Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) mobal válasza SzlobiG (#19997) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Fury talentre ezt találtam ki: [link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20052) ciao


ciao
senior tag

öcsinek első hasznát megtaláltam, szinteztem a tailoringom és 420as skillnél Dalaranban a tailor tréner szólt hogy ha megvan northrend dungeon master és a northrend loremaster öcsim megtanít 1-1 imba epik back receptet

[ Szerkesztve ]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#20053) whitezo88 válasza H.O.D. (#20050) üzenetére


whitezo88
nagyúr

guildbe így is csak 20. körül lettem :U

(#20054) Nevar válasza whitezo88 (#20053) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nolife, etc.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#20055) slayer006


slayer006
addikt

Mi az a öcsi ?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20056) Viktor77 válasza slayer006 (#20055) üzenetére


Viktor77
titán

Az achievement (vagy mi) pontok rövid megfelelője (by FS!).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20057) Junkie válasza szasza_xp (#20041) üzenetére


Junkie
aktív tag

Nem bántásból de az az idézet jutott eszembe:"The paper is fine, but nerf the rock. The Scissors" Én pl rendszeresen fekszem pvp-ben a hunteremmel rugó, lock, warrior ellen amiben benne van biztos az én bénaságom is, de az is hogy erősebb pvp karik ennyi.

On: Dk-nak a tankolásra frost ág kell? mert én nemnagyon láttam taunt jellegü skillt azon az ágon, csak unholyn a death gripre(igaz az minden ágon van csak ott lehet talent pontot költeni rá

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#20058) Cathfaern válasza Junkie (#20057) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Elméletileg a deep frost igen, gyakorlatilag ha igaz az a fejtegetés, hogy a DK valójában magic tank és nem melee tank, akkor viszont frost/unholy hibrid az üdvözítő.

(#20059) whitezo88


whitezo88
nagyúr

talákoztam Lich Kinggel Scourgeholmeban, csodálkoztam is, hogy támadható. 97 ezres crushinggal kínált meg.

(#20060) Junkie válasza Cathfaern (#20058) üzenetére


Junkie
aktív tag

Mondjuk az igaz hogy a Nexusba meg Utgard(ebben nem vagyok biztos így írják e:)) varázsolnak össze vissza a bossok. Na akkor majd nézegetek valami szimpatikus hibrid talentolást frost/unholy-ra, köszi. Bár első a hunter lvl 80 majd aztán bohóckodok a dk-val :DDD

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#20061) anxius válasza whitezo88 (#20059) üzenetére


anxius
aktív tag

Milyen a sebzése?

Melee vagy Magic vagy mindkettő?

(#20062) H.O.D. válasza whitezo88 (#20059) üzenetére


H.O.D.
senior tag

De resistelted, nem? :DDD :DDD

Where do you want to go today?

(#20063) Wolverine válasza whitezo88 (#20059) üzenetére


Wolverine
félisten

Én egy allys questben már Wyrmskull Village-ben belefutottam... Instant megölt némi hegyibeszéd után :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20064) whitezo88


whitezo88
nagyúr

viszont HC Ahnkahetben már 4x wipeoltunk eddig az uccsó bosson. már mindenki meg tudja csinálni csak a tank nem, aki Feral. nem bírja megölni a papot, ha meg siekrülne akkor meg a shaman healeli fel...

(#20065) CactuS válasza Cathfaern (#20058) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Frost ágon kicsit több skillje van arra, hogy túlélje a fizikai sebzéseket, Unholy az inkább aoe tankoláshoz jó, illetve ott lehet kirakni a 100%os magic absorb kisbubit, meg az anti-magic shieldet is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20066) SzlobiG válasza whitezo88 (#20064) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mostmár mondhatni a HC instákra, hogy valóban HC a 8/8 t6-os feral tankunk olyanokat kap, hogy alig bírják a healerek sokszor kitartani pedig vagy 32k hp-ja van buffolva.:D Van olyan nem is egy amin végig se mentünk mer már meguntuk a sok wipeot, végül is nem rossz, hogy ilyen nehéz mert van kihívás kitalálni a taktikokat.:)

(#20067) Viktor77 válasza SzlobiG (#20066) üzenetére


Viktor77
titán

Az a baj ezzel (ha emlékeztek, BC-ben milyen jókat lehetett wipeolni SH-ban), hogy a casualabb játékosoknak ez így túl nehéz lesz, így szarrá fogják nerfelni őket.
Bár őket is meg lehet érteni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20068) whitezo88 válasza SzlobiG (#20066) üzenetére


whitezo88
nagyúr

most 5.re lement, de rendesen megizzasztott minket. 5 és fél perces fight, 2 insanityvel. elég komoly managondok voltak még nálam is a nagy burstök után...

