Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88151) Intruder2k5 válasza petakpa1 (#88149) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sőt van eleve f csatlakozós fali aljzat is. 1, 2

(#88153) gduck válasza Intruder2k5 (#88151) üzenetére


gduck
addikt

Nekem egy sima vak aljzat van ( hasonló: [link] ), aminek a közepébe fúrtam egy lyukat és abba csavartam bele egy "F" toldót :D

[ Szerkesztve ]

(#88154) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze, nyilván meg lehet oldani házilag is, de ez függ attól is, hogy kinek milyen a kézügyessége, mennyire van szem előtt, mennyire elvárás, hogy tökéletesen esztétikus legyen, stb. Csak jeleztem, hogy van ilyen készen is, ha valaki erre vágyik. Magamnak én is "home made" oldottam meg.

(#88155) petakpa1 válasza Intruder2k5 (#88151) üzenetére


petakpa1
őstag

Tudom, csak nekem 4 aljzat van egymás mellett, közös külső 4-es keretben:
1. fali doboz: Koax TV és Rádio
2. fali doboz: 2 db UTP aljzat amiből egy UTP volt, egy pedig vak, ezt végtam most ki és itt lóg ki a kouax, ide jönne a Keystone F mtolfó modul
3 és 4. fali doboz: 230V dugalj

Sajnos ennek a Schneider gyártmányú konnektor/kapcsolósorozatnak nincs F csatlakozós aljzata, azaz csak keystone F toldóval tudom majd teljesen esztétikusra csinálni.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#88156) anglergab válasza #72445440 (#88136) üzenetére


anglergab
addikt

Ez így van. Ebből a típusból a V2 (hardver verzió) vagy újabb sokkal megbízhatóbb.

(#88157) anglergab válasza speakertechn (#88144) üzenetére


anglergab
addikt

Csak bizonyos területeken érhető el a 6 db feltöltési és 24 db letöltési csatorna. Illetve a modemnek is támogatnia kell.
Az fontos, hogy hiába van 15 vagy 24 db letöltési illetve 4 vagy 6 db feltöltési csatorna, a maximum sebességet nem befolyásolja. Az az előfizetéstől, a rádiós linktől, és a szegmens terhelésétől függ. Illetve természetesen a saját eszközöktől.

(#88158) gduck válasza anglergab (#88156) üzenetére


gduck
addikt

Lehet, de a V1-et se kell temetni. Nekem vígan kiszolgálta az 500-as netet is.

Ezt a sebességet tudja: [link]

UI: Most egy kínai "csoda" van helyette MTK7621-es chippel,de WAN NAT sebességben ez se nyújt többet 500-as neten ;)

(#88159) anglergab válasza petakpa1 (#88155) üzenetére


anglergab
addikt

Minden extra toldás, osztás, vezetékszakasz növeli a csillapítást. Ha rossz minőségűek ezek (alacsony frekenciaátvitel), akkor természetesen sokkal jobban.
Ha rossz az impedancia illesztés vagy szabad végpontok vannak, akkor pedig reflexiók lesznek a koaxban, ami szimbólum közti interferenciát okoz.
CB-vel lehet ellenőrizni a jelszinteket, jelminőséget átalakítás előtt vs. után.
A DVB-C és a DOCSIS modulációja azonos, így jól lehet következtetni a CB adataiból a TV-re is.

[ Szerkesztve ]

(#88160) petakpa1 válasza anglergab (#88159) üzenetére


petakpa1
őstag

Értem.

Hát most végre megy a Sport1 is és a jelszintek, jelminőség is sokkal jobb mint korábban volt, szóval lehet nem buzerálom tovább. Max. az esztétika miatt beépítem még azt a Keystone F toldót a mostani "lengő" megoldás helyett.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#88161) Gondics válasza MadMancs (#88128) üzenetére


Gondics
csendes tag

Nekem is jelez a diagnosztika és igen, van egy 100 Mbites kültéri Hotspot (loco M2) rákötve ethernettel a CB-re. Ettől függetlenül teszi a dolgát, csak figyelmeztet.

