Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37901) GoTReX válasza Viktor77 (#37900) üzenetére


GoTReX
őstag

Meglesem ezeket a lehetőségeket.Persze esnek.De caster,vagy tank cuccok.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#37902) Viktor77 válasza GoTReX (#37901) üzenetére


Viktor77
titán

Hozzátéve, hogy tartalékolj 4K Justice pontot, mert max. 2 hét és itt a patch, és ami eddig Valor pontba került, az Justiceba fog, ergó epiceket, setitemeket vehetsz majd ki.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37903) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

öhm, csak visszatértem! :B

egyik városkából a másikba miként lehet eljutni gyaloglás/futás nélkül? esetleg vmi teleportféle létezik?:U..
rossz nézni, ahogy kifulladás nélkül lefutom a fél térképet :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37904) Wolverine válasza - = Zk = - (#37903) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs teleport (illetve csak kevés); viszont most már sok helyen van flight master, és köztük utazhatsz repülve (UD-vel játszol, így az első kb. Brillben lesz emlékeim szerint, aztán Undercityben és Bulwarknál).

szerk: a lvl20-at elérve vehetsz majd hátast magadnak; a trialban pont ez a szintkorlát.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37905) - = Zk = - válasza Wolverine (#37904) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áh, flight mastereket kell keresnem. ok. köszönöm:R
Brill, és Undercity megvan..! körbenézek. mégegyszer köszönöm :R

szerk: a lvl20-at elérve vehetsz majd hátast magadnak; a trialban pont ez a szintkorlát.
hát, valamit valamiért. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37906) Viktor77 válasza - = Zk = - (#37905) üzenetére


Viktor77
titán

Szinte minden nagyobb questhubnál van már, szóval ahol sok questfelkiáltójelet látsz, akkor a kistérképen zöld felkiáltójelet keress, ők a flightmasterek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37907) - = Zk = - válasza Viktor77 (#37906) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem győzöm hálálkodni, köszönöm!..... :B

apropó, ez a Battle.net-es szülői felügyelettel kapcsolatban is lehet itt kérdezni, van külön totyikja annak is?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37908) Viktor77 válasza - = Zk = - (#37907) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs külön topicja, így akár jöhet ide.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37909) - = Zk = - válasza Viktor77 (#37908) üzenetére


- = Zk = -
félisten

öcsémnek aktiváltattam a 10 napos trial megoldást. de mivel a kora alapján szülői felügyeletre dobta a gép (battle.net), így az én email címem lett megadva, mint szülő.
direkt nem csaltam az évszámávall.
ami eamilban jött link, az alapján eltudom érni a szülői felügyelet "oldalt" a Battle.net-en, de pl a a Battle.net-es accountom alól már nem. tehát a kédés: ezt csak linken keresztül lehet elérni, vagy van vmi módja is, hogy az accountomon belül megleljem...?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37910) fracture333 válasza Viktor77 (#37841) üzenetére


fracture333
aktív tag

hm.. értem kösz :R

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#37911) fracture333 válasza cl.aci (#37842) üzenetére


fracture333
aktív tag

ok kösz a választ de ally vok.

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#37912) Wolverine válasza fracture333 (#37911) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor Stormwindben vehetsz PvP mountot Honorért.

Egyébként a BC jelenleg 5 euróért megvehető a Blizzardtól.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37913) ZozzHUN válasza Wolverine (#37912) üzenetére


ZozzHUN
addikt

En a sima wow-ot lattam 5€ert, se burn c-t, se battle c-t nem :S

(#37914) Wolverine válasza ZozzHUN (#37913) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard Store-ban az alapjáték és a BC is 5 euró június 20-ig.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37915) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Ha veszek egy másik embertől accountot, akkor a Blizzard rá fog jönni abból, hogy megváltozik a titkoskérdés-válasz, jelszó, email és még máshonnan lesz fizetve a havi díj? Vagy nem kell annyira aggódnom ettől? :)

(#37916) Viktor77 válasza ZozzHUN (#37915) üzenetére


Viktor77
titán

Nem fog rájönni. Viszont akitől veszed, az kb. fél nap alatt visszaszerzi az accountját, ha akarja. És mit tudsz csinálni? Semmit. Írsz a Blizznek, hogy vettél egy accountot, ami amúgy tiltva van?
Ezért nincsenek engedélyezve az oldalon az account adásvételek.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37917) whitezo88 válasza Viktor77 (#37916) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ráadásul most nehezebb is a dolog, mert bnet accounton van az egész, tehát ha eladnám én, akkor buknám a StarCraft2 profilomat is, és a main levélcímemre van regelve ráadásul.

