Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87301) TeeJay válasza MadMancs (#87299) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor jól gondoltam hogy nem mennek 1GHz-ig

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#87302) MadMancs válasza TeeJay (#87301) üzenetére


MadMancs
veterán

Viszont azt nem értem hogy miért van kiadva technikusok nak ( technikus mondta mikor itt volt ) hogy mindenhova ahova kimennek le kell cserélni 1000Mhz és osztókat 1200Mhz esre. :F

Itt mondjuk nem kellett mert fél éves bekötés, de azért átnézte őket.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87303) S-eye válasza anglergab (#87286) üzenetére


S-eye
senior tag

Próbáltam többet is, ugyanaz az eredmény :(

(#87304) MadMancs válasza S-eye (#87303) üzenetére


MadMancs
veterán

Sajnos ez nekem is inkább eszköz hibának tűnik. Kábel nem megoldható?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87305) kezo0 válasza tomp (#87297) üzenetére


kezo0
addikt

Én bizony az HBO HD-n láttam a Csernobilt, és szerintem már akkor is szinkronos volt. És úgy tudom, a kis csillag a csatornalogó mellett a korhatáros (gyerekeknek nem ajánlott) tartalmat jelöli.

*Szerk.: most csekkoltam, mert a mai napig nem töröltem a sorozat rögzített epizódjait: tavaly májusban adták az HBO HD-n, de feliratosan, szóval erre nem jól emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#87306) woodworm válasza TeeJay (#87301) üzenetére


woodworm
veterán

A mi településünk elméletileg a piliscsabai rfog csoportban van, noha ez hagyományos hfc terület.

DS 354-466
DVB-C 522-546
DVB-C 714-890
Analóg nincs.

(#87307) TeeJay válasza MadMancs (#87302) üzenetére


TeeJay
félisten

ED3.1 esetleg? ott már lehet fel kell menni 1GHz fölé is ha párhuzamosan akarják tolni az ED3.0 a DVB-C és az ED3.1-et is
és utána meg a vissza irányt is át kell majd alakítani az is combos meló lesz

woodworm:
akkor 354MHz alatt nincs is semmi? a felfelé irány valami 54MHz körül van nem? 4 vagy 6 US meg a telefon de az kevés freki
pénteken megyek muterékhoz Eger mellé majd megnézem ott 500-as csomag alatt 15DS van-e még mindig vagy már ott is emelték meg végignézem hogy van az analóg és a DVB-C elosztva

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#87309) woodworm válasza TeeJay (#87307) üzenetére


woodworm
veterán

Ugyanezek vannak most is. Hogy látja mindet a cb, vagy csak ennyit, azt nem tudom.

(#87310) TeeJay válasza woodworm (#87309) üzenetére


TeeJay
félisten

Karácsonykor voltam legutóbb szülőknél ott is 15-ig ment a DS tehát még csak 16stream sem volt viszont akkor felfelé már 6US volt, nyáron meg még csak 4US

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#87311) milenda válasza kabelmania27 (#87261) üzenetére


milenda
tag

Hol van most a lemondás gomb? Mobilról hívom, csak a szolgáltatás módosítását kínálja fel.

(#87313) tomp válasza kezo0 (#87305) üzenetére


tomp
félisten

Na ugye! :)
Szinkronnal eddig még csak az HBO3-on ment.

(#87314) szabogabor10 válasza #75501312 (#87291) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az a 18+-t jelöli.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#87315) cof válasza szabogabor10 (#87314) üzenetére


cof
veterán

Ez jópofa jelölés. Áldja a nevét az ég annak aki bevezette ezeket a hülye karikákat műsor közbe... Már rég nincs analóg csatorna sem a levegőben, igazán elég lenne az ha a box kiírja a korhatárt.

Kedvencem, mikor egyik sarokban a csatorna logó, másikban a hülye karika, harmadikban meg valami bunkó nagy promó logó valami újabb buta műsorról.

Na, ilyenkor fogom magam és letöltöm ha annyira érdekes a műsor.

Vannak azért jó műsorok a közszolgálatin is néha, Duna, M3, M5... nagyon el tudják rontani az élményt a karikával.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87316) anglergab válasza TeeJay (#87310) üzenetére


anglergab
addikt

Igazatok van!
Úgy tűnik, mindenki ugyanazon (!) a 24 (vagy 15) letöltési és 4 vagy 6 feltöltési csatornán van. Ez 1.2 Gbps/szegmens.
Már csak az a kérdés, mekkora a szegmens.

