Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88451) adam1400


adam1400
tag

ha nem lesz conect box már és valahol csak voda lesz akkor az idősek hogy fogják régi tvn nézni?

(#88452) cof válasza ilias (#88449) üzenetére


cof
veterán

Az M4 Sport jön kódolatlanul is HD-ben, benne van a kb. 30 szabadon fogható csatornában. A közszolgálati mind jön HD felbontásban is, szóval ha tudja a TV a DVB-C-t akkor meg tudod oldani a felvételt, egy pendrive-ra vagy HDD-SSD-re.

A saját eszköznek viszont hátránya, hogy csak 1 napos a műsorújság.

A VTV-hez meg nem kell koax, csak LAN, tehát megoldható a váltogatás könnyen, plusz kábelek nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88454) MadMancs válasza ilias (#88449) üzenetére


MadMancs
veterán

exUPC területen prémium a csomag neve de vtv boxxal a Vodafone tv csomag csatornáit kapod. Meg van bonyolitva szépen. Mondjuk csak annyiban több hogy több a hd.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#88455) #07746304 válasza Tyroc (#88445) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ez is egy ok a váltásra. Egyébként: Egyszerű multiplayernél ahol más nem is nagyon megy, csak csüngnek rajta az eszközök a BFV jelzi, hogy csomagvesztés van, és magas a késleltetés. Mondjuk saját routerrel használom pár napja, és úgy nincs gond.

A sztori annyi, hogy a PUMA6-ból bevásároltak, aztán derültek ki az ilyen finomságok. Az azért látszik, hogy az Intel nem cserélte a "korlátolt" chipsetjével szerelt eszközöket.

(#88456) ilias válasza #72445440 (#88450) üzenetére


ilias
tag

Én sem akarom, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
Valóban jó, hogy fogom a rec gombot és bármit felveszek, ami megy. Ez a korlátozós dolog elég gáz.

Nem vagyunk tv előtt ülők, csak a lehetőséget szeretném, hogy rendelkezésre álljon.
Felhivtak, hogy lassan lejár a hűségem. Mondtam, hogy ok, van egy régi Cisco boxom, amit megtartanék (ettől mindenáron meg akart szabadítani :-) ), viszont a gyerek kártyáját kicserélném egy felvevős boxra. Azt mondta rendben, plusz 750 Ft-ért kapok egy ilyen újfajtat. Azt elmondta, hogy felhő, meg 90 nap, de azt nem, hogy korlátozottak a felvehető csatornák száma. Elküldi a mailt, az van rajta, hogy Horizon box. Hívom őket, hogy ezmiez? Mondja a hölgy, hogy csak elsődleges készüléknek lehet kérni az újat, így a kolléga így oldotta meg a kérdést. Mondtam, akkor sztornó, mert így a tv is fel tud venni, nem kell egy box plusz pénzért plusz hűséggel.
Jó lenne még egy több tuneres cucc, de ezek szerint ez nem kivitelezhető.

(#88457) tomp válasza #72445440 (#88450) üzenetére


tomp
félisten

Műsorvisszanézővel 1hétig lehet visszanézni. Ha bekerült a "Felvételek" kategóriába akkor viszont 90nap azaz 3hónapig nézheted meg.

(#88458) anglergab válasza #07746304 (#88455) üzenetére


anglergab
addikt

Akkor azt nem a Puma bug okozza. Mivel a WAN oldal érintett abban, ezért saját routerrel is kellene jelentkeznie. Úgy tudom, csomagvesztéses hibák nem is voltak a CB-vel. Sőt, a késleltetés se volt nagy folyamatosan.
A csomagvesztés, folyamatos nagy késleltetés elég súlyos hibák, és egy egyszerű ping esetén azonnal kiderülnének.
Sokan nézik ilyen alapvető szinten a CB-s kapcsolatot, de itt még nem merült fel.

[ Szerkesztve ]

(#88459) tomp


tomp
félisten

Érdekesség:
Ugye a Vodafone TV boxon nincs Dolby Digital. Az imént néztem meg visszanézővel az HBO HD-ről az Alitát. Sztereó PCM jön ki a boxból de olyan hangzás volt, hogy meglepődtem! :Y
ennél a jelenetnél konkrétan azt hittem hirtelen megérkezett az 5.1!
A box megkapja a DD-t és ő transzkódolja. Nos hát ennél a filmnél nagyon jó munkát végez a box!