[ Szerkesztve ]

(#37918) ZozzHUN válasza Viktor77 (#37916) üzenetére


ZozzHUN
addikt

És ha ad minden cuccot? Doboz-cdkulcs, mindent? Emailt, meg minden mást átírok ugye, akkor már nincs probléma a számomra, nemde? :)

(#37919) Viktor77 válasza ZozzHUN (#37918) üzenetére


Viktor77
titán

Csak annyit kell tennie, hogy az általad felsoroltakat lefényképezi. Ezt elküldi a Blizznek a személyiével egyetemben, ott megnézik, látni fogják, hogy valóban volt az accountnak egy ilyen nevű tulaja, és már buktad is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37920) ZozzHUN válasza Viktor77 (#37919) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Akkor még szerencse, hogy megbízható embertől veszem :)

(#37921) Viktor77 válasza ZozzHUN (#37920) üzenetére


Viktor77
titán

Kezdhetted volna ezzel is, akkor nem tépem a szám. :)
Ha maximálisan megbízható embertől veszed, akkor semmi gondod nem lehet, bármilyen adatot átírhatsz nyugodtan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37922) Khelben


Khelben
nagyúr

A valor pontok meg az egyéb ilyenek resetelődnek új patchnél?

(#37923) Wolverine válasza Khelben (#37922) üzenetére


Wolverine
félisten

A Valorból Justice lesz, a Conquestből Honor; ha utóbbi kettőből a 4000-es cap fölé kerülnél, akkor a felesleget meg fogod kapni goldként.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37924) Khelben válasza Wolverine (#37923) üzenetére


Khelben
nagyúr

Érdemes elkölteni valamelyiket? Úgy értem, hogy most jobb cuccot tudok venni valorból, mint patch után justiceból, vagy ugyanazt?

[ Szerkesztve ]

(#37925) Wolverine válasza Khelben (#37924) üzenetére


Wolverine
félisten

Ugyanazt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37926) Khelben válasza Wolverine (#37925) üzenetére


Khelben
nagyúr

Akkor jó, utálok kapkodni :)

(#37927) F-ECT$ válasza Khelben (#37924) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nincs pénzed, akkor érdemes a honort/justicet 4k-n tartani és a lehető legtöbb conquest/valor pontot begyűjteni. Ha a pénz nem számít és/vagy kell még cucc justice-ból, akkor is érdemes úgy vásárolni, hogy a patch napján legalább 4k justice-od legyen.

Dive ever, work never.

(#37928) Khelben válasza F-ECT$ (#37927) üzenetére


Khelben
nagyúr

az mennyi pénzt jelent?

(#37929) Viktor77 válasza Khelben (#37928) üzenetére


Viktor77
titán

A patchkori 4K feletti Justice mennyiséget kapod meg goldban, 1pont 47s átváltási aránnyal.
Honor Conquest vonalon ugyanez 35s, ha jól emlékszem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37930) ZozzHUN válasza Viktor77 (#37921) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Igazából a Blizzard oldali figyelemre voltam kiváncsi, de persze nincs 100%-os biztonság, tudni akartam a lehetőségeket, és nagyon hasznos hsz-eket kaptam, köszönöm! :)

(#37931) Khelben válasza Viktor77 (#37929) üzenetére


Khelben
nagyúr

Tehát ha jól értem: ha patchváltáskor van 4k justice-om és 1000 valorom, akkor patch után lesz 4k justice-om és 470 goldom?

(#37932) Viktor77 válasza Khelben (#37931) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy mondod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37933) F-ECT$ válasza Khelben (#37931) üzenetére


F-ECT$
titán

És abból a 4k justiceból annyi és olyan cuccot tudsz majd venni, mint amennyit most 4k valorból tudnál.

Dive ever, work never.

(#37934) Khelben válasza F-ECT$ (#37933) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az jó, mert a gearem elég gyatra. Köszi az infókat.

(#37935) birno válasza F-ECT$ (#37933) üzenetére


birno
addikt

Tudni pontosan, hogy mikor jon ki a patch?
Mert meg akarnek justice-ert heirloomot kivenni, csak dps-el justice-t gyujteni kesz kinszenvedes, viszont azt sem akarom, hogy egy hetig csak alljon ott capen a JP.

