Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) Wolverine válasza whitezo88 (#20400) üzenetére


Wolverine
félisten

10 fős contentből 10 guldtől vannak killek bejelentve, 25 fősből kb. 8-tól :U És Malygos esetében mindkét szinten 5 alatti killről tudok.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20402) Viktor77 válasza Wolverine (#20399) üzenetére


Viktor77
titán

Maradjunk annyiban, hogy KT-ot beírom ha lement.

Sartharion (szerencsétlen one shot, úgy hogy elötte senki nem látta 25-fősben): Amnesia 2008-12-03

Naxxban van még pár bossunk, közel sem vagyunk hc guild, a progresst ezen a héten kezdtük el, és a lag sem nekünk kedvez. Vasárnap sztem meglesz.

Malygoshoz (vagy hova kell) még nagyrészünknek nincs kulcsa.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20403) Wolverine válasza Viktor77 (#20402) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne ide. Egyetlen helyen fogadok el bejelentést - az adott progress topikban, legyen szó akár 10, akár 25 fős killről.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20404) Wolverine


Wolverine
félisten

OMG :DDD [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20405) szilchi válasza Wolverine (#20404) üzenetére


szilchi
őstag

eddig a feléig néztem,de .....áááááááááááááááá.... :D :D .Így reggel munka után ez kész,nagyon fárasztó :DDD

végig néztem,és most már teljesen kész vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20406) szilchi


szilchi
őstag

Akik Naxx-ban már jártak..Corrupted Ashbringer még benne van a lootban,vagy azt kivették,miután Mograine kilépett a gittegyletből?Nekem még nem volt szerencsém Naxx-ba menni,de már várom.Igaz még 9 millio XP és 6 lvl választ el attól :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#20407) CactuS válasza Wolverine (#20404) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

3:36nál köptem vissza a kávét a röhögéstől. Ezek nagyon betegek :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20408) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Aki használ titán panelt: Atlas+AtlasLoot+Xperl+DBMet szeretném feltenni a többi közé. Generalnal látom, hogy ott az Xperl+Atlas, és van valami right side menü, viszont nem igazán sikerült felrakni a térkép széléről :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20409) Wolverine válasza CactuS (#20408) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak akkor fog menni, ha van Titan vagy Broker pluginjük.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20410) CactuS válasza Wolverine (#20409) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez elvileg azt jelenti, hogy van ilyen pluginje, tehát látja, nem? Viszont akkor azt nem találom, hogy hol kell beállítani, hogy ki is tegye a barra.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20411) LucifeI2 válasza Wolverine (#20399) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én nem látogatom wow.hu-t. Fórumon nem is vagyok regisztrálva ott. Tényleg annyira egyszerű Naxxramas, hogy szerintem nem sokakat érdekel most a progress.

(#20412) Wolverine válasza CactuS (#20410) üzenetére


Wolverine
félisten

Passz - Titant nem használtam majdnem 3 éve :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20413) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Jól értelmezem, hogy Naxx 10-ből is esnek a Vanquisher's Hero tokenek, csak nem 213-as, hanem 200-as?

Where do you want to go today?

(#20414) Wolverine válasza H.O.D. (#20413) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudtommal igen. A szettbónusz akkor is jár, ha vegyíted a kétféle iLvl-ű geart.

LucifeI2: Naxx tölti be Karazhan szerepét... ergo nem lehet nehéz. Viszont progress. Ahogy Sartharion és Malygos is az.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20415) H.O.D. válasza Wolverine (#20414) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Na, az király. Naxx 25-be sosem fogok lejutni, de a 10-est PuG-gal is le lehet tolni állítólag...

Where do you want to go today?

(#20416) sasa311 válasza H.O.D. (#20415) üzenetére


sasa311
veterán

Thaddius egy polarity swiftel nem wipeoltat be egy PUGot kb 4 mp alatt? :DDD ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20417) Wolverine válasza H.O.D. (#20415) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem a tartalom nehéz... hanem az achievementek ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20418) Azazello-


Azazello-
senior tag

van egy 68-as hunterem, de nem vagyok benne biztos, hogy jo a talentezese. valaki rapillantaana plz, hogy maradhat e vagy mit kene valtoztatni?
Szotyola

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#20419) Wolverine válasza Azazello- (#20418) üzenetére


