Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) Wolverine válasza Skizz (#20143) üzenetére


Wolverine
félisten

Menj vissza a kezdőterületre, ott kapsz questeket. Lvl5-6 körül fogsz csak végezni odabent... nem érdemes annyira rohanni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20152) CactuS válasza FefeeX (#20150) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

68as kariról beszéltünk, azon azért elég ritka dolog a vengeful/brutal armor :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20153) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Amikor már az ember fogja a fejét.. Lvl 70,de.... [link]

Illetve egy szülinapis achi: [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20154) LucifeI2 válasza CactuS (#20146) üzenetére


LucifeI2
őstag

58-on is érdemes volt, 68-on is érdemes. Kétszer annyi xp-t kapsz kb.

[ Szerkesztve ]

(#20155) CactuS válasza LucifeI2 (#20154) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És sárga/narancssárga mobokat ölhetsz, ami kicsit tovább tart, sokkal többet kell ülnöd, lassabban haladsz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20156) LucifeI2 válasza CactuS (#20155) üzenetére


LucifeI2
őstag

4 karit toltam fel és 58-59 sokkal gyorsabb volt így, mint 57-58. Az első pár mob 58-60-as és kb. 5-6 quest után már lesz értelmes geared.

(#20157) Viktor77


Viktor77
titán

Ma 4 éves a WoW (tudom-tudom, EU-ban késöbb indult) !

"Boldog szülinapot" neki, még legalábbb ennyi legyen benne! :)

(Petért senki ne felejtsen el a mai napon belogolni!)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20158) !player! válasza LucifeI2 (#20156) üzenetére


!player!
aktív tag

Reggelt!
Én mindig 59-en mentem át Outlandre az köztes megoldás js és azért mert szerettem winterspringbe questelni.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20159) CactuS válasza LucifeI2 (#20156) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, ahogy érzed. Azért azt halkan megjegyezném, hogy egyik nagyobb lvling guide sem írja azt, hogy "58ding, húzzál outlandre".

Bár lehet tévedek én még csak 3 70esnél és 1 64esnél tartok. :B Kinek mi, ezen nem veszünk össze.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20160) Luos válasza CactuS (#20159) üzenetére


Luos
tag

Megéri átmenni, én 57en átmentem és inkább a madarakat farmoltam, mint silithusban vagy winterspringben rohangáltam...
Persze ah-ból fel kell szedni pár zöld cuccot, azzal javitani lehet az esélyeken :)

(#20161) capafog23


capafog23
őstag

Sziasztok, egy kis segítséget kéne!
Idáig trialoztam, megvan a lvl20 úgy látom nem enged tovább (ez a limit) mert már xp-t nem kapok csak g-t. Két kérdésem volna:
Első: Hunternek melyik való? skining/leatherworking vagy mining/bs vagy herba/alcemy? vagy esetleg mit javasoltok? (idáig csak first aidot húztam, de lvl20-on szerintem még semmi nincs veszve)
Másik: Ugyebár nem tudok továbbfejlődni, meg jövő héten lejár a 10 nap is, hol tudnám legolcsóbban megvenni a battlechestet meg a wotlk-t? (idáig cdgalaxist nézttem, de lehet hogy van olcsóbb)

[ Szerkesztve ]

(#20162) Rizzo válasza capafog23 (#20161) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Szerintem a cdgalaxis-nál olcsóbbat nem nagyon fogasz találni, szal nyugodtan vedd meg ott. Ha ez a main-ed, márpedig úgy tűnik, én a mining/skinning-et ajánlom, és amit gyűjtesz rakd fel mind AH-ra, szép kis pénzre teszel szert. A pénzből meg megvehetsz/megcsináltathatsz mindent magadnak ;)

Szerk: mining helyett lehet herbalism is, ha szereted a növényeket, csak arra figyelj, hogy mining és herbalism nem szerencsés együtt, mivel mindegyik trackingos.

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#20163) LucifeI2 válasza CactuS (#20159) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nekem az is rájátszott, hogy utálom EPL-t és Winterspringet is.