(#88162) kabelmania27 válasza speakertechn (#88144) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem okoz problémát a kevesebb feltöltési csatorna.
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító.
petakpa1: Szuper. Érdemes kevés osztást/toldást használni, ettől független egy F toldó elvileg nem okoz problémát.

[ Szerkesztve ]

(#88163) Baltimor válasza Ledi (#88141) üzenetére


Baltimor
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#88146) ish4d0w : neked is köszönöm a választ! :C

(#88164) Aslan


Aslan
aktív tag

Üdv a topic Guruinak és Mindenkinek!

1 éve vagyok otthoni csomagra előfizetve (akkor még ugye bőven UPC volt) ... van a csomagban Net, TV és vezetékes teló is.

Nos elvileg lehetőség van készülék vásárlásra (egy összegben vagy részletben) vezetékes, otthoni előfizetők részére. Vásárolható tablet, tévé, vezetékes teló és mobilteló is.

[link]

Pl. egy konkrét mobil példa: [link]

A kérdésem az lenne, hogy az így megvásárolható mobil készülékek kártyafüggetlenek vagy Vodafone függők?

Megtisztelő válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm! :R

Üdv:
Aslan

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#88165) #07746304 válasza Palace701 (#88086) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nekem az is jó lenne (bár van mobilinternetem is, ráadásul Telekomtól is és Telenortól is), ha azt mondanák, hogy Internet szolgáltatást is adnak, valami nagyon alacsony sebességűt, mondjuk ezt:

persze az ár töredékéért, mert én kb akkor csatlakoznék rá, ha szolgáltatáskiesés van, és akkor nem kellene a mobilinternetemet sem igénybe vennem, maradhatna arra az esetre amikor nem vagyok itthon.

De ilyen ajánlatot nem hiszem, hogy tesznek :D PEdig nem járnának rosszul, mert lennének hónapok, amikor erősen konvergálna a 0-hoz a forgalom :D

(#88166) Livius válasza Palace701 (#88086) üzenetére


Livius
őstag

Hogy történt az ügymenet a jó ajánlathoz? Klasszikusan a lemondásra mentél a telefonos ügyintézésnél?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#88167) MadMancs válasza Livius (#88166) üzenetére


MadMancs
veterán

Másképp nem is lehet jó ajánlathoz jutni.:)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#88168) Toth_Jani válasza MadMancs (#88167) üzenetére


Toth_Jani
őstag

És ha a lemondásra megyek akkor nem fordulhat elő az hogy egyből azt mondják, rendben máris kikapcsoltuk, viszlát.
Vagy azért mindenképpen adnak ajánlatot?
Mondjuk ha közben már egy másik szolgáltató bent van akkor hiába adnának.

(#88169) MadMancs válasza Toth_Jani (#88168) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem fordulhat elő, mert ezt meg kell erősíteni. Ha azt mondja nincs ajánlat ( ilyen még nem fordult elő) vagy nem tetszik az ajánlat akkor mondod még gondolkozol, viszhall. És minden marad ahogy volt. Később még megpróbálod újra egy másik ügyintézővel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#88170) TFSi válasza DonThomasino (#87980) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi a választ!🙂 Egyébként sajnos az vettem észre, hogy ha resetelem a routert, szinte mindig megjavul az adatátviteli sebesség..:(((

Üzemszerű történet ez?

