Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) anulu


anulu
félisten

gyors kérdés. ha egy idő után elkezdenek szétesni a textúrák (játék indítás után nincs gond, random helyen kezdődnek a problémák, főleg az utóbbi időben), az lehet VGA hűtés gond? kb 4-5 éves a 8800GTX-em. valahogy most nem lenne keret lecserélni :( fagyás nincs, csak elég hülye bevillanásokat tud a játék produkálni

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38402) Ribi válasza anulu (#38401) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az ilyen leginkább memó gond, de lehet driver mizéria csak.
Más játékban is csinálja?
Hőmérséklete milyen? Bár azt hiszem ebben még nem volt memó szenzor.
Az hogy csak X idő után csinálja, hőmérsékleti gondokra utal.
Lehet az egyik memóchipnél a paszta annyira beszáradt, hogy már semmit sem ér és az kezd rosszalkodni 1 idő után. 4-5 éves karit megéri egyszer újrapasztázni.

(#38403) anulu válasza Ribi (#38402) üzenetére


anulu
félisten

drivertől függetlenül csinálja. igazság szerint mindent mást PS3-on játszok, PC-n csak WoW. meg akartam keresni, hogy merre lehet a control panelben a hőmérő rész, de nem találom. van valami pici, nem "teleszemetelem a win-t, mert az jó" jellegű program, amivel pontos képet lehet kapni?

nem fagy, meg ilyenek, de anno BC-ben kb ilyen kinti hőmérséklet mellett nagyon csúnya értékeket produkált, de akkor fagyott is (kifejezetten jó volt Vashj-nál :P)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38404) Viktor77 válasza anulu (#38403) üzenetére


Viktor77
titán

GPU-Z tud logolni legmagasabb hőmérsékletet (is), de ha játék közben akarod nézni akkor MSI Afterburner, vagy ha ez nem ismeri fel, mert régi kártya, akkor Rivatuner. Ha pedig igazán meg akarod izzasztani a kártyát, akkor Furmark (de tényleg csak saját felelőségre, mert ez olyan hőfokra emeli a kártyát, amit normál használat közben soha nem ér el).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38405) anulu válasza Viktor77 (#38404) üzenetére


anulu
félisten

szerintem akkor Futuremark lesz. pontosan azért, hogy megnézzem, h bírja-e a durva kiképzést, mert ha mittomén 1 óra demozás után még mindig nem hibázik, akkor máshol lehet a gond.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38406) anulu


anulu
félisten

más: nem keres valamelyik Firelandre járó guild járni képes protladint (i353 egyelőre, de küldöm az ívet neki :) )? lehetőleg horda oldalon :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38407) Viktor77 válasza anulu (#38405) üzenetére


Viktor77
titán

Semmi Futuremark, Furmark. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38408) anulu válasza Viktor77 (#38407) üzenetére


anulu
félisten

oh, ok :)

utánanéztem, stress test :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38409) F-ECT$ válasza anulu (#38401) üzenetére


F-ECT$
titán

Leginkább a vga memória magas hőmérsékelte, esetleg a gpu magas hőmérséklete miatt tapasztaltam ilyet. Néha más programban nem is jön elő a hiba, szóval lehet, hogy hosszú tesztelésnek nézel elébe.

Dive ever, work never.

(#38410) Amarth


Amarth
aktív tag

Üdv!

Kérdésem lenne:

Ha egy battle.net-en belül több account is van,és szeretnék feltölteni egy másikat is az asszonynak,akkor tudjuk használni mind a kettőt egyszerre?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#38411) Cathfaern válasza Amarth (#38410) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen.

(#38412) Amarth válasza Cathfaern (#38411) üzenetére


Amarth
aktív tag

Köszi!

Akkor tuti nem lesz az,hogy amikor valamelyikünk belép akkor a másikat ledobja a szerverröl?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#38413) Baloghjanos válasza anulu (#38401) üzenetére


Baloghjanos
tag

nekem volt 8800 gtxem akkor még nem wowoztam de folyamatos cod4 és 30 fok a lakásban nekem is ugyan ez ilyen rozsaszin aztán sárga szét eset a textura gyors resi aztán semi baja szét szedtem kifujtam apám kompreszorával nem volt semmi baja azota leveszem a elejét a gépnek ilyen időkbe és rá irányitok egy ventit :) egy szobait és igy nincs semmi gond

[ Szerkesztve ]

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#38414) anulu válasza Baloghjanos (#38413) üzenetére


anulu
félisten

köszi a tippet :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38415) ZozzHUN válasza Baloghjanos (#38413) üzenetére


ZozzHUN
addikt

sufni tuning powa, már csak egy képet kellene linkelj! :D

(#38416) Wolverine válasza Amarth (#38412) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. Azonos Battle.net-acounton levő különböző WoW-accountokkal be lehet lépni egyszerre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38417) Amarth válasza Wolverine (#38416) üzenetére


Amarth
aktív tag

Köszi Neked is!

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#38418) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ha egy másik realmra akarok átvinni karaktert másik race-re, ahhoz mind2-t el kell végezni ugye? Race change, transfer.

