Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73238) kezo0 válasza tomp (#73237) üzenetére


kezo0
addikt

Nekem felvette a box a felvezetés-futam-levezetés kombót, de én az ilyen felvételt sosem úgy programozom előre, hogy beállítom az egymás után következő három műsorszám felvételét. Ugyanis nálam eleve az van a boxnak beállítva, hogy minden felvétel induljon el 5 perccel a beállított kezdő időpont előtt, ill. a beállított záró időpont után még menjen 10 percig a felvétel. (Néhány ker. csatornán még ennél is többet csúsznak a műsorok a kiadott műsorrendhez képest, így néha sajnos még ennyi plusz-mínusz ráhagyás sem elég.) Mivel a box nem rögzít egyszerre két, párhuzamosan futó műsort, ezért az időráhagyás miatt nem vesz fel két, ugyanazon a csatornán egymás után következő műsort sem – ez nagyon régi bug. Ezért én ilyen esetben azt a workaround-ot alkalmazom, hogy csak az első műsorszám felvételét programozom be, majd e felvétel befejező időpontját kitolom annyival, hogy az utána következő műsorszám(ok) is beleférjen(ek) a felvételbe. Jelen esetben tehát csak a felvezető műsor felvételét programoztam be, majd a felvétel befejező időpontját úgy módosítottam manuálisan, hogy a futam és a levezető műsor is beleférjen. Így egyben rögzítette a box a három, elvileg különálló műsorszámot.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.