Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) Viktor77 válasza GoTReX (#20899) üzenetére


Viktor77
titán

WoWhead-en a megoldás:

"It seems to me Blizzard did reskin the sprouts. Wowhead has bothe the old pic and the new one, which looks a bit more blue. Probably its used in one of the wrath quests, and the designers reskinned the old ones too."

Szóval ez eredetileg zöld volt (a kép is egy régit ábrázol), az új viszont kék(ebb).

De itt egy kép is a változásról.

Szóval semmi aggodalom. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20902) GoTReX válasza Viktor77 (#20901) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm,megnyugodtam:) De zöld gyepen UV kék object kicsit gyanus,és sztem nem csak én gondoltam hibára:D Yo hogy ilyenkor is még aktív a fórum és nem a "Cserélj Driver"-el szurják ki a szemem :R

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20903) Azazello-


Azazello-
senior tag

shattered halls horda oldalon jatszik valaki innen?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#20904) whitezo88


whitezo88
nagyúr

tegnap is élvezhetetlen volt a raid. szervezzük délre hogy legyen? 8 körül még razu nem volt gáz, de gothik már baromira, kb 4.re ment le, mert a laggban elcsúsztunk az addokkal. 4hmen pedig mikor elkezdtük, azonnal 2000es ms lett, így kb 5 try után otthagytuk a picsába...

(#20905) H.O.D. válasza steveetm (#20900) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Nekem kevesebb van. Sőt, továbbmegyek: sosem volt ennyi és valszeg nem is lesz. Szóval részemről riszpekt :R

whitezo88: tegnap még a sima insták is laggoltak nálunk. Lőttük a bosst, aztán egyszer csak feküdtünk... :)

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#20906) slayer006 válasza steveetm (#20900) üzenetére


slayer006
addikt

Nekem nincs ezerszer több. Sőőt a 6 karakteremnek összesen nincs ennyi. :N

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20907) steveetm


steveetm
őstag

Az a legjobb, hogy mostanában belogolok, és egyből irány ah, simán jobban élvezem ezt a bizniszelést, mint mondjuk questelni vagy instázni a mainekkel:D
Meg is céloztam magamnak a 100k g-t, ki kell használni ezt az enchant bizniszt, amíg ennyi g van benne:)
Üdv.: steveetm

(#20908) H.O.D. válasza steveetm (#20907) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én egyszer próbáltam ezt. Egy nappal előtte dobott egy mob egy Bringer of Death-et. Viccből beraktam az AH-ba 150g-ért. 5 perc múlva elvitték, volt nagy öröm. Másnap láttam, hogy megint van bent egy, 25g-ért. Kivettem, visszaraktam 150g-ért, azt is elvitték. Legközelebb, mikor néztem, bent volt 6 db, 25-30g körül. Jól felvásároltam mindet, elkezdtem bepakolászni és közben amit alámraktak, azt mindig megvettem. Aztán már volt 20-25 db belőle és nem tudtam őket eladni. A szerencse forgandó... Vagy lehet, hogy rá kell érezni, mikor mivel érdemes bizniszelni.

Where do you want to go today?

(#20909) steveetm válasza H.O.D. (#20908) üzenetére


steveetm
őstag

Hát ja. Ez az enchant azért nagy biznisz, mert nincs deposit költség, tehát annyiszor rakod be, ahányszor szeretnéd, ha elviszik, ugyanaz lesz a hasznod, mintha elsőnek tetted volna be. Ráadásul én ezeket a matsokat nem ahból veszem, hanem "gyártom" őket^^ Így, ha nem is sikerül eladnom, tudok belőle enchantot húzni, és mivel iszonyat olcsón tudom csinálni ezeket, jóval olcsóbb, mintha ah-ból vásárolva próbálnám meg felhúzni. Úgy lett tailorom, enchantom, blacksmithem, jewelem 420+, hogy csak több pénzem lett, mint mielött elkezdtem őket húzni:)

Üdv.: steveetm

(#20910) H.O.D. válasza steveetm (#20909) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Alchemyt lehet még ráfordítás nélkül húzni a herba mellett, de az nem sok pénzt fial. Általában a gazok drágábban mennek el, mint a belőle gyártott potik, flaskok. Maradok csóró diák, azt hiszem :D

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#20911) steveetm válasza H.O.D. (#20910) üzenetére


steveetm
őstag

Jaja, vágom, van alchemy meg herbám is, ezt a kettőt valami vicc felrántani:D
Nem volt rossz egyébként alchemy bc közepe-vége fele, csak kellett 1-2 flaska recept, és elixir mastery-vel lehetett kis zsebpénzt csinálni:)
Üdv.: steveetm

(#20912) D4nY


D4nY
csendes tag

Elcserélném accountom amin 2 karakter található!
EU-ARATHOR - ALLAINCE - GNOME MAGE 70LVL
EU-ARATHOR - HORDE - BLOODELF DK 80LVL (4 80lvl epix, T7CHEST)

Cserélném lehetőleg hordás, minimum 78lvl más kasztú karakterre! Szerver mindegy de azért ne LOWPOP legyen lehetőleg...

