Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) Apollo_21 válasza blakey (#72896) üzenetére


Apollo_21
addikt

Jó mert ez biztos hogy butaság....
Anno bejott a nagy horizon meg társai...
Kérdeztem szerelőt h eddig miért volt fika scartos box.. Mit nem lehetett eddig is hdmi.. Jaa hát a szomszédos országban is több éve lecsereltuk már ezeket is... Onnan kaptak valszeg a scartos verziót.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#72902) woodworm válasza #19482368 (#72900) üzenetére


woodworm
veterán

Elolvastál mindent? Ez egyetlen menüpont, a többi nélkül meg használhatatlan az app.
Nekem elég egyszerűnek tűnik az adminfelület, túl sok mindent nem bíznak az userre és elég jól jelenik meg a mobilböngészőben, miben lenne előrelépés, ha ezt bedrótozzák egy appba?

(#72903) ArthurShelby válasza blakey (#72816) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ma ránéztem, bejelentkeztem (megint 2x kellett, nem értem miért), de nincs már myprime-om. Ha rámegyek egy myprime filmre, a lejászsás gomb helyett előfizetés frissítése gomb van, ami ide irányít át.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#72904) #19482368 válasza woodworm (#72902) üzenetére


#19482368
törölt tag

A kérdés lassan költői.:D
Szerintem abban, hogy nem böngészőn keresztül nézed hanem app keresztül.
Ami néha nagyon nem mindegy. Még ha ugyan azon a protokollon is megy a kommunikáció.

(#72905) LouiS22


LouiS22
veterán

Sziasztok!

Tegnap este óta az RTL Klub HD adása meglehetősen zajos, "kockásodik", mint amikor sérült a stream. NEm nézhetetlen, de egészen biztosan nem normális. Másnál is ilyen? Budapest, VIII. kerület, passzolok, hogy melyik fejállomás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#72906) woodworm válasza #19482368 (#72904) üzenetére


woodworm
veterán

Az volt a felháborodásod tárgya, hogy miért nincs ez az app nekünk. Mivel nem csak a box néhány funkcióját kezeli, hanem emailt, sms-t küldesz vele, kezeli a szolgáltatásaid. Mivel utóbbit nálunk valószínűleg nem támogatják szerver oldalon, ezért nagyobb lenne a felháborodás a nem működő funkciók miatt, mint a néhány működő feletti öröm.
A horizon go és az oldal használhatóságából kiindulva sok munka van még előttük, ha egyáltalán érdekli őket még a felvásárlás lebonyolítása előtt.

Náluk viszont nincs wifi booster és a gamer csomagból kiindulva, mintha kisebb lenne az elérhető legnagyobb letöltési sebességük.

[ Szerkesztve ]

(#72907) #19482368 válasza woodworm (#72906) üzenetére


#19482368
törölt tag

Ezen vagyok ki akadva, hogy itt miért nincs, miért nem életképes. A kifogás, mi miért nem. Az bizonyos szempontból lényegtelen. Mert azzal nincs előrébb menve semmi. A voda is elfogathatatlan, hiszen még nem történt meg. Addig meg a upc sara. Na mindegy is, mert nagy valoszinuséggel ebből is ki maradnak az előfizetők. Mindenféle okra hivatkozva.

(#72908) kezo0


kezo0
addikt

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#72909) Robi_73 válasza LouiS22 (#72905) üzenetére


Robi_73
őstag

Szia!

Nálam is tegnap óta tapasztalható a jelenség. (Szolnok)

Robi73

(#72910) Apollo_21 válasza Robi_73 (#72909) üzenetére


Apollo_21
addikt

Bár kicsit kárörvendő vagyok.
És mondható hogy talán jókor léptem le tőlük mint szolgáltató....
De hogy velük is legyek kicsit, nem lehet hogy a Vodás átállás miatt van ez a tré?

