Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) bobace válasza SzlobiG (#20248) üzenetére


bobace
őstag

Én XP és 2GB-al kapom mindig a kis sárga háromszöget, mely szerint, kicsi a virtuális memória, ami szintén 2GB-ra van állítva... Monjuk párszor kidobja ingame, hogy túl sok a lua error, kikapcsolom e az addonokat.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20252) -conrad- válasza SzlobiG (#20248) üzenetére


-conrad-
addikt

Frost gear? :O
Az meg minek? Egy este alatt takarítottuk naxx10-et minden bossal együtt, és senkin nem volt semmilyen rez.

Loatheb-en én 25ösben alkottam maradandót tegnap: gondoltam tök fun cucc ez a cooking quest reward aztán megdobtam egy baby spice-val a fight közepén. Lecsökkent a mérete, de a hitbox is, aztán kinyírta egymást a meele. :( ( :DDD :DD :D )
12%-on enrage-elt a demoralizáció miatt. Még jó, hogy utána lement. :)
4 wing kitakarítva 1 este alatt késői kezdéssel world server down-al stb.

(#20253) bobace


bobace
őstag

Mobinfo addon helyett kell még valami, vagy van valami, mert ez ezer éves és nincs is frissítve? Elkezdtem takarítani kicsit az addon mappát...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20254) capafog23


capafog23
őstag

28-ason hol kéne fejlődni, hordásként? thousend-be már a városba nincs több quest, a versenypályán meg még nem kapok.
Bouty bay (vagy hogy kell írni) esetleg?
Vagy csak simán ölni kéne nagyobb szintű mobokat?

(#20255) Motyi válasza bobace (#20253) üzenetére


Motyi
senior tag

Itt van újabb ami WOTLK-hez van. [link]

(#20256) arpi6k válasza SzlobiG (#20248) üzenetére


arpi6k
addikt

Nálunk sincs semmilyen res gear. Max egy totem és csoki.:)

Intel & ATI

(#20257) ciao


ciao
senior tag

tudja valaki hol van a Sons of Hodir quarter master és, hogy lehet velük repuzni? most még nagyon nem szeretnek.

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#20258) Rizzo válasza capafog23 (#20254) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Stonetalon Mountains, Ashenvale, Hillsbrad Foothills, Stranglethorn Vale (előbb észak, majd BB). Itt megnézheted a területek szintjeit.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#20259) whitezo88 válasza ciao (#20257) üzenetére


whitezo88
nagyúr

friendlyn 3 quest van, és majd repu-szintenként jön még1. wowheaden lesd meg mit ad.

(#20260) LucifeI2 válasza ciao (#20257) üzenetére


LucifeI2
őstag

(#20261) Viktor77 válasza ciao (#20257) üzenetére


Viktor77
titán

Csodákra képes. [link]

MOD: 4mp. :) De én egyből a quartermastert linkeltem. :P

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20262) LucifeI2 válasza whitezo88 (#20259) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem egy új van repu-szintenként, nekem eddig volt 3 darab 250 repus, most honored lettem és lett egy 500 repus meg egy 300 vagy 250-es, nem tudom pontosan.

szerk.: Megnéztem, a másik 350-es.

Viktor77: Igen, de nem tud a quartermasterrel beszélni, amíg nem csinálja meg a questeket. :P Hostile az NPC, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#20263) Wolverine válasza bobace (#20253) üzenetére


Wolverine
félisten

Mire használtad a MobInfót? Ha csak az ellenfelek HP-jának a kiíratására, az már benne van az alap interface-ben. (egyébként nincs frissítve, és aligha lesz, a fejlesztője már nem játszik.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20264) bobace válasza Wolverine (#20263) üzenetére


bobace
őstag

Valahogy éreztem.. Akkor letörlöm. Még egy kérdés: Atlas és Atlasloot. Kell mind a kettő? Vagy sima Atlast törölhetem?

Motyi: Köszi a linket azért.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20265) SzlobiG válasza cl.aci (#20250) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na pont ez volt velem is tegnap a flight pontnál rákattintottam az NPC-re és abban a pillanatban wow error fogadott. Addonra gyanakszok én is, de akkor kikapcsolom a titan panelt ha az okozza.

Res gear: Csak egyet próbáltunk rá tegnap a taktikba az van, hogy kell, de látom többen is írjátok, hogy nélküle is lemegy.

