Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) fordfairlane válasza pentiumbt (#20746) üzenetére


fordfairlane
veterán

Érdekes, hogy egy ideje, kb. egy hónapja én is fél- vagy inkább negyed gőzzel nyomom, de ez nekem megfelelő, és semmi hirtelen törés vagy elhatározás, egyszerűen már nem érdekel annyira, mint mondjuk 1 vagy 2 éve.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#20752) Wolverine válasza Viktor77 (#20750) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, IE alatt vannak gondok a bevitellel, az illetékesek dolgoznak rajta tudtommal. (és beírhatnád a többi killt is, így már lenne 3 guild a BS-ről, akinek vannak adatai...)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20753) Viktor77 válasza Wolverine (#20752) üzenetére


Viktor77
titán

Holnap beírom, fejből nem vágom Naxx meg Sartharion mikor volt meg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20754) vpeeter


vpeeter
csendes tag

Sziasztok! Azt szerteném megkérdezni hogy egy hunternek mennyit dob a sebzésén a RAP.Jelenlegi cuccaim 1,69%-ot adnak de egy leatheres haverom le tudna gyártani nekem egy olyan felszerelést ami 3,08%-kal emelné.Mennyivel lenne ez jobb, érdemes kifarmolnom az anyagot hozzá? :F

(#20755) vpeeter válasza vpeeter (#20754) üzenetére


vpeeter
csendes tag

javítás:3,08%-ra

(#20756) nak0n válasza vpeeter (#20755) üzenetére


nak0n
aktív tag

Egy hunternek alapvetően az attack power a fontos, meg az agility (amiből kap RAPot), meg a crit, meg a... Szóval legyen minél több belőle.

(#20757) nierthen válasza (Kolombusz) (#20731) üzenetére


nierthen
tag

mondd meg neki, hogy amit csinál az törvényellenes, gyakorlatilag szándékos megkárosítás. sajnos mi magyarok ezzel valamiért eléggé elnézőek vagyunk, nyilván azon okból, hogy eleve a gazdaság is "ügyeskedésre" van beállítva.

magam megvetek minden hasonlót.

Nierthen#2767

(#20758) DebilEvil válasza Viktor77 (#20753) üzenetére


DebilEvil
tag

achievementek-nel meg tudod nezni

[ Szerkesztve ]

(#20759) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tudtok adni egy linket, ahonnan emberi sebességgel le lehet húzni a teljes 3.0 patchet?
Mert úgy néz ki, fogunk játszani haverommal (tegnap sörözéskor csak sikerült hatnom rá kicsit), de nekem nincs türelmem kivárni, míg 1.valamennyiről blizz updaterrel felpatcheli magát.

(#20760) Viktor77 válasza DebilEvil (#20758) üzenetére


Viktor77
titán

Tudom, csak mikor írtam, már kilogoltam és nem volt kedvem visszamenni megnézni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20761) nierthen válasza (Kolombusz) (#20759) üzenetére


nierthen
tag

[link]

Nierthen#2767

(#20762) (Kolombusz) válasza nierthen (#20761) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Kössz. De én itt csak a 3.0.1-2-re patchelőt látom. Nincs valami full patch?
Még egy kérdés: nekem bc-s accom van, rajta egy 63-as warriorral.
De most új karaktereket kezdenénk, két taurent.
És nincs nálam a bc telepítője, mert az Debrecenben van.

Szóval gond az, hogy bc-s accom van, de a gépre csak az alapjátékomat telepítem fel?

[ Szerkesztve ]

(#20763) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!Nem tudjátok a WoW Battlechesthez nem jár egy hónap ingyen?Ismerőseim ha jol tudom anno kaptak hozzá,de a CD Galaxis oldalán nem írja hogy tartalmazná a csomag:/ :(((

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20764) Viktor77 válasza GoTReX (#20763) üzenetére


Viktor77
titán

Minden olyan csomaghoz jár az ingyen hónap, amelyik tartalmazza az alapjátékot. Ugyanis ahhoz jár, mindegy milyen csomagban van.

(Na, ezt jól megaszondtam. :) )

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20765) GoTReX válasza Viktor77 (#20764) üzenetére


GoTReX
őstag

Mindegy a lényeg az hogy van,mert minden eredeti MMO-hoz adnak kedvcsinálónak:)Szép lett volna ha nem,és itthon döbbenek rá,szünet közepén;) Nem beszélve arról hogy még1x annyi lett volna;) Kössz a választ!

