Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73101) 4Grider válasza pjen (#73100) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hétköznappal és a lemondás menüponttal sokkal jobban jársz. Elég csak az utolsó 4 betűs szolgáltatóra hivatkozni, ajánlanak egy azzal ugyan nem versenyképes, de mindenképp jó árat. A standard ügyfélszolgálat viszont nem fog ilyen jó árat mondani.

(#73102) vesir válasza Kicsirics77 (#73095) üzenetére


vesir
tag

Ezeket tudta két különböző délelőtt, iPhone SE-vel mérve. Délután 4-re már 100 alatt volt, vezetéken is. :(

[ Szerkesztve ]

(#73103) pjen válasza 4Grider (#73101) üzenetére


pjen
félisten

Megpróbálhatom,az a baj,hogy amit a UPC adni tud szinte minden van.A DIGI sok tekintetben vissza lépés lenne.

(#73104) 4Grider válasza pjen (#73103) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én netre vagyok kihegyezve, ott a négy betűs (az optika miatt) sokkal jobb. TV-ben is jobb a minőség a nagyobb sávszélesség miatt, de nincs annyi extra szolgáltatás és csatorna, mint a UPC-nél.
De nem ez a lényeg, hanem hogy a négy betűs neve marha jó alku tényező a UPC-nél, ezt a ziccert pedig nem szabad kihagyni...

(#73105) Digidroid válasza kabelmania27 (#73099) üzenetére


Digidroid
tag

Minden rendben van, átváltottam router üzemmódba és nem jelentkezett hiba, csak modem üzemmódnál jelez hibát. Érdekes.. :U

(#73106) Kicsirics77 válasza vesir (#73102) üzenetére


Kicsirics77
veterán

SE nekem sem tud többet,vezetéken mérj,wifi sebességet sokminden befolyásolja.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#73107) atala válasza 4Grider (#73087) üzenetére


atala
addikt

Ez jött le az írásomból? Pedig nem így van.
Egy szóval sem írtam, hogy rendben van ez így. Csak ismerem annyira a szolgáltatókat, hogy az új ügyfél mindig többet számít.
Miért, mit kellett volna tennem? Megmondani a szerződés kötéskor, hogy adják drágábban, és a különbözetet adják oda a szomszédomnak? :)

(#73108) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Került-e be mostanában új FHD csatorna? :R

(#73109) atala válasza fokukac (#73088) üzenetére


atala
addikt

Én nem 12 ezerért kapom.
12500 Ft a lista áras havidíj. Speciális kedvezménnyel (ha beírom a címet a upc oldalán), adják ugyan ezt 7600 Ft-ért. Én ebből még kaptam 2 ezer Ft-ot. Viszont nem adják a most akcióban lévő 2 hónapig 0 Ft-os havidíjat. De így is jobban járok éves szinten. Hosszabb távon meg pláne.
Nem tudom miért adtak ilyen alacsony havidíjat. Nem is mindegyik ügyfélszolgálatos ajánlotta fel.

(#73110) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#73108) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Közben utána lestem, kerestem, mert mostanában elvagyok havazva rendesen, de látom, hogy lfsz nem került be. Már miért is kerülne...

(#73111) Toth_Jani válasza Kicsirics77 (#73095) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Költözz hozzánk Vidékre.
Lakótelep, alig tucat előfizető, 90% nyugdíjas (70+ éves), be van kötve a Net legkisebb csomagja mert olcsóbb volt úgy, viszont azt sem tudják hogy az mi.
Így nekem szinte mindig rendelkezésemre áll a teljes hálózat. :)

(#73112) Kicsirics77 válasza Toth_Jani (#73111) üzenetére


Kicsirics77
veterán

vidéken lakok,az utcában csak nekem van upc,500/22, de ezt wifin mértem és iPhone se készülékkel, az iPad air2 pont ennek a dupláját hozza.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#73113) polonic


polonic
félisten

Tegnap a myupc-re belépve adott egy jobb ajánlatot ugyanazért az árért, mint most.
Le is csaptam rá. Kiválasztottam, hogy nem kell szerelő, majd futárral küldjenek bármit is.
Erre a visszaigazoló emailben az van, hogy jön a szerelő azon a napon, amit a futáros csomagküldésnek jelöltem meg.

Most tényleg ennyire idióták?

(#73114) kabelmania27 válasza polonic (#73113) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hívd fel a 1221-et és változtasd meg saját beüzemelésre.

(#73115) blakey válasza polonic (#73113) üzenetére


blakey
titán

Felhívod őket és jelzed, hogy valami tévedés történt és csak postát szeretnél.

