Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) FefeeX válasza CactuS (#20100) üzenetére


FefeeX
veterán

Ok, kösz, majd tájékozódom amennyire lehet :)

Az addonok fele sajna még nem újult meg... Sajna így egy bughalmaz az egész, pedig van pár addon ami nélkül már nem tudok élni... :)

(#20102) Wolverine válasza FefeeX (#20101) üzenetére


Wolverine
félisten

Tévedsz: mindenből van új, működő verzió, amiből nincs, azt elfelejtheted, mert már nem is fogják frissíteni.
Egyébként igen, a spellbook glyph fülére kell betenni őket, és mindegyik hat rád egyszerre.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20103) FefeeX válasza Wolverine (#20102) üzenetére


FefeeX
veterán

Auctioneer pl egy kalap... Meg még sorolhatnám, feltettem a Curse Clientet vagy mifenét, csomó mindenből nincs új... Lassan akkor kezdhetek keresgetni? :(

(#20104) Wolverine válasza FefeeX (#20103) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosan. Az Auctioneer egyébként frissült, csak a Classic verzió fejlesztését hagyták abba, kizárólag az Advanced Suite használható a jövőben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20105) FefeeX válasza Wolverine (#20104) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát itt 2008.10.24 van dátumnak, mintha nekem is ez lenne fenn... :)
És dobálja a hibaüziket...
Vagy rossz helyen nézem? :)

Amennyiben lesz pár addon ami nem megy, majd szükségem lenne az ajánlásodra, mit használjak helyettük... :)

[ Szerkesztve ]

(#20106) Wolverine válasza FefeeX (#20105) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha írsz pontosabb hibaüzenetet, a végén kiderülhet, hogy nem ez a ludas :U (amúgy igen, jó helyen nézed; és nem tudom, miért nem működik nálad, én ugyanis 2,5 éve nem használok Auctioneert)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20107) FefeeX válasza Wolverine (#20106) üzenetére


FefeeX
veterán

Van más ami ilyen profin használható? Megjegyzi az előzőt, számolgat, megmondja mennyi relatíve az árfolyam, stb... :)

(#20108) Wolverine válasza FefeeX (#20107) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyes funkciókra vannak addonok, de komplett csomag nincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20109) Cathfaern válasza FefeeX (#20107) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nincs, de hidd el, hogy nem azzal van a gond, mivel nekem tökéletesen működik :U

Szerintem írd fel milyen addonjaid vannak, szedd le mindből a legújabb verziót (ha nincs wotlk-s, akkor keress másikat helyette), csinálj mentés a wtf és addonos mappádról, majd töröld az összes jelenlegi addonod (blizzeseket kivéve :D), illetve wtf mappádat is. Ezután rakd fel őket újra, állítsd be mindent újra. Lehet, hogy ez így most sok munkának tűnik, de így 100%, hogy nem lesznek errorok, illetve elég sokat változtak úgyis, szóval tele vannak új beállításokkal, mindenképp érdemes végignézni őket.

[ Szerkesztve ]

(#20110) FefeeX válasza Cathfaern (#20109) üzenetére


FefeeX
veterán

Pont ezaz, pár hónapja 3 nap volt mire a sunart-tal meg a bartenderrel elbíbelődtem, hogy úgy nézzen ki ahogy... :)

Most nyomhatom újra akkor megvan a hétvégi program játék helyett... :) Ez az amit próbálok elkerülni. Egyébként persze megvan minden addon mentve, mert a Lich King nem akarta felülírni a sima wowot, települt külön mindennel, így külön mappában is van, a régi wow meg mellette egy másikban, addonokkal :)

Még azon gondolkoztam, egész jó az a hunter beállítás ami linkelve volt egy képben

Csak tudnám mik az addonok amik benne vannak...
Hunterrel mondjuk a sok shottal nem tudom hogy oldja meg ilyen kevés gombbal, de ezek a figyelmeztetők nagyon szépek meg praktikusak...

(#20111) Viktor77 válasza FefeeX (#20110) üzenetére


Viktor77
titán

Na, a SunArt-tal pont nem kell vesződni. Én úgy csináltam, hogy feltettem a legújabbat, és a régiből áttettem a beállításokat. Működik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20112) Wolverine válasza FefeeX (#20110) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem ez egy csomag, a linkből ítélve a WoWInterface-en :U A kevés gomb magyarázata: makrók.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20113) H.O.D. válasza D4v3 (#20087) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Nna, valami hasonlóra gondoltam. Köszönet :R

Mod: Mage-emnek próbálok valami épkézláb talentet összehozni, de már vagy 200 goldot elk*rtam a retalentekre :U

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#20114) FefeeX válasza Viktor77 (#20111) üzenetére


FefeeX
veterán

na de ezaz, hogy azt mondták töröljem a beállításokat :)

Wolvi: pontosabban? Csináljak valami olyat hogy 1 gomb egymás után nyomja el a spelleket? Ilyenhez hol találok helpet? :)

És mi a sz@r az a lexicon of power ami mellé kell az inscriptiont tenni????