(#88460) kezo0 válasza tomp (#88459) üzenetére


kezo0
addikt

Úgy érzem, te SZERETNI AKAROD ezt a boxot. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#88461) #07746304 válasza anglergab (#88458) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nekem volt mellette korábban TP-link Archer C5 évekig azzal használtam. Ott sem volt ilyen hiba, de az tény, hogy a Connect Box ha router módban van, vezetékesen kapcsolódva ugyanúgy ,csak nincs közte router, akkor bizony megjelenik a videóban látható jelzés. Azt én is tudom, hogy :

"A DOCSIS (kábelmodem) részért az Intel CE2652 chip, míg a Wi-Fiért a Celeno CL242 (2y2) és CL2330 (3x3) felel beépített antennákkal. A LAN portok mindegyike Gigabit Ethernet szabványú, tehát a csúcs átviteli tempó 1000 Mbps, míg Wi-Fiből az AC1750 szabványt hozzák. A CL242 2,4 GHz-en legfeljebb 300 Mbps átvitelt tud IEEE 802.11n szabványon 40 MHz-es csatornát használva, míg a CL2330 5 GHz-en maximum 1,3 Gbps tempót kínál IEEE 802.11ac szabványon, 80 MHz-es sávot használva."

nem csak a Puma6 lehet a ludas, de nekem olyan érzésem van, mintha lenne mégis összefüggés. Mintha a router móddal együtt már pláne sok lenne a kábelmodemnek...

(#88462) kicsi kecske


kicsi kecske
tag

Sziasztok!

Hamarosan költözünk egy újonan épülő házba és sajnálattal tapasztaltuk, hogy az utcában semmilyen vezetékes internet és tv elérés nem elérhető.
A vicces, hogy mind2 párhuzamos utcában van Tkom és UPC/Vodafone is, valamint most húzzák a merőleges utcába is az UPC-s kábelet. Pont elcsíptem az egyik szerelőt és mondta, hogy hálózati terjeszkedés abban az esetben kezdődik meg mikor elég lakó épület van egy utcába és az előfizetési díj megéri a bővítést a cégnek. jelenleg az utca kb 800m és olyan kb 30 lakóház van az utcában, ennyi előfizetésre tuti lehetne számítani abban az esetben ha bejönnének végre :)
Mondta a szerelő, hogy saját költségen behúzhatjuk a szolgáltatást/kiépíthetjük a kábelt és akkor ők rá tudnak kötni, mert elsőre az volt a terv, hogy a telek végi szomszéd villanyoszlopáról kéne lekötni és áthozni a teljen a teljes kábelt, de az is 150+m. Arra meg már valami erősítő vagy ilyesmi sztem kellene, mert 100m felett a réz nem igazán ad jó jelet.
Próbálkozott már valaki ilyen fajta megoldással/ saját kivitelezéssel? Tapasztalataitok, ismereteitek szerint ha beadnánk egy mondjuk 30+ személlyel aláírt papírt, hogy igényelnénk a szolgáltatást, akkor bekötnék? Egy ekkora utca szakasz kábeles bekötése mennyi pénzbe kerülne kb? Feltéve, ha mondjuk minden család beleadna mondjuk 20-50 ezer Ftot kijönne mondjuk 1.5Mból a bekötési költség?

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#88463) 4Grider válasza kicsi kecske (#88462) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak a légkábel éves adója 100000 Ft ekkora szakaszon.
Első körben próbálkozz az aláírásgyűjtéssel, a tervezést/kivitelezést hagyd meg a szolgáltatónak. Ha nem reagálnak az igényre néhány hónapon belül, akkor ráérsz gondolkozni azon, hogy milyen megoldás lenne nektek célszerű.

(#88464) #75501312


#75501312
törölt tag

Működik a TV a 8. kerben?
Bekapcsoltam a TV-t reggel, erre elindult a Horizon boxon a kis kígyó körbe-körbe (2 csík) pedig nincs párosítva.
Amikor bekapcsoltam a dobozt, akkor olyan, mintha resetelve lett volna, kéri az országot, majd tölt sokáig és után kiírja, hogy jelhiba van, ellenőrizzem a kábelt, hogy csatlakozik-e. Itt állok 1 órája vele, ebben a loopban.
Van erre vmi megoldás vagy üfsz?