Most tényleg ennyire idióták? - új eszköz esetén az automata rendszer így van beállítva, nem felháboodni kell hanem megoldani. Kapsz egy CB-t ha van neted is. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73116) polonic válasza blakey (#73115) üzenetére


polonic
félisten

Volt lehetőség, hogy kiválasztom, kérek szerelőt, nem kérek szerelőt, mindent én csinálok.
Az utóbbit választottam.
Gondoltam normálisan működi ka rendszerük ha már így megcsinálták ezt a választható opciót. És azért háborodok fel, hogy nekem kell utánajárni a dolgoknak az ő bénázásuk miatt.

A pace-t, a korábbi mediaboxot meg lehet tartani? Mert abban van modem, ha jól tudom, igaz? Nem kell utp kábel neki. Míg a horizonhoz kell és azt nem is tudnám rákötni a modemre.

CB-m már van. Múltkor cserélték, mert bedöglött a jó kis Cisco modem.

[ Szerkesztve ]

(#73117) #19482368


#19482368
törölt tag

Akkor minden kedves előfizető számára átment az üzenet? :D

UPC Ajándéktár

(#73118) ztsoft válasza #19482368 (#73117) üzenetére


ztsoft
őstag

Igen, tökéletesen átjött. :D

Az lenne az igazi ajándék, ha rendbe raknák már az oldalukat, szolgáltatásaikat.

Idézet a videó alatti szövegből.

UPC – Élmény minden pillanat

Igen, hatalmas élmény! Mindenki eldönti, hogy az az élmény milyen irányba mutat.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#73119) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Mióta megvan a Connect Box wifi üzemmódban használom, de most szeretném átrakni bridge módba. Csináltam hardveres resetet a hátulján lévő gombbal, utána próbáltam a webes felületén is a gyári visszaállítást de sehogy nem jelenik meg az a menüpont ahol vissza tudom rakni bridge-re :F

Xbox GT: nozsolt

(#73120) Intruder2k5 válasza nofi (#73119) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Hívd fel az ügyfélszolgálatot, és kérd, hogy tegyenek vissza IPv4 módba, mert vélhetően az IPv6 miatt nem elérhető a bridge mód.

(#73121) nofi válasza Intruder2k5 (#73120) üzenetére


nofi
őstag

Rendben, köszönöm! :R

Xbox GT: nozsolt

(#73122) jeni


jeni
félisten

VII.ker UPC sem tv sem internet sem telefon nem műxik! Más helyeken sem jó?
Hajnal 4 óra óta a Box nem tud felkapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

(#73123) polonic válasza jeni (#73122) üzenetére


polonic
félisten

XII. kerület jó

(#73124) pjen válasza jeni (#73122) üzenetére


pjen
félisten

XVll. ben jó.

(#73125) Gabró válasza jeni (#73122) üzenetére


Gabró
tag

XIII. hasít. :)

(#73126) jeni válasza Gabró (#73125) üzenetére


jeni
félisten

Az UPC alkalmazottak megemberelték magukat. Tudták,hogy nincs bocsánat ha nem szolgáltatnak rövid időn belül! ;]

Még a Call Center első mondatként bemondta a VII ker -n karbantartás van.

[ Szerkesztve ]

(#73127) golyós


golyós
őstag

Huawei tableten rájöttetek már hogyan lehet a Horizon go képét kidobni Lg Web OS tvre?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#73128) pjen válasza golyós (#73127) üzenetére


pjen
félisten

Lehet,hogy sehogy.Legalábbis én bármilyen droidos eszközön próbálom,mindig azt írja:külső képernyő nem támogatott.Esetleg egészen korai szovtverek.

(#73129) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy rossz topikban kérdezem, de a UPC leváltásán gondolkodom. Most Digital Gold TV-t használok felvevő opcióval + Fiber Power 240 kábelnetet, 7200 Ft/hó. De lejár a hűségem és hívtak telefonon, hogy új csomagok lesznek és vállaljak hűséget, mert emelkedni fognak a díjaim, ha nem hosszabbítok

Kapják be, alapvetően nincs rájuk sok panaszom, de azért ha megnézem, simán vannak olcsóbb és papíron jobb alternatívák, ráadásul hűség nélkül.

A házban nálunk elérhető a Digi is 1000-es nettel, ami kb. 5700 lenne/hó, illetve van Flip is optikán keresztül, ez 4000/hó.

Van bárkinek összehasonlítási tapasztalata, illetve tanácsa?

(#73130) Apollo_21 válasza Mauzes (#73129) üzenetére


Apollo_21
addikt

Szia,

nálunk 19évig volt UPC, bár annyira a szolgáltatásra nem is(néha kimaradó szolgáltatás amire legtöbbször, önöknél a hiba a válasz)szóval inkább a hibaelhárítás/feltárás/kommunikáció ami miatt váltottam.
Fiber 120am volt sokáig+legnagyobb tv csomag.

Ami így cirka 1hó Flip után elmondható jó-rossz..