[ Szerkesztve ]

(#20115) Viktor77 válasza FefeeX (#20114) üzenetére


Viktor77
titán

Az Inscription trainereknél "lebeg", csak ez mellett lehet Glyphet betenni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20116) H.O.D. válasza FefeeX (#20114) üzenetére


H.O.D.
senior tag

A Lexicon of Power egy item, aminek a közelében kell lenned, mikor a glyphet felrakod. Ez olyasmi, mint a kovácsoláshoz az anvil, vagy a forge, vagy alchemyhez az alchemy lab.

Where do you want to go today?

(#20117) FefeeX válasza Viktor77 (#20115) üzenetére


FefeeX
veterán

kösz srácok, és hol találok ilyet legközelebb? (mármint ha lehet nem az uj földrészen :) )

(#20118) Viktor77 válasza FefeeX (#20117) üzenetére


Viktor77
titán

Bármelyik nagyvárosban. Egy őr megmutatja.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20119) Steven


Steven
addikt

elég kezdő vagyok szoval buta kérdések jönnek ha van zsákomban minden jó pl egy kard akkor hogy tudom használni ha piros (nincs oda írva hogy kell neki min level 4 vagy akármi csak piros és hogy nemtom hazsnálni) :(

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#20120) !player! válasza Steven (#20119) üzenetére


!player!
aktív tag

Nem tudsz akrdot használni feltehetőleg vagy törött a kard.
Szerintem az első variáció áll fenn, el kell menned v.melyik városba, hoyg fegyvert tanulj midnegyikbe más kardot asszem undercity-be lehet elsajátítani.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20121) Steven válasza !player! (#20120) üzenetére


Steven
addikt

kaptam valami quest ért alapból piros volt:D nem is értem miért azt választottam

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#20122) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Sziasztok

Minap böngésztem az armoryt, nézegettem a 80 karaktereket, hogy épp hogy állnak, és mikor megnéztem egyiknél a reputationt, furcsa kép fogadott.
[link]
Az, hogy valakinek ennyire nincs reputation-e az azt jelenti, hogy szinte alig questelt, csak pár alapvető questet csinát meg? Magyarán végig húzták egészen nyolcvanig? :U

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#20123) m4rc!


m4rc!
őstag

Melyik realmet ajánlanátok, ahol a sok a magyar gémer?

We are analog players in a digital world

(#20124) Cathfaern válasza Rizzo (#20122) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A pontos választ nem tudom, de azért az, hogy alig questelt = húzták végig, az erős csúsztatás. Ha nem csinálsz mást, csak mobot farmolsz (ami gyorsabb, mint a questelés), akkor se lesz túl sok repud.

m4rc!
Az első hozzászólás nevűt ;]

[ Szerkesztve ]

(#20125) Wolverine válasza Cathfaern (#20124) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem vagyok róla meggyőződve, hogy lassabb a dolog questeléssel a 20k xp/quest korszakban...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20126) FefeeX válasza Wolverine (#20125) üzenetére


FefeeX
veterán

hát az kb 20 mob... ami gyorsabban megvan... :)

Viktor: Nagyvárosban (shatt) nem mindenhol van, vagy csak én nem találtam azt

(#20127) Cathfaern válasza Wolverine (#20125) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A questet fel is kell venned, le is kell adnod, el is kell menni a mobhoz, akár több helyre is. Míg ha nekiállsz farmolni, akkor csak ölsz egyfolytában. De Northenden nem tudom mi a helyzet igazából, még nem jártam ott :B

FefeeX:
Inscription trainer mellett keresd.

(#20128) Viktor77 válasza FefeeX (#20126) üzenetére


Viktor77
titán

Fővárosokban nézd. Sattaratta nem az, sorry, ha rosszul írtam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20129) Wolverine válasza Cathfaern (#20127) üzenetére


Wolverine
félisten

Elég jól meg van szervezve a dolog, a hubokban kapsz egy-két gyorsan letudható kezdő questet, és ezek után nyílik meg a többi; nem mellesleg területenként van 5-6 questhub. Simán lehet 3-4 questet csinálni egyszerre, ami a gyilkolással együtt a leadáskor 100k xp feletti nyereséget jelent :)

Fefeex: Inscription trainert keress (az őrök megmondják, hol vannak), mellettük lesz a Lexicon of Power, egy lebegő kék könyv.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20130) Blizz


Blizz
őstag

Sziasztok, death knightos kérdés lesz. A light of dawn questbe mit kell csinálni?

No mistakes, just happy little accidents

(#20131) Wolverine válasza Blizz (#20130) üzenetére


Wolverine
félisten

Először is el kell olvasni a szöveget :D Ki kell lovagolni a Scarlet Enclave területéről (északra van egy barlang Noxious Glade felé), és Browman Millnél megvárni, amíg elindul az event (kb. 5 percenként ez megtörténik). Részt veszel a Light's Hope Chapel elleni csatában, megnézed szájtátva az ingame videót, majd leadod a questet :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20132) H.O.D. válasza Wolverine (#20131) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én imádtam. Kár, hogy nem daily :)

Where do you want to go today?