(#88465) ztsoft válasza kezo0 (#88460) üzenetére


ztsoft
őstag

Nekem is az az érzésem, nem hiába ugrott rá egyből. :D

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#88466) lez68


lez68
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok valamilyen havariáról Kispest déli részén? Május 6-án (!) elment az internetünk azóta nincs szolgáltatás. Ez ugye 9 napja volt, azóta azt mondogatja az gépi ügyfélszolgálat, hogy javítják a hibát várhatóan holnapra kész :( . Hétfőn kivártam az élő ember kapcsolását (kb. 20 percbe került!), de nem sok értelme volt... a hölgy annyit látott, hogy szakadás van, de nem tudja mikor lesz kész. :W Létezik ilyen?
Mindezt úgy, hogy home officeban vagyok, rendszeres videokonferenciákkal a lányom pedig on-line jár iskolába... A Digis teszt mobilnetünket "zabáljuk", amíg van. Már írtam panaszos levelet is, arra 5, max. 30 munkanapon belül válaszolnak :F Milyen kártérítés/kompenzáció jár ilyenkor? Itthon füstöl az egész család feje, iszonyú dühítő ez az egész...különösen, hogy hülyének is néznek...

[ Szerkesztve ]

(#88467) kabelmania27 válasza Tyroc (#88445) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
CB modemet érdemes modem üzemmódban saját routerrel használni.
Ez a modem több csatornát használ ezért érzékenyebb a zajos jelre.
Ha így is problémát tapasztalsz hardveraprón nézz körül, szokott lenni olyan modem amely UPC hálózaton működött, így tudsz más tipust használni, csak regisztrálni kell a modemet.
Régi tipusok egyszerre nyolc letöltési csatornát tudnak használni ezért nem lesz meg az 500Mbit.
Itt a topikba többen használnak régi tipust (Cisci 3208 3212 3925)
Ettől független sokaknál stabilan működik a cb, amennyiben rendben vannak a jelszint értékek.

(#88468) kicsi kecske válasza 4Grider (#88463) üzenetére


kicsi kecske
tag

Mármint ha én húzom ki a vill.oszlopra a kábel annak van adója? Azt hallottam a szerelőtől, hogy az EONnak bérleti díjat kell fizetni az oszlop használatér. Erre gondoltál?

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#88469) gduck válasza Tyroc (#88445) üzenetére


gduck
addikt

Szia!

A legjobb amit tehetsz, hogy modem módba állítod és veszel egy saját routert. ;)

UI: amúgy nálam alap, hogy saját routerem van, amihez a szolgáltató nem fér hozzá! Alapvető biztonság (érzet) ;)

(#88470) LouiS22 válasza lez68 (#88466) üzenetére


LouiS22
veterán

72. óra után ketyeg a kötbér náluk, ennyivel kevesebbet fogsz fizetni következő számlával, erre azért majd emlékeztesd őket külön is.

Hozzátéve, hogy az ÁSZF szerint nincs 100%os rendelkezésre állás, valójában ha két hétig nincs neted, akkor sem szegtek szerződést (kb ennyire jön ki az ígért rendelkezésre állás melletti hiba éves szinten).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#88471) 4Grider válasza kicsi kecske (#88468) üzenetére


4Grider
nagyúr

A kábeladót a szolgáltató fizeti, tök mindegy, hogy ki húzta ki a kábelt. A bérleti díj az megint egy másik tétel. Meg az is, hogy ennyi előfizetőnek valahol be kell tolni egy optikát is a szakaszba.

(#88473) tomp válasza kezo0 (#88460) üzenetére


tomp
félisten

Na azért attól még messze van a box...

(#88474) insight


insight
aktív tag

Sziasztok!
Most költözünk új helyre, és oda a Vodafone/UPC settop boxot ajánl (legalábbis online), amit én szeretnék elkerülni. Úgy látom, ez kiváltható MediaCarddal. Mi a véleményetek róla, használ valaki ilyet? Van valami hátránya a settop box-szal szemben?

Korábban UPC Direct műholdasnál próbáltam, de katasztrofális volt, mivel műholdon gyakran változik a csatornakiosztás, de tudtommal ez a vezetékes szolgáltatásnál nem ilyen problémás, a tévét nem kell újraprogramozni havonta. Valaki meg tudna erősíteni, hogy ez jó döntés?

Köszi!

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#88475) LouiS22 válasza insight (#88474) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha nem akarsz rögzíteni, akkor tökéletes választás - feltéve, hogy a tévéd támogatja.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#88476) kicsi kecske válasza #72445440 (#88472) üzenetére


kicsi kecske
tag

Ah, értem. Akkor a saját szakállra való kivitelezés nem olyan egyszerű.
Azt hiszem akkor a héten elkezdek szaladgálni az aláírásért.

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#88477) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!