(#20069) DebilEvil válasza whitezo88 (#20068) üzenetére


DebilEvil
tag

Amikor mar csak ketten maradnak egymassal harcban, akkor az egyikre menjen cc, kozben mehet a manaregen, ha nem birjatok. A boss egy ido mulva kijon anelkul is, hogy az utolso 2 ember kozul valaki leverne a masikat. A regen alatt a cd-k is visszajonnek.

(#20070) Cathfaern válasza CactuS (#20065) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az általad linkelt wowwiki-s cikk alján van egy fejtegetés, miszerint dk ha megszakad se lesz olyan jó fizikai sebzést felfogó tank, mint a másik 3, állításuk szerint teljesen fizikai sebzésre kitalentolva is 2x annyi sebzést kap be, mint azok. Emiatt jutottak arra a következtetésre, hogy értelmetlen dk-nak fizikai sebzés elnyelésére rámenni, mert sose lesz igazán jó benne, ellenben ahogy írod te is, magic sebzés ellen abszolút felsőbbrendűek a többi tank kaszthoz képest. Épp ezért ajánlja a hibridet, hogy akkor menjünk rá erre, s legyen ebben tökéletes. Mondjuk annyira nem ástam magam bele a témában, épp ezért én is fentartással kezelem a dolgot, de nem feltétlenül hülyeség.

(#20071) CactuS válasza Cathfaern (#20070) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így van, guildtárs warriorhoz képest én nagyobbakat kapok, igaz, a frost ágon pl az Unbreakable Armor segít rövid ideig, de általában addig jó a DK amíg parry/dodgeal kivédi a fizikai támadásokat, plusz erre van jópár talentje. (70esen kékzöldben Frost Presenceel összesen csak 11k Armorom van)

Azért lássuk be nem lenne korrekt dolog, hogy jön a DK és hirtelen jobb tank lez, mint a pala/warrior/drood. Én meg vagyok elégedve vele, bár rendes DWs fegyókat még mindig nem sikerült szereznem, marad a Ring of Bloodos vacak 2handed.

Szerk: sry, ha kicsit összevissza van, megint egy hosszú nap volt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20072) Wolverine válasza CactuS (#20071) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm, igaz, Ydri nem a kiváló gearjéről ismert, de azért a jelenlegi mancs+kajabuffos 15k hp és 13,5k armor mellett képes vagyok betankolni a szintemnek megfelelő instákat...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20073) CactuS válasza Wolverine (#20072) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amennyiben Ydri nem egy DK, akkor hiba a te készülékedben keresendő, vagy én nem értem, amit írtam :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20074) !player!


!player!
aktív tag

Karaktertransferhez jó a sima kártya nem kell dombornyomott ugye?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20075) Wolverine válasza CactuS (#20073) üzenetére


Wolverine
félisten

Ydri = Ydrisselle, a mainem, egy feral druida. A brutális armort megszüntette a Blizzard (nálam a 3.0-nak köszönhetően ~18k-ról 13,5k-ra esett vissza), block/parry nincs a macinak, csak dodge és szimpla hp - mégsem panaszkodnék a tankolási képességeire :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20076) slayer006


slayer006
addikt

Minniget hol lehet 375 után fejleszteni?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20077) Viktor77 válasza slayer006 (#20076) üzenetére


Viktor77
titán

A northrendi két kezdőterületen, Cobalttal. Szerencsére van mint a szemét.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20078) Ribi válasza Viktor77 (#20077) üzenetére


Ribi
nagyúr

Van mint a szemet ? en 74-en eddig sikeresen kibanyasztam 40 darabot. Ezt nem neveznem soknak :) Pedig amint meglattam 1 sarga pottyot, eldobtam mindent es szaladtam banyaszni.