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#72911) atala


atala
addikt

Jól megcsinálták a UPC a weboldalát. Black Friday akció online megrendelés esetén. A baj csak az, hogy nem lehet címet beírni, nem lehet csomagot kiválasztani. Mindegy, úgy is telefonálni akartam, mert ott nagyobb kedvezményt adnak.

(#72912) ztsoft válasza Apollo_21 (#72910) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Tudtommal még nincs átállás. A versenyhivatalnál van még az ügy.

(#72911) atala

Egy pár hsz.-el fentebb ott az infó, hogy hiba van az oldalon.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#72913) atala válasza ztsoft (#72912) üzenetére


atala
addikt

Jogos, olvastam, csak a felső rész felett átsiklottam, és csak azt hittem, hogy a csatornákkal van gond.

(#72914) oszy válasza zolee001 (#72785) üzenetére


oszy
veterán

Ezt azért nem tudom megcsinálni, mert nincs otthon külön router. A ltp-n lévő valamelyik wi-free-re csatlakozna néha. Sajnos mi messze vagyunk tőlük, hogy a miénket használhassa. :F

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#72915) Syl


Syl
nagyúr

Ez a vacak már megint ledöglött (Újpest)! :(((
Modem kikapcs-bekapcs már megvolt, de net (és telefon) továbbra sincs. Elég sűrűn megy ez a játék. Hibabejelentéskor meg jön a sablon bullshit szöveg, hogy náluk minden rendben, ellenőrizzem a wifimet. Annyi fáradtságot sem vesznek, hogy a hibához csatolt képet megnézzék, amin látszik, hogy vezetékkel kapcsolódom a modemhez, a wifi zöld, de az internet meg a telefon nem megy...
Alig várom, hogy leteljen a két éves szerződés, tuti másik szolgáltatóhoz megyek.... :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72916) kali válasza Syl (#72915) üzenetére


kali
legenda

Nálam nincs gond. (Újpest)

(#72917) Syl válasza kali (#72916) üzenetére


Syl
nagyúr

Jó neked. Én itt rodeóztam a modemmel egy órát, mire nagy nehezen beindult...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72918) kabelmania27 válasza Syl (#72917) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modemértékek rendben vannak?

(#72919) rellif válasza kezo0 (#72908) üzenetére


rellif
senior tag

Nálam a My UPC elég ritkán működik normálisan.
Így már nem is csodálkozom,hogy tegnap óta nem tölt be egyáltalán... :F

(#72920) tobias88888 válasza atala (#72911) üzenetére


tobias88888
őstag

Ez mióta van? Tudnak a hibáról mert nagyon zavaró

(#72921) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Ujpesten este 6 utan a tv adas surun elmegy 3 percre, ekkor a net is megall kb 10 percre napok ota... Ugyfelszolg tulterhelt, hivjam maskor.

(#72922) Intruder2k5 válasza vitezlejszlo (#72921) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üzenet küldése az Ügyfélszolgálatnak

Írhatsz nekik facebook-on is, ott bizonyára gyorsabban reagálnak, de a hivatalos oldalon is írd meg, mert a facebook nem hivatalos csatorna, és az alapján nem leszel jogosult kötbérre, ha nem hárítanák el a hibát időre.

[ Szerkesztve ]

(#72923) #19482368 válasza vitezlejszlo (#72921) üzenetére


#19482368
törölt tag

Vagy a napi szintű áramtalanítás nagyon sokat dob hogy stabil legyen a kapcsolatod.
Tudom, nem igazán tesz az eszköznek jót, de az igazság az, hogy ha pl home office-ra is használod, akkor ugye fontos hogy időben megkapd az email-t. Mi jártunk már így, nem egyszer, hogy lusta voltam kikapcsolni, éjszakára, és másnap, harmadnap, később kaptunk meg fontos email-ket. Amióta nem vagyok rest, azóta időben megérkezik minden, minimális késéssel.
Lehet nincs összefüggés első olvasásra, de a tapasztalat sajna ezt mutatja. Szóval, éjszakára, simán áramtalanítom. És azóta nincs ilyen probléma. :D De már más is írta hogy amióta így csinálja, azóta tűrhető a szolgáltatás. Szóval, van benne valami. Valaki erre külön vett egy időzítő kapcsolót, és azóta kevesebb a gondja. próbáld ki, hátha neked is hatásos lesz ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#72924) modi válasza vitezlejszlo (#72921) üzenetére


modi
tag

Újpesten a régi uszoda környékén ,illetve az Izzó lakótelepen nem tapasztalunk ilyen hibát. Csatlakozásokat a lakásban nézted. Nincsen valami lelazzúlva?