Több info, dk gear, kép stb.. /wme ;)

(#20913) capafog23 válasza steveetm (#20900) üzenetére


capafog23
őstag

Grat!

AV lényegét el tudja valaki mondani? Már játszottam 7-et de még mindig nem értem ;)
Mellesleg elég érdekes hogy 40 emberből 18-20 dk mindig.

(#20914) H.O.D. válasza capafog23 (#20913) üzenetére


H.O.D.
senior tag

A cél az ellenséges csapat Reinforcement értékének 0-ra csökkentése. Ez lehetséges az ellenséges tornyok elfoglalásával, az ellenséges csapat masszív gyilkolásával (1 pont/kill), illetve a főgenya (Drek'Thar horda oldalon, Vanndar Stormpike ally oldalon) kinyírásával. Ha ez sikerül, a legyőzőtt boss csapata azonnal veszít.
Röviden.

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#20915) szilchi


szilchi
őstag

Loken ellen mi lenne egy jó taktika?Most voltam jómagam(78),+ 77 DK+2 db 80-as HoL-ba,simán ment minden boss.Kivéve Loken,az alaposan megfingatott minket majd 4 v 5 try után mentünk,mert mindenkinek leamortizálódott a felszerelése.Mi úgy próbáltuk,hogy körbefogtuk,közel voltunk hozzá de nem túl közel egymáshoz.Majd AOE-nél futás,majd megint vissza.De ez nem jött be :(

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20916) szilchi


szilchi
őstag

Lvl 80-on érdemes lenne áttalentezni multilate-ra,vagy maradjak combat?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20917) Wolverine válasza szilchi (#20915) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoWWikin biztosan írnak valami értelmeset, valsz. a wowheaden is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20918) whitezo88 válasza szilchi (#20915) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pedig így kell. én életembe 1x wipeoltam rajta HCban, mert egyszer működik a losolás, máskor meg nem... de a futkározós taktika a nyerő. nem kell túl közel állni és menni fog. persze jó ha van dps meg heal is elég.
de elvileg ha oszlop mögé futsz nem sebződsz, egyszer bejön máskor nem.

(#20919) DebilEvil válasza whitezo88 (#20918) üzenetére


DebilEvil
tag

Mi ennel kicsit egyszerubben csinaljuk. Felallunk egy helyre, a tankra, es nuke. Igy siman megvolt a 2 perces achievement is elsore. Termeszetesen BL-el.

[ Szerkesztve ]

(#20920) whitezo88 válasza DebilEvil (#20919) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, ha jó a healer, nem gond a pukija.

(#20921) DebilEvil válasza whitezo88 (#20920) üzenetére


DebilEvil
tag

80-on elso nap meg tudtuk csinalni, igazabol jol kell idoziteni a healt, en hybrid elemental talenten kihealeltem resto gearben.

Par perce megcsinaltuk Malygost 5 perc alatt 10 fosben.

(#20922) whitezo88


whitezo88
nagyúr

amúgy mi a helyzet a modeledittel? úgy hallottam hogy a blizz jobban figyeli vagy tesz ellene (blokkol, stb), de ahogy látom vanak akik így játszanak. mi a módja?

(#20923) szilchi


szilchi
őstag

Akkor lehet mi csesztünk el valamit.Healer egy 80-as shaman volt,de nem tom milyen talentel meg mennyi manaval.Mindenesetre a fight 3/4-nél már kb. a manaja 15%-nal volt.Meg lehet túl messze futottunk.Mert ugye van egy debuff is.És minél meszebb vagy Lokentől,annál többet sebez.Sokszor azt láttam,hogy futok az aoe után vissza Lokenhez és sebződök 2-3000et periódikusan.Bár sokszor azt is láttam,hogy hiába voltam 10% HP-n,nem kaptam healt.Chain heal-hez túl messze voltunk egymástól.Ahh..mindegy,majd megpróbálom mégegyszer valamikor.Már csak 1,6 millio XP és lvl 80 :C

meg lehet hogy kevés volt a dps :F .Volt egy 80-as hunter,egy 77-es DK meg én 78-as rugó

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20924) !player! válasza szilchi (#20923) üzenetére


!player!
aktív tag

Több sebből vérzik a terv!
1, Tul messze futottatok a lényege az, hogy fuss el a novátol de pont annyira fuss ahol már nem ér el mert különben nagyon sokat sebződsz.
2, Healer is elnézhette a huzamosabb ideig voltál 10%-n egy olyan bossnál ami mindig sebez.
3, Lehet a DPS volt kevés és ezért nem volt manája.