Wolverine
félisten

Az elszórt 1-1 pontoknak semmi értelme szvsz. Én kb. így alakítanám át... (de persze nem vagyok hunter-szakértő :B) MM-ből a Focused Aimet kimaxolnám később a +3% hit miatt, és a Lethal Shotsra is minél többet tennék a +crit miatt.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20420) Azazello- válasza Wolverine (#20419) üzenetére


Azazello-
senior tag

koszi, hogy szantal ra idot,

a careful aim es a mortal shot miatt kezdtem el a masik agat, csak nem tudom eldonteni, hogy ott az elso 5 pontot mire erdemes rakni. :)

btw ez a hunter baromi gyenge es hasznalhatatlan szarnak tunik minden szempontbol. instaban kb csak lovoldozok amig a tobbiek olnek, pvp-ben pedig barki lever :DDD

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#20421) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Aki jártas a DK-ba mutatna egy szintezős tálentet 70-ig?

(#20422) Wolverine válasza Azazello- (#20420) üzenetére


Wolverine
félisten

A BM hunter lényege a pet :) Ráadásul a hunter ranged dps - azaz ha valaki közel jön, az neked régen rossz :U Használj csapdákat, Feign Deathet, és persze etesd meg a peteddel az ellenséget.

szerk: 80-ra valami ilyesmit[link] raknék ki a preferenciáddal, ha PvP-zni akarsz, akkor 3/3 Focused Fire és 2/5 Lethal Shots helyett 5/5 Lethal Shots, és egy pont a Careful Aimről menjen Aimed Shotra, a másik meg a Longevityre. (az Int-ed nem lesz túl sok, így abból relatíve kevés RAP jön majd)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20423) Wolverine válasza Wolverine (#20422) üzenetére


Wolverine
félisten

A fene, elrontottam a talentlinket :B íme

Szlobi, vagy full blood, vagy full unholy :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20424) Cathfaern válasza Azazello- (#20420) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én 69-es hunteremmel 1v1-ben eddig szinte bárkit levertem, pve téren pedig nagrandban lazán lesoloztam majdnem az összes groupos questet (ring of blood meg démonölőseket leszámítva, bár utóbbi menne ha áttalentolnám magam tankolósabbra, mert most se catlike se endurance training nincs kirakva és így is majdnem le tudom nyomni az overseereket skorpió pettel). Szóval nem a hunter a baromi gyenge és használhatatlan, hanem... ;)

(amúgy theorycraft szerint a legerősebb DPS jelenleg a hunter)

[ Szerkesztve ]

(#20425) sasa311 válasza Azazello- (#20420) üzenetére


sasa311
veterán

Hunterz R fine, l2p?... :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20426) mobal válasza SzlobiG (#20421) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

[link]

baz... most nézem a DK még mindig üres. Amugy itt :D

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20427) mobal válasza Azazello- (#20420) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát hallod. a hunter az egy nagyon fos dolog... scatter trap kombórol hallotál már? :D (azt utáltam kb legjobban arénába undorito)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20428) capafog23


capafog23
őstag

2 addont keresek:
Az egyik az hogy rámész egy ruhára és a statjai alapján megmondja hogy mit ad neked, pl ezen a fejesen x stami van, ez ad neked y hp-t.

A másik addon nem tudom hogy létezik e, olyan ha afk vagyok és resselnek akkor elfogadja.

(#20429) LucifeI2 válasza sasa311 (#20425) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az a vicces, hogy rugónak túl erős volt, hogy a prep resetelje az Adrenalin Rush CD-jét. De a hunternek resetelheti a Beast Within CD-jét a Readiness, amin alapból kb 1.5 min CD van mert van hozzá valami Glyph is ha jól tudom, a Readinessen pedig csak 3 perc CD van.

Két Beast Within-t meg semmilyen rugó nem él túl, akármennyire is lehetsz skilled, simán a pet megöl egyedül, akkor is ha nem csinál a hunter semmit csak fut előled.

Bár kevesen rakják ki azt a talentet, amibe mind a kettő belefér, de akkor is nevetséges szerintem, hogy egy ilyen spellnek csak ennyi a CD-je.

(#20430) mobal válasza capafog23 (#20428) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

[link] - ratingbuster.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20431) SzlobiG válasza Wolverine (#20423) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pontosan melyik az amivel lehet aoezni rendesen? Mer olvasgattam, hogy 5-8 mob se jelent gondot és még le se kell űlni enni-inni.:) Jelenleg Unholyra kezdtem pakolgatni.

Mobal: Igen sajnos még nincs dk.