Kértem az IPv4 bekapcsolását. Meg is történt de azóta az 500megabites neten 130 megabiteket tudok elérni. Lehetséges, hogy az IPv4-es átállás befolyásolja? Vagy valami hiba van a rendszerben? Érdemes szólni érte, vagy úgyis a garantált sávszélességgel fognak jönni?

(#88478) Kicsirics77 válasza tototos (#88477) üzenetére


Kicsirics77
veterán

új szolgáltatás?
mikor kérted?
lehet kell neki pár óra mire frissít a CB.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#88479) LouiS22 válasza tototos (#88477) üzenetére


LouiS22
veterán

Szólni mindig érdemes, de alapból a garantálttal fognak takarózni. Megjegyzem, most én is csak 168at mértem az imént :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#88480) tototos válasza Kicsirics77 (#88478) üzenetére


tototos
őstag

Márciusban kötötték be a szolgáltatást az IPv4-t pedig hétfőn kapcsolták be. Az IPv4 működik, csak a sebesség nem annyira szép.

(#88481) Kicsirics77 válasza tototos (#88480) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nálam sincs meg mindíg, egyébként kábelen vagy wifin méred mert az sem mindegy.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#88482) tototos válasza Kicsirics77 (#88481) üzenetére


tototos
őstag

Mindkettőn mértem és ugyanaz az eredmény

(#88483) Kicsirics77 válasza tototos (#88482) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor üsz, aztán majd megoldja

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#88484) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Ex UPC-sként tegnap kaptam Vodafone nevű feladótól egy SMS-t (nincs ilyen néven semmi a névjegyek között és, ha be akarom rakni, akkor telefonszámhoz is annyit kínál, hogy Vodafone és nem telefonszámot) az alábbi tartalommal:

"Kedves Ügyfelünk! Elkészült ùj elöfizetöi szerzödésed, amit elküldtünk a megadott e-mail cìmedre. Az alàbbi kòddal tudod megnyitni: *********. A szerzödést személyesen Vodafone màrkaüzleteinkben is megtekintheted beazonosìtàs utàn. Üdvözlettel: Vodafone"

Szar freemail lett berögzítve a korábbi upc felületen és nem érkezett semmi az email fiókba eddig. Természetesen a https://www.upc.hu/myupc-ugyintezes/szolgaltatasok/ linken bejelentkezve nem lehet megtekinteni mit is küldtek - semmilyen szerződéshez anyag nincs ott elérhetően -, de annyit azért sikerült kiderítenem, hogy TV-re és internetre nincs határozott idő, míg telefonra május 31-ig van határozott idő kötve.

Valaki van/volt ilyen helyzetben mostanság?
Egyéb online felületen megtekinthető lehet az sms-ben írt új szerződés?

Semmi kedvem a hülyeségük miatt voda üzletbe mászkálni, de azért csak érdekelne mit is pakoltak ebbe az új szerződésbe...ráadásul áprilisra már emeltek az előfizu díján is, de ezt legalább jelezték is a márciusi számlán

read-only mode on the forum

(#88485) MadMancs válasza AtHoS (#88484) üzenetére


MadMancs
veterán

Elméletileg megkaptad az upcmailes email címedre is.

Ezt egyébként UPC mobil csomag váltás miatt küldték ki. Elvileg.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#88487) lez68 válasza LouiS22 (#88470) üzenetére


lez68
csendes tag

Köszi, fogok nekik szólni :)
Egyébként 98% rendelkezésre állás van az ÁSZF-ben ez szökőévben 7,32 napos kiesést tesz lehetővé, azon már túlvagyunk. Ez jelent még valamit a 72 órás kötbéren túl?

(#88488) AtHoS válasza #72445440 (#88486) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bakker, ki a fene gondolta, hogy freemail-re nem érkezik meg a kiküldött levél (amúgy él a freemail-es címem, működik is, csak az sms-ben említett szerződés nincs sehol). Még a 90-es évek második felében regiztem oda és ilyen eset eddig nem fordult elő. Az egy dolog, hogy UPC nem küldözgetett szerződéseket nekem email-ben, így emiatt nem is kellett ilyennel foglalkoznom. Egyelőre ez van :B

Telefonos ügyfélszolgálatot megpróbálom, hátha nem kell beslattyognom hozzájuk :B és átírják gmail-re a rögzített email-t vagy kiküldik a upcmailes címre.

MadMancs
Beléptem webmail-re upcmail-es címemmel, de ott a legutolsó levél decemberi, amiben értesítenek, hogy RTL Most+-hoz hozzáférésem van.

