Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) !player! válasza feregember (#20950) üzenetére


!player!
aktív tag

"In modern fantasy fiction, a lich (IPA: /ˈlɪtʃ/) (sometimes spelled liche, cognate to German Leiche "corpse")"
Forrás

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20952) szilchi válasza Guargumi (#20948) üzenetére


szilchi
őstag

Ezt én is sejtettem,hogy kicsit lemaradt ez a kaszt.De majd talán alakítanak rajta.Viszont ezért is nehéz találni csoportot hc-hoz rouge-ként.Most is van sok lfg hc-hoz,de sokszor azt írják,hogy ha dps akkor mage vagy hunter.De most úgyse érek rá,mert megyek AQ40-be :DDD fun raidre

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20953) bobace


bobace
őstag

Akinek van duduja, főleg moonkin az figyeljen. Master Shapeshifter talent. Nem látnám a character lapon hogy hozzáadná a spelldamaget, számolgattam, de csak a spiritből jövőt láttam hozzáadva, jó az a talent?

Amúgy boldog karácsonyt kívánok minden kockának :)

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20954) slayer006 válasza feregember (#20950) üzenetére


slayer006
addikt

Egy kis WoW "történelem". [link]
Hátha segít. ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20955) GoTReX


GoTReX
őstag

Hi!Ehhh mindig kérdezni jövök ide,de nemtudtok magyar Talent Calculatort?Emlékszem hogy valamikor mikor nem kellett belebotlottam a neten,de most hiába keresem semmi eredménye... :(((

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20956) !player! válasza GoTReX (#20955) üzenetére


!player!
aktív tag

Én nem akarok hülyeséget mondani de láttam pár törtserveres spell név fordítást is hát kösöznöm hoygnem láttam talent calculátort magyarul.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20957) GoTReX válasza !player! (#20956) üzenetére


GoTReX
őstag

Nekem nem magyaritas kell,hanem a weben megnezni a magyaritott calculatort

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20958) !player! válasza GoTReX (#20957) üzenetére


!player!
aktív tag

olyat sem tudok, mit nem értesz benne hátha tudok segiteni

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20959) GoTReX válasza !player! (#20958) üzenetére


GoTReX
őstag

Még minden tiszta nyugi:)Még csak 16-os NE Hunter vagyok,és trialban,majd utana teszem teljessé,am.5 radobtam a critical növelő talentre,nevét nemtom fejből...

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20960) !player! válasza GoTReX (#20959) üzenetére


!player!
aktív tag

Jelenleg nem vagyok annyira képbe hunterrel mert utoljára 70ig vittem fel még joval pathc elött de akkor BeastMastery talent érte meg legjobban szoval szerintem inkább azt maxold ki és utánna oszd szét a többi pontot, persze z még a jövő zenéje és lehet hülyeséget is mondok

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20961) D4nY válasza GoTReX (#20955) üzenetére


D4nY
csendes tag

Én inkább azt ajánlanám neked, hogy nézz szét neten... Hunternek milyen elosztást mire ajánlanak és úgy rakosgasd le a pontjaidat ahogy azt egy kész talentcalc ba látod...

(#20962) slayer006 válasza GoTReX (#20955) üzenetére


slayer006
addikt

Magyar talent kalkulator. [link]
Bár azt hiszem csak a DK és a Druida van kész egyenlőre. :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20963) Viktor77 válasza slayer006 (#20962) üzenetére


Viktor77
titán

Megnéztem a pala részt, egész normális. Szerencsére nincs rá szükségem, de látszik, hogy a készítő odafigyelt. Nem nevetséges és egy kezdőnek tényleg jól jöhet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20964) capafog23


capafog23
őstag

Valaki tud olcsó, megbízható helyet, ahol neten lehet gc-t venni és akkor utána elküldik e-mailbe? (nem kell hogy a kezembe fogjam)

(#20965) CactuS válasza capafog23 (#20964) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20966) szilchi


szilchi
őstag

Fejlődő hunternak mi a legjubb uprade nadrágra:30sta/10agi vagy 40ap/10crit?Nem BG-zek,legalábbis már nem mert sokidőt vesz igénybe.Inkább a gyors fejlődés a lényeg.

Apropó..van caster class-nak is ilyen fajta uprade vagy csak melee classnak?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20967) !player! válasza szilchi (#20966) üzenetére


!player!
aktív tag

persze hogy van, nekem van 50 spell power és 20 spirit.
itt a lista.

ja én AP/critet raknék

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20968) szilchi válasza !player! (#20967) üzenetére


szilchi
őstag

:R

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20969) szilchi


szilchi
őstag

Hmmmm...valahogy nem érzem az enchant hatását(25Spell/15sta).Mage-el,lvl 8 :B ,ugyan annyit sebzek,mint enchant nélkül.Míg mondjuk a hunterem,lvl 21,jól profitál a sta/agi vagy a ap/crit enchantból.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20970) pachito


pachito
őstag

Hali egy kis segítséget kérhetnék? Most tettem fel újra a wowot hosszú kihagyás után, és nem boldogulok az addonokkal. Eddig volt más, aki ezt a részét végezte :)) Tehát: úgy emlékszem, hogy volt egy ilyen "adatbázis" féle, talán wowaceupdater volt a neve, és onnan is lehetett addonokat letölteni. Ez még létezik? Ha igen, hogyan tölthetem le?

