Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37701) whatever


whatever
aktív tag

aki angol accról tudna scroll of rezt dobni írjon egy privit pls

(#37702) Guargumi válasza Xirtam (#37680) üzenetére


Guargumi
tag

Én azt a részt, hogy foglalkozni kéni a guildtagokkal nem értem, mire gondolsz?

Ha van folyamatos raidprogress akkor élet is van, nem raididőpontokban instázni is lehet a többiekkel, de ehhez nem kellenek a guild vezetői.

ha szeretnél raidelni, akkor olyan csapatot keresel, akik ezt csinálják, ha nem, akkor viszonylag mindegy, hogy klánban vagy vagy sem, szerintem.

ma jelent meg az fs n az aktuális "állásbörze", de a wow hungary oldalaon folyamatosan megy, mondjuk olyat én mindig is hiányoltam, ahol a playerek hirdetik magukat, bár a játékban van már ilyen opció, igaz csak realmen belül működik.

Amióta a 10/25 kérdést igy elb@szták millió guild van, nézz körül, perzse a siker nem garantált sehol.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#37703) whitezo88


whitezo88
nagyúr

az mitől lehet, hogy megy a wow (most pl travel közben) és megáll a kép. nem csinál semmit sem. alt tabozok, de aztán nem tudok visszalépni, terminate process segít csak.

(#37704) Wolverine válasza whitezo88 (#37703) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennek több oka is lehet: megsérült a kliensed, nem szereti valamelyik drivered, vagy egy addon miatt döglik be. Egy repairt mindenképpen futtass le.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37705) kkoornel


kkoornel
csendes tag

Tegnap este kaptam egy ideiglenes bannt miszerint v.mi probléma van a fizetéssel (kettő napja vettem meg a Cataclysmet online) számlatörténeten nincs rajta a levonás összege, vagy még nem rakták rá.
Írtam nekik egy email, más egyebet tudok tenni?

(#37706) F-ECT$ válasza kkoornel (#37705) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem sajnos nem, várni kell.

Dive ever, work never.

(#37707) CactuS válasza whitezo88 (#37703) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem is csinál hasonlókat a wow-om 4.1 óta. (kb azóta van az is, hogy alt-tabolva disconnectel a töltőképernyőn nálam).

Ha gondolod otthonról bemásolok egy add-on listát, hogy nekem mi megy, de így fejből nem megy, mert elég hosszú a lista. Hátha lesz egy közös pont.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37708) F-ECT$ válasza CactuS (#37707) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is van valami gebasz. 4.1 óta párszor már előfordult, hogyha elkezdődött egy bossharc, kaptam akkor lagot (akár már 5 fősben is), hogy néha ki is vágott. Lehet le kéne szednem 1-2 addont, hogy rájöjjek, mi a ludas.

Dive ever, work never.

(#37709) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mennyiért megy a Lavawalker enchant? van 2-re anyagom, egyet betolnék AHba, csak BSen 2 db van 5000ért, de az nevetségesen soknak tűnik.

(#37710) Wolverine válasza whitezo88 (#37709) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez szerver- és frakciófüggő. Ha szerinted az 5k sok, akkor csekkold, mennyiért adhatóak el az alapanyagok önállóan... és ha még így is sokallod, akkor tedd be mondjuk 4k-ért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37711) Viktor77 válasza Wolverine (#37710) üzenetére


Viktor77
titán

És ki fog megvenni egy 1k-t (mit 1k? 500gold) sem érő enchantot 4k-ért?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37712) Wolverine válasza Viktor77 (#37711) üzenetére


Wolverine
félisten

Akinek szüksége van rá... ha nincs olcsóbb. (de a legtöbb esetben jobban jár az ember, ha eladja az alapanyagot, ez tény)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37713) Buddhha válasza whitezo88 (#37709) üzenetére


Buddhha
tag

Szia!

Ha BS alatt a Bloodscalp szervert értjük akkor te horda oldalon vagy ugye?
mert SW-ben 1587g a Buyout-ja...

Üdv!
Buddhha(@Bloodscalp)

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#37714) F-ECT$ válasza Viktor77 (#37711) üzenetére


F-ECT$
titán

Az emberi hülyeség határtalan. Szerintem ha beteszi 2-3k-ért, és nem vágnak alá, akkor 1-2 napon belül elmegy. Több 10 olyan példát tudnék mondani, amiből pénzt csináltam az AH-ban, és az egyik legjobb az ilyen ideiglenes hiányok kihasználása.

Dive ever, work never.

(#37715) aclandiae


aclandiae
senior tag

Biztos akad valaki aki jól tud játszani a warlockkal. :K
Legyen szíves dobjon egy pü-t, szeretnék 2 kérdésben tanácsot kérni.

JC-ként ki lehet venni 1 nap több Chimera's Eye-t tokenért?