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#88171) d.tiborz válasza MadMancs (#88169) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

És ha a faluban (ahol lakom) ők az egyetlen szolgáltatók? Én pár napja beszéltem velük az új Premium csomagról + mediabox-ról, 20-a után jönnének átszerelni. Jelenleg 2db mediacard-ot használok, az egyik a TV-ben, a másik egy dvb-c tuneres, felvevős stb-ban (ami most ment tönkre). A mediabox felvételi lehetősége ragadott meg, kipróbálnám a tudását. Ha felhívom őket, hogy le akarom mondani a szolgáltatást, kiröhögnek, hogy kihez mennék? Vagy ebben az esetben is adnának egy jobb ajánlatot? :F :R

[ Szerkesztve ]

(#88172) cof válasza d.tiborz (#88171) üzenetére


cof
veterán

Már sokszor körbejártuk a témát. Olyan nincs, hogy nincs konkurencia, mert mindenhol van. MindigTV, Mobilnet, UPC Direkt vagy Digi parabolán, szóval van bőven. Elsőnek nézd meg, hogy nálatok az utcában mennyi az ajánlat egy új bekötésre az oldalukon, aztán a többi azon múlik, hogy adod elő a dolgot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88173) Marcsello31 válasza d.tiborz (#88171) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szerintem nézz Körbe, én is vidéken élek, 10 év alatt a vodafone is ide talált :D :DDD addig csak telefos volt meg 3g. Műholdast ne erőltesd ha nem kötelező a magas ping miatt.

(#88174) DonThomasino válasza TFSi (#88170) üzenetére


DonThomasino
veterán

Tudni kéne hogy most wifiről beszélünk, vagy madzag ?

Ha wifi akkor simán elképzelhető hogy normális ,
ha auto kiosztásra van állítva,
így a reset után kevésbé terhelt csatornára áll be .

Ha madzag akkor sztem nem normális.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#88175) TFSi válasza DonThomasino (#88174) üzenetére


TFSi
őstag

Bocs, egyértelműsítek. Természetesen WiFi.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#88176) DonThomasino válasza TFSi (#88175) üzenetére


DonThomasino
veterán

OK.
Gondolom connectboxod van.

Belépsz-haladó beállítások-vezeték nélküli -vezeték nélküli jel.
Ha nincs 5GHZ es eszközöd, akkor azt kapcsold ki.
Ha van egy teszt idejére kapcsold ki.

2.4GHZ es
csatorna-kézi- válassz egy kevésbé terheltet.
Erre két lehetőség van próbálgatod, vagy egy program segítségével
feltérképezed melyik a szabad, és ezt beállítod.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#88177) cof


cof
veterán

Azért én érzem valahol, hogy szokás szerint megkaptuk mi magyarok a legalját na...

VTV-ről beszélnék itt feljebb. :)

Most találtam rá egy videóra véletlenül Youtube-on, 2018-as [link]

Látszik, hogy Android rendszer, tele applikációval Play áruházzal, Kodi is van, dedikált Netflix és Youtube gombok a távirányítón, hát igen, így is lehet. :D

Tök egyszerű lenne csak a VTV app-ot fejleszteni, és nem kéne külön még a VTV box-al is foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88178) tomp válasza cof (#88177) üzenetére


tomp
félisten

Ausztrál Vodafone-nál indult az androidos Voda TV box. Ez után a németek is megkapták tavaly GigaTV Net 4K néven. Ez már nem Amlogic procis hanem ugyan az mint a miénk.
De a többi Vodás országban ugyan ez a platform van mint nálunk.
pl. Új Zéland, Portugália, Csehország ugyan úgy dedikált VodaTV platform. A cseh box konkrétan ugyan az mint itthon csak nem "HU" típus kódja van hanem "CZ"

(#88179) cof válasza tomp (#88178) üzenetére


cof
veterán

Akkor az ausztráloknál okosabbak a döntéshozók, gondolom az USB is működik rajta, ha Kodi lejátszó és MXPlayer is már alapból rajta van.

Egyértelmű melyik a jobb, nem értem ezt a visszafejlődést.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88180) #75501312 válasza cof (#88179) üzenetére


#75501312
törölt tag

Tudod, a többségnek nem kell a jó, elég a szar is, ami még így is akadozva és lassan működik néha.
Örülök, hogy csak 1 hétig volt nálam, jobb ez a rosszabb Horizon, legalább nincs hiányérzetem.
Igaz a tv appok és a visszanéző funkció nem megy.

