Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38101) Wolverine válasza kenwood (#38098) üzenetére


Wolverine
félisten

Azokat is át fogják íratni, ha valaki jelenti őket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38102) Silencer83


Silencer83
addikt

hali!

kerdes :

- tegnap ota nyomom a FREE ( starter edition vmi a neve ) szoval ugyebar regisztraltam es ha lejar ez es megveszem az alapot+ kiegeket, akkor a karakterem marad?

marhara tetszik a game, melo utan leultem es nem tudok felallni a gep elol :B :DDD

(#38103) D013 válasza Silencer83 (#38102) üzenetére


D013
aktív tag

Igen, megmarad. :) A battleneten tudod úgymond átalakítani rendes wow accountá a jelenlegi trial accodat

[ Szerkesztve ]

(#38104) efge válasza Silencer83 (#38102) üzenetére


efge
aktív tag

a neve nem free, hanem trial
ha megveszed a jatékot - beirod az aktiváló kódot a battle.net -en - akkor természetesen játszhatsz tovább a karaktereiddel 30 napig

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#38105) Cathfaern válasza Silencer83 (#38102) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Milyen realmen kezdtél? :) Azért kérdezem, mert 3 nagy "magyar realm" (nemzetköziek ezek is, csak ezeken van sok magyar) van, és a magyarok 70-80%-a ezekre koncentrálódik, szóval ha magyarokkal szeretnél játszani, akkor ezt vedd figyelembe. Illetve PvE - PvP realmet is érdemes meggondolni. Azért szólok még az elején, mert egyszerűbb most indítani egy új karaktert, mint később transzferelni, vagy rerollolni :)

Ja és üdv a klubban :))

efge:
Már Starter Editionnak hívják.

[ Szerkesztve ]

(#38106) Silencer83 válasza Cathfaern (#38105) üzenetére


Silencer83
addikt

huhha!

Dragonmaw PvP ir a karakter valasztonal es english

nem tudom hogy adta ezt be :S, nem emlekszem h valasztanom kellett volna.

most stormwind citybe repultem egy nagy madarral :)

(#38107) Cathfaern válasza Silencer83 (#38106) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Alapból azt hiszem beajánl egyet, valószínűleg így kaptad ezt.

A 3 angol realm ahol sok magyar van:
Arathor - PVE, erőteljes Alli többséggel
Ragnaros - PVP, kb. egyforma Alli - Horda arány
Bloodscalp - PVP, erőteljes Horda többséggel

Igazából később bármikor transzferelhetsz, viszont az ~3000 Ft-ba fáj.

PvE vs. PvP szerver terén meg azt vedd figyelembe, hogy ezek között egyetlen különbség van: PvP szerveren bármikor megtámadhat bármilyen szintű ellenkező frakcióbeli karakter, PvE szerveren pedig csak akkor ha ezt külön bekapcsolod.

(#38108) Silencer83 válasza Cathfaern (#38107) üzenetére


Silencer83
addikt

:R koszonom szepen

pvp es pve kozt mar nem is tudok valtani ezek szerint? vagy az is penzes tranzakcio?

(#38109) Arnold2 válasza Silencer83 (#38108) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem. Az szerverfüggő, ahogy Cat is leírta.
Anno kezdőként én is PVP szerverre mentem, szopattak is rendesen mint anno Michelle Wild-ot fénykorában.
Talán még nem késő egy új karaktert indítani esetleg egy PVE szerveren. De ez csak tipp, azért nem fognak lépten nyomon megölni :)

(#38110) Silencer83 válasza Arnold2 (#38109) üzenetére


Silencer83
addikt

ez a hasonlat nagyon odabasz*s volt :DD

most 7es szinten vagyok es valo igaz nem lenne keso ujat kezdeni, de szerintem maradok...
az hogy magyar jatekosok koncentralodnak, max annyiban jelent most szamomra valamit, hogy legalabb hasznalom az angol ( 2 evet Londonban nyomtam ) ami kezd elkopni :(

(#38111) Arnold2 válasza Silencer83 (#38110) üzenetére


Arnold2
őstag

Arra valóban jó, főleg ha majd bekerülsz egy nemzetközi guildben :)

Most hogy nemrég átkerültem megy csak magyar guildbe, kicsivel, de megint visszaesett az angoltudásom, mivel már nem beszélem napi szinten :)

Milyen karaktert indítottál amúgy?

(#38112) bobace


bobace
őstag

Sziasztok!