[ Szerkesztve ]

(#37716) Cathfaern válasza aclandiae (#37715) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha van tokened, akkor annyit veszel ki, amennyit akarsz. De 1 nap csak 1 tokent tudsz szerezni.

(#37717) birno válasza F-ECT$ (#37714) üzenetére


birno
addikt

És mivel szoktad figyelni, hogy miből van hiány?
Gondolok itt arra, hogy van olyan addon ami a szakmádba vágó cuccokat monitorozza és x időre visszamenőleg látod, hogy mikor mennyi volt belőle AH-ban?
Vagy simán csak az Auctioneer funkcióit használod?

(#37718) Gyick válasza Viktor77 (#37711) üzenetére


Gyick
őstag

Aki európában élő kinai gold farmertől veszi a goldot :DD

[ Szerkesztve ]

(#37719) lakisoft válasza Gyick (#37718) üzenetére


lakisoft
veterán

Ne essünk ilyen nagy túlzásokba :).

(#37720) F-ECT$ válasza birno (#37717) üzenetére


F-ECT$
titán

Herb / alch vagyok, így főleg ezen a téren + a transmute miatt JC-ben utazok. Sima auctioneer light-ot használok, és megjegyzem én az árakat. Biztos van ezer jó addon, de mióta elértem a 100k goldot nem igazán izgat a dolog.

Dive ever, work never.

(#37721) birno válasza F-ECT$ (#37720) üzenetére


birno
addikt

Lol, akkor engem sem izgatna. :D

(#37722) Gyick válasza F-ECT$ (#37720) üzenetére


Gyick
őstag

küld át nekem a 95%-át akkor majd izgatni fog :D

[ Szerkesztve ]

(#37723) whitezo88 válasza F-ECT$ (#37720) üzenetére


whitezo88
nagyúr

engem már 12nél sem érdekel a pénz, magától jön csomó pedig költök gemekre, meg matikra, stb.

(#37724) birno


birno
addikt

Alt-Tab Toggle addont hasznalja valaki?
Masnak is van, hogy elszall az egesz WoW mikor eloterbe akarna hozni a jatekot?

Van esetleg olyan addon ami jol mukodik es kepes bizonyos esemenyekre eloterbe hozni a jatekot?
Hang jelzes nem erdekel, abbol tudom, hogy van kismillio.

(#37725) F-ECT$ válasza whitezo88 (#37723) üzenetére


F-ECT$
titán

Én sem hajtottam külön a pénzre, egyszerűen csak odafigyeltem, hogy a 80-85 közötti, és utána a repu miatti napi q közben eső cuccokat a lehető legjobban adjam el. Azóta lényegében a napi transmute-ból élek.

Dive ever, work never.

(#37726) birno válasza F-ECT$ (#37725) üzenetére


birno
addikt

Itt most a zold cuccokra gondolsz?
Mindent beraktal AH-ba?
DE huzashoz veszik meg vagy alt-nak gondolom, igaz?

(#37727) Wolverine válasza birno (#37726) üzenetére


Wolverine
félisten

Főleg disenchanthoz, mert a tailoring húzása most finoman szólva is nehézkes és így nem igazán van alapanyag.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37728) F-ECT$ válasza birno (#37726) üzenetére


F-ECT$
titán

Zöld cuccokat szétszedettem (guildes enchanterrel), az eső alapanyag többet ért. Általában minden cuccot megnéztem, hogy önmagában, vagy valamivé alakítva ért többet. (Pl volt egy időszak, amikor a flask többért ment, mint a hozzá való herbek.)

Dive ever, work never.

(#37729) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hc valiona&theralion down, 8/13 :)

(#37730) F-ECT$ válasza whitezo88 (#37729) üzenetére


F-ECT$
titán

Gratula, most jönnek majd az igazán szivatós hc-k ;)

Dive ever, work never.

(#37731) whitezo88 válasza F-ECT$ (#37730) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én nem csináltam semmit, sajnos a 10 fős elitcsapat dolgozik g2 meg nincsen jelenleg :(

(#37732) lakisoft válasza whitezo88 (#37731) üzenetére


lakisoft
veterán

Alchemy-nél mire érdemes szakosodni?

(#37733) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hehe eltévedt [link]

(#37734) lakisoft válasza whitezo88 (#37733) üzenetére


lakisoft
veterán

:)

(#37735) Healbacsi válasza whitezo88 (#37733) üzenetére


Healbacsi
őstag

Miert tevedt el? Az a mob ott koroz fent a levegoben egeszen addig, amig a questben le nem hivod a foldre.

(#37736) whitezo88 válasza Healbacsi (#37735) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azért ment mint látod ez ott álldogál a fal tetején :)

(#37737) Healbacsi válasza whitezo88 (#37736) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ezek szerint akkor meg sem tevedt el, csak elfaradt :)

(#37738) F-ECT$ válasza lakisoft (#37732) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem transmute, bár érdemes nézegetni az AH-t, hogy mire van kereslet.

