kozt :D, na szowal ugye 10es szinttol tudom tenni a Talent pontokat, na most talalok valahol vmi ertelmes leirast mire erdemes tenni , plusz nehany infot a kepessegekrol?

(#38162) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Hát muszáj voltam írni, megint ugyanez a probléma. Mountolva érkeztem sw-be, még mielőtt leszálltam volna dc, login után meg ismét, szinte rögtön... fura.

(#38163) Viktor77 válasza bbela0999 (#38162) üzenetére


Viktor77
titán

Addonod még ugye nincs? Illetve egy repair-t (wow főkönyvtár) megpróbálnék a helyedben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38164) bbela0999 válasza Viktor77 (#38163) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Nincsen. Most beszéltem egy gm-el, namost Ő azt mondta, hogy a hibaforrás a cataclysm hiánya, ami textúrahiányt okoz sw-ben, ezért kapok dc-t rengetegszer. Namost ez azért furcsa, mert a launcher leszedett mindent, 4.2 van fent cata-val, indításnál azt írja hogy minden friss, nekem elvileg mégis le kéne szednem a "maradék fájlokat" az account management oldalról. Meg említett még valami client config frissítést, ami elég bonyolult, de semmi konkrétum (nem igazán értettünk szót). Körülbelül ennyi. Mégis mit kéne még letöltenem? Az account oldalamon csak a client downloadert látom, amit mégegyszer fölösleges leszednem. Akkor honnan, mit és minek? Aki még nem frissített wotlk-ról, annak ugyanez a gondja és muszáj megvennie, különben hibás a játék?

TheSilencer: és mikor vetted? Akkor én sem költök fölöslegesen...

[ Szerkesztve ]

(#38165) Wolverine válasza Silencer83 (#38161) üzenetére


Wolverine
félisten

Hogyne. A wow.hu-n van egy Learn 2 Play rovat a kezdőknek, én írom.

#38164: futtass egy Repairt. A Launcher indítása után a Help menüben lesz egy Repair Tool nevű menüpont, amely elindítja a hibajavítást. szerk: esetleg ha van olyan ismerősöd, aki játszik és nála nincs gond, akkor hozd el tőle a telepített klienst (ez olyan 27-28 GB lesz). Az Interface, a Screenshot és a WTF mappa kivételével a többire szükséged lesz. A sajátodat nyugodtan felülírhatod vele.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38166) bbela0999 válasza Wolverine (#38165) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Hehh. BC van csak telepítve, most derült ki... De miért nem szedi le a többit? Itt valaki azt mondta, hogy a launcher mindent leszed. Akkor mégiscsak mindent meg kell vennem egyszerre, hogy tudjak játszani. Ez nem jó...

(#38167) Viktor77 válasza bbela0999 (#38166) üzenetére


Viktor77
titán

Leszedett mindent. Ha nem így tett volna, nem tudnál játszani. Te is a 4.2-es patchnél tartasz, mint mindenki más. Ez alatti patch-csel addig nem is tudnál játsznai, amíg nem frissítesz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38168) Wolverine válasza bbela0999 (#38166) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a játék 4.2-re van patchelve, akkor elvileg leszedett mindent. A gyakorlati hibákat a Repair orvosolni tudja.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38169) bbela0999


bbela0999
csendes tag

A repair bc-t írt és a mappa 18.5GB... ja és 4.2-vel vagyok. Most akkor ez hogy van? :)

(#38170) Wolverine válasza bbela0999 (#38169) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg lehetséges, hogy Northrendet, és pár Cataclysm-exkluzív dolgot nem töltött le a kliens. Ha a Launcher ablakának fejlécében 4.2.0.14333 szerepel, akkor elvileg rendben vagy.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38171) bbela0999 válasza Wolverine (#38170) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Az szerepel, mégis nekem 10 gigával kevesebb és a repair BC-t írt, meg a GM szerint sincs fent a kieg. És mégis tudok játszani. Nem értem. :F

(#38172) Wolverine válasza bbela0999 (#38171) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne aggódj. Van egy trükk, ami bejöhet; de beletelhet némi időbe. A WoW mappán belül találod meg a WTF mappát, amiben lesz egy Config.wtf nevű fájl is. Ezt nyisd meg Jegyzettömbbel, és a SET accounttype sorban az idézőjelek közti betűket cseréld le CT-re. Ezzel a játék le fog szedni mindent a következő belépésedkor, ami esetleg nincs letöltve.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38173) Silencer83 válasza bbela0999 (#38164) üzenetére


Silencer83
addikt

3 napja vettem, de ez lenyegtelen, a lenyeg a cdkey ill az h az alaphoz mar jar a BC

(#38174) Silencer83 válasza Wolverine (#38165) üzenetére


Silencer83
addikt

:R Wolverine pont ilyenre gondoltam, igazan koszonom nagyon jo segitseg :K

(#38175) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Srácok, melyik a gyorsabb? Quest vagy RDF? Healer vagyok, de az RDF így sem talál mindig túl gyorsan group-ot :( (LVL46)

[ Szerkesztve ]

(#38176) bbela0999 válasza Wolverine (#38172) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Hm... átírtam és a launcher talált hirtelen 4 giga frisset. Bár ez szerintem még mindig kevés lesz, de előrelépés. Köszi. :)

(#38177) anulu


anulu
félisten

nos, elég csúnyán sz*póágra kerültem. hónapok óta nem voltam belogolva, és vmiért a Nokia 5800-ra telepített authenticatorom kiesett a syncből. resync gomb nincs rajta (vagy felbontás miatt nem látszik, mindenesetre megnyomni nem tudom), virtual keyboard progit amit találtam annak le van járva a tanúsítványa, személyim nincs bescannelve.

valami ötlet? akármelyik részére? a legjobb lenne a virtual keyboard a telefonomra, de nem tudom, h elő lehet-e valahogy varázsolni, vagy akármi.

párom végre belement, h újra játszhatok picit, erre most szívás van

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38178) Cathfaern válasza ZozzHUN (#38175) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Bejelentkezel RDF-re, és amíg vársz, questelsz :) Vagy szerzel magad mellé egy tankot.