(#37936) Wolverine válasza birno (#37935) üzenetére


Wolverine
félisten

Vagy a jövő héten, vagy 2 hét múlva - legalábbis abból kiindulva, hogy a jövő héten lezárul a PvP S9.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37937) birno válasza Wolverine (#37936) üzenetére


birno
addikt

Akkor jovohetig osszekaparok 4k JP-t s ha szerdan nem jon patch elkoltom heirloomra, 1 het alatt ugyis osszejon megint.

(#37938) Khelben


Khelben
nagyúr

Az mitől van, hogy gyanús tevékenység miatt lockolják az accountot? Reggel be akartam lépni és ez fogadott. És a megoldás csak annyi volt, hogy változtassak jelszót, ezt megtettem, most megint működik rendesen. De akkor mi volt ez?

(#37939) ZozzHUN válasza Khelben (#37938) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Lehet tobb helyrol leptel be az acc-ra. Ha nem akkor vki megszerezte a belepesedet. En botozasra is gyanakodtam, de akkor 72 oras suspendet adnak, nem pedig jelszocseret.

(#37940) Viktor77 válasza Khelben (#37938) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem is volt már. Egyszer pont játék közben ment el a netem, a szolgáltatóm IP cserét hajtott végre. Kidobott a játék, de mivel már késő volt, inkább nem léptem vissza. Másnap, mikor be akartam lépni, nem tudtam, az általad is említett ok miatt. Megejtettem a jelszócserét, és vissza tudtam lépni. Aztán csináltam még egy jelszócserét, amivel visszaállítottam az eredetit. :) Ennyi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37941) Khelben válasza ZozzHUN (#37939) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem értem, szabálytalanságot biztos nem csináltam (meg akkor ahogy mondod, nem csak sima jelszócsere kellett volna), a jelszavam elég durva volt (értelmetlen karakter és számsor, kis-nagy betűk, máshol nem használtam). Ugyanúgy 2 gépről lépek be, mint az elmúlt fél évben mindig. Szóval semmi nem változott. Cuccom, karakterem nem tűnt el, a pénzem is megvan, úgyhogy nem hiszem, hogy valaki belépett volna.

Viktor77: ezt mondjuk nem néztem, hogy az ip-m otthon változott-e.

[ Szerkesztve ]

(#37942) H.O.D. válasza Khelben (#37941) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én egyszer úgy kaptam DC-t, hogy lejárt a gamecardom és onnantól az accountomra sem tudtam belépni, amíg le nem leveleztem velük a jelszócserét.

Fura ez, de a nagy számok törvénye alapján nincs olyan, hogy nincs bug. Márpedig a login szerverek esetén nagy számokról lehet beszélni.
Én is üzemeltetek ügyviteli rendszert, ami sokkal kisebb terjelést kap, mégis elbugzik néha. Statisztikailag viszont annyita ritka, hogy nem éri meg szarakodni és a hibát keresni, annál is inkább, hogy a hiba nem reprodukálható.

Where do you want to go today?

(#37943) ZozzHUN válasza Khelben (#37941) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Mivel 2 gépről lépkedsz be ezért volt akkor a jelszócsere, csak jó lassan jöttek rá :D Ennyi accountnál nem is csoda :)

Warcraftrealm.com-on kívül lehet valahol látni a szerverek aktivitását?

(#37944) Wolverine válasza ZozzHUN (#37943) üzenetére


Wolverine
félisten

Számszerűen nem, és ott sem pontos.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37945) ZozzHUN válasza Wolverine (#37944) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Arathor Horda oldalon en csinalom a statisztikat, az valamennyire pontos (estenkent 700-750 fő)

(#37946) Viktor77


Viktor77
titán

"If you use an authenticator – and we hope you do – you may soon notice that an authenticator prompt may not appear with every login. We’ve recently updated our authentication system to intelligently track your login locations, and if you’re logging in consistently from the same place, you may not be asked for an authenticator code. This change is being made to make the authenticator process less intrusive when we’re sure the person logging in to your account is you."

Ez érdekes. Mondjuk engem nem érint, mivel hetente van IP cserém.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37947) ZozzHUN válasza Viktor77 (#37946) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Ezt az authenticatort bármikor le lehet mondani?

(#37948) Viktor77 válasza ZozzHUN (#37947) üzenetére


Viktor77
titán

Persze. Ahogy csatoltad az accountodhoz, ugyanúgy le is csatolhatod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37949) lakisoft válasza Viktor77 (#37948) üzenetére


lakisoft
veterán

Ti használtok authenticatort?

(#37950) Viktor77 válasza lakisoft (#37949) üzenetére


Viktor77
titán

Én igen. Már sok éve. Alap. 6 éves karit nem szeretnék semmi miatt bukni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.