[ Szerkesztve ]

(#87317) tomp válasza cof (#87315) üzenetére


tomp
félisten

Na akkor csak meglett a pontos jelentése. Nem rossz. Kicsi de mégis jelzés értékű.
Ha jól tudom az HBO nem az NMHH alá tartozik. Gondolom emiatt tudják ezt megcsinálni. Ha hazai ellenőrzés alatt lenne kapnánk szép nagy karikákat...

(#87318) TeeJay válasza anglergab (#87316) üzenetére


TeeJay
félisten

valahogy így képzeld el az utcai UPC szekrények belsejét

bejön egy optikai szál azon meg van 2-4-6-8 kitudja mennyi ilyen kis mini cmts aminek van
4-6-8 fene tudja mennyi koax kimenete amire rádugnak 1-1 utcai kolbász vastag koax kábelt és megy rá kitudja hány előfizető

de király lenne ha valaki UPC-s tudna tolni egy szekrényben mik vannak

Siófokon úgy 8-10éve mikor ismerősnél voltam akkor láttam légkábeles részen ezeket a szürke kis dobozokat és azokról indult 2-3-4 vastagabb kábel mindegyik másik másik utcára aztán azokat osztották oszloponként 4-es osztóval amennyi felé kellett
mondjuk nem vágom azok az oszlop mini cmts-ek hogy kaptak delejt és melyik bejövő lehetett optikai kábel de valahogy így működhet

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#87319) anglergab válasza TeeJay (#87318) üzenetére


anglergab
addikt

Köszi! Ez az architektúra nagyon hasonlít az LTE-ére.
Bázisállomás, szektorok/szegmensek, osztott közeg, OFDM moduláció, 256QAM, Carrier Aggregation.

[ Szerkesztve ]

(#87320) TeeJay válasza anglergab (#87319) üzenetére


TeeJay
félisten

itt egy ilyen kis cukiság [link]

16DS 4US-t tud és 511 modemet tud kezelni online egyszerre
optika kell bele és mehet is kifelé ahány koax kimenete van (tippre 4) tehát mind a 4 szakaszra tudja tolni a 16DS-t 4US-t
na aztán lehet azóta van már 32DS 8US verziók is ebből és egy szekrényben van 2-4-6-8 ilyen is akár amennyit akarnak és amennyi befér

igazából itt a limit az hogy mennyi DS-t tudnak az eszközök összesen meg a CB
CB 24-et tuti bír de szerintem a 32/8-as chip van benne szóval akár annyit is tudna

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#87321) anglergab válasza TeeJay (#87320) üzenetére


anglergab
addikt

Köszi.
Amúgy a mininode-on a koaxok fele downlink, a másik fele pedig uplink.

(#87322) lszlogal válasza TeeJay (#87318) üzenetére


lszlogal
senior tag

lol, léteznek ilyen mini cmtsek? első ránézésre optikai nodenak hittem őket

(#87323) LouiS22 válasza pjen (#87260) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem feltétlenül magamból indultam ki, de vannak olyanok, akik szeretik, ha egy helyen van minden és a Vodának is az a célja, hogy az ő boxuk legyen AZ otthoni szórakoztató központ, ahol mindenhez hozzáférsz (köztük az ő videótékájukhoz is).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#87324) Brogyi válasza MadMancs (#87302) üzenetére


Brogyi
senior tag

Ez a DOCSIS 3.1 miatt kell tippem szerint. Kicsivel drágább, de nem kell kimenni újra. Úgyis kell az majd valamikor.

(#87325) MadMancs válasza Brogyi (#87324) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez lehetséges. Ez ugye még ápr 1 előtt de már a felvásárlás után volt. Tehát a Voda.
Egyébként így analóg meg minden kutyafüle mellett hozna valami változást a 3.1?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87326) MadMancs válasza LouiS22 (#87323) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha VTV box támogatná külső tárhely + DLNA minden további nélkül azt mondanám hogy legyen. Ugyan kíváncsiság miatt rendeltem egyet, de nálam nem tudja kiváltani a szórakoztató központot, ezért is igényeltem Mediacardotis. Jelenleg nálam TV tölti ezt be ( DLNA + külső tárhely + ChromeCast + TV + Monitor + felvétel). Jó úton haladnak ezzel a dobozzal de a teljes értékű szórakoztató közponntól még nagyon messze vannak, és nem is tartom valószínűnek hogy megvalósítanák. Ami azért fura mert külső tárhelyről való lejátszást még a digi fapados boxa ( igaz gyengébb hardver miatt kimerült az MP3, jpg, jpeg, divx, xvid,3gp, mp4 ben)is tudta, de akkor is a szándék megvolt.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87327) Intruder2k5 válasza MadMancs (#87326) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De a DIGI nem szolgáltat videótárat meg myprime-ot meg hasonlókat, így nem csinál saját magának konkurenciát azzal, hogy ad neked egy "teljes értékű" médialejátszót.