Kb két hónapja az accom kapott 1 hét game timeot ingyen, aztán fel lett töltve. Kb két hete járt le, de az account státuszban megint ott van hogy claim 7 days game time for free. Örülök én, meg minden, de ez milyen feature? 1 évben egyszer adják, vagy mindig ha már két hétig pihen az ember, vagy hogy megy? :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#38113) Silencer83 válasza Arnold2 (#38111) üzenetére


Silencer83
addikt

human warriort. jovo7en szabin leszek, meg aug. 2ik hetetol is, addigra megveszem a kiegeszitoket es az alapot is persze, a death knight-ok tetszenek igy elso blikkre

(#38114) Cathfaern válasza Silencer83 (#38113) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ahhoz, hogy Death Knightot indíthass, kell egy legalább lvl55-ös karakterednek lennie (mindegy melyik realmen), mivel a DK-k lvl55ről indulnak.

bobace:
ilyesmiről Blizz sose adott ki infót, hogy akciókat mi alapján osztogatnak.

(#38115) Silencer83 válasza Cathfaern (#38114) üzenetére


Silencer83
addikt

olvastam h mi a feltetele. :K

(#38116) Arnold2 válasza Silencer83 (#38113) üzenetére


Arnold2
őstag

Anno én is warriort indítottam elsőnek, de utána inkább a sötét mágiát kezdtem el tanulni, majd gyújtogatni fűt, fát, raid bosst.. :)

(#38117) Gyick válasza Silencer83 (#38110) üzenetére


Gyick
őstag

A "magyar" realmeken is angolul beszélnek többnyire,van hogy az insta/raid végén derül ki hogy magyar volt mindenki.Teamspeak-en jelenthet esetleg gondot hogy ha nem tudsz annyira folyékonyan angolul.Én azért preferálnám a magyar realmeket/guildeket.

(#38118) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Itt a kép közepe táján a kis ikonokat (van ott Shadowfiend, Holy Word, Chakra, PoM) mi pakolja ki? Igen jó lenne, ha látnám mi érhető el épp. tt van a használt addonok listája is, ezek közül vagy ForteXorcist vagy Satrina's Buff Frame, de egyik beállításai között sem leltem még erre.

[ Szerkesztve ]

(#38119) Cathfaern válasza ígyvanferi (#38118) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Felteszem az egyfajta Cooldown / proc jelző dolog. TellMeWhen alkalmas erre. Esetleg Raven. Meg talán Power Auras (ebben a valószínűségi sorrendben).

(#38120) Gyick válasza ígyvanferi (#38118) üzenetére


Gyick
őstag

Ha healer addon kell akkor tudom ajánlani a Healiumot,itt van róla egy vid

[ Szerkesztve ]

(#38121) Ribi válasza Gyick (#38120) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem nem valami szimpi.
5 embernél még elmegy, de 25nél már eléggé átláthatatlan szerintem. Főleg, hogy sok classnal ennél több spell van. De a palánál is még van pár amit kellhet nyomkodni.

(#38122) Viktor77 válasza Gyick (#38120) üzenetére


Viktor77
titán

Jézus! Utoljára MC-ben healeltem így a tankokat, hogy kitettem melléjük a healgombokat.
Ez ma már nagyon nem menő, sok helyet is foglal (megnézném ezt az addont raiden :) ), lassú is.

Egy bármilyen party, raidframe kell (az alap is tökéletes), meg egy mouseover macro addon, jellemzően a Clique.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38123) Hardtech válasza ígyvanferi (#38118) üzenetére


Hardtech
tag

Itt van az addon :K a spelleket amiket ki szeretnel rakni a nevuk vagy a szamuk alapjan tudod kirakni

[ Szerkesztve ]

(#38124) Gyick válasza Ribi (#38121) üzenetére


Gyick
őstag

be lehet állitani hogy hány spell legyen kint,max 15 ha jó emlékszem,használják 25-ösben is de 5/10-fősbe átláthatobb az biztos.

(#38125) Healbacsi válasza Gyick (#38120) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez az addon vmi borzalom:)

(#38126) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

mindig ilyen erős volt a rpala vagy csak most??

5 szintel alacsonyabb szarab gearben max hit rpalanak 12 k nekem arms warrioral max 5 k ez normális????