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20766) Wolverine válasza Viktor77 (#20760) üzenetére


Wolverine
félisten

Armoryban is elérhetőek az achievementek :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20767) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

De jó, még leszenvedhetem a 2.4.2-t a szerény 1.1 GB méretével.
2 megabites net, nem valami gyors...
Debrecenben 10 perc lenne. Na mind1.
Aztán meglátjuk mi kell még.

A 3.0.1-3.0.2-t lehúztam már az csak 700 mega volt.

[ Szerkesztve ]

(#20768) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Srácok, volt egy Cartographer addonom, erre emlékszem.
Emellé kell még nekem az az addon, amivel meg tudom nézni a questekhez írt kommenteket valamelyik oldalról (nem emlékszem a nevére), illetve azt, amivel ha rákattintok a koordinátákra, akkor egy nyíl mutatja mint egy naviszoftver.

Emellé kell még valami?
Sámánnak. Kis szinten. Talán egy loot jelző, illetve insta térkép. Az atlasnál van erre jobb?

Sámánt hogy érdemes talentolni, ha DPS-elni akarok? Nem volt még sose sámlim.

(#20769) Wolverine válasza (Kolombusz) (#20768) üzenetére


Wolverine
félisten

LightHeaded+TomTom, mindkettőt megtalálod a WoWInterface-en. A Cartographer fejlesztése leállt, a régi változat gyakorlatilag halott, az újabb, 3-as verzió sincs aktívan fejlesztve vagy bugfixelve - ehelyett inkább keress másik world map addont.

szerk: fejlődni cement sámlival érdemes.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20770) Cathfaern válasza (Kolombusz) (#20768) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

questekhez komment: lightheaded
koordináta rákattintós + nyíl: tomtom

Sámán fejlődni: szerintem cement (enchantment)

(#20771) mg105


mg105
senior tag

küldizéshez jó addon még a questhelper (már akinek van elég ram a gépében addonokra).
kidolgoz egy ideális útvonalat a küldizéshez, és egy nyíl mutatja merre menj, mit csinálj, mint egy navigációs szoftverben, vagy mint egy autós játékban.
(van aki hülyeségnek tartja, mert elrontja a játékot, van aki szerint pedig pont h ettől élvezhetőbb, ha végre gördülékenyen gond nélkül haladhatsz. nekem bejött)

(#20772) vpeeter válasza nak0n (#20756) üzenetére


vpeeter
csendes tag

Köszi! :R

(#20773) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az normális, hogy a 2.4.2 --> 3.0.1 updater azt írta ki nekem az előbb, hogy a winchesteremen nincs elég hely a lich king telepítéséhez?
Csináltam helyet, most telepít. Lassan. Nagyon lassan. 5%-nál jár és azt írja Installing common-2.MPQ.

Nekem csak alapjáték+bc van telepítve.

(#20774) arpi6k válasza (Kolombusz) (#20773) üzenetére


arpi6k
addikt

Nekem is vagy 1 óra volt mire felment...

Intel & ATI

(#20775) mg105 válasza (Kolombusz) (#20773) üzenetére


mg105
senior tag

én is most telepítem, már 2 sört megittam és 73%-nál tart csak :D és utána még jön egy ~630MB-os patch!

(#20776) (Kolombusz) válasza mg105 (#20775) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az már csak hamarabb felmegy. 11% most.
Letöltöttem azt is. Ez a sör dolog nem is rossz ötlet. Bár most csak jó kis házipálinka van itthon.

Engem a kiírás lepett meg. Mivel én egy BC patchet szedtem le, meg sincs nekem a TLC.

[ Szerkesztve ]

(#20777) slayer006


slayer006
addikt

Mérget csak venni/találni lehet, előállítani nem?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20778) Cathfaern válasza (Kolombusz) (#20776) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az gyakorlatilag LC patch, nincs már olyan, hogy BC patch, szóval 3.0-val kis túlzással élve LK-es lesz a géped, csak nem mehetsz ki új helyekre (ez így elég pontotlan, majd Wolv leírja pontosan, én már fáradt vagyok :D), ezért írta ezt.

slayer006:
Csak venni, 3.0 előtt csinálni kellett, de igazából az is csak vétel volt (vettél, máshonnan nem beszerezhető, alapanyagot meg üveget a vendortól és abból csinátlál poisont, most meg alapból a poisont veszed vendortól).