(#88181) tomp válasza cof (#88179) üzenetére


tomp
félisten

Azért az Androidos platformnál is vannak hibák. Nem véletlenül van csak 1-2 országban Android TV-s Vodafone TV.

(#88182) Livius válasza cof (#88177) üzenetére


Livius
őstag

Ezen mit kell meglepődni? Ebben az országban bármilyen technológiai cég mindig így intézi az újításait. Beharangozzák, hogy milyen hiper-szuper lesz, esetleg lehet látni is már egy példát rá valahol nyugaton vagy a tengerentúlon, azt jön a pofára esés, hogy ide bizony a gyenge hardveres buta és bugos szoftverrel érkező olcsósított verzió jön, mindenből. Én még nem vagyok 30 feletti se, de vajon bennem van a hiba, hogy én már erre számítok egyből ilyen fiatalon, míg mások meg fél éve már orgazmusban hittek ebben a Voda boxos szerencsétlenkedésben?

Következő nagy koppanás majd az lesz, mikor a T fogja leváltani a 10+ éves elavult IP TV-jét valami félig kész beta verziós, gyenge hardveres szarra.

Mivel ezek a box-ok ennyire olcsó pénzből vannak kifejlesztve, valószínűleg hozzá nem értő projektvezetőkkel alkalmazva, a sok bugjuk és gyenge hardverük miatt egyszerűen a sima DVB-C-t életben fogják tartani még legalább 20-30 évig is. Mert az legalább működik tökéletesen egy jó fajta TV-re vagy saját Android box-ra rá dugva.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#88183) tomp válasza Livius (#88182) üzenetére


tomp
félisten

Ezen mit kell meglepődni? Ebben az országban bármilyen technológiai cég mindig így intézi az újításait. Beharangozzák, hogy milyen hiper-szuper lesz, esetleg lehet látni is már egy példát rá valahol nyugaton vagy a tengerentúlon, azt jön a pofára esés

Vodafone TV több nyugati gazdagabb országban ugyan ezzel a boxal megy! Csak annyi eltérés van, hogy wifi kapcsolattal is tud üzemelni a box. De ugyan ez a platform és box alap van!
Német GigaTV Net 4K boxon van Kodi meg médialejátszó. Na és mit nézel rajta? A boltban megvásárolt BD és BD 4K lemetről készült ISO-t? Akkor már miért nem rendes BD lemezjátszón nézik? Mivel a németeknél a torrent mint olyan nem létezik!

(#88184) cof válasza tomp (#88181) üzenetére


cof
veterán

Nem tudom, nem hittem volna, hogy a vodának már volt egy kész ilyen box-a valamikor, már 2 éve.

Úgy elhiszem, hogy vannak hibák, hogy az előfizető a béta teszter, mint a MindigTV-nél, ott is átállnak box-ra, persze kezdetleges a szoftver meg minden, de egyelőre meghagyták a kártya használatot is.

Na de az magyar cég... a Vodafone-ról azért nem hittem volna, hogy hoznak egy teljesen új cuccot és majd fúrják-faragják a szoftvert miközben már régen vannak előfizetők, helyette inkább elővehettek volna egy már levizsgázott box-ot, akár ezt az Amlogic-ot, még mai napig megállná a helyét.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88186) cof válasza #72445440 (#88185) üzenetére


cof
veterán

Miért lenne jobb? Minden egy helyen elérhető, és még Play áruházad is van, amiből szinte bármit telepíthetsz, akár egy böngészőt is...

És mind ez 2018-ban, ez helyett kaptál egy fapados repülőjegyet, hát köszi.