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38127) Wolverine válasza Baloghjanos (#38126) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen. Ő Holy sebzésre képes, amit nem fog meg az armor; te fizikait ütsz, amit meg igen. (persze neki is van fizikai sebzése, de az neki is kisebb)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38128) Baloghjanos válasza Wolverine (#38127) üzenetére


Baloghjanos
tag

borzazto na mindegy még egy pár kérdésem lenne mien addonsokal ajánlotok arms pvp warriornak ha esetleg lenne valaki össze alitana nekem valaki valamien jo kis packet ? előre is koszi

láttam egy pár emberkénél ezt a panda peetet elég jol néz ki de nem tudom hogy van ez megrendelem az oldalról és emailbe vagy bneten keresztül kapom meg vagy hogy megy ez?? sajnos az angol nem nagoyn megy szval nem tudtam utána olvasni aki tudna segíteni vagy rendelt már és tudja hogy megy ez plz írja már le

[ Szerkesztve ]

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38129) ígyvanferi válasza Hardtech (#38123) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A PowerAuras volt az, tényleg. Néztem azt is, de a kis példa kép alapján, ami ilyen villódzó, színes, szagos pacákat mutatott a karakter körül, nem egészen erre gondoltam.
A ForteXorcist is képes hasonlóra, viszont az csak az utoljára lejárt CD-t mutatja, nem lehet egymás mellé felsorakoztatni őket.

(#38130) Wolverine válasza Baloghjanos (#38128) üzenetére


Wolverine
félisten

A Pandaren Monkra gondolsz? A megrendeléskor meg kell adnod, hogy a saját Battle.net-accountodra kéred-e vagy ajándékozni akarod; az első esetnél a vásárlás után nem sokkal minden karaktered meg fogja kapni in-game postán az első belépésekor.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38131) pepejoe


pepejoe
tag

Sziasztok!
Most kezdeném a wow-ot és lenne pár kérdésem. Lehet állítani hogy csak max lvl 60as karaktert akarok indítani? Vagy mondjuk még a BC-vel szeretnék játszani akkor max lvl 70? Ha felrakom a Cataclysm-et akkor is tudok régebbi instákba menni, elérhető minden korábbi tartalom?

(#38132) Gabor343


Gabor343
tag

Sziasztok!

Addonos témában lenne pár kérdésem hozzátok.
Először is tudnátok ajánlani valamilyen az Xperl-hez hasonló raid/party frame addont?
Eddig ezt használtam, de mostanában már nem nagyon frissítik, meg elég sok bug is volt benne. Szóval lehetőleg egy olyan kéne ami rendszeresen frissítenek.

Illetve még egy olyan addon kéne ami jelzni nekem ha valakin valamilyen debuff van valakin amit le kéne szedni és lehetőleg az olyan debuffokat ne mutassa amik ártalmatlanok vagy nem szabad leszedni őket. (pl ZGben a mérgek ellen védő buff, meg az arcane magenek asszem van valami selfbuffja amit debuffnak mutat stb.)

Köszönöm előre is a válaszokat! :)

(#38131) pepejoe:

Szia!

Alapwowban 60ig, BC-ben 70ig, Lich kingben 80ig, Cataclysmben pedig 85ig fejlődhetsz, attól függően, hogy meddig vannak meg a kiegek. Ha pedig , direkt kis szintű akarsz maradni valamiért, akkor van lehetőség megállítani az xp szerzést és akkor nem fog továbbfejlődni a karaktered amíg úja nem engedélyezed. (ez goldba kerül és csak egy különleges NPC-nél lehet állítani ezt)

A játékban az összes korábbi tartalom elérhető természetesen, csak hát 85ön a 60as,70es insták már nem fognak kihívást nyújtani.

[ Szerkesztve ]

(#38133) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Most akartam megvenni a 3 kieget, de így csak 2őt veszek ^^

+rep blizz :)

(#38134) Wolverine válasza pepejoe (#38131) üzenetére


Wolverine
félisten

A maximális szintedet az határozza meg alapesetben, hogy meddig vetted meg és aktiváltad a kiegészítőket. Az alapjáték elvileg nem sokáig kapható önállóan, csak a Burning Crusade-del együtt; ez friss változás. Ugyanakkor ha nem akarsz egy szint fölé fejlődni valamiért, akkor ez is megoldható: egy elrejtett NPC-vel kell beszélned Stormwindben vagy Orgrimmarban, aki kikapcsolja a további xp-szerzést.
A régebbi tartalom természetesen mindenkinek szabadon elérhető továbbra is; ez alól csak azok jelentenek kivételt, amelyeket a Blizzard eltávolít a játékból (ez azonban viszonylag ritka eset).

#38132: én a Shadowed UnitFramest vagy az oUF-ot ajánlom mindenkinek. Debuffok figyelésére talán még mindig a Decursive a legjobb...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38135) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Üdv.