(#38419) Wolverine válasza SzlobiG (#38418) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, és ez külön fizetendő.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38420) SzlobiG válasza Wolverine (#38419) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát az úgy nem éri meg gold miatt...kaptam 7 ingyen napot azt el akartam adni ami van, de így marad ott. :(

(#38421) Onamish


Onamish
csendes tag

Healerhez milyen addonokat ajánlotok? Kéne valami legalább, ami jól mutatja a hp-t, meg, hogy kin mi van, egyéb javaslatok is jöhetnek, mert nagyon nem értek hozzá. (Semmi raid, csak szintezés, meg ötfősök, pvp.)

Imperare sibi maximum imperium est.

(#38422) Ribi válasza Onamish (#38421) üzenetére


Ribi
nagyúr

Vuhdo

(#38423) CactuS válasza Onamish (#38421) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vuhdo, Healbot Continued.

Én személy szerint a Shadowed Unit Frame (SuF)-ot használom. Kicsit macerás volt anno beállítani, de tökéletesen megvan benne minden amit keresel: HP mutatása (max hp, aktuális hp, különbség, incoming heal, általad leszedhető debuffok mutatása stb...)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38424) steveetm válasza Onamish (#38421) üzenetére


steveetm
őstag

Akkor én meg grid2+clique, hogy tényleg legyen miből választani. A többi nekem túl kötött.
Üdv.: steveetm

(#38425) Cathfaern válasza steveetm (#38424) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha a vuhdo túl kötött neked, akkor csak nem találod a beállításokat :) Ahhoz képest a grid kőbalta. Mondjuk az tény, hogy ha összetettebb dolgokat akar az ember, akkor bele kell mélyülni.

(#38426) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Hol tudok flying license-t venni? 60-as vagyok, expert ridingre kigyúrtam magam és van mountom, a spellbook-ban újdonságként ragyog a flying license ability, de egy trainernél sem tudom tanulni, nincs is a listában (sw). Mi erre a megoldás?

(#38427) anulu válasza bbela0999 (#38426) üzenetére


anulu
félisten

átmész outlandre és 2 városból a kapuhoz közelebbiben (hordánál legalábbis)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38428) bbela0999 válasza anulu (#38427) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Dark portalon megyek át és egyenest előre?

(#38429) Viktor77 válasza bbela0999 (#38428) üzenetére


Viktor77
titán

Átmész a portálon, elfordulsz balra, lenézel, és ott áll egy törpe griffmester. Ő a legközelebbi városba küld (Honor Hold), és ahogy leszállsz, ott a trainer. Amit jó ha tudsz, az az, hogy az itteni árak SW repuhoz vannak kötve, így annál olcsóbb a tanulás és a madár, minél magasabb a repud.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38430) anulu válasza bbela0999 (#38428) üzenetére


anulu
félisten

ha átmész, akkor ott van pár quest és flying mounttal elvisznek a városodhoz. ne menj gyalog, mert lvl70+ elitek garázdálkoznak a lépcső alján :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38431) bbela0999 válasza Viktor77 (#38429) üzenetére


bbela0999
csendes tag

Nála sincsen flying license... :F Csak 70-es és 80-as riding sok pénzért. De semmi más. Ja és outlanden tudok repülni license nélkül.

(#38432) F-ECT$


F-ECT$
titán

Srácok: a license az azerothi repülésre van, nem? És azt a fővárosokban lehet megvenni, ha megvan a Cata.

Dive ever, work never.

(#38433) Viktor77 válasza bbela0999 (#38431) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, hogy az. Sajna én már keverem az engedélyeket, nekem minden megvolt all-in-one, meg már rég is volt.
Szerintem 60-70 között csak Outlanden repülhetsz. De majd jön a mi házi szakértőnk, Wolvi, és megmondja a frankót.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38434) anulu válasza Viktor77 (#38433) üzenetére


anulu
félisten

WoWhead a barátunk :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38435) parandroid válasza bbela0999 (#38426) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha van Cataclysmed, akkor SW-ben a flight pointnál a flight trénernél, ha nincs, akkor sehol.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38436) F-ECT$ válasza Viktor77 (#38433) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem ha megvan legalább az alap repülős skill + a cata, akkor megveheted a licenset.

Dive ever, work never.

(#38437) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Értem, köszönöm. Még egy kérdés: 60-70 között hol érdemes fejlődni és bg-k között mire kapom a legtöbb honort?

(#38438) Viktor77 válasza anulu (#38434) üzenetére


Viktor77
titán

És tényleg! :)

Béla: Hát hol lenne érdemes? Outlanden. Első három területet megcsinálod, meg is van a 68, mehetsz Northrendre.
BG, mivel allis vagy, így csak AV. Itt 10-ből 8-9-szer lehet nyerni, a többi gyakorlatilag mindig bukó. Talán még EoS-ra, meg Strandra mehetsz ha tetszik, bár nem tudom ezeknek mi a szintkövetelménye.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38439) F-ECT$ válasza bbela0999 (#38437) üzenetére


F-ECT$
titán

Talán AV a nyerő még mindig. Bár szerintem nem érdemes BG-n fejlődni, úgyis sokat fogsz 85-ön oda járni...