(#38179) Guargumi válasza anulu (#38177) üzenetére


Guargumi
tag

off
"párom végre belement, h újra játszhatok picit, erre most szívás van"

ezektől mindig dobok egy hátast, hogy egyáltalán létezik ilyen, s nem vicc

sry

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#38180) anulu válasza Guargumi (#38179) üzenetére


anulu
félisten

mmint milyen?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38181) anulu válasza anulu (#38180) üzenetére


anulu
félisten

mitől, na... (írni nem tudok :S)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38182) Silencer83 válasza anulu (#38180) üzenetére


Silencer83
addikt

en ugy ertelemztem amit irt, h attol dob hatast, ha valakinek tiltja a parja a gamelest... :)

(#38183) anulu válasza Silencer83 (#38182) üzenetére


anulu
félisten

jahogy... hát, bizony pedíg van ilyen :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38184) Guargumi válasza anulu (#38183) üzenetére


Guargumi
tag

gondolom akkor igencsak komoly alternativákat tud felajánlani:)

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#38185) anulu válasza Guargumi (#38184) üzenetére


anulu
félisten

ebbe most ne menjünk bele :U:B

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38186) bbela0999 válasza bbela0999 (#38176) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Elvileg mostmár megvan minden, a repair tool is cata-t ír és sw-ben sem kaptam dc-t. Köszi a segítséget.

(#38187) anulu


anulu
félisten

személyi lefélnyképezve, elküldve. remélem hamarosan válaszolnak. amúgy ha valakinek volt már ilyen problémája, megköszönném, ha leírná, h nála mi és mennyi idő alatt történt. kértek-e serialokat, stb

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38188) Wolverine válasza bbela0999 (#38186) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs mit :)

anulu: mostanában max. 1-2 nap alatt reagálnak az ilyesmikre; valószínűleg leveszik az Authenticatort az accountodról, és le kell töltened egy újat a telefonodra. (vagy szerzel egy virtuális futtatókörnyezetet és a gépedről használod az iOS-re vagy Androidra készített appot)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38189) anulu válasza Wolverine (#38188) üzenetére


anulu
félisten

Androidra (céges Galaxy S) már lerántottam marketről. csak félek, h hétvégén nagy ívben nem érdekli őket :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38190) Wolverine válasza anulu (#38189) üzenetére


Wolverine
félisten

Vannak GM-ek a hétvégén is. Mondjuk a 4.2 friss indulása miatt lehet, hogy lassabbak lesznek, mint általában.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38191) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Srácok, van valahol gyorstalpaló magyarul az instákról, raidekről, hasonlókról? Mikortól, hova, hányan, hogy, ilyesmi? Gondolom errefelé lehet normális cuccokat összeszedni, de ez nekem mindig is egy nagy fehér folt volt, nem igazán értek hozzá és nem tudom, hogy lehetne beletanulni.

(#38192) anulu válasza Wolverine (#38190) üzenetére


anulu
félisten

hát, bízom benne, h mecsinálják. ill lecsapják az authenticatort :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38193) Wolverine válasza bbela0999 (#38191) üzenetére


Wolverine
félisten

Még nincs, de adtál egy jó ötletet a szerdai Learn 2 Playhez :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38194) bbela0999 válasza Wolverine (#38193) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Már megérte. :D

(#38195) D013


D013
aktív tag

Sziasztok,
Egy olyan kérdésem lenne. hogy ugye van ez a 20-as szintig ingyenes dolog, és figyelembe véve az összes megkötést, szerintetek el lehet érni 19ig a 10g-t? Olvastam hogy Orgirban ki lehet kapcsolni az xp szerzést, ami nekem ideális lenne 19en hogy wsg-zek, és szépen össze tudjak szedni cuccokat hozzá. Tudom, 10g-re van limitálva az összvagyon amim lehet, ami pont ideális lenne hogy deaktiváljam a fejlődést és összeinstázzam/questeljem ami kell. Szóval lehetséges?

(#38196) Wolverine válasza D013 (#38195) üzenetére


Wolverine
félisten

Nehéz elkerülni, hogy ne legyen annyi pénzed...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38197) Cathfaern válasza anulu (#38192) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem péntek éjjelről szombat reggelre csinálták meg egyszer, szóval esélyes hogy hamar meglesz :)

(#38198) anulu válasza Cathfaern (#38197) üzenetére


anulu
félisten

egyelőre még semmi :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38199) Silencer83


Silencer83
addikt

hali!

segitsegre volna szuksegem : be kell fognom, ill visszaterelnem 6db ellopott "ram"et, fenn vagyok a havas hegyekben meg!

elvileg azt irja hogy mennjek kozel hozzajuk, es futyuljek eleset! melyik gombbal lehet ezt?

(#38200) Silencer83 válasza Silencer83 (#38199) üzenetére


Silencer83
addikt

/whistle :D
megvan :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.