(#20079) Viktor77 válasza Ribi (#20078) üzenetére


Viktor77
titán

Tegnap léptem meg a 74-et, és már AH-zom el, mert nem tudom hova tenni. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20080) bobace


bobace
őstag

Másnak is nekitámad minden - értsd 99% - random DK? Nem tudom mit gondolnak... de engem még DK nem ölt egyedül... Basszus nongearrel mit akarnak... Annyira idegesít, és ráadásul csomó idő elmegy velük, mert kétszer kell megölni... Aztán visszajön és próbálkozik megint... És nem csak rám, mindenkire rámennek, és jellemzően az utolsó noob is leveri őket, persze ide kell egy nagy még. Biztos csak gyakorolnak.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20081) Wolverine válasza Ribi (#20078) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez csak annyit tesz, hogy sokan ugranak rá :) Nekem is éppen csak 401 a herbám, és olyan helyeken sem találtam virágot, ahol a bétában egymás hegyén-hátán voltak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20082) Ribi válasza Viktor77 (#20079) üzenetére


Ribi
nagyúr

Akkor nalatok keves a jomunkasember bányász.
Mai fiataloknak már nemjó a fizikai munka :DDD
Mennyiért raktal be 1 stacket ?

[ Szerkesztve ]

(#20083) H.O.D. válasza Wolverine (#20081) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Sholazar Basin roskadozik a növényektől... Én ott húztam fel a herbát 450-re, bár haltam párat lvl70-esként :)

Mod: tudtok olyan oldalt, ahol lehet úgy talentfát szerkeszteni, hogy látom a karakterre vetített hatását is? Olyasmire gondolok, mint a warcrafter, csak működőképes változatban...

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#20084) Azazello-


Azazello-
senior tag

meg tudja valaki mondani, hogy ha van egy item amiben slotok vannak, abba megis hogyan illetve miket lehet illeszteni? Eloszor talalkoztam ilyennel es nem vagom mit kezdjek vele.

Masik kerdes pedig, hogy hogyan lehet "kikapcsolni" egy pent-nel a grow-t? ha nem akarom, hogy magatol hasznalja...

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#20085) Ribi válasza Azazello- (#20084) üzenetére


Ribi
nagyúr

Shift+jobbgomb a cuccra, akkor kinyilik 1 ablak amibe be lehet rakni GEM-eket, tobb szinu van, kek piros, sarga, illetve kulon a meta. Az elso 3 szinnek van kevereke is, minden gem ala van irva, hogy milyen slotba illik, hogy megkapd a slot bonuszt. Ha nemerdekes a bonusz akkkor olyat raksz bele aminek epp kell a statja. Meta gemet meta slotba lehet rakni csak. Jewel crafterek tudnak ilyet vágni, AH-ban nezz utana milyenek vannak.

Petnek van pet barja, ott vannak a skilljei, jobbgonb ra es kikapcsolja az auto use-t.

[ Szerkesztve ]

(#20086) Viktor77 válasza Azazello- (#20084) üzenetére


Viktor77
titán

A socketekre gondolsz? Valszeg igen.

Akkor köveket (AH-ban Gem alatt találod őket) lehet beletenni. A socket bonust akkor kapod meg, ha megfelelő színű köveket teszel a megfelelő színű socketbe.
Fogsz találni köveket (orange, purple, green), amiknek nincsen megfelelő socketszíne, ezek mindig két fajtába jók (oda lesznek írva).
Fejesbe vannak még a metakövek, ezek akkor adják a bonust ha az odaírt kritériumok teljesülnek a rajtad lévő gearben (teszem azt több kék kő kell, mint sárga). Ilyenkor a kétszínű kövek (amiket írtam), mindkét színbe beszámítanak.
Szóval ha mondjuk 3 piros gem a követelmény, akkor 3 orange kövel is megleszel, mivel a narancs kő pirosnak és sárgának is számít.

Ha csak sima faragatlan követ találsz, akkor azt Jewelcrafter tudja neked megcsiszolni.