Dive ever, work never.

(#38440) bbela0999


bbela0999
csendes tag

Köszi srácok

F-ECT$: Azért akarok valamit gyűjteni előtte, mire 85ön pve gearrel összekaparom a pvp-re a honort, szerintem megőszülnék.

(#38441) Viktor77 válasza bbela0999 (#38440) üzenetére


Viktor77
titán

85-ön sokkal könnyebb, én heti 3-4 cuccot veszek ki (köszönjük meg a Blizzardnak a 365-371 váltás elsunyulását). Kezdve mondjuk azzal, hogy egy TB 600 honor, de ha vesztesz is 200. Ezenkivül AV orrvérzésig, ez 150-400 honor, ha hétvége van, akkor a duplája.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38442) anulu válasza Viktor77 (#38441) üzenetére


anulu
félisten

nekem tankként pont nem jó a BG, mert DPSni raidben is lehet PvP cuccban, de tankolni... amúgy raid instát kivéve ki lehet kapni valahogy 359-es vállast? jól nem rakták be a T11 fejessel egyetemben :( amit nagyon sajnálok :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38443) Viktor77 válasza anulu (#38442) üzenetére


Viktor77
titán

Nem lehet. Ugyan Justiceba kerül már, de a token még mindig kell. Viszont szarrá nerfelték a T11-es instáka, már csak az nem öli végig őket, aki nem is akarja.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38444) Wolverine válasza Viktor77 (#38433) üzenetére


Wolverine
félisten

150-es sima repülés: bármelyik flying trainer (fővárosok, Hellfire, Borean Tundra, Sholazar, Dalaran), ha elérted a lvl60-at
150-es repülés (Azeroth): SW/Orgri, de csak ha megvan a Cataclysm és elérted a lvl60-at
Northrend: Borean Tundra, Dalaran, Sholazar, ha megvan a lvl68
280-as repülés: bármelyik flying tainer, ha elérted a lvl70-et
310-es repülés: bármelyik flying trainer, ha elérted a lvl80-at

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38445) anulu válasza Viktor77 (#38443) üzenetére


anulu
félisten

az ok, de: fél évet kihagytam, achit kér mindenki, taxokkal erősen hátrányban vagyok. a saját képességeim ismerem, tudom, h meg tudnám csinálni, azonban így a kutya nem visz le. a nevem alatt szereplő guild névvel bénázni meg nem akarok, pofám nem lenne őket égetni

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38446) LuckyL válasza lumpen_stex (#38201) üzenetére


LuckyL
őstag

az egy óra alatt 4 ezer honor az enyhén szólva is ambíciózus szerintem
1000/óra hihető, ha nagyon jók a csapattársaid és szerencséd van
ez kb 3 nyert bg

a 4 ezer honorhoz legalább 10 megnyert bg kellene az meg nem igazán jöhet össze egy óra alatt :N

cryptot minden termékemért elfogadom

(#38447) Ribi válasza anulu (#38445) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tényleg le lettek nerfelve eléggé az insták.
Nem olyan rég voltunk szinte csak altokkal (oké, viszonylag jól felszerelve), azthittem, hogy wipefest lesz, de Nefán kívül minden elsőre lement. Nefa is 3ikra.
Zul instákból elég jó geart össze lehet szedni és elég sok repus 359-es repus, illetve craftolható van. Ezek megvannak, nem lehet semmi gond. Plusz köpeny, meg nyakas/gyűrű napikból. Szóval úgy hogy raidet sem láttál kb 355 ilvl-t simán össze lehet szedni.

(#38448) anulu válasza Ribi (#38447) üzenetére


anulu
félisten

most 353-on vagyok. a fő gond az, h amikor altos raidek vannak, akkor bőven dolgozom még (kora délután), este meg 6/7 raidnap, szóval senki nem fog nekem jönni így instázni. :( ZG-t múltkor toltam, de új ZA még kimaradt, bár ez könnyen orvosolható.

csak mindettől még nem lesz meg az "öcsi", hogy invet kapjak pugba :W:O

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38449) Wolverine válasza anulu (#38448) üzenetére


Wolverine
félisten

Kérj guilden belül némi segítséget, pl. hétvégi altrunhoz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38450) Ribi válasza anulu (#38448) üzenetére


Ribi
nagyúr

Háát igen ez örök probléma.
Sokan inkább az iLVL-re vannak inkább rámakkanva. Zul instákba puggal is elég jó csapatok szoktak összejönni.
Persze kifog az ember néha elkeserítően szerencsétlen embereket is, de mostanában ritka az ilyen. Viszont gyorsan jön a justice is.
Esetleg bekamuzol mainnek a klánból olyan embert, aki nincs online és sok jó acsija van :)
Ha jól játszol a karival az első tressen úgyis kiderül és maradsz.
Hát a bossokról meg kell taktikát nézni. Nederüljön ki hogy még nem voltál.
Ha meg veled akarnak valamit fontos szerepet csináltatni, valahogy próbáld lebeszélni őket róla.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.