Potion: szinte senki sem vesz mana, hp potit, és az egyebekre sincs nagy igény.
Elixir: ide tartoznak a flaskek is, sajnos mióta van guildes cauldron és perk arra, hogy a flaskek 2x tovább tartsanak eléggé lecsökkent erre is az igény
Transmute: JC alapanyagot gyárt, jelenleg ez sem túl nagy pénz, de minden content patchkor megnő a jelentősége. Szerintem 4.3-tól jönnek majd az epic JC kövek, amikhez 1 napos transmute CD lesz, és azzal napi 1-200g-t lehet majd fogni. Jelenleg vagy a truegold vagy a living elements is hoz kb ennyit napi 30 sec "munkával".

Dive ever, work never.

(#37739) lakisoft válasza F-ECT$ (#37738) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi a tanácsot - de azt gondoltam ezzel több goldot lehet keresni mint napi 200g :(.

(#37740) F-ECT$ válasza lakisoft (#37739) üzenetére


F-ECT$
titán

Többet is lehet, a napi transmute fixen hoz ennyit. Ezen kívül pedig nézni kell, hogy van-e olyan cucc, amit drágábban tudsz adni, mint az alapnyagár. Én pl heti szinten el tudok még passzolni néhány inferno rubyt, de már erősen mutatkozik a túlkínálat, mert volt már 48g is az AH-ban, és ritkán megy 80g fölé, míg az alapanyag olyan 70g-be kerül.

Ha hosszú távon akarsz sok pénzt keresni, akkor én a JC-vel próbálkoznék inkább.

Dive ever, work never.

(#37741) lakisoft válasza F-ECT$ (#37740) üzenetére


lakisoft
veterán

A JC melyik kiegtől van a játékban?

(#37742) Viktor77 válasza lakisoft (#37741) üzenetére


Viktor77
titán

BC óta.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37743) lakisoft válasza Viktor77 (#37742) üzenetére


lakisoft
veterán

Nagyszerű - pont addig van meg. Felhúzni a JC-t nagyon költséges?

(#37744) Cathfaern válasza lakisoft (#37743) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kis szintű ore alapanyag árak az egekben vannak, szóval igen.
Megjegyzem jelen pillanatban JC is kicsit érdekes helyzetben van, gemekre a kereslet kb. 0 (aki akart magának geart, annak már megvan lényegében), szóval épp pangás van. 4.2 érdekes kérdéskör, a vágatlan uncommon gemek árának csökkentése picit negatív, de szerintem ahogy kijön az új raid, illetve lenerfelik a régit, plusz JP-ből lehet t11-et kivenni eléggé meg fogja dobni a keresletet és felmennek az árak. De ez függ attól is, mennyien spekuláltak azzal, hogy hátha behozza a blizz az epic gemeket, és pyrite ore-ból lehet majd őket prospectelni, mert ha sokan, és nem törik be 4.2 előtt (el tudom képzelni, hogy a mostani gem áraknak ez is az oka, hogy rájöttek hogy kár tartogatni és nekiálltak elpasszolni még a roham előtt), akkor 4.2 után nagyon sok gem lesz a piacon.

(#37745) F-ECT$ válasza lakisoft (#37743) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, ha csak BC-ig van meg, akkor felejtsd el, hogy pénzt fogsz keresni gyártó szakmával. Szinte senkinek sem kell lvl70-es cucc. JC-t húzni eléggé költséges, ha nincs mellette mining.

Dive ever, work never.

(#37746) F-ECT$ válasza Cathfaern (#37744) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem T13-mal jönnek majd az epic gemek, és abban is biztos vagyok, hogy 4.2 elején felfelé fognak az árak menni.

Dive ever, work never.

(#37747) lakisoft válasza F-ECT$ (#37745) üzenetére


lakisoft
veterán

A mostani kariaimmal nem is gondoltam de nyár végén upgradelek és akkor már Catám is lesz és indítok egy DK-t és annak kell jó prof.

[ Szerkesztve ]

(#37748) gabranek válasza lakisoft (#37747) üzenetére


gabranek
aktív tag

ha csak bc-ig van meg, akkor a mostani karidra felhuzod a mining+herb-et, aztán mire meglesz a cata lesz elég pénzed a low level alapanyagok eladásából, hogy felhúzd a jc+alch párost.

tegnap lockolták az accomat azzal az indokkal, hogy gyanús mozgások voltak rajta, de szerintem csak rá akartak kényszeríteni egy password resetre, mivel azt a trial óta nem változtattam, kb 2009 szeptembere óta :)

田中れいな

(#37749) Viktor77 válasza gabranek (#37748) üzenetére


Viktor77
titán

Megsúgom, nekem a játék kezdete óta ugyanaz a kódom. Akkor volt csak változás az account névben, amikor átálltak a emailcímre.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37750) lakisoft válasza gabranek (#37748) üzenetére


lakisoft
veterán

Hoppá. És ilyenkor mi van?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.