Javaslom, hogy menj be AH-ba, és valami nagyon olcsó kővel (kövekkel) próbáld ki a fent leírtakat.
A socketben bármikor cserélhetsz köveket, de amiket lecserélsz azok elvesznek.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20087) D4v3 válasza H.O.D. (#20083) üzenetére


D4v3
őstag

Töltsd le a Rawr progit, ez nem addon ugyan, de nagyon hasznos. Armoryn keresztül be tudod tölteni vele a karakteredet és minden itemet, talentett, buffot stb. be tudsz állítani, miközben látod a változásokat is.

(#20088) FefeeX


FefeeX
veterán

Egy kérdés, hátha valaki tud válaszolni...
Hunter BM max talent - hogy be tudd fogni az exotic petet... node ha utána visszatalentolsz, megmarad az exotic pet? :)

(#20089) Wolverine válasza H.O.D. (#20083) üzenetére


Wolverine
félisten

A konkrét pédám Howling Fjord; a délkeleti sarokban perpill. egyetlen goldclover sincs jelezve a térképemen, pedig anno szedtem ott vagy két stacknyit :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20090) FefeeX


FefeeX
veterán

Egyébként most megváltozott a retalent ára végülis? Meg a mikéntje? Csak mert már 2-3 hónapja nem játszottam, egyszer betalentoltam a karikat, de nem igazán volt még időm játszani... :)

(#20091) SzlobiG


SzlobiG
félisten

A rampage nem stackel már a dudu +5crites buffjával? Mer tegnapi hc-k során talán ha egyszer láttam aktívnak meg ha jól emlékszek kieg előtt mindég aktív volt dudu buffal is.:U

(#20092) Ptech


Ptech
őstag

Két guild, 40 ember, tegnap este: [link]

Sylvanas volt a 'legnehezebb' a fear és a vanish miatt, meg UC amúgy is nagyon jól védhető, szóval oda mentünk először, majd Org, TB és Silvermoon. A horda meglepően kevés ellenállást mutatott, így viszonylag könnyű dolgunk volt.

A screenshotra sajna már kevesen maradtak, de így is mutatós :)

(#20093) Viktor77 válasza Ptech (#20092) üzenetére


Viktor77
titán

Lol, a ti szervereteken is van Amnesia guild?

Csak mert a BS-en én is abban vagyok. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20094) Cathfaern válasza FefeeX (#20088) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megmarad, de nem tudod előhívni (az passz, hogy mi történik akkor, ha elől van, mikor resetelsz), illetve ha berakod stable-be, ki se tudod szedni onnan*

*legalábbis betaban így volt, szóltak is érte, hogy nem százas, mivel így nem lehet törölni egy stable-ben lévő exotic petet, csak retalenttel.

(#20095) FefeeX válasza Cathfaern (#20094) üzenetére


FefeeX
veterán

Pedig reménykedtem, hogy tudok ravasaurt használni Marx-man talenten :)

(#20096) Ribi válasza Cathfaern (#20094) üzenetére


Ribi
nagyúr

Retalentnel szentem eltunik.
En lockbol indulk ki, mert ott az osszes buff eltunik, es a pet is. Innen gondolom hogy hunter pet is eltunik.

[ Szerkesztve ]

(#20097) FefeeX válasza Ribi (#20096) üzenetére


FefeeX
veterán

De a hunter petet úgy kell összeszedni, és nem csak úgy magától lesz :)

MÁS:
A Glyph-ek olyanok mint egy spell, vagy fix buffot adnak? Csak mert thottboton néztem és van hozzá spell... (még nem próbáltam a gameben)

(#20098) Wolverine válasza FefeeX (#20097) üzenetére


Wolverine
félisten

A glyphek úgy működnek, mint a gemek - beilleszted a megfelelő helyre, addig a táskádban ül.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20099) FefeeX válasza Wolverine (#20098) üzenetére


FefeeX
veterán

a megfelelő hely az az oldal ahol 3 nagyot meg 3 kicsit lehet betenni? Lehet cserélni is majd gondolom... De akkor mindegyik aktiv lesz és segít... Vagy ez is ruhába kell? Vagy mi? :)

(Ahogy néztem, lev70en már mindegyik glyph felhasználható)

[ Szerkesztve ]

(#20100) CactuS válasza FefeeX (#20099) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Utolsó Major az lvl 80.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.