UPC-vel a tv-m nem késlekedett pl bekapcsoláskor(bekapcsolom nemtalál jelet 1percig stb, sokszor félóráig kell próbálkozni hogy összehozza az adást, mert a tv inkább net-re megy fel és behozza a felületet h netezzek, mintsem a tv-t...), nemvolt ingadozó hangerő csatornaváltásokkor, itt sajnos ez megvan, és mivel direkt 1hónapig hagytam a UPC-t, amikor visszadugtam ezek a gondok megszűntek, ez pl bosszantó:(
Eddig ez a negatív.

Pozitív hogy amiket hallottam "ingadozni fog a net, sokszor 100 alatt lesz" azzal ellentétben igazából hozza a 130-150közötti sebességet, wifi kellően erős a lakásban, kép tűéles.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#73131) jeni válasza Mauzes (#73129) üzenetére


jeni
félisten

Én a digit választanám. Netben gyorsabb,tv kínálatban lehet,hogy bőségesebb és tartalmasabb.
Ha még olcsóbb akkor jobb arra átállni.

(#73132) blakey válasza Mauzes (#73129) üzenetére


blakey
titán

1221 és lemondás opció, kedvezményesebb árat fogsz kapni a mostaninál valamint téves, hogy emelkedik a havidíjad, marad amennyi volt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73133) pjen válasza jeni (#73131) üzenetére


pjen
félisten

UPC, picit bővebb Tv kínálat+ a vissza nézés lehet még fontos ami A DIGInél nincs.

(#73134) Amazonas válasza pjen (#73128) üzenetére


Amazonas
senior tag

A screen mirroring nem engedélyezett a Horizon Go esetén, az alkalmazás nem engedi. Bőngészőben, a weboldalon keresztül lehet nagyban nézni a laptop főképernyőjét TV-re lőve.

(#73135) denko


denko
senior tag

Sziasztok,

2 kérdésem van:

1.) Horzon go alatt milyen csatornák érhetőek el / hol találom a hivatalos listát? (Mivel tudom hogy eltérnek a tv csatornáktól) ?

2.)Használ-e valaki kodit és hogy lövi össze a horizongonal? Vagy inkább külön androidos mediaboxot vegyek horizon alá, nektek mi a tapasztaatok?

Ami a screen mirroringet illeti, chrome cast-tal lehet kilőni TV-re böngészőből "workaround" ként..de ez sem az igazi

[ Szerkesztve ]

(#73136) ArthurShelby válasza Amazonas (#73134) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A korai verziókban még nincs benne ez a tiltás, a legkésőbbi ilyen a 2.3.4-es verziójú.

denko:
2.) Az hbo go, nem horizon go. ;)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#73137) denko válasza ArthurShelby (#73136) üzenetére


denko
senior tag

horizonra gondoltam, most összezavartál )

(#73138) ArthurShelby válasza denko (#73137) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A horizon go-nak nincs kodi bővítménye, csak az hbo go-nak van.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#73139) Amazonas válasza ArthurShelby (#73136) üzenetére


Amazonas
senior tag

...és ez működik is? Engedi a szerver a csatlakozást?

(#73140) Gubek-Einste válasza Amazonas (#73139) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kérdezz rá a saját topikjában.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#73141) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Szolgáltatók összehasonlítása ITT folyik.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#73142) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Gyerekek! Beszart a Cisco beltérim, csak nyüszül, búg. Képet ad, de így nem merem használni.
Ha beviszem az üfsz-re van reményem, hogy ugyanilyenre cserélik?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#73143) denko válasza ArthurShelby (#73138) üzenetére


denko
senior tag

Köszi az infót! Kár hogy nincs, le kéne programozni akkor :Y

(#73144) Bélaaaa válasza Bélaaaa (#73142) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Most, hogy jobban megvizsgáltam: a merevlemez szart be. :W

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#73145) 4Grider válasza Bélaaaa (#73142) üzenetére


4Grider
nagyúr

Garantáltan nem kapsz mást, csak villanykályhát/fosboxot (Horizon).

(#73146) Bélaaaa válasza 4Grider (#73145) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ne b@zz, az nem kőőőő!

Ha teszek bele másik lemezt, akkor az jó lehet?

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#73147) blakey válasza Amazonas (#73134) üzenetére


blakey
titán

Az Airplay viszont működik, gépről Apple TV-re simán küldhető.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73148) 4Grider válasza Bélaaaa (#73146) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jó lehet, kérdés, mennyire kötbéreznek, ha szétcsavarozod a UPC eszközét.

(#73149) Bélaaaa válasza 4Grider (#73148) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Honnan tudják, ha szétcsavarozom?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#73150) 4Grider válasza Bélaaaa (#73149) üzenetére


4Grider
nagyúr

Talán ránéznek a csavarokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.