Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) Wolverine


Wolverine
félisten

Vazze, vazze, vazze... szétflame-eljük? [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20702) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Srácok, mekkora gép kell ahhoz, hogy 1360*768-ban élsimítással futtassam a wowot a jó kis 60fps-el?
Csak akarom folytatni, lehet csinálok egy karakter transfert valami népesebb magyar szerverre, hacsak haverom nem folytatja.
Viszont legolcsóbban akarok kijönni, tényleg csak arra kell a gép, hogy wow menjen rajta. TV-n játszanám.

(#20703) tyutyu1983 válasza m4rc! (#20700) üzenetére


tyutyu1983
tag

Az pont elég,hogy ne kapj honort érte:[link]

[ Szerkesztve ]

Lenovo IdeaPad Y580

(#20704) Viktor77 válasza Wolverine (#20701) üzenetére


Viktor77
titán

Minek? A kutya nem olvassa.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20705) Cathfaern válasza (Kolombusz) (#20702) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

CPU-n ne spórolj akkor, VGA-ból egy Radeon 3870 környéki is bőven megfelel, már az is cpu limites. Nekem most Radeon4850-en, C2D 7300-al (2,66Ghz@3,3Ghz) 60 alá nem esik northenden sem sehol, 4x-es élsimítással és minden maxon, 1680x1050 felbontás (s ez bőven cpu limites config, lévén 1280x800-ban gyakorlatilag ugyanannyi fps-t kapok)

Szerk:
#20706: akkor tévedtem, élsimításhoz kevés már a 3870

[ Szerkesztve ]

(#20706) Viktor77 válasza (Kolombusz) (#20702) üzenetére


Viktor77
titán

Erős. Nálam minden fullon van, de élsimítást nem tudok bekapcsolni.

#20705: Nem biztos, hogy tévedsz, de aktívan raidelek és pl. egy Malygos fight nagyon eszi a gépet.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20707) (Kolombusz) válasza Cathfaern (#20705) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hmm wazze, a nonbc időkben 1280*1024-ben hozta ezt a 6800GT is. :F
No, akkor lejjebb adok az igényekből.
Milyen gép kell, hogy akadás nélkül menjen AA és AF nélkül 1360*768-ban?

(#20708) Cathfaern válasza (Kolombusz) (#20707) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha megelégszel a nonbc grafikával, akkor ebből bőven lentebb lehet adni :) Az akkori max. grafika és a mostani eléggé különbözik (dinamikus árnyékok és maxtávolság drasztikus növelése... csak ez a kettő nagyon eszi a gépet).

(#20709) (Kolombusz) válasza Cathfaern (#20708) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Megelégszem, nekem az is nagyon tetszett. :)

(#20710) Wolverine válasza (Kolombusz) (#20707) üzenetére


Wolverine
félisten

BC előtt nekem is stabil 50+ fps-em volt, most meg örülök a 25-nek Northrenden :U (a konfigom gyakorlatilag nem változott, csak a RAM lett több)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20711) CactuS válasza Wolverine (#20701) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ilyen eseteknél sose tudom eldönteni, hogy ezt most valami morbid poénnak szánta az alkotó, vagy csak a szereplési vágy tört fel belőle ilyen módon. Mondjuk tartok tőle, hgy előbb kéne a blog gazdáját kezeltetni, mint wow-os "függőket".

Kicsit on: 3.0.4 (ami ugye 3.0.8) lehetséges, hogy most szerdán fog jönni? Vagy annak még érnie kell?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20712) Wolverine válasza CactuS (#20711) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne viccelj, most indult el a PTR :U Januárban. Előbb kizárt, karácsony is lesz meg szilveszter :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20713) Ribi


Ribi
nagyúr

Tud valaki 1 oldalt ahol le van irva hogy melyik buff mivel nem fér össze ?
Engem most leginkább a Demonic Pact érdekelne

(#20714) Ribi válasza Ribi (#20713) üzenetére


Ribi
nagyúr

Raiden erdemes egyaltalan kitalentelni ? valszeg lesz saman, akinek ha joltudom 280-at ad a totemje, innentől kezdve, kicsit feleslegesnek erzem a skillt, hacsaknem 5 fősbe ahol nincs samli.

[ Szerkesztve ]

(#20715) DebilEvil válasza Ribi (#20714) üzenetére


DebilEvil
tag

A talentelt Flametongue Totem: 165 spell dmg-et ad. A rank 4-es Totem of Wrath ad 280-at.
Ha nincs elemental shaman vagy dps talent-en levo elemental shaman van csak, akkor nincs Totem of Wrath. Igy ha 1650-nel tobb spell dmg-el rendelkezik a lock, akkor mar tobbet fog adni. Kesobb pedig a jobb gearbol tobb, mint 2800 spell dmg-e lesz a lock-nak, ami mar a Totem of Wrath-nel is tobbet fog adni.