(#87328) MadMancs válasza Intruder2k5 (#87327) üzenetére


MadMancs
veterán

Ebben igazad van. Viszont szerintem nagyon minimális az online videótéka használata. Talán HBO OD amit használ egy előfizető. Mondjuk én magamból indulok ki, de biztos nem fizetnék 500-2000Ft ot 1db filmért. Akkor már inkább HBO Go vagy Netflix ahol már 1890/3890Ft ért annyit és annyiszor nézek meg 1 hónapban sokkal jobb minőségben amennyiszer akarok. MyPrime nak/tékának szvsz 15 éve volt létjgosultsága mikor tényleg CRT TV-n nem igen volt más lehetőség kényelmesen online tv-zni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87329) #75501312 válasza MadMancs (#87328) üzenetére


#75501312
törölt tag

Ezzel sajnos egyet kell értsek. A kínálat borzasztó, teljesen érdektelen. Inkább fordították volna azt a pénzt és energiát egy jobb dobozba. Borzasztó, hogy mennyi hozzá nem értő hoz meg döntéseket ezeknél a cégeknél. :(
Még egy kezdő gyakornok is össze tud dobni egy kérdőívet 2 óra alatt. Mérjék már fel, hogy szerencsétlen előfizetőnek mire lenne igénye, aztán meg küldjenek értékelő kérdőíveket.
Ja hogy ezzel lehetne mérni azt, hogy szar az egész és nem működik és számon lehetne kérni? Én kérek elnézést.

(#87330) LouiS22 válasza #75501312 (#87329) üzenetére


LouiS22
veterán

Egyvalamit hagysz ki az elméletedből. Magadból indultál ki, de te nem átlag user vagy, mint ahogy az iiteni fórumozók egyike sem az. Mindannyiunknak van egy kattanása, azt toljuk naphosszat - de lássuk be: a nagyon nagy tömeget (átlag bélát) barommira hidegen hagyja a HD, a DD, de a videotéka is. Nekik az kell - és ők vannak többségben - hogy este leüljenek megnézni a Drága örökösöket, oszt jónapot. A szolgáltató erre a célcsoportra fókuszál, mert könnyen tud velük tervezni, megbízhatóan jó nekik az általunk szarnak titulált szar :D is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#87331) #75501312 válasza LouiS22 (#87330) üzenetére


#75501312
törölt tag

Hát, direkt nem említettem az igényeimet, de ha az átlagnak még arra sincs igénye, ami a Prime alatt megy, hát akkor...sajnos egyet kell értsek veled is. :DDD

(#87332) MadMancs válasza #75501312 (#87329) üzenetére


MadMancs
veterán

Sajnos egy szolgáltatónak sose az lesz a cél hogy az előfizetőnek minél jobb legyen. VTV box hiába tudna hardveresen kielégíteni minden igényt, nem fogják megcsinálni. Pedig azt mondom, simán kifizetnék egy olyan csomagért 12-13 ezret amiben van max net, prémium tv csomag , és egy teljes értékű full box. Simán meg tudnák oldani szoftveres oldalon hogy akinek elég a tv + felvétel + Time shift korlátozottan tudja használni vtv-t akinek viszont megér annyit és kifizeti az egy teljes értékű htpc dobozt kap.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87333) Intruder2k5 válasza #75501312 (#87329) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem az a döntő kérdés, hogy mire lenne igény, mert az bizonyára lenne, hanem, hogy mi az amit tömegek is meg tudnak, és hajlandóak is megfizetni. Kis létszámú jobb módú és az átlagostól igényesebb előfizetőnek szerintem senki nem fog külön eszközparkot és infrastruktúrát fenntartani, más szolgáltatók se igazán teszik, az egységesség kifizetődőbb.

Szerk.
Ehh, mobilról lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

(#87334) MadMancs válasza Intruder2k5 (#87333) üzenetére


MadMancs
veterán

Erre írtam feljebb megoldást ami akár meg is valósítható lenne.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87335) LouiS22 válasza Intruder2k5 (#87333) üzenetére


LouiS22
veterán

Így van.