(#72925) kabelmania27 válasza vitezlejszlo (#72921) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modemértékek rendben vannak?
Amennyiben leírod milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító meg tudjuk írni, hogy lakáson belül megoldható-e a probléma.
Osztónál nézd meg, hogy a bejövő kábel legyen az in-ben.

[ Szerkesztve ]

(#72926) dualface válasza atala (#72911) üzenetére


dualface
tag

Engem érdekelne milyen kedvezményt kapsz telefonon. Ha esetleg megosztanád velünk azt megköszönném. A héten akarok uPC netet kötni.

üdv
D

(#72927) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kérdés: A Bridge módba rakott CB képes lesz a megállítható, visszatekerhetős műsorlejátszára? Vagy a kettő nem függ össze...?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72928) Intruder2k5 válasza Graphics (#72927) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát a CB az továbbra sem lesz képes erre, de a TV box-ok igen. :)

(#72929) Graphics válasza Intruder2k5 (#72928) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jogos :R De akkor nem befolyásolja a CB üzemmódja

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72930) Intruder2k5 válasza Graphics (#72929) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem.

(#72931) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

várható,hogy a my upc felület működni fog még valamikor a héten,vagy ne is nagyon álmodozzak ilyesmiről?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#72932) oszy válasza oszy (#72914) üzenetére


oszy
veterán

Senki és semmi más megoldás? :(

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#72933) GeoPhoto válasza kabelmania27 (#72925) üzenetére


GeoPhoto
tag

Hello,

Pár napja káposztászmegyeren is rendszeresen van kiesés, mind digitális tévében mind net kapcsolatban, és semmit nem változtattunk mióta vagy 2 éve megkaptuk az Ubee modemet.

Bár kocka vagyok a gyerek jobban kiakadt amikor elment a youtube neki, viszont a tévé kimaradást meg a feleségem nem díjazta. A vezetékes UPC telefon is elkezdett vacakolni, pedig az is kábelen van bekötve. IT-sként türelmes ember vagyok, csak szólok, hogy létező probléma.

(#72934) zolee001 válasza oszy (#72932) üzenetére


zolee001
őstag

De mi lenne a terved?

(#72935) oszy válasza zolee001 (#72934) üzenetére


oszy
veterán

Nekem nincs tervem. :) Az a lényeg, hogy a lakótelepen a szüleim látják a wi-free-t. Eddig anyum használta is a szolgáltatás (páromék szüleinek van UPC előfizetés, innen a wi-free hozzáférés), de pár hete a laptop (XP) ezt írja ki: "a windows nem talált tanúsítványt amellyel be tudná jelentkeztetni a hálózatba upc wi-free!"

Alig használja egyébként, ezért is nincs net bekötve nekik.

[ Szerkesztve ]

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#72936) Kicsirics77 válasza oszy (#72935) üzenetére


Kicsirics77
veterán

IEEE 802.1x tanusítvány hiba lesz,nyilván mivel xp,nem is fog menni,mivel elég régóta nincs támogatása az xp-nek.
egyébként lehet csak az IEEE 802.1x hitelesítést kellene a CB letiltani,lehet működne.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#72937) zolee001 válasza oszy (#72935) üzenetére


zolee001
őstag

Nem hiába nem talál certet mert wpa2enterprise--mschapv2--és az auth az nem tanusitány alapu hanem user/password alapu
Magyarul rosszul van bekonfigurálva az a xp a wi free re

(#72938) zolee001 válasza oszy (#72935) üzenetére


zolee001
őstag

Wi free

De mintha linkeltem volna már ezt vagy ilyet

(#72939) oszy válasza zolee001 (#72938) üzenetére


oszy
veterán

Igen ezt linkelted. De TP-Link Wireless Client-en állítja be a videón. Olyan nincs a gépen.