(#20164) Haart


Haart
addikt

Ha van itt valaki aki magyar guildben van arathoron akkor szóljon már. Megkérdezném hogy nem-e vennének be guildbe :D

(#20165) Wolverine válasza capafog23 (#20161) üzenetére


Wolverine
félisten

A másodlagos skillek (fishing, first aid, cooking) korlátozás nélkül tanulhatók, és nem is érdemes kihagyni őket :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20166) capafog23


capafog23
őstag

Köszi a válaszokat.
Még volna egy kérdésem: Ugye nem muszály battlechestet venni lehet úgy is lehet ahogy a képen van, szóval az alapjáték és a két kiegészítő és akkor is lesz 1 hónap játékom benne!?
(ugyebár így kevesebbre jön ki mint a battlechest, és nekem nem kellenek azok a guide-ok)

(#20167) Viktor77 válasza capafog23 (#20166) üzenetére


Viktor77
titán

Az alapjátékhoz jár az egy hónap, mindegy milyen csomagban veszed.

Bár én a Battle Chestet venném ha most venném,a doboza nagyon bejön.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20168) capafog23 válasza Viktor77 (#20167) üzenetére


capafog23
őstag

A doboza tényleg jó, de benne a lemezek ilyen kartonpapírtokba vannak, nem dvd tokba.

(#20169) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Hi All!

Lenne egy olyan gondom h. Van Grizzly Hills-ben a "The Conquest pit" nevezetű wotlk ring of blood (Arénás q conquest holdban) quest de nemtom felvenni, pedig howling fjordon, borean tundrán és dragonbrightban is megcsináltam a létező össze questet:S egyszerűen már ötletem nincs miért nem tudom felvenni... .pls help

(#20170) !player! válasza Tommmmka (#20169) üzenetére


!player!
aktív tag

Mondjuk pont Grizzly Hillsbe kéne megcsinálnod a questeket érte. Tudtommal chain quest.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20171) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

azt vágom csak grizzly hillsben már sehol nem kapok q-t

(#20172) Viktor77 válasza Tommmmka (#20171) üzenetére


Viktor77
titán

Nem vagyok hordás, de kikerestem neked:

[link] Ezt a chain quest sorozatot kell megcsinálni, ezután jön a pit első része a medve fighttal.

Ajánlom, ha elakadtál valamiben, akkor használd te is az oldalt, hasznos.

Vagy tedd fel a Lightheaded nevű addont, ez ingame behozza a Wowhead commentjeit, ki sem kell alt+tab-olnod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20173) bobace válasza bobace (#20140) üzenetére


bobace
őstag

Valaki legalább egy linket magyarul plz...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20174) Viktor77 válasza bobace (#20173) üzenetére


Viktor77
titán

Kétlem, hogy találnál róla magyar leírást.

Szerintem nézz meg egy videót, meg nézd meg a Blizz oldalán.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20175) Wolverine válasza bobace (#20173) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálunk biztosan nincs róla magyar leírás, FS-t nem olvasok ugyan, de ez nem a profiljuk... marad a BuffSpoton kellene megnézni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20176) FefeeX válasza bobace (#20173) üzenetére


FefeeX
veterán

bár még nem próbáltam az új BG-t, ha valaki talál valamit róla, akár angolul is, és belinkeli, megköszönném... :) Nem sürgős, ezért nincs is kedvem keresgetni google-n, csak ha valaki épp ezzel van elfoglalva, megoszthatná... :)

(#20177) Wolverine válasza Wolverine (#20175) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt az utolsó mondatot hogy hoztam össze :DDD

szerk: egyébként a wowwikin van cikk a Strand of the Ancientsről.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20178) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Az elmúlt két napba sikerült a guildon belül összehozni egy 10 fős raidet és lementünk naxxba, hát mit mondjak nekem nagyon nem tetszik a hely.:( Kb 4-5 boss-t vágtunk le, de számomra kara sokkal jobban tetszett, főleg ez a sok befutás unalmas nagyon, rengeteget kell futni egy wipe után pl Four Horsemen Chest-hez meg látszik, hogy prebc-s a hely a grafikán egy insta sokkal látványosabb pl Halls Of Lights.:U Mondjuk blizznek sokkal egyszerűbb volt betenni ide naxxot nem kellett kitalálniuk egy új instát.:D