Lehetnek vágyak, meg lehet hisztizni is, hogy miért nincs a la carte tévé. Bármikor lehetne, csak kb 25 ezer forint lenne a havidíja is. Biztosan tömegek fizetnének rá elő.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#87336) #75501312 válasza MadMancs (#87332) üzenetére


#75501312
törölt tag

+ (#87333) Intruder2k5

Igen, ezeket értem. Pont a napokban beszéltünk a csomagokról, azokkal simán meg lehetne oldani ezeket a dolgokat is, akár tényleg szoftveres oldalról is, mint ahogy ez elvárható lenne 2020-ban, mert évtizedek óta létező technológiákról van szó. Viszont ezek a dolgok máshol működnek külön infrastruktúra nélkül, de ugye az nem számít, mert mi kis ország vagyunk és egyébként is...

De nekem nem lenne nagy igényem (na jó, most hagyjuk a HD meg DD igényt :D ) csak működjön. De eddig nem igazán működött, legalábbis a Horizon meg a VTV csoda sem megy rendesen, már pedig az utóbbi években csak ezeket lehet kapni. A Cisco dobozom sem volt egy leányálom, de kitartottam mellette, amíg tudtam.

Nem az a bajom, hogy nem tesznek a kedvemre, mert nagyobb az igényem, hanem az a bajom, hogy még az ígért minimumot sem tudják tartani, a weboldal meg tele van fals infóval és a prémium csomag igazából egy egyes alá minőségre és tartalomra.
Vannak sztenderdek, amiket nem az egyén vagy cég határoz meg, űgy tűnik itt saját rendszer van, ahol minden sikersztori.

(#87335) LouiS22
Hát, ha minden jól megy, én ezt megoldom havi 12e-ből hamarosan.

+szerintem csak kicsit optimalizálni kellene a csomagokat, kellene egy teljes revízió.

[ Szerkesztve ]

(#87337) cof válasza LouiS22 (#87330) üzenetére


cof
veterán

de te nem átlag user vagy, mint ahogy az iiteni fórumozók egyike sem az

a nagyon nagy tömeget (átlag bélát) barommira hidegen hagyja a HD, a DD, de a videotéka is

Bocs, de itt vagyok. :D

A többi az nem igaz.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87338) LouiS22 válasza #75501312 (#87336) üzenetére


LouiS22
veterán

Örülök neki, csak éppen illegálisan fogod megoldani :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#87339) MadMancs válasza LouiS22 (#87335) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem hiszti csak beszélgetés. És miért is lenne 25? A box most is tudná csak le van Voda által tiltva. Egy fillérjükbe nem kerülne feloldani a tiltást. És ha csak 10ember hajlandó többet fizetni a teljes tudasért már megérte nekik. A te logikád alapján felesleges pl au ED 3.1 fejlesztés is mert az előfizetők túlnyomó többségének bőven sok is a 120as net, az meg jelenlegi hálózaton is megvan vígan. :U

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87340) #75501312 válasza LouiS22 (#87338) üzenetére


#75501312
törölt tag

:Y Nem, ez teljesen legális lesz. :K

(#87341) LouiS22 válasza MadMancs (#87339) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem olvasd el, amit írtam és értelmezd is, hogy én mire írtam a 25 ezer forintot. A la carte tv: amikor te válogatod össze magadnak a nézni kívánt LINEÁRIS csatornákat. Magyarán csak a Natgeóért fizetsz, mert csak azt nézed (mint ugye ebben az országban mindenki :D).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#87342) cof válasza #75501312 (#87340) üzenetére


cof
veterán

Mit, mit?

12 ezer egy csatornáért havonta? :O

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87343) MadMancs válasza LouiS22 (#87341) üzenetére


MadMancs
veterán

:R
Na ilyen nem lesz. Bár simán megoldható lenne.

Nem, NatGeo-t ritkán nézek, de Discovery Család van többnyire fő műsoron :DD Míg asszony kezébe nem kerül a távirányító, onnantól RTL és TV2 portfólió :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#87344) tomp válasza MadMancs (#87326) üzenetére


tomp
félisten

Soha nem lesz a VTV box teljes értékű szórakoztató központ...
Nekem a voda box mellett van egy Zidoo médialejátszó. 4K60p, HDR, DTS:X, Dolby Atmos.
Ebből mit is tudna hardveresen a voda box? Atmos, 4K. De nem tudom, hogy a 4K-t tudja e 60p-ben. Illetve HDR-t tud az SoC? Ha nem akkor ma már nem lehet teljes értékű szórakoztató központ. :N

