Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) H.O.D. válasza capafog23 (#20545) üzenetére


H.O.D.
senior tag

WoW szerverek Windowson futnak? Nem lenne hatékony... :(

Where do you want to go today?

(#20552) LucifeI2 válasza Jarlaxle (#20549) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem praktikus, de hangulatos. :P Tényleg teszkós, valószínű ha kezdődik az új aréna season, én is összedobok valami újat PvP-re, de egyelőre PvE-re megfelel ez, főleg rugóval. Az a helyzet, hogy utálok addonokat töltögetni, ezért szeretek minél kevesebbet használni. De WotLK előtt Pitbullt használtam.

Melyik az az addon, ami kocka alakúra méretezi a minimapot? Mindig meg akartam keresni, de aztán kiment mindig a fejemből.

(#20553) Wolverine válasza LucifeI2 (#20552) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyakorlatilag bármelyik minimap addon a SexyMaptől a Chinchillán és a MiniMapsteren át a pMapig...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20554) Jarlaxle válasza LucifeI2 (#20552) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Én is utálok addonokat töltögetni manuálisan, ezért használok Curse Clientet, megkönnyíti az ember életét. :) Squeenix a map addon neve amit használok.

(#20555) sasa311 válasza Jarlaxle (#20537) üzenetére


sasa311
veterán

Hát nemtudom, én úgy voltam vele, hogy ami skillt raiden használok az bindelve volt gombra, ergo nem is kellett látnom az UI-t a játékhoz.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20556) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Mai patchről lehet tudni valamit? Kicsit még mindig furcsa a Blizz patch notes-a számomra, ez szerintem nem a legfrissebb, legalábbis ne úgy tűnik. (Vagy rosszul láttam és ma nem volt érdemi változás?)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20557) pachito válasza CactuS (#20556) üzenetére


pachito
őstag

Az még egy "régi" peccs, amit linkeltél :U

(#20558) H.O.D. válasza sasa311 (#20555) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Nekünk, egygombosoknak nem kell addon, igaz-e? :D:D:D

Where do you want to go today?

(#20559) CactuS válasza pachito (#20557) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, erről beszélek. A lap tetején ott van, hogy: "The latest patch notes can always be found at http://www.worldofwarcraft.com/patchnotes/" de ott csak az alap 3.03 van kint...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20560) LucifeI2 válasza H.O.D. (#20558) üzenetére


LucifeI2
őstag

Affli lock mióta 1 gombos?

(#20561) Cathfaern válasza CactuS (#20559) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak a "nagy" verziókról kerül ki oda changelog, a releasekről nem (márpedig a legújabb verziószám még mindig 3.0.3)

(#20562) D4v3


D4v3
őstag

Szerintetek a jövő héten inuduló season 5-ben mekkora profit lehet? Most is elég drágának tartom pl. az enchanting matsokat, de gondolom az árak szépen feljebb mennek még. Viszont ahogy elnéztem, csupán honorból nem lehet venni cuccot, mindegyikhez kell legalább 200-300 aréna pont... tehát jövő hét szerdán még nem lesz akkora vásárlás. Lehet, hogy érdemes még várni a matsokra, hogy lejjebb menjen az áruk vagy már most megéri felvásárolni őket?

[ Szerkesztve ]

(#20563) H.O.D. válasza LucifeI2 (#20560) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Nyugi, csak flamelek... Múltkor húzták őt, hogy mit jön az egygombos kasztjával, magas labda volt :K

Where do you want to go today?

(#20564) -conrad- válasza LucifeI2 (#20560) üzenetére


-conrad-
addikt

Sasa211 destrolock volt BC-ben, most pedig nem játszik, szóval neki csak a Q betű kellett a játékhoz, arra volt bindelve a shadowbolt, meg a chaten is csak ezt használta. :D
Bár elmondanám, hogy egy másik társunk ezt is tudta überelni, mert kitalált egy ilyen egérkattintgatós progit hozzá, így pl. Brutallus fight alatt a shadowbolt fölé vitte az egeret és tudott pl. enni :))

(#20565) sasa311 válasza -conrad- (#20564) üzenetére


sasa311
veterán

mouse over macro és kiakasztottad a billentyűt ftw! :DDD

Természetesen - minden hátsó szándékot feltételező megátalkodott kövér paptól - csupán a hatékonyság növelését célozta meg!!!!!!!! FONTOS!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20566) capafog23 válasza -conrad- (#20564) üzenetére


capafog23
őstag

Gondolom valami ilyesmit használt:
Link

(#20567) -conrad- válasza sasa311 (#20565) üzenetére


-conrad-
addikt

Tudom, a lagot akarta kiküszöbölni. ;)