(#20179) Wolverine válasza SzlobiG (#20178) üzenetére


Wolverine
félisten

Ugye tudod, hogy a legtöbb raider számára Naxxramas a legjobb raid instance, amit a Blizzard készített? (oké, Sunwell Plateau versenyezhet vele...)

szerk: ja igen - a raidelőktől kérhetek bosskill reportokat a wow.hu progress topicjába? Ofkorz ugyanezt a BuffSpotra is érdemes lenne eljuttatni... legyen már naprakész lista valahol...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20180) SzlobiG válasza Wolverine (#20179) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sajnos akkor én nem tartozok közéjük.:( Nekem TK/SSC/BT/SWP sokkal jobban tetszettek és látványosabbak is voltak azok a helyek, persze nem vagyunk egyformák kinek mi tetszik, de kicsit rá is untam jelenleg a játékra.

Akimeg prebc előtt kezdte (guild) annak meg nem is kihívás naxx többnyire ugyanaz a taktika érvényesül mint régen.:U

[ Szerkesztve ]

(#20181) D4v3 válasza bobace (#20173) üzenetére


D4v3
őstag

Röviden ennyi: A bg kezdetekor szerintem random kisorsolja a gép, hogy támadtok vagy védetek-e. Ha támadtok, annyi a feladat, hogy az itt-ott bázisoknál felvehető semaforium bombákkal ill. a járművekkel utat törjetek magatoknak a horda által védett bázisba. Minden kapu után van egy temető, amit ha elfoglaltok, az fixen a tiétek lesz, szóval erősen ajánlott megszerezni őket. A cél, hogy az utolsó kaput is áttörjétek a bázis belsején és valaki megérintse az artifactot (vmi fénylő cucc). 10 perc van erre, ha nem sikerül akkor oldalcsere, ha sikerül, akkor a térfélcsere után az ellenfélnek annyi ideje van bejutni, mint amennyi idő alatt ti csináltátok meg. Védő oldalon nyilván a kapun való betörés megakadályozása, a semaforiumok hatástalanítása és a temető elfoglalásának a meggátolása a cél. A védők továbbá beülhetnek a tornyokban levő ágyuhoz és lőhetik a támadókat. Jó grp-al be lehet támadni akár 4-5 perc alatt is és ált. a másik ilyenkor már nem tud fordítani. Győzelemért kb. 600-700 honor jár.

[ Szerkesztve ]

(#20182) FefeeX válasza D4v3 (#20181) üzenetére


FefeeX
veterán

Woow ez olyan mint az Unreal Tournament Assault módja... Hány emberes a dolog? Csak mert ehhez kell egy jó gruppi aztán csókolom... :)

(#20183) szilchi


szilchi
őstag

Wow...azt hittem a Frostmourne kiszabadításakor Muradin meghalt.Most meg látom egy questnél,hogy csak eszméletlen lett és amnéziás.Vajon akkor ő is előkerül még?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20184) D4v3 válasza FefeeX (#20182) üzenetére


D4v3
őstag

15v15
Láttam már (talán premade) hordásokat, akik beültek a járművekbe (1 irányít és tud szállítani 3 vagy 4 embert) elindultak az egyik irányba és megállás nélkül be tudtak jönni a végére.