Az Android az nagyon jól tud menni, ha jól van optimalizálva a rendszer, nem kell hozzá erőmű.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88187) tomp válasza cof (#88186) üzenetére


tomp
félisten

Bármit telepíthetsz igen. Aztán meg a mindent telepíthetsz dolog miatt lesznek VodaTV problémák. Olvastam a német boxról véleményeket mikor indult. Hasonló gondok voltak ott is. Hiába csak egy szimpla rendszer app nekik a VTV de sok hibája volt.
Nem véletlenül nem terjedt el az androidos box a vodánál.

Más:
CB Gbites LAN hálózati max sebesség:

(#88188) cof válasza tomp (#88187) üzenetére


cof
veterán

Mi ez a 3.9 Mb/s? Amúgy a LAN része simán hozza a TC7200-nak is a Gbit-et.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88189) tomp válasza cof (#88188) üzenetére


tomp
félisten

Gondolom a közel Gbites adatátvitel "velejárója".

(#88191) cof válasza #72445440 (#88190) üzenetére


cof
veterán

Nekem így ebben a formában nem más, mint egy szükségtelen dobozzal több. Legalább egy Youtube lehetne benne, ha már nem megyünk el addig a szintig, hogy legyen egy Android rendszer. Esetleg működjön az USB, és játsszon le róla képeket és videót, azt is lehetne korlátozni, hogy mindenféle app-al nyomorítsuk szegény box-ot.

Szóval én maradok a jó öreg DVB-C-nél, tiszteletem.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88192) tomp válasza cof (#88191) üzenetére


tomp
félisten

Legalább egy Youtube lehetne benne?
Esetleg kérj egy Voda boxot és nyomd meg a Menü gombot...

(#88193) cof válasza tomp (#88192) üzenetére


cof
veterán

Telefonomról tudok rá kiküldeni Youtube videót? Úgy mint a saját box-omon, hogy telefonon kikeresem, és megosztás, vagy bohóckodni kell ennek a menüjében? Be tudok jelentkezni a fiókomba? Az írás, keresés, hogy megy? Gondolom elég körülményes. Esetleg a távirányítóban van mikrofon, és azon keresztül lehet vezérelni? Mert a 2018-as VTV távban van. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88195) Aslan


Aslan
aktív tag

Ne haragudjatok!

Legnagyobb tisztelettel kérdem!

Van valakinek válasza a #88164-re?
:R

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#88196) gduck válasza cof (#88177) üzenetére


gduck
addikt

Nem értek vele egyet azzal, hogy a VTV szar. Azzal igen, hogy megkaptuk a legalját. Szerintem ez picit köszönhető a konkurenciának, ami miatt sok előfizetőt vesztett a UPC és olcsóbban kell adni a szolgáltatását. Persze így működik az árverseny, csak így sajna már egyik szolgáltató se fog 200-300 dolláros médiaboxot az ölünkbe potyogtatni. 2008-ban még ezt csinálta a UPC!!!

Egy kis "történelmi" visszatekintés ;)

Nálam 2009 elején köszöntött be a Digitális KTV korszak. Budapesten már 2008-ban elindult, szerencsére vidéken se kellett sokat várni rá.
A kezdetekben PHILIPS HD DRV médiaboxot adtak, amin - beüzemelés után - a szerelő is tátott szájjal bámulta a HBO HD adását :DDD Megjegyzem, akkor az M1,M2 kísérleti HD adása mellet az EuroSport, Natgeo és a HBO volt csak HD minőségben elérhető a UPC-nél. Ezzel a médiaboxal nagyon meg voltam elégedve, hiszen 3 tuner volt benne. Így egy jól megszokott - később kezdem el nézni az adást - (amit addig a PANA DVD-RAM felvevőmmel tudtam megoldani, köszönhetően annak, hogy DVD-RAM-ra rögzítés közben tudta a már felvett anyag lejátszását. De ez teljesen más téma, bocs! ) funkciót se vesztettem el. Igen ám, de ennek a médiaboxnak a kártérítési díja még 60e Ft körül mozgott! Sajnos a 2009-es UPC ÁSZF 3/b mellékletet sehol se találtam a neten, így a pontos árat nem tudom leírni. Ennek azért van jelentősége, mert ilyen drága médiaboxot azóta nem használ a magyar UPC, sőt egyik konkurense sem!