(#20568) KillArmy


KillArmy
tag

Csáo, én tegnap óta játszom trial-al Bloodscalp-on, és hatalmas a lagg...Találkoztam más playerekkel is, de ők ilyet nem tapasztalnak...A netemmel nincs gáz, törtszerón nincs laggom :((( Nahszóval, tud valaki megoldást? :)

(#20569) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tegnap először voltam naxxba meg kell mondjam nagyon imbák voltunk.Első 7 boss down:)röpke 4 óra alatt és óránként 10 perces szünettel.Igaz a raidleader felkészült volt, de ez nagyon nagy teljesítmény volt.gz nekünk :R

(#20570) sasa311 válasza KillArmy (#20568) üzenetére


sasa311
veterán

azeroth nem laggzik, úgyhogy 2 dolog lehet:

1., Router / tűzfal beállításaid nem kóserek

2., Azt a fajta wow-demot szedted le, ami folyamatosan tölti le az anyagot játék közbben és nem az előre leszedett teljes verziót (ez so-sok gigás). Ilyenkor ajánlott inkább a sok gigásat leszedni vagy valakitől kölcsönkérni install DVDket.

Törtszerver tök mind1, hogy laggzik-e, nemsok köze van az eredeti működéséhez.
Egy eredeti WoW server minimum 7, de inkább több szervergépből áll, amíg egy törtszerver valószínűleg csak 1ből.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20571) kovsol


kovsol
titán

tegnap volt két wipe 25ös Maligoson ott is kellett hagyni, mert nem volt értelme pöcsölni egy ilyen bosson a lagg miatt :W
volt egy kis szünet és kb fél 10 fele inveltünk egy naxx 25 -t, mert akor már sokan elmentek onnan a lagg miatt és így tűrhető volt (persze ha az ilyen 500-800 as ping az) hárim winget gyorsan letoltunk
na mind1 a lényeg, hogy azért látszik ha kevesebben vannak adott instában egy időben mérséklődik a lagg is

May the Force be with you!

(#20572) KillArmy válasza sasa311 (#20570) üzenetére


KillArmy
tag

Tényleg, most 500 mega, tegnap még 300 volt :) Akkor játszom így még 9 napot, és majd az eredeti yoo lesz :) Köszi, megnyugodtam

(#20573) mobal válasza sasa311 (#20570) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

min 7? :D honnan tudsz te ilyet? :D sztem egy egész teremnyi ibm cuccként képzelném el :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20574) m4rc!


m4rc!
őstag

Azt jól tudom, h a karakterlapon a zölddel írt értékek azok, amik azon a szinten jónak számítanak?

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#20575) nierthen válasza m4rc! (#20574) üzenetére


nierthen
tag

a zöld érték azt jelenti, hogy a rajtad lévő ruhák, itemek az adott értékhez adnak mágikusan pluszt. mondjuk a vállasodon van +5 erő, meg a macédon van plusz öt erő, akkor a karakterlapon az erő soron ezzel a 10 +al növelt érték látszik.

Nierthen#2767

(#20576) kovsol válasza KillArmy (#20572) üzenetére


kovsol
titán

ha ugyis megakarod venni az eredetit akkor a trial accot fel tudod vele tölteni és akkor a 10 nap hozzámegy az alap 30 hoz és 40-t tudsz gamelni rendesen korlátok nélkül
és érdemes valós adatokat megadni az accounthoz ha késöbb bármi para lenne

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20577) KillArmy válasza kovsol (#20576) üzenetére


KillArmy
tag

A Media Markt-ban 5k-ért van alap wow+bc összecsomagolva! Ehhez ugye jár egy hónap, de csak akkor ha mellé GameCard-ot is veszek? Vagy ha most lemegyek megevszem azt 5k-ért akkor még játszhatok 39napot para nélkül?

(#20578) Junkie válasza KillArmy (#20577) üzenetére


Junkie
aktív tag

van 1 hónap játékidő az alapjátékhoz nem kell külön gc.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#20579) KillArmy válasza Junkie (#20578) üzenetére


KillArmy
tag

Köszi, az egy 70esre pont elég is :DDD

(#20580) Cathfaern válasza mobal (#20573) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

1 realm fut 7-en*... szóval egy teremnyi cucc kevés ;)

*ide beleszámítva a bg szervert is pl. ami közös több szerver között.

[ Szerkesztve ]

(#20581) H.O.D. válasza kovsol (#20571) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Tegnap este Stratholme is laggos volt... Sokan akarhatják kivenni a Deathchargert, mert mikor én mentem, akkor is ott toporgott még vagy 10-12 ember.

Where do you want to go today?