Különben én is rengeteget wipoltam PUG-al, meg lett az achievement, biztos nem fogok oda vissza menni egy ideig ha nem kell.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20925) H.O.D. válasza szilchi (#20923) üzenetére


H.O.D.
senior tag

80-as hunter csak akkor tolhat kevés alacsony DPS-t, ha nincs rajta ruha :D Én most a mageval az 1300 spellpoweremmel rendszeresen alulmaradok a huntikkal szemben.

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#20926) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#20875) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azóta megtaláltam őket: itt. Érdemes végignézni mind az ötöt. :K

(#20927) szilchi


szilchi
őstag

Most voltam 4 80-as karival ismét HoL-ba és sikerült végigvinni :) .A hunter tényleg durva,valami 1800 dps-e volt a végén recout szerint (nekem 79-en 830 :B ).Kell még 500K és lvl 80 :D.Még nem is tudom mit csinálok ezután.Van rengeteg altom,de nem tom melyiket huzzam.Meg persze kéne Naxx-ot is letolni,annó nem voltam benne,mikor még 60-as volt.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20928) !player! válasza szilchi (#20927) üzenetére


!player!
aktív tag

Szerintem foglalkozz még ezzel a karaktereddel ha tetszik, értem ezalatt fuss pár heroic kört szerezz jobb geart és használd ki a jelenlegi pve tartalmat nálunk TN serveren nagyon egyszerű guildet találni, tul könnyűek a msotnai insták emiatt több guild farmolja. Én most altozok mert nem látom értelmét achivementeket farmolni. Soloba és pug-al meg már nem tudok fejlődni.

OFF:Szerintetek mitől leeht az , hogy amikor csatát kezdek vagy engem üt meg egy mob elsőre belaggol egy picit fél egy másodperc kb utánna minden teljesn normálisan megy csak akkor van ez ha off combatbol combatbe megyek át. Semmi lagg nincs máshol FPS is stabil

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20929) decibel válasza szilchi (#20923) üzenetére


decibel
aktív tag

Van az úgy, hogy healerként be kell áldozni egy reménytelen csapattagot, hogy életben tartsa a tankot pölö.

"you are a monkey poo-poo"

(#20930) szilchi válasza szilchi (#20927) üzenetére


szilchi
őstag

Még egy kör HoL-ba és már csak 57K XP kell 80-hoz :DDD

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20931) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok! 1GB Ram elég instára/raid-re?Van itt vki SkullCrusherről?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20932) szilchi válasza szilchi (#20930) üzenetére


szilchi
őstag

14 nap 23 óra és meglett a 80 :C .A felszerelésemen tényleg fejleszteni kell,mert siralmas :O .Legalábbis a dps,amit csinálok vele.Kicsit kellemetlen,amikor egy 77-es paladin 2x annyit csinál.Pedig valamikor a rouge volt a tiszta dps klass a pala meg..na mindegy.Fejleszteni kell,mese nincs.Ezzel a dps-el el is felejthetem Naxx-ot

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20933) !player! válasza szilchi (#20932) üzenetére


!player!
aktív tag

egy ideig el lehet biztosan szerezz 4-5 cuccot HC ból aztán mehetsz is.
1giga ram elég.

Melyik BG a legjobb jelenleg Honor farmolásra?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20934) szilchi válasza !player! (#20933) üzenetére


szilchi
őstag

Az lesz.Most a sokadik áttalentezés után kipróbáltam magam azokon a dummykon,ami SW-ben vannak a rouge trainer mögött.A sima 80-as dummyn csináltam 1200 dps-t,a heroic-en viszont csak 760-at.Az az 1200 se egetverő,mert néztem WOW-EU fórumon,hogy hasoló talentel és kicsiveljobb gearel 1700-1800 dps-t érnek el.Az a 760 meg siralmas.Van még mit tanulnom meg fejlesztenem.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20935) !player! válasza szilchi (#20934) üzenetére


!player!
aktív tag

nézd lehet aki azt a DPS-t csinálta lehet buffolva volt vagy flask kaja volt rajta, nem hiszem hoyg skillbe ekkora eltérés lenne

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20936) Cathfaern válasza szilchi (#20934) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tegyük hozzá, hogy jelenleg a rugó erősen gearfüggő, ez zöldekben rosszat jelent neki, viszont epicben már behozza a hátrányát, s ahogy jönnek majd ki az újabb content patchek, úgy lesz (arányaiban is) egyre erősebb.