(#20266) -conrad-


-conrad-
addikt

Nekem olyan gondom van, hogy nagyobb laggspike esetén megáll a kép, és disconnectel a wow. Amíg a bossfight megy addig vissza sem enged: betölt, megáll a kép és újra kidob. Olyan, mintha túl sok adatot kapna hirtelen és belehal. Ahogy abbamaradt a fight, azonnal visszaenged. Recountot javasolták, de már kikapcsoltam és még mindig csinálja, dotimer is sok adattal dolgozik, mert minden emberen figyeli a buffokat-dotokat-hotokat, de azt is kikapcsoltam. Egyedül a healbot van még, ami sztem nagy info-áramlással dolgozik, de azt nem fogom kikapcsolni, más ötlet esetleg?
Nagyon idegesítő a dolog.

bossmod esetleg? bigwingsem van..

[ Szerkesztve ]

(#20267) cl.aci válasza SzlobiG (#20265) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Nem kell az egészet csak ami 4.1... nál régebbi, nálam ez megoldotta a problémát, eddig. Igaz utána kb fél órát játszottam, mert elszélt a net hála a szolgáltatónak :((( . Jut eszembe lefutattam egy repairt és vagy 92 megát letöltött még, csak utánna léptem be és játszottam az addonokkal.

[ Szerkesztve ]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#20268) capafog23 válasza Rizzo (#20258) üzenetére


capafog23
őstag

Stonetalon kész van, Ashenvale kész, Hillsbrad jó lehet, Stranglethorn-ba még nem adnak questet.

(#20269) Wolverine válasza -conrad- (#20266) üzenetére


Wolverine
félisten

A BigWigs nem okozhat ilyesmit. (viszont egy addonlistával előbbre lennénk.)

bobace: az Atlas adja a térképeket és a megjegyzéseket, az Atlasloot csak a loottáblákat... ha jól tudom, nálam 2,5 éve nincs fent egyik sem, és előtte sem használtam egy hónapnál hosszabb ideig. :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20270) Wolverine válasza capafog23 (#20268) üzenetére


Wolverine
félisten

Thousand Needles, Barrenstől délre. szerk: illetve Ashenvale-ben nemcsak egy questhub van - a parton ott van Zoram Post is.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20271) !player!


!player!
aktív tag

Karakter transfernél kell kapnom v.mi emailt, vagy csak miután megadtam a kártya számot nevet stb. elöbb utóbb megérkezik?
Mert 4 órája indítottam el meg is érkezett a célserverre csak nem tudok vele belépni.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20272) Wolverine válasza !player! (#20271) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, kapsz mailt a transfer elindításáról és lezárásáról is. (utóbbi késhet)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20273) !player! válasza Wolverine (#20272) üzenetére


!player!
aktív tag

Ugy értem, hogy csak egy emailt kapok, hogy kösöznjük megtörtént vagy el is kell fogadnom v.mit abba a mailba? Például mint amikor regisztrálsz egy oldalra és kattintanod kell egy linkre, hoyg működjön!
Amugy mennyi idő a transfer, mert eddig mindenkimást mondott, halottam 1 órát meg 5 napot is.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20274) Wolverine válasza !player! (#20273) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kell kattintanod semmire, csak egy értesítést kapsz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20275) capafog23 válasza Wolverine (#20270) üzenetére


capafog23
őstag

Most ashenvale-be próbálkozom, thousandba is a városba ahol van a griff ott kész vannak a questek, a versenypályán abba a kráterszerű valamibe ott meg még nem kapok.

(#20276) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Feltűnt már valakinek, hogy ha a hivatalos oldalon rákattint az armor_sets linkre, akkor mielőtt betöltene, egy pillanatra bevillan egy kép? Lassab netesek előnyben :)

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#20277) !player!


!player!
aktív tag

V.mit biztos kihagytál vagy nem csináltad meg az összes questet, amikor én szinteztem akokr v.melyik területet teljesen kihagytam mert egyszerűen kicsi volt hozzám, a többi ből annyit szedtem össze, és ha jól tudom ezt azóta nerfelték még.
Elvileg ha elkezdesz egy terültete és csak akkor mész át a következőre amikor questet kapsz oda akkor 55-ig simán el lehet questelni komolyabb vándorlások nélkül.

Wolverine: Kössz, akkor várok türelmesen

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20278) steveetm válasza Rizzo (#20276) üzenetére


steveetm
őstag

Lehet az én monitorom túl sötét, de én csak egy nagy fekete semmit látok a sárga keretben, és pár select boxot.
Üdv.: steveetm

(#20279) Rizzo válasza steveetm (#20278) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Igen, de a select box-ban dranei druid van, és a keret alatt pedig, hogy OMG!!! Igazából nincs jelentősége, csak feltűnt.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#20280) capafog23 válasza !player! (#20277) üzenetére


capafog23
őstag

1 quest van csak a thousendi városba és ahoz lvl32 kell és csak reportolni kell desolace-be.