üdv

(#20971) !player! válasza szilchi (#20969) üzenetére


!player!
aktív tag

sok pénzed lehet...
Eléggé gond ha nem érzed egy lvl8as karakternél a 25 spell power upot.
Lehet mániámmá vált de megkérdezem mi értelme van ezeknek az enchantoknak lvl8as karakteren?

Pachito: http://www.curse.com/

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20972) szilchi válasza !player! (#20971) üzenetére


szilchi
őstag

Hát nem tom,annyira nem játszottam caster kasztot,szal lehet azért nem látok különbséget.Úgy néztem meg,hogy egy 1 szintel magasabb mobot lőttem és figyeltem a dpst.Spellup-al 14,5,anélkül 13,6.Mindkét esetbenn egy lvl 9-es defias bandit.De pl. egy lvl 8-as mobon 13.8 lett.Nekem,vagy lehet csak nekem,nincs nagy különbség.De még próbálgatom majd.Amúgy nincs sok pénzem,talán 1500 gold.Csere-bere volt egypár borean armor kit-re. ;)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20973) szilchi válasza szilchi (#20972) üzenetére


szilchi
őstag

Hmm...arcane missile-nál már látom,ott a megadott 24 dmg helyett 28-at csinál lövésenként.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20974) steveetm


steveetm
őstag

Hát srácok, én teljesen beleőrültem ebbe az ahzásba:D
Ma úgy döntöttem beszállok picit a gem bizniszbe, ez lett az eredménye a prospectnek:
[link]

Kb. estére szerintem végezni is fogok mindennel^^ Ja, és elértem a héten a 70.000g-s forgalmat ah-ban, kezdek félni magamtól:)

Üdv.: steveetm

(#20975) LucifeI2 válasza steveetm (#20974) üzenetére


LucifeI2
őstag

hi, cna yo gvie me 1 g plx?

(#20976) !player! válasza steveetm (#20974) üzenetére


!player!
aktív tag

igazábol azt csinálod hogy mindent megveszel és berakod pl X g plusszal?

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20977) steveetm válasza !player! (#20976) üzenetére


steveetm
őstag

Neem, ami van professionom ahoz veszek matsokat, és prospectelek, ruhákat gyártok, smeltelek, török, ami éppen jónak tűnik:)

Mondjuk most kipróbáltam azt is amit mondasz, moonshroudot felvásároltam egészet, párat már sikerült is elpasszolni a feltolt áron, monopólium rulz^^

Üdv.: steveetm

(#20978) LucifeI2 válasza steveetm (#20977) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én pl. azt csináltam, hogy felvásároltam az összes Adamantite Ore-t és Bar-t, Blacksmither karakteremmel csináltam belőle Axe-okat aztán Enchanter karakteremmel szétszedtem és eladtam a Greater Planar Essence-eket. Csináltam így kb 5k goldot.

(#20979) steveetm válasza LucifeI2 (#20978) üzenetére


steveetm
őstag

Én is hasonló, csak én bs chestet, jc gyűrűket gyártok enchant matshoz:)
Üdv.: steveetm

(#20980) Horny256 válasza pachito (#20970) üzenetére


Horny256
aktív tag

Hi
Pl:[link]
vagy [link]

[ Szerkesztve ]

(#20981) !player!


!player!
aktív tag

Mi annak az addonak a neve amivel ki tudom copyzni a chatre beírtakat?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20982) Jarlaxle válasza !player! (#20981) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

A Prat pl. alkalmas erre.

(#20983) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Van, aki tankol DK-ként? Vagy inkább a Blood/Unholy talent a menő?
Apropó, van Arathor-on hordás guild, akinek kell egy 64-es Warrior tank és egy 58-as DK tank a soraiba?

Vig

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#20984) !player!


!player!
aktív tag

Köszi Jarlaxle!

Szerintetek ha professionokat a szeirnt nézzük, hogy melyikel tudsz magadnak jobb enchantot vagy +socketet, vagy bármi mást csinálni akkor melyik a legjobb párosítás egy resto druidának? LW enchanting?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20985) szilchi


szilchi
őstag

Sunwell plateu.Mivel itt se voltam 70-en,ezért funból ide is benéztem,sajna nem jutottunk túl messze.Ami sikerült:Kalecgos elsőre,Brutallus 2.-ra.Felmyt-nél volt 5 wipe,aztán ment pár ember naxx-ba és vége lett a raidnek.De érdekes volt,a felmyst fázisok meg valami igen durvák.Látszott,hogy nem egy begyakorlott csapat volt,hanem pár aki már csinálta+sok,aki most volt itt először.Szinte mindig a 2. fázist buktuk be.Majd talán jövőre.