És eljött a 2012-es esztendő, amikor ámulva olvastuk, hogy Hollandiában a UPC elkezdte beüzemelni a Horizon platformot/médiaboxot. Az új csoda 6 tuneres volt, beépített routerrel, kistestvérrel és media stream képességekkel. De ez sajnos sose ért ide, csakúgy mint az ezt leváltó Horizon 4 platform/mediabox.

Így, 2016-ban kaptunk helyette egy "Horizonocska" médiaboxot. Amin egy olyan hardverre próbáltak ráerőszakolni egy Horizon kinézetű (Horizon platformot tudásban meg se közelítő) szoftvert, ami sajnos nem alkalmas erre a feladatra! Bővebben itt olvashattok az akkori "Horizonocska" véleményemről: [link]

Arról viszont nem feledkezhetünk meg, hogy az évek alatt az összes médiabox beleértve a Horizont is, rengeteg rácfelvarráson esett át.Külön köszönet azért, hogy a Horizon bevezetése után a régi boxok is megkapták a visszanéző funkciót. Sőt, még a műsorújságban a csatorna nevek mellé bekerült a csatorna logó is!

És eljött 2020, amikor is már Vodafone színek alatt debütált a VodafoneTV box.

Miért nem értek egyet azzal, hogy a VodafoneTV szar? Mert jól működik, menürendszere elsőre szokatlan, de megszokható! Hátránya, hogy "nagyon" NET függő és igen csinál néha furcsa dolgokat is. Sajnos ez már lassan megszokottá válik, hogy a béta tesztelés a végfelhasználók végzik. Szóval ha ezeket a hibákat kijavítják, akkor egészen használható kis box lesz belőle :K

[ Szerkesztve ]

(#88197) tomp válasza cof (#88193) üzenetére


tomp
félisten

Boxon rendes YT app van!
Be tudsz jelentkezni a saját fiókodba és máris az általad követett csatornákat mutatja. Keresni úgy tudsz mint bármelyik Android TV-s YT appban vagy mint a HTML alapú YT appban. Keresőben megjelenik az ABC.
4K HDR-t is megy benne. De ha akarod akkor telefonról is átküldheted a videót mivel a telefonos yt app simán látja mint médiaeszköz.
Szóval látom üresen vádaskodsz a voda box ellen úgy, hogy még egy videót se néztél meg róla, hogy valójában milyen.
Szerintem maradj is dvb-c-n...
(ugye nincs harag?:) )

[ Szerkesztve ]

(#88198) cof válasza #72445440 (#88194) üzenetére


cof
veterán

Értem amit írsz és részben igazad is van, de ez még nem az a jövőbox ami nekem is majd egyszer kelleni fog.

A Microsoft-ot is hívják mindenféle abszurd problémával. És ahogy írod is, nagyon sok ember nem is használná ezeket a funkciókat, erre is van ezer+1 megoldás, pl. egy kóddal feloldani, addig csak a TV látszik.

De majd talán egyszer, a DVB-C-t még egy jó pár évig nem temetem, szóval van még idő.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88199) cof válasza tomp (#88197) üzenetére


cof
veterán

Akkor ez a része egész jól össze lett rakva, én úgy emlékeztem, hogy nem volt benne Youtube, nem követtem a szoftverfrissítéseket.

Nem, nincs harag. Jó kis beszélgetés lett így az estére a kiinduló hozzászólásból. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88200) tomp válasza cof (#88199) üzenetére


tomp
félisten

Youtube alapból benne volt. Indulás óta ott van az. :)
DVB-C még sok-sok évig jelen lesz mint ahogyan még most is van analóg. De ahogyan az analógnál úgy a dvb-c-n is csökkentett csatorna szám lesz.

Amúgy ha telefonról küldenél youtube videót a boxra akkor így mutatja az app:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.