(#20185) bobace válasza D4v3 (#20181) üzenetére


bobace
őstag

Ahaaa, nagyon köszi. Kezd tisztulni a dolog. :R Magyarul gyakorlatilag AV jellegű pve bg a dolog. Ez sem lesz kedvencem az tuti. A sok honor viszont előnye.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20186) Wolverine válasza bobace (#20185) üzenetére


Wolverine
félisten

Inkább gyakorlásnak tűnik Wintergrasphoz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20187) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Valami ilyesmire akartam célozni a fentebb írtakkal.:U

[ Szerkesztve ]

(#20188) steveetm válasza SzlobiG (#20187) üzenetére


steveetm
őstag

Lehet, hogy ilyesmit akartál, de köze nincs az ott írottakhoz.
Üdv.: steveetm

(#20189) arpi6k válasza SzlobiG (#20187) üzenetére


arpi6k
addikt

Hát nekem nagyon tetszik naxx. Igaz a sok futkosás tényleg idegesítő, de a feelingje iszonyat jó + a fightok is ötletesek. (meg talán azért is izgalmasabb mert rugóról rerolloltam resto shaman-ra)

Intel & ATI

(#20190) capafog23


capafog23
őstag

Megjött a kis csomagom, úgyhogy végre én is csatlakozom a (eredeti) wowosok népes táborához.

Katt!

Szerk:
Van 3 guest passom, ha valaki igényt tart rá, írjon!

[ Szerkesztve ]

(#20191) FefeeX válasza capafog23 (#20190) üzenetére


FefeeX
veterán

szerintem az egyikkel regelj be először, ha minden igaz a plusz 10 napot is megtarthatod. Vagy mondjuk ha nem adja hozzá legalább megpróbáltad... :)

Amúgy ezek az oldalon igényelhetőek is, így igazából valószínűleg maradnak nálad, hátha egyszer jó lesz valakinek... :) Főleg mert ezt azért érdemes játéktelepítővel együtt spannak adni :) (jó kis MLM) :)

[ Szerkesztve ]

(#20192) SzlobiG válasza arpi6k (#20189) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én DK-n gondolkozok kicsit unom már a warrit.:)

(#20193) Expendable válasza SzlobiG (#20192) üzenetére


Expendable
aktív tag

Végül én is indítottam egyet a sámán mellé és iszonyatosan gyorsan lehet vele haladni.

(#20194) SzlobiG válasza Expendable (#20193) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pont azért gondoltam arra én is nemkell legelső szintről felhúzni.:)

(#20195) Ribi válasza capafog23 (#20190) üzenetére


Ribi
nagyúr

Guest pass-t barki igenyelhet aki teszteli a wow-ot. Viszont megszoritasok lesznek 10 napig, azaz lvl 20 fole nem mehetsz, wisper sem megy asszem egy ideig, meg hasonló dolgok. Attól függ mennyi időd van rá. Ha sok akkor nem érdemes használni a 10 naposat, kivéve ha sokféle karit is ki akarsz próbálni és egyikkel sem mész lvl 20 folé. Persze lvl 20-on még elég kevés derül ki a karakterek mikéntjéről.

(#20196) capafog23 válasza Ribi (#20195) üzenetére


capafog23
őstag

Úgy csináltam, hogy eleve idáig a 10 naposon voltam és most hozzáadta a 30-at.

(#20197) Rizzo válasza Ribi (#20195) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Ha beregelsz egy 10 napos trialt, és beadod neki egyből a sima WoW-ot, akkor csak a 10 nap után kezdi el számolni az ingyen hónapot, viszont megszűnik mindenféle trial korlátozás (no whisp, no inv, no chat, no trade, no auction, max 20g, max lvl20, stb...). Én anno így csináltam és működött.

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#20198) Expendable válasza SzlobiG (#20194) üzenetére


Expendable
aktív tag

Na igen..nem utolsó szempont :B

(#20199) Skizz


Skizz
addikt

ma délut. óta ezt dobálja a gém, kb. 1 perc ingame után. :F

ilyennel még nem találkoztam, egészen máig semmi gond nem volt. valaki találkozott már ilyennel?

(#20200) nierthen válasza Skizz (#20199) üzenetére


nierthen
tag

nem melegszik a géped véletlenül ma délután óta?

Nierthen#2767

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.