(#20716) Ribi válasza DebilEvil (#20715) üzenetére


Ribi
nagyúr

2800 spell dmg még odébb van, bar neha ha proccol trinket es rajtam van minden buff akkor megkozeliti. Csak ugye ebben benne van a totem is :)

(#20717) pentiumbt


pentiumbt
csendes tag

heló...gondoltam be írom ide is hisz ez a fórum a WoWról szól...vkit nem érdekel egy acc?71es dk,71warrior,70pala van rajta...érdekel írj privit
elnézést még1szer h itt hirdetek,csak sürgős lenne

http://miniprofile.xfire.com/bg/bg/type/2/pentiumbt.png

(#20718) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Kéne valami ultimate érv már, hogy meggyőzzem haveromat, folytassa tovább eredetin a 70es karakterét.
Állítólag annyira szar lett a hunter a patch után, hogy ő nem akarja a kockaladát tuningolni, azaz a huntert elvinni 80ig.

Én viszont valami tauri tört szerveren nem akarok játszani, hiába van dupla xp, én nem fogok törtön szarakodni. Egyedül meg nem fogom újrakezdeni a wowot.

(#20719) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!Most ujítok gépet és valszeg belekezdek a WoW-ba.Lehet furcsa kérdés,de van még pár év a jatékban,mert gondolom már más kieg. nem jön:)Nezegettem Realmeket,egyenlőre még nemtudom hova menjek,mert PvP nem vonz,de későbbiekben a Raid annál inkább:) Előre is THX!

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20720) LucifeI2 válasza (Kolombusz) (#20718) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szar lett a hunter? Ez hülyeség. Patch után is elég jó lesz.

GoTReX Egy kiegészítő még 100%, hogy lesz. De valószínű, hogy több is.

[ Szerkesztve ]

(#20721) GoTReX válasza LucifeI2 (#20720) üzenetére


GoTReX
őstag

Kösz a gyors választ!Amugy remélem tényleg nem lesz "szar"bár kétlem hogy nem lenne minden char.ugyahogy kiegyenlített...Na meg énis Huntert akarok:D

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20722) (Kolombusz) válasza LucifeI2 (#20720) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Azt mondja, hogy mióta kint van a kieg, azzal ugye a patch, azóta nagyon gyenge lett.
Hogy pvp-be alig tud megverni valakit, holott eddig kurva jól ment vele.

(#20723) Cathfaern válasza (Kolombusz) (#20722) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mióta kijött a kieg szar a hunter? :Y Jelenleg az egyik legerősebb kaszt minden téren, de főleg pve-ben dps szempontból. De PVP-ben is nagyon sokat kapott, már csak ha az új pvp-s peteket nézem, akkor is.

(#20724) LucifeI2 válasza (Kolombusz) (#20722) üzenetére


LucifeI2
őstag

Hülyeség. Tanuljon meg vele játszani. PvE-be a legjobb dps most, PvP-be meg melee class alig tud megérinteni egy BM huntert, castereket meg a pet megöli egyedül...

Pontosan még nem tudom, hogy arénában hogy fog teljesíteni. De a hunter jelenleg egyáltalán nem sorolható a gyenge classok közé.

(#20725) GoTReX


GoTReX
őstag

A gép am. AMD X2 5000+,1 v. 2GB 1066MB DDR2,HD3650 512DDR3.Elég lenne?Mert olvasom hogy drasztikusan nőtt most a LICH-el.Relmet még nemtudom,de BoneCrusheren van ismerős,csak az PvP :S

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20726) LucifeI2 válasza GoTReX (#20725) üzenetére


LucifeI2
őstag

Elég.

Magyar realm-ek az első hozzászólásban.

(#20727) GoTReX válasza LucifeI2 (#20726) üzenetére


GoTReX
őstag

Kössz,mindjárt szétnézek!Nem szeretném hogy lépten-nyomon 13éves kisrépákkal fussak össze,aki loloznak meg rofl-oznak ott nekem....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20728) Wolverine válasza GoTReX (#20727) üzenetére


Wolverine
félisten

Azok elkerülhetetlenek :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20729) H.O.D. válasza DebilEvil (#20715) üzenetére


H.O.D.
senior tag

2800 spelldmg? :Y Azt hogy az atyaúristenbe? :O :O

Where do you want to go today?

