Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88440) #07746304 válasza Gubu0101 (#88439) üzenetére


#07746304
törölt tag

Berettyóújfaluban megvolt mindig. Itt meg szinte sosem. Persze nem költöznék vissza oda :D
Ja és kb dupla annyit fizetek, mint Újfaluban fizettem, mert amikor Hajdúszoboszlóra költöztem a fürdőnegyednek ebbe az utcájába, akkor nem volt a Telekomnak még rézérpárja sem szabadon. Ezt aztán jól megérezték. Mivel nem tudtam, hogy nem lesz meg soha sem szinte az 500, és még nem volt elérhető a DIGI és a Telekom optika sem, így egy év hűséggel + 1000 Ft-ért 500-as netre vásároltam. A Net részt mindenképpen lemondom 6.30-án ami 5099 Ft. Ha az ügyfélmegtartó tud jó ajánlatot adni (engem nem zörget ha ragaszkodnak a három szolgáltatáshoz sem, csak érezzem a jelentős árkülönbözetet). Ha nem adnak olyan ajánlatot, mint Berettyóújfaluban volt (ahol szintén nem volt DIGI optika és Telekom optika), akkor esélyes, hogy számhordozás lesz. A DIGI Internetre rákészültem, vettem direkt erős ASUS RT-AC65P routert is.

Amit valószínűleg sosem tudunk meg, hogy mennyi az elvándorlás, mert az nagyban befolyásolja extraként az ajánlatot. Mondjuk immáron egyedüli koax szolgáltatóként egy optika teljesen rámászott (DIGI), egy meg a nyakában liheg (Telekom), olyan nagyon nincs mire támasztaniuk a könyöküket szerintem itt a városban :)

Azért az cuki volt, amikor még egy 9000 Ft-ois mobilcsomagot rám akartak varázsolni, hogy havonta 22K-t fizessek azzal, miközben van Magenta 1-em (berettyóújfalui másik lakásomban) , meg Telenor előfizetésem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.