(#20133) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Van már olyan map addon, amihez vannak Mining és Herbalism data-k letölthető állapotban? Cartographer-hez volt régen, de most nem találom.

(#20134) Blizz válasza Wolverine (#20131) üzenetére


Blizz
őstag

már rájöttem miután elolvastam:)

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#20135) H.O.D. válasza LucifeI2 (#20133) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én ezt használom. Van hozzá friss node adatbázis is.

Where do you want to go today?

(#20136) Wolverine válasza LucifeI2 (#20133) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezeket önálló addonnal tudod csak elérni... Gatherer vagy GatherMate.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20137) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Nos... Az új kieggel párhuzamosan sajnos a sok büdös goldfarmer is újult erővel állt neki a játékosok spammelésének. Már olyan hosszú az ignore lista, hogy 4 fps-t esik miatta a képfrissítés... :DDD

Where do you want to go today?

(#20138) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sikerült megcsinálni a Strat timed bosst, bár kellett a vent meg a csapatmunka mert így is csak 2 perc maradt. bár egyre jobb gear -> egyre rövidebb idő lesz :)
nyeremény egy bronz sárkány lett. (bár egyelőre nem nekem :D )

[ Szerkesztve ]

(#20139) H.O.D. válasza whitezo88 (#20138) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Hát grat, én még csak Old Kingdom-on vagyok túl :R Bár most három karaktert szintezek egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#20140) bobace


bobace
őstag

Valaki ecsetelné mit kell csinálni az új bg-n? Mert megyek aprítok, de fingom nincs..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20141) Skizz


Skizz
addikt

mint kezdő:
a legelén még kevéske vagyok a q-hez, de hent se megy lvl1-en, akkor hogy a csába fejlődjek?
:R

(#20142) whitezo88 válasza Skizz (#20141) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ilyen nincs... ott a q, lvl1-2es mobok kb 2 csapás, ne viccelődj.

(#20143) Skizz válasza whitezo88 (#20142) üzenetére


Skizz
addikt

összes faszika feje fölött szürke a jel, tehát kevéske vagyok, bárhova megyek... kisebb mobokat gyilkolom de semmi se történik, eddig egyedül gs felfedezéséért kaptam 270xp-t és annyi... vándorolni se tudok mert ha kicsit nem figyelek már előttem is termett egy rakat wolfi... :W

[ Szerkesztve ]

(#20144) whitezo88 válasza Skizz (#20143) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szépen megvan a karid, és kimész és rögtön ott vannak a felkiáltójeles emberek, nem értem mi olyan nehéz ezen. azokat a questeket kell követni és kész, nem vándorolni a világba...

(#20145) adrian360


adrian360
őstag

Most fogom elérni a karakteremmel a 68-as szintet, érdemes átmenni az új világba (mint 58-nál), vagy inkább toljam végig az outland-es questeket ?

(#20146) CactuS válasza adrian360 (#20145) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

58on se volt érdemes átmenni outlandre (elsőre izgalom meg minden, de sokkal könnyebb, ha 60-62esen zöld mobokat ölsz/questeket csinálsz). Egyébként, ha pvp szerveren vagy, akkor a 68 az pont kellemes lesz a 72-74es kariknak, akik ott questeznek ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20147) adrian360 válasza CactuS (#20146) üzenetére


adrian360
őstag

Nekem azért ajánlották, mert az ottani első pár questből / dropokból sokkal jobb cuccokat lehet szerzni, és nekem most is szinte csak quest rewardos gear-em van, gondoltam hamarabb felfejleszetem ott.

(#20148) FefeeX válasza adrian360 (#20147) üzenetére


FefeeX
veterán

csak pl 58as cuccban nagyon nehéz leverni a mobokat outlanden... nem tom northrendnl ez hogy megy :)

(#20149) CactuS válasza FefeeX (#20148) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ott sem jobb, sőt. Ugye, ha 68ason leszenvedsz egy 70-71es mobot, és egyből respawnol, az elég kellemetlen. Plusz mivel elég forgalmas a terület és - legalábbis nálunk - sok a 72-74es karakter, valószínűleg elég sokat fog feküdni. (Egyébként tényleg vicces, hogy 1-2 DK mit képzel magáról. Nemrég egy 74es DK bepróbált minket (71es warri+70es pala. Végülis legalább egy jót röhögtünk))

adrian360: Jobbak, igen, csak vért fogsz izzadni, mire összeszeded azokat. Szerintem nyugodtan várd me a 70et, sok mindenről nem maradsz le.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20150) FefeeX válasza CactuS (#20149) üzenetére


FefeeX
veterán

Azért nem hinném hogy a 71-72esekkel szemben a 70es Vengeful/Brutal (meg merci vállas) hunteremmel problémám lenne, de ez majd kiderül :) (legalábbis remélem nem vagyok ilyen béna)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.