Ja multkor AQ40-ben a Twin emperornál volt vége,szintén összehangolási problémák voltak.De majd alakul az is.Kéne pár videót néznem róla addig.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20986) Azazello-


Azazello-
senior tag

hol tudok tanulni leatherworkot 330 utan? a fjordon 350-tol lehet majd, de addig sehogy sem sikerul felhuznom a skillt...

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#20987) slayer006 válasza Azazello- (#20986) üzenetére


slayer006
addikt

AH -ból ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20988) szilchi válasza Azazello- (#20986) üzenetére


szilchi
őstag

Ha jól emlékszem Shatratban is van LW trainer,annál lehet tanulni.Valahol a földszinten

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20989) !player! válasza Azazello- (#20986) üzenetére


!player!
aktív tag

Thrallmarba ha jól emlékszek, hordának

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20990) pachito


pachito
őstag

Lehetne nekem is kérdésem lw-vel kapcsolatban? Hogy lehet az, hogy nem tudok borean leather scrapsből borean leather-t csinálni (a trainer nem tanít meg rá). Bc-ben lehetett az ilyen scrapsekből normális leathert csinálni. A másik first aiddel kapcsolatos. Hogyhogy nem lehet heavy frostweave bandaget készíteni csak simát? Valami olyasmit olvastam, hogy az azzal kapcsolatos manual world drop...

üdv

(#20991) #32070144 válasza pachito (#20990) üzenetére


#32070144
törölt tag

Szia

nem kell leatherworker skill, hogy borean leather scrapsből borean leather-t csinálj. Simán csak összerakod ötösével őket. A heavy frostweave bandage manual drop, a hozzászólások szerint 390-es skill felettt már esik, Zul'Drak-ot ajánlják vagy instákat.

[ Szerkesztve ]

(#20992) nak0n válasza pachito (#20990) üzenetére


nak0n
aktív tag

5 db leather scrapsből bárki tud készíteni borean leathert, egy jobb klikk és kész is, nem kell tanulnod. Heavy frw bandage pedig majd akkor lesz elérhető, ha az azt tanító könyv kiesik valahonnan - azt hiszem, instákban esik csak.

(#20993) szilchi válasza nak0n (#20992) üzenetére


szilchi
őstag

Igen,nekem DrakTharon-ból esett.Ja és bind on pickup-os,szal AH-ba nem lehet találni/berakni.De azért nem ritka drop.Mikor nekünk esett sima mobokból,valami 3-4 esett egyszerre.Szal jutott mindenkinek.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20994) pachito


pachito
őstag

Oks, köszönöm mindenkinek a válaszát! :R

(#20995) RexpecT


RexpecT
addikt

Igaz,hogy már nem Wowozok(jelenleg a Lotro-val játszok),de kaptam egy Wow-os könyvet karácsonyra,viszont neten nem találtam meg,hogy milyen sorrendben jönnek a kötetek.
A címe: A Gyűlölet Kora.
Valaki esetleg tudja,hogy ez hányadik kötet?

(#20996) !player!


!player!
aktív tag

Volt régebben egy oldal ahova ha beírtad a karakter neved meg servert akor kilistázta az elérhető jobb cuccokat v.mi átlag alapján, ha megvan még ez be tudná v.ki linkelni?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20997) Haart


Haart
addikt

Már több mint 1 hónapja nyomom az Arathoron a palámat, de még nemangyon találkoztam magyar emberkékkel. Pedig itt a topicban azt mondták hogy Arathor,Bloodscalp,Ragnaros-on vannak magyarok. Nemtudom miért de valami nemstimmel :D Holott BS-en meg szinte csak magyarok vannak. Ez már aggasztó!

(#20998) Cathfaern válasza Haart (#20997) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem tudom merre járhatsz, de ahogy én nyomom, kb minden 3. szembejövő ember magyar Arathoron, már csak klán, vagy név alapján is, s akkor ki tudja mennyi olyan van, akinek semmi se utal arra, hogy magyar :)

(#20999) decibel válasza Haart (#20997) üzenetére


decibel
aktív tag

Ugye Eu szerveren vagy? Én az első karakterem frankón us szerveren hoztam létre, bár az csak trial volt :DDD

"you are a monkey poo-poo"

(#21000) nierthen válasza Cathfaern (#20998) üzenetére


nierthen
tag

arathor full magyar majdnem. ezt alátámaszthatom az aláírásommal is :DD

Nierthen#2767

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.