[ Szerkesztve ]

(#20937) Xirtam


Xirtam
veterán

Kérdésem, betudtok lépni?Mert én még a hivatalos oldalra se tudok! :W

(#20938) !player! válasza Xirtam (#20937) üzenetére


!player!
aktív tag

Szerda vn karbantartás van!
Ami érdekes hogy a játéka belépve hibás jelszóra hivatkozik de a főoldalon meg simán be tudok lépni, ez eddig nem igy volt nálam

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20939) anxius


anxius
aktív tag

Mindenkinek Phat Lootban,Aréna pontokban,Progressben,vagy épp csak Casualkodásban(Wolwi;) ;] ) gazdag Karácsonyt és Boldog Újévet kívánok

(#20940) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mennék már kinyitni az ajándékokat és befejezni a seasonal achievement-csomagot, de karbantartás van :((

(#20941) ciao


ciao
senior tag

bakker totál beszartam, hogy ellopták az accountom, eddíg karbantartás alatt nem dobott ilyen hibaüzenetet

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#20942) Viktor77 válasza whitezo88 (#20940) üzenetére


Viktor77
titán

Tudtommal 25.-étől van nyitogatás. [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20943) szilchi válasza Cathfaern (#20936) üzenetére


szilchi
őstag

Ez igaz lehet,sőt biztos az.Bár a jelenlegi cuccaimból csak az ékszerek zöldek,minden más kék.Persze epic-hez képest a kék is felejtős.De akkor majd dolgozoka felszerelésen.De úgy érzem,mintha a rugót az utóbbi időben igencsak elfelejtették volna a fejlesztők.Sokmás egyébb kaszt mellett.Mert pl. egy kezemen meg tudom számolni,hogy lvl 15-80 között instába mennyiszer mentem warlockal vagy láttam volna LFG listában.Például.A bank karim egy 18-as warlock,gondolkodtam,hogy őt húzom majd.

Meg kell sürgősen pénz,van kb. 1500 goldom tanulás,retalent,enchant vásárlás után. :U

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20944) !player! válasza szilchi (#20943) üzenetére


!player!
aktív tag

minek enchatoltál zöld kék cuccokat?

Melyik BG-vel éri meg legjobban hort farmolni?

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20945) szilchi válasza !player! (#20944) üzenetére


szilchi
őstag

Zöldet soha,kéket igen.Meg a legtöbb enchan saját gyártás volt,amivel az lw-t skilleztem.Csak egy két enchantott vettem meg.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20946) !player! válasza szilchi (#20945) üzenetére


!player!
aktív tag

Ja akkor bocsi nem szoltam semmit sem!
Figyu szerezz geart fuss minnél több HC runt abbol leszenk badgek ha félig upgradelted a geared HCból simán mehetsz karába.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20947) szilchi válasza !player! (#20946) üzenetére


szilchi
őstag

Már néztem mi a mai menü heroicból,HoS-ra felis vettem a questet.Naponta csak egy heroic dungeon van amiért badge jár?Meg méér mennyek majd Karába? :DDD Szólózni :DD Gondolom Naxxra gondoltál.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20948) Guargumi válasza szilchi (#20947) üzenetére


Guargumi
tag

Minden nap egy dialy quest van, egy hc egy normal, a hc ért jár +2 badge, de az össze leölt boss dob egy-egy badge t.
Naxx előtti cuccokban hc ben lehet hozni olyan 1800 overall dps t, bossokon 2000-2200 at, nem a világ, de elmegy, sajna a rugó kicsit gyenge lett, vért izzadva sem lehet megverni az egyébb dps t, főleg a huntit, mage -t, de egy jól gearelt warrior is többet tud tolni.
Ez van, egyenlőre felejtő - még bossokon is - a dmg lista topja.
( 25 raidben, HAT talenton, a bug miatt azért oda lehet verni)

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#20949) !player! válasza szilchi (#20947) üzenetére


!player!
aktív tag

Naxxra gondoltam természetesen! :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20950) feregember


feregember
csendes tag

Mit jelent az hogy "Lich" King?
Ki hogy fordítaná, mert nem találtam szótárakban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.