(#20582) sasa311 válasza Cathfaern (#20580) üzenetére


sasa311
veterán

jaja, kb ilyen felosztásban:

Eastern kingdom
Kalimdor
Outlands
Northrend

instaszerver
raidszerver

Battleground szerverek + arena szerverek

authenticating server

Hogy melyiik pontosan hány szervergépet takar az 100 pecsétes blizzard titok, de a játékosok ezeket a különálló egységeket tudják elkülönböztetni egymástól, mikor az egyik lehal :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20583) mobal válasza sasa311 (#20582) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát jó. de szerintem 1 adott terület ha csak 1 db gépből állna. tegyük fel megjelenés napján borean tundra v howling 1 gép lett volna akkor melege lett volna :D na mind1 ne mennyük bele :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20584) m4rc! válasza KillArmy (#20577) üzenetére


m4rc!
őstag

Kell hozzá GC!!
Én nemrég vettem meg a játékot és, he nem vettem volna gamecardot vele együtt, mehettem volna vissza a boltba...
Van a regisztrációnál egy olyan rész ahol vagy a gamecard számát, vagy a szlaszámod kell beírni, hogy pénzt utalj/vonhassanak és addig amíg vmelyiket be nem írod nem enged tobább...

We are analog players in a digital world

(#20585) slayer006 válasza m4rc! (#20584) üzenetére


slayer006
addikt

Ha már van trial accountod, akkor nem kell game card.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20586) kovsol válasza m4rc! (#20584) üzenetére


kovsol
titán

nem mondod? én amikor vettem akkor úgy volt ha beírtam neki a sima game cd kulcsát akkor az automatán adott is 30 napot

bankártyát meg mindenképp kért registrálásnál, de ez nem jelentette azt, hogy arról fel is töltötte

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20587) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Igazi WoW fanatikusoknak, ha még nem szerepelt volna: [link]

Where do you want to go today?

(#20588) kovsol válasza H.O.D. (#20587) üzenetére


kovsol
titán

azt nem tetted hozzá pénzes wow fanatikusoknak :)
szerintem nincs szükség ilyen holmikra, hogy jól játsz persze azért jól néz ki :K

May the Force be with you!

(#20589) nierthen válasza m4rc! (#20584) üzenetére


nierthen
tag

nem kell hozzá gc. ha megveszed az alapjátékot kapsz 30 napot, nem kérhet senki több pénzt azért, hogy ezt lejátszhasd. ha téged csak gc-vel engedett tovább, ott te hibáztál valamit.

Nierthen#2767

(#20590) H.O.D. válasza kovsol (#20588) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Inkább csak csemegének szántam, normális ember nem is vesz ilyet.

Where do you want to go today?

(#20591) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok segítség kellene nekem ma megvettem a WoW ot végre:) Eddig bevallom tört serveren játszottam 2 éven keresztül! De belefáradtam...!Lényeg a lényegben hogy GameCardot nem vettem de szeretném az alap 30 napomat regisztrálni felraktam és fel van a wow-om patchelve!

BS-re szeretnék menni és még az érdekelne engem, hogy ott melyik a Hordában a HUN Guild??? Válaszotokat köszönöm! :R

(#20592) Xirtam


Xirtam
veterán

Ha először regizem magam a 10 napossal és utána meg beírom az eredeti wow om authentication key-ét akkor 40 napot kapok???? :R :R

(#20593) kovsol válasza Xirtam (#20592) üzenetére


kovsol
titán

amikor én vettem akkor így volt

May the Force be with you!

(#20594) slayer006 válasza Xirtam (#20592) üzenetére


slayer006
addikt

igen

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20595) Xirtam


Xirtam
veterán

ŐŐŐ én nem rendelkezem bankártyával akkor mit írjak neki????Milyen számot?:D

Valaki esetleg nem tudja felajánlani az ő számát?? :R

[ Szerkesztve ]

(#20596) Wolverine válasza Xirtam (#20591) üzenetére


Wolverine
félisten

A BS kb. 80%-a magyar... ergo millió guild van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20597) kovsol válasza Xirtam (#20595) üzenetére


kovsol
titán

csak valós számot fog elfogadni akkor szölők vagy akárkitöl kérsz egy számot

May the Force be with you!

(#20598) Xirtam


Xirtam
veterán

Áhh megvan, én OTP kártyám is jó neki!

De ennek most Számlaszám vagy a kártya száma kell??? :W

(#20599) kovsol : Thx a segítséget és sry hogy ennyit bajlódom! :R

[ Szerkesztve ]

(#20599) kovsol válasza Xirtam (#20598) üzenetére


kovsol
titán

ami rávan írva a kártyádra azok az adatok

May the Force be with you!

(#20600) Xirtam válasza kovsol (#20599) üzenetére


Xirtam
veterán

És addig nem enged tovább amíg nem választom ki hogy mennyit fizetek?Csak mert én GC-vel akarok majd!Nem átutalással! :B

Thx Wolverine

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.