(#20730) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Wikit leszámítva lehet valahol olvasni az idei Feast of Winter Vielről?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20731) (Kolombusz) válasza LucifeI2 (#20724) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Most már csak az az egyetlen érve, hogy nem akar fizetni érte, meg, hogy utálja a huntert, mert szerinte szar pvp-ben. PVE-ben elismeri, hogy jó.

Valami tauri szervert akar, dupla xp, meg ilyenek.
Hát inkább nem játszom, de warez szerverre én fel nem megyek.

(#20732) !player!


!player!
aktív tag

Csak én ne tudok connectolni Twisting Nether serverre?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20733) !player!


!player!
aktív tag

Csak én nem tudok connectelni Twisting Nether serverre?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20734) GoTReX


GoTReX
őstag

Most nézek Addonokat,és mindegyik mellet ottvan hogy WOTLK,ha nekem eleinte csak a Battlechest lesz meg (Alap+BC)de a verzio azonos,menni fognak?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20735) nak0n válasza GoTReX (#20734) üzenetére


nak0n
aktív tag

Igen. Az aktuális patch verziószáma akkor is ugyanaz, ha nincs meg mindkét kieg, vagy akár egyik sem, az addonok meg a patchhez kötődnek, nem a kieghez.

(#20736) Wolverine válasza GoTReX (#20734) üzenetére


Wolverine
félisten

A kliens ugyanaz mindenkinek :) vagyis a tiéd is Wrath-kompatibilis, csak bizonyos tartalmakat korlátoznak a számodra.

szerk: (Kolombusz), küldd át a haverod a wow.hu-ra, van tört szerveres hírünk pár nappal ezelőttről, és kezd elülni a flame :U én meg unatkozom - nincs mit moderálni :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20737) H.O.D. válasza CactuS (#20730) üzenetére


H.O.D.
senior tag

[link]

Where do you want to go today?

(#20738) GoTReX válasza Wolverine (#20736) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm a válaszokat!

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#20739) DebilEvil válasza H.O.D. (#20729) üzenetére


DebilEvil
tag

Nem jelenleg, amint irtam is, hanem majd ahogy jon az uj content, jobb gear.

(#20740) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez egy vicc amit a blizz művel egyszerűen nem lehet játszani hc naxxba. :W

(#20741) arpi6k válasza SzlobiG (#20740) üzenetére


arpi6k
addikt

Egy szar az egész... :((

Intel & ATI

(#20742) SzlobiG válasza arpi6k (#20741) üzenetére


SzlobiG
félisten

És ezért fizetünk...

(#20743) !player! válasza SzlobiG (#20742) üzenetére


!player!
aktív tag

Nekünk Malygos laggolt kegyetlenül tegnap 3-4 tryt simán amiatt basztunk el, 4-5 másodperces lagg meg 20%-át a raidnek kidobja

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20744) kovsol


kovsol
titán

[Heroic: The Twilight Zone] meglett ma :) kb három percen mult a server first :) magyar második

May the Force be with you!

(#20745) Wolverine válasza kovsol (#20744) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor valaki reportoljon a wow.hu megfelelő topikjában, thx :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20746) pentiumbt


pentiumbt
csendes tag

én tegnap határoztam el h vége...leteszem a WoWot...3 év kemény függőség
napi több óra játék
bnőmet leszartam(utólag már naon megbántam)
rengeteg pénzt kidobtam az ablakon...és miért?belegondoltatok már h nincs semmi értelme?fizetsz h játszhass...aztán ott van a lvl 80 és mondjuk a T7 azt imba vagy?nem...csak kocka
ennyi
sztem nem fogom kibírni WoW nélkül de erős leszek :O

http://miniprofile.xfire.com/bg/bg/type/2/pentiumbt.png

(#20747) kovsol válasza pentiumbt (#20746) üzenetére


kovsol
titán

szerencse, hogy goldért veszem a gc t, de amugy tényleg tök szar az egész

May the Force be with you!

(#20748) CactuS válasza pentiumbt (#20746) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Itt ird alá...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20749) Wolverine válasza pentiumbt (#20746) üzenetére


Wolverine
félisten

Szórakozás vazze, annak sosincs más értelme, mint hogy jól érezd magad :U Ha nem ez történik, akkor ez nem szórakozás és hagyni kell a francba.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20750) Viktor77 válasza Wolverine (#20749) üzenetére


Viktor77
titán

Malygos eldőlt, beírtam a megfelelő helyre, frissítsd! :)

Amúgy IE7 alól nem tudok hsz-t beküldeni. Nagyon kicsi a szövegmező ahova a hsz-t írom, és mikor elküldöm, kiírja, hogy "Hozzászólás mező szükséges". Firefox alól el tudtam küldeni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.