Elkapott a hév a start editionnal. Namost az egyik kérdésem, hogyha veszek egy gamecardot, akkor onnantól kezdve ezt a letöltött verziót vihetem tovább legálisan és elég az accounttal babrálni valamit, vagy mindenképp meg kell venni a játékot?
A másik a realmokra irányulna, mi a különbség a normal-pvp-pve stb. realmok között?

Előre is köszi srácok

(#38136) Viktor77 válasza bbela0999 (#38135) üzenetére


Viktor77
titán

A játék aktiváláshoz (teljessé tételéhez) értelemszerűen kell egy serial. Ami nem jár a GC-hez.

A másik kérdésedre meg itt van kicsit feljebb a válasz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38137) bbela0999 válasza Viktor77 (#38136) üzenetére


bbela0999
csendes tag

A starter edition minden kieget letölt, aztán megveszem az alapjátékot bagóért és a seriallal aktiválom az accountomat, vagy ez túl szép lenne? :)

(#38138) Wolverine válasza bbela0999 (#38135) üzenetére


Wolverine
félisten

A mostani accountod babrálása működni fog - de ehhez kell egy CD-kulcs, amit meg kell venni külön, nem elég a gamecard.
szerk: minden tartalmat letölt a játék, de csak ahhoz férsz hozzá, amelyet aktiváltál a megfelelő CD-kulccsal. Vagyis ha mindenhez hozzá akarsz férni, akkor mindent be kell szerezni szépen lassan.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38139) Viktor77 válasza bbela0999 (#38137) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy mondod. Viszont ha csak az alapjátékot veszed meg, akkor értelemszerűen csak 60-ig tolhatod (tolhatnád). Egészen pontosan ez tegnap óta megváltozott, és az alapjáték mellé ingyen megkapod az első kieget, a BC-t is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38140) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Értem, értem. Köszönöm a segítséget srácok. Még lehet hogy majd jövök, csak hogy ne legyen nagy az öröm. :)

üdv.

(#38141) Baloghjanos válasza Wolverine (#38130) üzenetére


Baloghjanos
tag

ez mondjuk ugy van mint egy tőrt szerveren mikor donolok hogy maga a peettet kapom meg mailban vagy valaki azt mondta nekem hogy egy számot kapok ahol valahol ingamen belül bekel irni és őő adja ezt nem vágod véletlen ?

[ Szerkesztve ]

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38142) Wolverine válasza Baloghjanos (#38141) üzenetére


Wolverine
félisten

Változó. A Blizzard Store-ból megvehető peteknél maga az item fog jönni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38143) Baloghjanos válasza Wolverine (#38142) üzenetére


Baloghjanos
tag

kősz még 1 van itt egy sárkány pontos nevet nem tudok :) ilyen lilás kék fehéres :) ez egy repülő mount ez már azt hiszem 320% mount na most ha ezt megrendelem
megkapom hozzá a tanulást is vagy majd külőn kikel tanuljam ?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38144) Wolverine válasza Baloghjanos (#38143) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kapod meg a flying skillt. Egyébként a Blizzard Store-ban nincsen sárkány mount.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38145) Buddhha válasza Wolverine (#38144) üzenetére


Buddhha
tag

Holá!

Szerintem az új Winged Guardian-re gondol... :)
inkább oroszlán, mint sárkány... :) Nem csúnya, ellenben drága... :)

Üdv!
Buddhha(@Bloodscalp)

[ Szerkesztve ]

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#38146) F-ECT$ válasza Buddhha (#38145) üzenetére


F-ECT$
titán

És kb minden 10-ik embernek megvan...

Dive ever, work never.

(#38147) Ribi válasza F-ECT$ (#38146) üzenetére


Ribi
nagyúr

10nek szerintem nincs, mert a műltkori átlátszó lovacska dömping után sokan úgy gondolhatták, hogy ez sem lesz annyira egyedi. Én pl viszonylag ritkán látok ilyen mountot.
Legalábbis az akkori lovacskához képest.

(#38148) Wolverine válasza Buddhha (#38145) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudom, hogy arra gondolt, a színösszeállítás árulkodó volt ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38149) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Srácok, ismét egy eszmefuttatás. :D

Az account aktiválásával úgy tudom hogy nyerek 30 napot, nem? Na most ha én a bc-t 30 nap múlva aktiválom, az megint ugyanannyi szabad játékidő? :D
És a gamecardot akármikor aktiválhatom?

üdv.

(#38150) Ribi válasza bbela0999 (#38149) üzenetére


Ribi
nagyúr

30 napot csak az alap játékhoz kapsz.
Game cardot ezen 30 nap után kezdi el fogyasztani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.