(#20432) Cathfaern válasza LucifeI2 (#20429) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jól tudod, teljesen kitalentolva, glyphel 1,2min a CD-je a BW-nek (úgy, hogy kifér még mellé a readiness is).

SzlobiG:
Unholy az AOE-s.

[ Szerkesztve ]

(#20433) Wolverine válasza SzlobiG (#20431) üzenetére


Wolverine
félisten

Az AoE elsősorban Unholy specet jelent; lvl60-tól Death and Decay, addig is Pestilence, Blood Boil, Corpse Explosion :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20434) SzlobiG válasza Wolverine (#20433) üzenetére


SzlobiG
félisten

Oksa, köszi. :R

(#20435) mobal válasza SzlobiG (#20431) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

szeretem amugy azt a lapot mert (igaz nézőpont kérdése) de elég sok hülyeséget és nálam a "jé tényleg lehet" talentet látni :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20436) H.O.D. válasza sasa311 (#20416) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Arra gondolsz, hogy mire mindenki kapásból tudja, hol a helye, addigra már nem PuG-nak hívják? :)

Where do you want to go today?

(#20437) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Félve kérdezem meg, de az rendben van, hogy Archavon dobott egy Hateful Gladiator's Satin Gloves-t?

Vagy ez egy új módszer a PvP set megszerzésének?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20438) whitezo88 válasza CactuS (#20437) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem bug, feature. úgyanúgy dob t7et is, randomban.
szó szerint ingyen loot, mivel tank and spank...

[ Szerkesztve ]

(#20439) SzlobiG válasza whitezo88 (#20438) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekünk idáig csak pvp cuccot dobott és érdekes módon sose volt olyan kaszt aminek jó lett volna.:D

(#20440) CactuS válasza whitezo88 (#20438) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meglepett egy kicsit.

Egyébként nem tudom, hogy ki irta, hogy a For the Horde/Ally nem egy nagy szám már, de igaza volt. Kicsit unatkoztam és bejelentkeztem egy grpba, hogy megnézem, de 1-2 kósza 70-72est leszámítva semmi ellenállás nem volt :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20441) Azazello- válasza mobal (#20427) üzenetére


Azazello-
senior tag

nem igazan ertem mirol v an szo :D

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#20442) sasa311 válasza LucifeI2 (#20429) üzenetére


sasa311
veterán

Rugó alapszabály --> Piros hunter gonosz hunter ==>vanish

Ha olyan überskilles hunterrel találkozol (20ból 1) aki a vanishelő rugóra reflexből dobja a flare-t akkor vanish + lolstep azonnal, aztán pihi amíg el nem múlik a piros :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20443) LucifeI2 válasza sasa311 (#20442) üzenetére


LucifeI2
őstag

A cica bleed effektet rak már, a vanish meg olyan, hogy kiszámíthatatlan, a pet elég sokszor kiüt.

(#20444) pentiumbt


pentiumbt
csendes tag

végre 70 dkval...már várom a 80at :))

[ Szerkesztve ]

http://miniprofile.xfire.com/bg/bg/type/2/pentiumbt.png

(#20445) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok.

ZA ba mért nem lehet bejutni? 20 perce verjük a gongot de semmi.

# ANTAL Tuning #

(#20446) mobal válasza L4D1K (#20445) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

mert bugos. a következő megoldás: leültök a gong elé !!!5!!! -en és csak az az 5 ember jobb klikkel a gongra 1x. fontos ,hogy ülve klikkeljetek rá.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20447) pachito válasza sasa311 (#20442) üzenetére


pachito
őstag

A rugónak survi hunti is rémálom lehet, nekem nem az, mert hunternként vagyok jelen :)) A rugók olyan kis naivak, 1 wyvern itt, 1 trap ott, és már fekszenek is ;] (ez persze csak személyes tapasztalat ofc, akinek nem inge, nem veszi magára :DD )

(#20448) Wolverine


Wolverine
félisten

1004124 xp az utolsó dingig :DDD Nem is rossz egy casualtól.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20449) Attix82


Attix82
őstag

Kerdes:: Valaki tapasztalt olyat, hogy ahogy repulok akkor latszik, hogy luktet a kep es pici ugras is van fpsbe? Vistan tapasztalom, Win XPn nincs ilyen.....

(#20450) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

Van valaki Arathor szerveren horda oldalon akinek a klánjába vihetném a DK-at? Ha megtetszik még a 75-ös lockot is átvinném, fontos hogy raidelős/instás klán legyen /w me :)

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.