(#20281) steveetm válasza Rizzo (#20279) üzenetére


steveetm
őstag

Ja, azthittem az OMG-t te írtad oda, mintegy szemléltetés képpen, hogy mit kell nézni^^
Üdv.: steveetm

(#20282) Viktor77 válasza Rizzo (#20279) üzenetére


Viktor77
titán

És ebben mi az extra? Az ABC szerint van minden sorbarakva.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20283) H.O.D. válasza !player! (#20277) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ez érdekel engem is, hogy mennyi idő egy transfer. Vinném Ragnára a pereputtyot :D

Where do you want to go today?

(#20284) !player! válasza H.O.D. (#20283) üzenetére


!player!
aktív tag

Hát most szoptam mert kiírta, hoyg v.mi nem stimmel és csak lapra van felirva a bankkártya szám.
Meg van egy Expiration mező ahova nem tudom mit kell írni.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20285) Cathfaern válasza !player! (#20284) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A kártya lejárati dátumát

H.O.D.:
Tényleg változó, időszak és szerverfüggő is, valszeg az is igazat mondott, aki 1 órát meg az is aki 5 napot mondott.

[ Szerkesztve ]

(#20286) Cyno válasza H.O.D. (#20283) üzenetére


Cyno
tag

Egy barátomnak Bloodscalpról Ragnára 3 órát írt. Az viszont biztos, hogy este 22 után kezdte el intézni a transfert, és reggel már a Ragnaroson játszott.
Mod: mindez 2 hete

[ Szerkesztve ]

(#20287) capafog23


capafog23
őstag

Tapasztalatok alapján (nem sys req) mekkora konfig kell ahoz hogy csak úgy szintezgessen az ember low grafikán?

(#20288) L4D1K válasza capafog23 (#20287) üzenetére


L4D1K
őstag

4-5 évvel ezelőtti közép kategóriás gépeken low on simán kell futnia.

Nekem ezen : P4 celeron @2,66, 1/2 giga ram, 9600 pro nagyon vígan elkocogott. De haverom meg kicsit erősebb* konfigon ment le BT be szóval hardveresen ennyi már elég, de sztem P3 ason is megy.

*P4 prescott@3Ghz, 9600XT

# ANTAL Tuning #

(#20289) nak0n


nak0n
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni: egy olyan makróparancs kellene, amivel le tudok szedni magamról buffot. Hogy pontosítsak kicsit: ha szeretném leszedni magamról a kellemetlen debuffokat, el szoktam tolni az ice blockot. Tudom, hogy ki lehet belőle jönni, ha a buffoknál jobbklikkelek rá, csak éppen buffaddont használok (ElkBuffBar), ott meg, főleg raid közben, ugrálnak össze-vissza a csíkok, ha épp valakinek valamilyen buffja rám kerül, így a mellékattintás és a gyorsaság miatt lenne jó egy makróba berakni az ice blockot és azonnal a leszedését is.

(#20290) Cathfaern válasza nak0n (#20289) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Elvileg /cancelaura Ice Block
Viszont ha interface-ben a safe clicket kikapcsolod, akkor az ice block újboli megnyomásával ki is kapcsolja, nem kell külön macro.

(#20291) nak0n válasza Cathfaern (#20290) üzenetére


nak0n
aktív tag

Köszönöm, ez az.

(#20292) capafog23


capafog23
őstag

Melyik addon az amitől "kövérek" lesznek a betűk? vagy ez csak egy beállítás?

(#20294) H.O.D. válasza capafog23 (#20287) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Volt egy Acer notebookom: 1.7-es Celeron 1GB RAM, Intel integrált grafika; közepes beállítások mellett vígan elkocogott rajta a game.

Where do you want to go today?

(#20295) pachito válasza capafog23 (#20287) üzenetére


pachito
őstag

Nekem 1,5-2 éve egy 3000+ Sempron, 9600 pro, kezdetben 1, majd 2 giga rammal, soha nem volt vele gond, se lag, se semmi (bg-n se), high/közepes beállításokkal.

(#20296) !player!


!player!
aktív tag

Vannak most PvP rewardok ha igen akkor merre tudom megnézni őket?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#20297) LucifeI2 válasza !player! (#20296) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nincsenek még.

(#20298) pachito


pachito
őstag

Egyébként másnak is vannak gondjai a jelenlegi armory-val, vagy csak nekem? Mert nem nagyon akar megjelenni, már sokadik alkalommal... :(

(#20299) slayer006


slayer006
addikt

Hátha valakit érdekel: ma frissült a Titan Panel és teljesen használható

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#20300) szilchi válasza pachito (#20298) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem is.Már hosszu ideje nem tudok senkit se megnézni.Még magamat se. :(

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.