(#87345) #75501312 válasza cof (#87342) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nem, kb. 100 angol csatorna, egy részük HD - havi 12 GBP (ami igazából egy vpn router + iptv doboz)
Sky Cinema csomag 11+ mozicsatornával Now TV keretek között - Havi 10-15 GBP (alapból 720p-ig megy és sztereó, de + 5 GBP havonta a Boost csomagért és FHD + DD lesz belőle)
Van egy egyszeri 60 GBP belépés, ami kicsit fáj, de hát ez van, ha kell a jó minőség
Összesen kb. 30 GBP-ből jön ki a havidíj.
Now TV-ben programkártyák vannak, kategóriákra és a csatornacsaládokra fizetsz elő havonta. Ha nem fizetsz, nincs adás sem, mert nem szerződéses.
Ha csak Sky programcsalád kell mindenféle jóval, akkor ott van a Sky Go, de csak SD azt hiszem és sztereó, illetve van pár HD adás is szintén sztereóban, ehhez van Windows 10 applikáció. Árban kicsit olcsóbb, de arra már nem emlékszem.
Akinek csak az alap szabadon fogható angol csatornák kellenek, még olcsóbban kijönnek 720p sztereóig a Free IPTV cuccal legálisan.
Még levelezek üfsz-szel, nem mindig gyorsak ott se. :D

[ Szerkesztve ]

(#87346) cof válasza #75501312 (#87345) üzenetére


cof
veterán

Ez nem hangzik 100% legálisnak. Nyilván a VPN eszköz azért kell, mert csak Angliából érhető el a szolgáltatás, de így meg kapsz angol IP-t és olyan mint ha te is ott lennél.

IPTV-n a legális az elég tág fogalom...

Mondjuk a Mytvtelenor, ez full legális, de pl csak EU-n belül tudod nézni, azt nem tudom, hogy EU-n belül bárki előfizethet-e rá, vagy csak magyar.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87347) #75501312 válasza cof (#87346) üzenetére


#75501312
törölt tag

Teljesen legális, erre van egy évek óta működő cég Európa szerte. :K
Megoldható műholddal is, csak arra 2 méteres tányért javasolnak, az meg nem játszik.
Nem akartam írni a céget de akkor tessék: skycards.eu

[ Szerkesztve ]

(#87348) Intruder2k5 válasza #75501312 (#87345) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Látod, a 100 angol csatorna meg még sókkal inkább réteg igény idehaza, mint DD 5.1 minden csatornára.

[ Szerkesztve ]

(#87349) LouiS22 válasza #75501312 (#87345) üzenetére


LouiS22
veterán

Értem és ez miért jó? Magyar csatorna nincs benne, se felirat, se szinkron.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#87350) #75501312 válasza Intruder2k5 (#87348) üzenetére


#75501312
törölt tag

Így van. Igaz nekem csak BBC meg ITV kell(ene) meg Sky, de hát ha jön vele a többi is, hát miért ne.

És amikor megkaptam, hogy lázadok meg hisztizek, akkor elkezdtem keresni más megoldásokat és találtam is párat, igaz drágábban.
És ebben az az egy dolog egyszerre vicces és szomorú, hogy ha az HBO eredeti minőség lenne, egy szavam nem lenne. A fene akar 100+ csatornát követni, hogy éppen hol megy premier film vagy sorozat. De hát ha ezt itthon nem tudjuk megoldani 3 csatornával, akkor sajnos fogom a kalapom és lépek...

Egyébként még bőven van idő a hűségem végéig, ha addig lejön a frissítés a VTV-re és lesz eredeti HBO, akkor még lehet visszatérek, mint TV előfizető. :DDD

(#87349) LouiS22
Teljesen érdektelenek a magyar csatornák számomra, nagy része trash. A természetcsatornákat néztem régebben + HBO-t, azokat is eredeti nyelven, ahol elérhető volt. Nem kellenek, nem nézek szinkronos tartalmat már vagy 10 éve. Nem vagyok ertéel meg tévékettő meg királyi tévé fan. Sok-sok éve már a filmeket és sorozatokat is eredeti nyelven nézem, ezért is sírtam az eredeti hangsávért itt is.
Annyiból jobb lehet, hogy ami nem jön itthon HBO-ra vagy Netflixre, azt meg tudom nézni legálisan premieridőben, szeretek pár vetélkedőt és talkshowt, valamelyik csatornán mindig van valami ismétlés a közelmúlt terméséből, ami érdekel.

De erre próbállak titeket rávezetni, van más is, mint ami itthon van. Miért fura az, hogy nem lesz szinkron? Miért fura, hogy nem kell a magyar felirat? Miért fura, hogy az ember felfedezi a világot kicsit és talán majd rájön, hogy van más is, mint amit elé tesznek? Miért indultok ki magatokból, akiknek a szinkron kell?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.