(#72936) Kicsirics77:
"egyébként lehet csak az IEEE 802.1x hitelesítést kellene a CB letiltani,lehet működne"
ezt sajnos nem nagyon értem. :/

Ami érdekes, hogy nem lett elállítva, és 1-2 hónapja még működött!

[ Szerkesztve ]

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#72940) zolee001 válasza oszy (#72939) üzenetére


zolee001
őstag

Én nem néztem a videot de tök mindegy milyen wifi adater van az xp ben
Manuálisan hozod létre az UPC Wi Freet,wpa2 enetrprise--mschapv2--username /password pipa az auth automatikisan wondows logon infobol pipa ki
csatlakozol-felhasznév jelszo beir,örül

(#72941) oszy válasza zolee001 (#72940) üzenetére


oszy
veterán

Kerestem egy képet a neten, mert most nincs előttem a laptop. Ilyen jelenik meg csak. :(

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#72942) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Üdv!
Miért van az, hogy a upc weboldalán egyszerűen használhatatlan a saját fiók számla befizetésre. Minden hónapban szo...ok vele és már minden böngészővel próbáltam. Jó ideig díjneten fizettem a számlákat, aztán jött az email, hogy menjek a upc weboldalra mert ott kényelmesebb a fizetés stb..
Azóta nem tudták összerakni 1 éve. Gusztustalan, használhatatlan, retek. :W Nem is engedném működni az egészet lekapcsolnám a fenébe!!!

(#72943) zolee001 válasza oszy (#72941) üzenetére


zolee001
őstag

Bal oldalon "set up wireless network"
A neve UPC Wi-Free legyen, pont ugy ahogy irtam
Wpa2 Ent- MSCHAPv2--Auth: username +password

(#72944) rellif válasza Fox Mulder (#72942) üzenetére


rellif
senior tag

Szintén szívok vele én is :W
Számlát fizetnék ha tudnék...

(#72945) szabogabor10 válasza Fox Mulder (#72942) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pont emiatt álltam át csoportos beszedésre. Azóta legalább a retek UPC weboldal miatt nem kell idegeskedjek.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#72946) ates2


ates2
senior tag

este kell szorakozni upc oldalán pl befizetéssel nekem mindig tökéletes müxik,napközben tény egy rakatszar

(#72947) oszy válasza zolee001 (#72943) üzenetére


oszy
veterán

Nem találok olyan helyet ahová be lehetne írni a usernevet. Amúgy csak Nyílt, Megosztott, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK van. A hálózati kulcsot betudom írni, de ennyi. Az meg ugye nem elég.

ÚJ vezeték nélküli asztali töltő ELADÓ! Telefon, airpods és Apple Watch-ot is tölt!

(#72948) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Eddig csak karikázott, de most már tilt is. [kép] :)

(#72949) Fox Mulder válasza ates2 (#72946) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Most tudtam megcsinálni, de ez komolyan mondom vicc.

(#72950) Amur


Amur
addikt

A upc oldalán myupc bejelentkezés után hol tudom megnézni az előfizetésem adatait(nem a nevem címem kell hanem milyen csomagokban vagyok).
Valamit mókoltak, telefonon kerestek meg, mondták hogy nem változik semmi, de szerintem változott, kiváncsi lennék mit írnak hivatalosan melyik internet és tv csomagban vagyok.(számlalevelet nem kapok mert valami kedvezmény miatt lemondatták szintén telefonon), emailt sem kapok mert a díjnetre mennek az elektronikus számlák.. végignéztem minden menüpontot, csak a saját adataim látom az előfizetését nem..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.