(#20779) whitezo88


whitezo88
nagyúr

guildes csapat ide vagy oda 1 óra wipe kellett a hc oculus főbossához. próbálgattuk a megfelelő setupot, de a végén 1 piros 2 bronz 2 zöldel sikerült megölni, nem jövök ide többet az 100.
ja amúgy tegnap Malygos is lement végre, bár elég nagymamis tempót diktáltunk progress szinten :D

[ Szerkesztve ]

(#20780) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah, Bocimú, a tauren sámán (jómagam) és Menendo, a tauren druida (barátom) mostantól a Bloodscalp szerver meghódításán fog fáradozni. :D

Tudtok valami normális hordás klánt BS-en, ahol a wowban nem kezdő, de alacsony szintű karakterekkel rendelkező egyéneket felveszik? Magyar klán kéne.

(#20781) D4v3 válasza whitezo88 (#20779) üzenetére


D4v3
őstag

Véletlenül nem dragonblight horda oldalon játszol? Csak mert haveromék is pont ilyenkor voltak oculusban és wipeolgattak az uccsó bosson.

(#20782) Wolverine válasza mg105 (#20771) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudod, hányan panaszkodnak arra, hogy hiányosak a northrendi adatok? :DDD Én meg közben vigyorgok, mint a vadalma, mert a) a questek szövege elég pontosan megadja, merre kell menni (ebben sokat fejlődött a Blizzard); b) ha valamit nagyon nem találok, megnézem a LightHeadedben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20783) Azazello- válasza Wolverine (#20782) üzenetére


Azazello-
senior tag

en questhelper nelkul mar tuti szettortem volna a gepet :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#20784) Lajtorja válasza slayer006 (#20777) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Régen lehetett, manapság az egyszerűség jegyében készen veszed a vendortól, illetve lockbox-okból is eshet.

Kolombusz: várunk szeretettel :)

[ Szerkesztve ]

--- ---

(#20785) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Egyszer kelek fel időbe mondom végig kockulom erre nincs szerver:(
Amúgy nax majdnem fullra clear a 10 fős.Egész szép itemeim van már.Zg-be járunk ketten:)Meg onyt verjük ketten:)Megvettem mamutot van esemény.Na várok kb mikor szokott jó lenne változó???11 vagy később?

(#20786) Wolverine válasza Azazello- (#20783) üzenetére


Wolverine
félisten

Én a QuestHelperrel úgy érezném, hogy nem játszom :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20787) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ez a hír komoly?
Az európai fórumra felkerült egy, az eddigieknél sokkal összeszedettebb 3.0.8-as PTR notesz. Érdekes és bátor újítás, hogy a druidák is használhatnak ezentúl Polearmot.

(#20788) csana válasza kovsol (#20747) üzenetére


csana
senior tag

Azt meg hogy lehet? Nem hangzik rosszul :)

(#20789) -conrad- válasza Bencus88 (#20785) üzenetére


-conrad-
addikt

Onyhoz nem kell már kulcs?

(#20790) Bencus88 válasza -conrad- (#20789) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Már elég rég óta nem kell:)
Amúgy hol van az az oldal ami írja, hogy már online-ok a realmek?

(#20791) Horny256 válasza (Kolombusz) (#20780) üzenetére


Horny256
aktív tag

Hi
Te voltál már a BS-n csak ali oldalon :) vagy rosszúl emléxem :F :R

(#20792) capafog23 válasza Bencus88 (#20790) üzenetére


capafog23
őstag

Jó lenne tényleg tudni wow indítgatás nélkül, mert ami az első hsz-be van server status link az 404, de már egyszer szóltak. Jó lenne egy ip is, amit lehet pingelni.

(#20793) capafog23 válasza Bencus88 (#20790) üzenetére


capafog23
őstag

Találtam google-be:
Link

Akár e-mailt is küldenek ha up a server!

(#20794) Bencus88


Bencus88
nagyúr

ONLINE

(#20795) Viktor77


Viktor77
titán

Na, mostantól hanyagoljuk ezt a szerver mikor online dolgot. Szerdánként karbantartás van, online mikor online.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20796) (Kolombusz) válasza Horny256 (#20791) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Jól emlékszel, a régi profilommal voltam, aztán eladtam, a karaktert meg átköltöztette az új tulaj a Ragnára. :)

Lajtorja: klánnév, vagy valamelyik officer neve, akire ráírhatunk? :)

(#20797) Horny256 válasza (Kolombusz) (#20796) üzenetére


Horny256
aktív tag

Enyémet is megvehetné valaki :) :R

(#20798) Wolverine válasza capafog23 (#20793) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerver status, official link: [link] :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20799) Cathfaern válasza Wolverine (#20798) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

beleműtve #1-be

(#20800) SzlobiG válasza Wolverine (#20798) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerver Status: Egy nagy kalap fos! :W Nemtudom megérteni, hogy miért nem tudják már kijavítani a lagg problémát ennyire még nem is laggolt mint ma, egy vicc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.