Meglátjuk, mert UPC mobil-om meg nincs, de vezetékes telóra lejár a hűség, bár nem értem miért nem a nettel és TV-vel együtt járt le még március végén :F

Köszönöm a segítséget :R

read-only mode on the forum

(#88489) #75501312 válasza AtHoS (#88488) üzenetére


#75501312
törölt tag

Igen, egy megadott mailre küldenek doksikat, nekem még sosem küldtek 2 helyre pedig tudom, hogy megvan nekik több mailcímem is, de így az elsődleges feléjük a upc-s.

Freemailes témához: nekem is még anno nagyon régen volt egy regelve, de az évek alatt kiderült, hogy több probléma van vele, mint haszon. Mivel volt más cím mellette (szintén ezer éves hotmail, gmail), így én búcsút mondtam neki, igaz nehéz szívvel, mint első mailcím, de azóta jobban jártam másokkal.
Ráadásul ha most már csinálsz új mailt a szolgáltatónál kaphatsz vodafone végződésűt is. :K

(#88490) LouiS22 válasza lez68 (#88487) üzenetére


LouiS22
veterán

Ezt kérdezd meg tőlük. Annyit legalábbis biztosan, hogy ha valóban ennyi napja nincs nálad dokumentáltan szolgáltatás, akkor súlyos szerződésszegés miatt bármikor kitáncolhatsz a meglévő hűségből is.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#88492) #75501312 válasza #72445440 (#88491) üzenetére


#75501312
törölt tag

Belépsz a webmailbe és bal oldalt középen lesz, hogy E-mail fiók hozzáadása.

[ Szerkesztve ]

(#88493) #75501312


#75501312
törölt tag

Csoda történt! Bejutottam telefonos üfsz-ra 2 perc alatt. :Y
Másik csoda, hogy a 2 hetes Horizon box lehalt. :DDD

(#88494) gduck válasza #75501312 (#88493) üzenetére


gduck
addikt

Ez olyan mint a reklám, csak az egyik állítás igaz :DD

Ez nem igaz, mert ez nem csoda! "a 2 hetes Horizon box lehalt."

[ Szerkesztve ]

(#88495) tomp válasza #75501312 (#88493) üzenetére


tomp
félisten

Az, hogy lehalt 2 hét alatt a jövőbox az teljesen üzemszerű... ;]

[ Szerkesztve ]

(#88496) fjanni


fjanni
tag

Sziasztok, lejárt a hűség és elkezdtem tárgyalni a Vodával az engedményekről. Már 1200 Ft-ot sikerült találni, de nem akarják megadni a 500-as netre azt az árat (2690 Ft) amit egyik fórumtársunk írt. Jelenleg 3500 és ebből jön le az epack kedvezmény 600 Ft. Van még valaki aki 2690-et kapott és azon túl még a 600 Ft epack-ot is? Van esélyem ezt kiharcolni?

Más. Jelenleg egy régi de jó rögzítős boxom van, de mivel nincs szükségem rögzítősre, ezért ezt lecserélném. A Voda boxot ajánlották és hogy abban is van rögzítés de ezt 0Ft-ért tudja adni. Az egyik kérdés az, hogy jó-e ez a box, érdemes-e elfogadni, a másik, hogy koaxal vagy utp-vel csatlakozik? Ugyanis ez egy külön szobában van, ahol csak egy utp kábel van és azon már van egy médialejátszó. Mit lehet ilyenkor tenni?

(#88497) cof válasza tomp (#88495) üzenetére


cof
veterán

De ez tényleg csoda. Általában már akkor szétesik a kép, fagy a box, miután a szerelő elmegy bekötés után. :DD

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88498) Gubu0101 válasza cof (#88497) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát,nekem váratott másnapig erre,azóta mindig van valami :D
Ma is hívott a párom de,nem tud tévézni mert kí írja,hogy hiba a kapcsolatban vagy mi,mondtam neki,hogy táp ki,vár 20 másodperc és van tv.Most már tudni fogja magától :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#88499) NoOne1976 válasza fjanni (#88496) üzenetére


NoOne1976
őstag

Veszel pár ezer Ft-ért egy switchet, abba bedugod az utp kábelt, az eszközökből kijövőt szintén. És így mindkét eszköznek lesz net.
Amúgy igen, elvileg elég neki az utp, jelenleg dvb-c menüpont nincs is benne, bár tuner van.

(#88500) MadMancs válasza fjanni (#88496) üzenetére


MadMancs
veterán

Anyumnak 9Ft al drágább 2699Ft lett. Szóval nem lehetetlen ár.

Vodabox jobb. Nem kell neki koax csak UTP, ahogy felvettem írták, veszel egy olcsó switch et.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.